پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند تجاری و نشان و لوگو را شاید بتوان در یک جمله خلاصه کرد که شما بتوانید در سریع ترین زمان ممکن استعلام های لازم را در مورد برند های ثبت شده قبلی بگیرید تا برند و لوگوی تجاری که انتخاب می کنید به هیچ عنوان شباهتی با برند های ثبت شده قبلی نداشته باشد و این موضوع می تواند با درصد بسیار بالایی شانس ثبت قانونی برند شما را بالاتر ببرد.

در این مقاله قصد داریم شما را با جدیدترین شرایط در نظر گرفته شده در سال 1401 آشنا کنیم که می تواند تاثیر بسیار زیادی در روند ثبت اطلاعات قانونی شما و حقیقی یا حقوقی بودن برند شما و همچنین کاهش هزینه ثبت برند برای شما داشته باشد.

علاوه بر مطالعه این مطلب شما می توانید با پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته ما نیز در تماس باشید و جدیدترین اخبار و اطلاعات و همچنین شرایط و مدارک در نظر گرفته شده را در مورد برند و روند قانونی ثبت آن به دست بیاورید. برند یکی از مهمترین ارکان اعتبار بخشی به خدمات یا محصولات شماست که با ثبت فوری آن میتوانید خیلی سریع وارد بازار رقابتی امروز شوید.

شرایط ثبت برند

در صورتی که بتوانید تمامی شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت برند به خوبی رعایت کنید شانس ثبت علامت تجاری و نام برند شما بالاتر می رود و این موضوع می تواند در بالا بردن ارزش دارایی و کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. زمانی که بتوانید عملیات ثبتی را به درستی انجام دهید و البته مارکتینگ درستی نیز برای کسب و کار خود انجام داده باشید می توانید به راحتی با صرف کمترین هزینه در تبلیغات، بیشترین بازدهی را بگیرید و این یعنی شما با صرف هزینه برای ثبت برند، علاوه بر ارزش دارایی و کسب و کار خود، می توانید ارزش تبلیغات و بازدهی آن ها را نیز بالاتر ببرید.

علاوه بر این در صورتی که ثبت برند قانونی شما انجام شود، هیچ کدام از رقبایتان نمی توانند از نام برند و لوگوی تجاری شما برای جذب مشتریان سواستفاده نمایند. البته بسیاری از افراد تصور اشتباهی در مورد برندینگ و ثبت برند به صورت قانونی دارند و گمان می کنند با برندینگ کردن کسب و کار خود این اجازه را از دیگران می گیرند که بتوانند از برند آن ها سواستفاده کنند. در حالی که تا زمانی که شما برند خود را به صورت قانونی به ثبت نرسانید، رقبایتان به راحتی می توانند از نام برند شما سواستفاده کرده و شما نیز از نظر قانونی قطعا نمی توانید کاری از پیش ببرید.

شرایط ثبت برند در سال 1401

شباهت نداشتن به برند های قبلی

اولین و شاید مهم ترین مورد در شرایط ثبت برند و لوگو تجاری را بتوانیم عدم شباهت برند و لوگو انتخاب شده به برند های ثبت شده قبلی بدانیم. در کل محدوده ای که قرار است برند فعالیت کند و در کل ایران فقط باید یک برند و لوگو تجاری به این نام وجود داشته باشد. پس بعد از انتخاب نام برند و طراحی لوگو تجاری باید به سراغ چک کردن شباهت آن با سایر برند ها بروید.

برای جلوگیری از شباهت برند، باید تمامی استعلام های لازم را در مورد برند انتخاب شده انجام دهید تا متوجه شوید که برند و لوگو تجاری شما شباهتی به برند های ثبت شده قبلی ندارد.

به این منظور پایدار ثبت سیستم آنلاینی را در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار داده که با پر کردن تنها یک فرم به صورت آنلاین، می توانید از قابلیت ثبت برندتان مطلع شوید.

در صورتی که قصد دارید یک تیم تخصصی و کارشناسان حرفه ای عملبیات استعلام ثبت برند تجاری را برای شما انجام دهند می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و تمامی امور استعلام خود را در سریع ترین زمان ممکن و به صورت 100% آنلاین انجام دهید.

استعلام ثبت برند

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات

استعلام ثبت برند و لوگو

شرایط انتخاب نام برند

قبل از اینکه بخواهید استعلام های ثبت برند خود را انجام دهید و یا بعد از اینکه متوجه شدید برند شما شباهتی به برند های ثبت شده قبلی دارد، باید برای انتخاب یک اسم مناسب برای برند خود اقدام نمایید.

انتخاب اسم مناسب برای هر برند جز مهم ترین شرایط ثبت برند است ک به شما کمک می کند تا بتوانید برند خود را به خوبی به مخاطبین خود معرفی نمایید.

در قوانین مورد نظر برای ثبت برند اینگونه آمده است که استفاده از اسامی مشاهیر، بزرگان و اسامی خاص و یا اسامی نهاد های ملی به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

یعنی شما علاوه بر اینکه برندی را باید انتخاب کنید که قبلا به ثبت نرسیده باشد، باید از انتخاب اسامی مشاهیر و اسامی نهاد های خاص خودداری کنید.

از دیگر شرایط ثبت برند و انتخاب نام می توان به عدم استفاده از نام مکان های جغرافیایی و تاریخی نام برد.

در واقع هر چقدر که بتوانید یک نام خلاقانه تر و جدیدتر برای برند خود انتخاب کنید، شانس ثبت کردن برند تجاری شما بالاتر می رود.

شرایط ثبت برند و طراحی لوگو تجاری

برای لوگو تجاری نیز باید به شرایطی که در نظر گرفته شده است دقت نمایید. لوگو تجاری که طراحی و برای برند خود انتخاب می کنید نباید به هیچ عنوان شباهتی به لوگو های تجاری طراحی شده قبلی داشته باشد. در واقع می توانیم بگوییم که برای طراحی لوگو تجاری نیز هر چقدر لوگو شما خلاقانه تر باشد، شانس ثبت کردن برند تجاری برای شما بالاتر می رود.

ارتباط مفهومی نام برند و لوگو تجاری با کسب و کار شما

در مراحل ثبت برند به این موضوع اشاره کردیم که هر چقدر بتوانید نام و لوگو تجاری جدیدتر و خلاقانه تری را خلق کنید، قطعاً شانس ثبت کردن برند شما بالاتر می رود. اما این به آن معنا نیست که هر لوگو تجاری و نامی را بتوانید برای برند خود انتخاب نمایید.

نام برند شما علاوه بر اینکه باید نگاهی به آینده داشته باشد و هزینه های تبلیغات را برای شما کاهش دهد، باید ارتباط مفهومی درستی با کسب و کار شما داشته باشد. یعنی در صورتی که در زمینه ای خاص فعالیت می کنید، باید برند و لوگو تجاری ارتباط مفهومی با این زمینه داشته باشد و مشتری در همان نگاه اول متوجه فعالیت ها، خدمات و تولیدات شما شود.

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند لاتین

اگر قصد دارید برند خود را به صورت لاتین به ثبت برسانید، باید بدانید که استفاده از اسامی که در زبان فارسی ریسه ندارند و یا استفاده از اسامی که بخشی از آن ها به صورت زبان های بیگانه باشد، شامل انتخاب و ثبت برند به صورت لاتین می شود.

حتی در صورتی که بیش از 50 درصد از نام تجاری شما به صورت لاتین باشد، باید برای ثبت برند به صورت لاتین و بین المللی اقدام نمایید که به شما اجازه می دهد تا صادارات و واردات کالا را به راحتی انجام دهید.

تمامی شرایط ثبت برند به صورت عادی و فارسی برای برند های ثبت شده به صورت لاتین نیز در نظر گرفته شده است و شما باید استعلام های لازم را در این مورد انجام دهید.

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، استفاده از کپی کارت بازرگانی در کنار دیگر مدارک، برای ثبت برند لاتین است.

مراحل و مدارک ثبت برند 

بعد از انتخاب اسم مناسب و همچنین طراحی لوگو تجاری در ادامه مراحل باید به سراغ تهیه مدارک برای اشخاص حقیقی و حقوقی بروید. در ادمه لیست مدارک مورد نیاز برای اینکار آورده شده است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند اشخاص حقیقی

کپی شناسنامه و کارت ملی جدید

کپی مجوز فعالیت که می تواند جواز کسب، پروانه بهره برداری و … باشد.

تصویر کارت بازرگانی ( در صورت نیاز برای ثبت برند به صورت لاتین و انجام صادارت و واردات)

مدارک مورد نیاز برای اشخاص حقوقی

تصویر مدارک شناسایی اعضا شامل کارت ملی جدید و شناسنامه

تصویر آخرین روزنامه رسمی تغییرات شرکت

کپی مجوز فعالیت (جواز کسب – پروانه بهره برداری و …)

تصویر علامت تجاری بع تعداد و ابعاد لازم

تصویر کارت بازرگانی معتبر در صورت نیاز به انجام مراحل ثبت برند لاتین

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت برند فوری

شرایط ثبت برند به صورت حضوری

  • تهیه اظهار نامه در وب سایت مالکیت معنوی
  • ثبت نام اولیه ثبت برند فوری
  • ارزیابی و بررسی مدارک ثبت برند فوری توسط کارشناسان اداره ثبت، بخش ثبت علائم تجاری
  • تأییدیه مدارک ثبت برند، متقاضی لازم است دو نسخه از قرارداد را تهیه کرده، یک نسخه را بایگانی نموده، و نسخه دیگر را همراه با مدارک دیگر مجددأ از طریق پست به آدرس مرکز اداره ثبت شرکت ها ارسال نماید.

در پایان بعد از گذراندن روند اداری ۳۰ روز کاری و با رعایت کردن تمامی شرایط ثبت برند، ثبت نهایی برند انجام می گردد. مراحل ثبت برند فوری را در مقاله مربوطه به صورت کامل با جزئیات مطالعه نمایید تا این مراحل برای شما شرح داده شود.

 

شرایط ثبت برند فوری در ایران

جدیدترین شرایط ثبت برند در سال 1401

از نظر شرایط ثبت برند تاکنون تغییر خاصی نسبت به سال قبل برای ثبت کردن برند و  لگوی تجاری در نظر گرفته نشده است و شما با همان شرایطی که در سال های قبل ذکر شده است می توانید برند و لوگوی تجاری خود را به ثبت برسانید.

به عبارتی شما باید ابتدا تمامی استعلام های لازم را در مورد برند و لوگو تجاری خودتان انجام دهید و با عدم شباهت به نام و لوگوی تجاری به برندهای ثبت شده قبلی که یکی از مهمترین شرایط ثبت برند در سال ۱۴۰۱ است به راحتی به سراغ دیگر مراحل ثبت برند و لوگو تجاری بروید.

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که استفاده از اسامی خاص و اسامی مناطق جغرافیایی و همچنین اسامی مشاهیر حوزه های مختلف در سال ۱۴۰۱ نیز برای ثبت کردن برند و لوگوی تجاری امکان پذیر نمی باشد و شما باید به سراغ اسامی خاص و جذاب تر بروید تا شانس ثبت کردن برند شما بالاتر برود.

پس این نکته را در نظر داشته باشید که ثبت کردن برند که مزیت های بسیار زیادی را برای کسب و کار شما به همراه دارد باید حتما همراه با خلاقیت و نوآوری باشد تا بتواند علاوه بر سریع تر شدن مراحل ثبت ای به شما کمک کند تا مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن برای خرید محصولات و خدمات خودتان ترغیب کنید.

البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که برند و لوگو تجاری که ثبت می کنید و یا قصد ثبت کردن آن را دارید، باید به خوبی مفهوم کسب و کار شما را به مشتریان منتقل نماید. در صورتی این مورد از شرایط ثبت برند در سال 1401 رعایت نشود قطعاً برند شما مورد تایید قرار نگرفته و مدت زمان ثبت برند تجاری شما افزایش پیدا می کند.

شرایط ثبت برند در سال 1400

از نظر مدارک نیز هیچ تفاوتی بین مدارک ثبت برند در سال ۱۴۰۱ و مدارکی که در سال‌های قبل ارائه می‌شود وجود ندارد و شما به راحتی از طریق سامانه آنلاین را پیدا می توانید تمامی کارهای ثبتی خودتان را با همان مدارک به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

اما نکته مهم اینجاست که از نظر هزینه ها تغییراتی در هزینه های ثبت برند در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال قبل ارائه شده است که شما برای اطلاع از این هزینه ها باید از صفحه مربوط به هزینه ثبت برند بر روی وب سایت دیدن کرده و یا با تیم کارشناسان متخصصین ما تماس گرفته باشید.

شرایط ثبت برند در سامانه آنلاین پایدار

در صورتی که با مطالعه این مطلب اطلاعات لازم در مورد شرایط ثبت برند را به دست نیاوردید و یا جایی از آن برایتان مبهم بود می توانید با شماره های ارتباطی سامانه آنلاین پایدار تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن و هر ساعت از شبانه روز به راحتی پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید.

شما عزیزان می توانید پس از استعلام قابلیت ثبت برند فوری توسط سامانه پایدار ثبت، که به صورت رایگان برای شما در صفحه مربوط به ثبت برند و از طریق فرم های مخصوص در نظر شده است؛ از مشاوره تلفنی رایگان متخصصین ثبتی پایدار نیز بهره مند شوید.

آموزش گام به گام ثبت برند

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن برند و لوگو تجاری خود را به ثبت برسانید لازم است تا آموزش گام به گام ثبت برند و لوگو تجاری را از طریق افراد متخصص و کارشناسان حقوقی دریافت نمایید.

اگر بتوانید آموزش های لازم را در این زمینه دریافت کنید می توانید بدون نیاز به موسسات مختلف خودتان به راحتی روال ثبت برند خود را پیش ببرید.

برای اینکه برند و لوگو تجاری خود را به صورت کامل و گام به گام به ثبت برسانید لازم است تا ابتدا استعلام های لازم را در مورد برند های ثبت شده قبلی انجام دهید.

در واقع بهتر است بگوییم که اولین و شاید مهم ترین گام برای ثبت برند این است که براساس شرایط ثبت برند و لوگو تجاری که در دستورالعمل های مختلف تعیین شده است، ابتدا باید استعلام های لازم را در مورد برند و لوگو تجاری خود انجام دهید. برند و لوگو تجاری که برای کسب و کار خود به ثبت می رسانید و قصد استفاده از آن در تبلیغات خود را دارید به هیچ عنوان نباید شباهتی به برند های ثبت شده قبلی داشته باشد.

بعد از این در مراحل بعدی آموزش باید در نظر داشته باشید که برند شما به دو صورت حقیقی و حقوقی قابلیت ثبت شدن دارد و نیاز دارید تا با توجه به برند های ثبت شده قبلی و البته مجوز ها و اطلاعاتی که در اختیار دارید برای ثبت برند خود اقدام نمایید.

شرایط ثبت برند مواد غذایی

ثبت برند های مواد غذایی می تواند اعتبار بسیار بیشتری به این کسب و کار ها بدهد و به کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند کمک کند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن، به سودآوری بسیار بالاتری برسند.

برای ثبت برند مواد غذایی نیز باید تمامی استعلام های لازم را در مورد برند های ثبت شده قبلی انجام دهید تا از کپی بودن برند خود با دیگر برند ها جلوگیری کنید.

شرایط ثبت برند مواد غذایی

برای تهیه مدارک و نحوه ثبت برند حقیقی و حقوقی نیز شرایط در نظر گرفته شده دقیقا عیناً مشابه با مواردی است که در بالا به صورت کامل توضیح داده شد.

مدت زمان ثبت کردن برند مواد غذایی بین دو تا سه ماه خواهد بود و نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر از راهنمایی و افراد متخصص در این زمینه استفاده نکنید، ممکن است نام برند و لوگو تجاری و یا شاید مدارک شما مورد تایید قرار نگیرند و همین موضوع باعث شود تا مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر برای ثبت برند خود و البته مدت زمان بسیار طولانی تر باشید.

شرایط ثبت برند و علامت تجاری لباس

در بالا به صورت کامل شرایط مورد نیاز برای ثبت برند و علامت تجاری در موضوعات و زمینه های مختلف توضیح داده شد. برای ثبت علامت تجاری لباس نیز باید به این نکات توجه داشته باشید و تمامی شرایطی که برای انتخاب نام و استعلام برند های ثبت شده قبلی گفته شد را به بهترین شکل ممکن رعایت نمایید.

کارشناسان سامانه آنلاین پایدار ثبت به صورت 24 ساعته پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه ثبت برند و علامت تجاری در زمینه های مختلف هستند.

سوالات متداول:

شرایط ثبت برند حقیقی چگونه است؟

برای ثبت برند حقیقی نیازی به ثبت شرکت ندارید و با مدارک شناسایی و کپی مجوز فعالیت می توانید برند خود را به ثبت برسانید.

مهم ترین شرط ثبت برند کدام است؟

مهم ترین شرط برای ثبت برند فوری، عدم شباهت برند به برند های ثبت شده قبلی است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۹ رای

40 دیدگاه دربارهٔ «شرایط ثبت برند»

رضا احدی گفت:

سلام… این شرایط برای سال 1400 هم یکسانه یا شرایط جدید فرق کرده؟؟؟

تیم تولید محتوا گفت:

با سلام خدمت شما… بله تمامی شرایط در نظر گرفته شده در متن آورده شده و می تونین از این شرایط استفاده کنید.

بهمن افکاری گفت:

خدمات طراحی لوگو هم دارین که از صفر تا صد همه لوگو و برند رو خودتون طراحی کنین؟

تیم تولید محتوا گفت:

سلام وقت بخیر
بله می تونین از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://b2n.ir/tarahi-logo

جعفری گفت:

چرا برخی از موسسات هزینه ها و شرایط مختلفی رو گفتن و با هم یکسان نیستند؟؟؟

تیم تولید محتوا گفت:

سلام وقت بخیر… هزینه های ثبتی مرجع رسمی و قانونی برای تعیین اعداد و تعرفه ها به صورت رسمی و یکسان ندارند و هر موسسه براساس استراتژی و نوع خدماتی که ارائه می دهد این شرایط ثبت برند را در نظر می گیرد.

سارا احدی گفت:

فرم درخواست استعلام برند روی وب سایت مشکل داره… اگه ممکنه بررسی کنید

تیم تولید محتوا گفت:

سلام وقت بخیر… بررسی شد و مشکل به وجود آمده برطرف شد می تونین به راحتی درخواست خودتون رو ارسال کنید.

مازیار سعیدی گفت:

واقعا هزینه هایی که در نظر گرفتین خیلی به نسبت بقیه جاها بهتره… ممنونیم از شما… من شما رو به همه دوستام معرفی می کنم.

تیم تولید محتوا گفت:

خیلی ممنون از شما جناب سعیدی… واقعا هدف اصلی ما اینه که بهترین خدمات رو به مشتریان ارائه کنیم…

آرش اصغری گفت:

با سلام
هزینه و تعرفه ثبت برند برای برند های مختلف متفاوته؟؟ ما از یه جای دیگه پرسیدیم گفتن که با توجه به برندی که ثبت می کنین هزینه ها متفاوته

تیم تولید محتوا گفت:

با سلام. هزینه ثبت برند فقط برای نوع برند به صورت حقیقی یا حقوقی متفاوت است و شما در هر زمینه ای که قصد داشته باشید برند خود را به ثبت برسانید، هزینه های یکسانی را پرداخت خواهید کرد.

SAEED AHMADI گفت:

استعلام ثبت برند رو از کجا می تونیم انجام بدیم؟/ اگه برند مورد نظرمون قبلا ثبت باشه ولی الان دست کسی نباشه چجوری می تونیم برند رو بخریم؟

تیم تولید محتوا گفت:

با سلام
از طریق این صفحه می تونین استعلام ثبت برند رو انجام بدین.
در مورد این موضوع با کارشناس ما تماس بگیرین تا دقیقا راهنماییتون کنن.

صفا اسلامی گفت:

اگه ممکنه یه مقاله در مورد هزینه ثبت برند هم روی وب سایت قرار بدین که بتونیم دقیقا از این هزینه ها هم اطلاع داشته باشیم… ممنون

تیم تولید محتوا گفت:

از طریق این لینک می تونین تمامی هزینه ها و تعرفه ثبت برند رو مشاهده کنید.

https://paydarsabt.com/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF/

Gholami گفت:

ممنون از مطلب بسیار جامع و خوبتون

تیم تولید محتوا گفت:

سلام بسیار ممنون از حسن توجه شما

رضا رحمانی گفت:

سریع ترین راه ثبت برند چیه؟ و اینکه نوع ثبت برند ما روی گواهینامه ایزو تاثیری داره؟

تیم تولید محتوا گفت:

با سلام
برای ثبت سریع و بدون مشکل برند، باید استعلام های لازم را انجام دهید و نام و لوگو تجاری مناسب و خلاقانه برای برند خودتون انتخاب کنید.

خیر. اخذ ایزو تاثیری در برند شما نداره و ارتباطی بین اون ها وجود نداره.

احمد کوثری گفت:

برای ثبت برند آموزشگاه رانندگی هم همین شرایط وجود داره؟

تیم تولید محتوا گفت:

بله برای ثبت برند آموزشگاه رانندگی هم همین شرایط وجود داره… البته قبل از اون باید همه شرایطی که برای دریافت مجوز وجود داره رو رعایت کنید تا بتونید به راحتی کار های ثبتی برندتون رو انجام بدین.

صغری سوری گفت:

سلام
ممنون از مقاله کاملی که منتشر کردین… کل صفحه اول رو گشتم مقاله هاشون خیلی ناقص بود.

پریسا اسلامی گفت:

مقاله ای کامل در مورد مدارک ثبت برند روی وب سایت دارین؟

تیم تولید محتوا گفت:

بله در مقاله مدارک ثبت برند به صورت کامل تمامی مدارک مورد نیاز برای ثبت برند توضیح داده شده است که شما می توانید برای مدارک ثبت برند حقیقی یا حقوقی اقدام نمایید.

mohamad gholami گفت:

کجا می تونم مراحل کامل ثبت برند شوینده ها رو ببینم؟

تیم تولید محتوا گفت:

در این مقاله به صورت کامل مراحل ثبت برند شوینده رو توضیح دادم که می تونین علاوه بر اون از راهنمایی تیم پشتیبانی ما هم استفاده کنید.

https://paydarsabt.com/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D8%B4%D9%88%D9%8A%D9%86%D8%AF%D9%87/

رضا رستمی گفت:

برای ثبت برند آب معدنی هم همین شرایط رو باید در نظر بگیریم؟

تیم تولید محتوا گفت:

بله برای ثبت برند آب معدنی هم همین شرایط وجود داره ولی در زمینه مجوز ها باید مجوز های لازم را از مراجع مربوطه بگیرید.

احمدرضا سوری گفت:

چه تفاوتی بین برند و لوگو تجاری وجود داره؟

تیم تولید محتوا گفت:

سلام و درورد… لوگو تجاری در واقع همان نماد یا آرم در نظر گرفته شده برای برند شماست. شما در مراحل و شرایط ثبت برند باید یک نام مناسب و یک لوگو تجاری برای برند خودتان انتخاب کنید

صغری سوری گفت:

سلام
ممنون از مقاله کاملی که منتشر کردین… کل صفحه اول رو گشتم مقاله هاشون خیلی ناقص بود.

تیم تولید محتوا گفت:

سلام بسیار متشکریم از نظر لطف شما… هدف اصلی ما ارائه بهترین مطالب برای پاسخ به همه سوالات شماست.

ghafari گفت:

با استعلام ثبت برند که انجام بدیم با توجه به شرایط ثبت برند که گفتین دیگه برندمون شبیه بقیه برند ها نمیشه؟؟؟

صدرا رضایی گفت:

شرایط ثبت برند در استان های مختلف چه تفاوتی با هم دارند؟

تیم تولید محتوا گفت:

هیچ تفاوتی بین شرایط ثبت برند در استان های مختلف وجود ندارد و شما باید استعلام های لازم برای ثبت برند را در این زمینه بگیرید و سپس اقدام به ثبت برند مورد نظر در استان خودتان نمایید.

asghar.jafari گفت:

بهترین راهکار برای اینکه شرایط ثبت برند رو به بهترین شکل ممکن رعایت کنیم چیه؟؟

تیم تولید محتوا گفت:

مهم ترین موضوع در رعایت شرایط ثبت برند انجام تمامی استعلام های لازم در مورد برند های ثبت شده قبلی و مشاوره با افراد متخصص و کارشناسان حقوقی پایدار ثبت در این زمینه است.

N.amiri گفت:

در مورد شرایط ثبت علامت تجاری خارجی هم مقاله بذارین لطفا….

تیم تولید محتوا گفت:

ممنون از نظر شما
می تونین از مقاله مدارک ثبت برند ما دیدن فرمایید که به صورت کامل در مورد شرایط ثبت برند لاتین نیز توضیح داده شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.