پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

هزینه ثبت برند و لیست کامل تعرفه و قیمت ثبت لوگو تجاری بین المللی

هزینه ثبت برند و لیست کامل تعرفه و قیمت ثبت لوگو تجاری بین المللی

با توجه به دغدغه های بسیار زیادی که در مورد انواع برند هیا تجاری و مراحل و شرایط آن ها وجود دارد می توان گفت که هزینه ثبت برند مشکلی است که در اکثر اوقات به دلیل نبودن مرحع رسمی برای تعیین هزینه ها و تعرفه های ثبت برند باعث صرف نظر کردن شرکت‌ها از ثبت برند و لوگو تجاری می‌شود. پایدار ثبت با نوشتن این مقاله سعی کرده است شما را در مورد تعرفه و قیمت ثبت برند راهنمایی کند تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

اما در اولین قدم توجه داشته باشید که میزان پرداختی شما برای  ثبت برند مشخص نیست و با توجه به محصول و خدمات شما متفاوت است. به عنوان مثال اگر در ثبت برند خود بخواهید از کلمات لاتین استفاده کنید، قطعاً میزان پولی که باید برای ثبت برند عادی و به صورت فارسی پرداخت کنید، افزایش می‌یابد و یا تعرفه های در نظر گرفته شده برای ثبت برند به صورت حقیقی و حقوقی با هم متفاوت است. اما هزینه‌های ثابتی در این مسیر وجود دارد که بهتر است از آن‌ها اطلاع داشته باشید. در ادامه مطلب به صورت کامل تمامی هزینه ثبت برند را برای سال 1401 مورد بررسی قرار می دهیم.

هزینه ثبت برند

با توجه به اینکه هزینه و تعرفه های ثبتی ساختار قانونی ندارد و موسسات براساس خدماتی که ارائه می دهند، هزینه های متفاوتی را برای امور ثبتی در نظر می گیرند، تیم حقوقی پایدار ثبت با ارائه تمامی خدمات خود به صورت آنلاین سعی کرده است تا ارزان ترین تعرفه ثبت برند در ایران را ارائه نماید. در ادامه تمامی هزینه هایی که شما باید برای ثبت کردن قانونی برندتان به صورت آنلاین یا حضوری پرداخت به تفکیک آورده شده است.

هزینه ثبت برند و اظهارنامه آن در سامانه

هنگامی که اطلاعاتتان را در سایت مالکیت معنوی بارگذاری و ثبت می‌کنید اولین تعرفه ثبت برند را باید پرداخت کنید. این هزینه با توجه به تعداد طبقات، میزان کالای درج شده و یا  ثبت برند حقیقی و حقوقی شما متفاوت است.

هزینه آگهی تقاضای ثبت برند (روزنامه اول)

پس از تایید اظهارنامه شما در سایت مالکیت، در قدم دوم آگهی تقاضای ثبت برند خود را باید در روزنامه رسمی چاپ نمایید که انجام این کار شامل هزینه است. (برای اطلاع از این هزینه ها قسمت های پایین‌تر مقاله را بررسی کنید.)

هزینه حق الثبت برند

بعد از گذشت یک ماه از چاپ آگهی، باید حق الثبت خود را از طریق سایت پرداخت کنید. این هزینه هم با توجه به درخواست شما متفاوت است.

هزینه انتشار آگهی ثبت برند در روزنامه رسمی ( آخرین هزینه پرداختی)

بعد از پرداخت حق الثبت برای اعلام نهایی به عموم، آگهی نوبت دوم را چاپ می‌کنید که انجام این کار هم هزینه هایی دارد.

برندسازی به شما کمک می‌کند تا در چشم مخاطب متمایز و معتبر به نظر برسید و در ذهن آن‌ها ماندگار شوید. برای ثبت برند باید از طریق اداره ثبت شرکت اقدام نمایید و برای پر کردن اظهارنامه باید به اداره ثبت علائم تجاری مراجعه نمایید. نکته مهمی که باید بدانید این است که هزینه ثبت برند در تهران با سایر شهرهای ایران هیچ تفاوتی با هم ندارند.

هزینه ثبت برند و لوگو تجاری در سال 1401

 

شرایط، مراحل و مزایای ثبت برند تجاری و لوگو ؟

ثبت کردن یک برند به صورت قانونی می تواند مزیت های بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و به شما کمک کند تا هزینه هایی را که برای مارکتینگ و تبلیغات خود پرداخت می کنید به بهترین شکل ممکن بهینه کنید. استفاده از مزیت های قانونی یک برند باعث می شود تا برند و لوگوی تجاری شما در نزد مشتریان شناخته شده باشند و در صورتی که این مشتریان از خدمات شما رضایت داشته باشند، به صورت کاملاً رایگان، برند و خدمات شما را به دیگر مشتریان معرفی نمایند. در ادامه برخی از مهم ترین مزیت هایی که با ثبت برند می توانید به آن دست پیدا کنید آورده شده است.

افزایش اعتماد کاربر

ایجاد تمایز میان شما و رقبا

افزایش مشتری و فروش

هویت بخشیدن به کسب‌وکار

شرایط ثبت برند تجاری و لوگو

قبل از اینکه به سراغ پرداخت هزینه ثبت برند بروید باید تمامی شرایطی که برای ثبت قانونی لوگو تجاری و نام برند در نظر گرفته شده را رعایت نمایید. به صورت کلی شما هر چقدر بتوانید یک برند جدیدتر و خلاقانه تر بسازید، شانس ثبت قانونی آن را بالاتر برده اید. در ادامه به برخی از مهم ترین شرایطی که باید در مورد انتخاب نام برند و طراحی لوگو تجاری در نظر داشته باشید می پردازیم.

در انتخاب نام برند خود دقت کنید که وجهه اشتراکی با محصولات و خدمات شما داشته باشد.

نامی راحت و رایج انتخاب کنید که در ذهن مخاطب ماندگار باشد.

خلاق باشید و نامی جدید انتخاب کنید که تکراری نباشد.

مراحل ثبت برند تجاری و لوگو

بعد از اینکه با مزیت های ثبت قانونی برند و طراحی یک لوگو تجاری منحصر به فرد آشنا شدید، بهتر است اطلاعاتی در مورد مراحل ثبت برند نیز داشته باشید. با انجام دادن این مراحل و پرداخت تعرفه ثبت برند می توانید به راحتی برند خود را به صورت قانونی به ثبت رسانده و از مزیت ها آن استفاده نمایید.

انتخاب نام تجاری

طی کردن مراحل مربوط به استعلام ها

آماده کردن همه مدارک

ثبت نام در سایت مالکیت معنوی

گرفتن امضاء از دفترخانه اسناد رسمی و تایید حساب کاربری در سامانه ثبت برند

تکمیل اظهارنامه برند و ارسال آن به صورت الکترونیکی

 تشکیل پرونده به صورت فیزیکی در اداره مالکیت معنوی

پرداخت هزینه‌ ثبت برند

شرایط و مراحل پرداخت هزینه ثبت برند

هزینه ثبت برند و لوگو در سال 1401

هزینه ثبت برند در سال 1401 حدود 20 درصد نسبت به سال 1400 افزایش یافته است. همانطور که در ابتدای مقاله گفته‌ایم، هزینه ثبت برند شخص حقیقی و حقوقی متفاوت است و در کنار تمام هزینه‌های در نظر گرفته شده، هزینه ثبت آگهی هم باید در نظر بگیرید که با توجه به تعداد کلمات، ابعاد آگهی، علامت و سیاه و سفید یا رنگی متفاوت است. به طور کلی تعرفه ثبت برند اشخاص حقیقی شامل هزینه تنظیم اسناد و ایجاد حساب کاربری، هزینه ورود اطلاعات در سامانه، هزینه ثبت اظهارنامه به ازای هرطبقه، حق‌الثبت به ازای یک طبقه، هزینه امضای دفاتر و مراجعه به اداره پست، هزینه روزنامه رسمی آگهی اول و دوم می‌باشد.

 حقوقی

حقیقی عملیات ثبتی

48,000

24,000

هزینه حق الثبت اظهارنامه ثبت برند فوری به ازای یک طبقه

5,000

2,000

حق الثبت اظهارنامه علامت برای هر طبقه اضافه

290,000

145,000 تعرفه حق الثبت ثبت برند فوری به ازای یک طبقه

 25,000

12,000

حق الثبت علامت تجاری برای هر طبقه اضافه

290,000 145,000

حق الثبت تمدید دوره های ده ساله

145,000

70,000 جریمه تاخیر در تمدید ثبت

12,000

6,000

هزینه استعلام برای انتقال یا اجاره بهره برداری یا اعراض

25.000

12.000

تعرفه حق الثبت انتقال قراردادی و قهری به ازاء هر طبقه

12000

6000 حق الثبت انتقال قراردادی و قهری برای هر طبقه اضافه

25000

12000

تعرفه حق الثبت اجازه بهره برداری یا فسخ و خاتمه آن به ازاء یک طبقه

12000 6000

حق الثبت اجازه بهره برداری یا فسخ و خاتمه آن به ازاء هر طبقه اضافی

12000 6000

هزینه هر بار اصلاح اظهارنامه و ضمائم آن

12000

6000 حق الثبت انتقال اظهارنامه یا اجازه بهره برداری از آن
12000 6000

حق الثبت تغییرات علامت

25000

12000 تعرفه صدور گواهی المثنی علامت تجاری برای ثبت برند فوری
12000 6000

هزینه رونوشت مصدق

3000

1500 تعرفه اخذ تائیدیه تسلیم اظهارنامه یا صدور گواهی نامه
12000 6000

هزینه رسیدگی به اعتراض به رد ثبت (کمیسیون)

36000

18000 هزینه های رسیدگی به اعتراض به تقاضای ثبت (کمیسیون)
48000 30000

تعرفه بررسی اظهانامه ثبت بین المللی به عنوان اداره مبداء

200.0000 به بالا

200.0000 به بالا هزینه روزنامه رسمی تقاضای ثبت علامت (سیاه و سفید)
250 هزار به بالا 250 هزار  به بالا

تعرفه روزنامه رسمی تقاضای ثبت علامت تجاری (رنگی)

55000 55000

هزینه برگه خام سند علامت تجاری

با پرکردن فرم زیر و پرداخت ارزان ترین هزینه ثبت برند می توانید به راحتی استعلام های مربوط به برند خود را انجام داده و مراحل ثبت برند خود را به صورت % آنلاین آغاز کنید.

استعلام ثبت برند

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات

ثبت برند آنلاین در سامانه پایدار ثبت

تعرفه های ثبت برند بین المللی

اگر می‌خواهید برندتان را در به صورت بین المللی ثبت کنید، ابتدا باید برند خود را در ایران ثبت نمایید. ثبت بین ‌المللی برند به خاطر تحریم، وضعیت ارز و دلار، کاری دشوار و پر هزینه است اما اگر برند بزرگی دارید و در حوزه بین‌المللی فعالیت می‌کنید پیشنهاد ما به شما این است که حتما برند خود را جهانی کنید.

ثبت برند جهانی بر اساس سیستم مادرید صورت می‌گیرد و به شما پیشنهاد می‌کنیم در این مسیر حتما از وکلای باتجربه کمک بگیرید یا از طریق سامانه آنلاین پایدار نسبت به ثبت برند قانونی خود اقدام نمایید.

هزینه ثبت برند لاتین

استعلام ثبت برند چگونه است؟

حتما قبل از ارسال درخواست خود برای ثبت برند، از طریق سایت http://rrk.ir وضعیت نام پیشنهادی خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که قبل از شما کسی این نام را ثبت نکرده است. انجام این کار به شما در صرفه جویی زمان و هزینه‌هایتان کمک می‌کند. البته استعلام ثبت برند نیاز به تخصص در این زمینه دارد و در صورتی که اطلاعاتی در این زمینه ندارید بهتر است در مراحل ثبت برند خود در سامانه آنلاین پایدار این کار را به دست وکلا و تیم حقوقی با تجربه ما بسپارید.

تفاوت هزینه ثبت برند با تمدید برند

ثبت برند همواره یکی از مهم ترین دغدغه های کسب و کار هایی است که می خواهند راه رشد و توسعه را پیش بگیرند و در این راه، انتخاب های آن‌ها برای ثبت برند تاثیر به‌سزایی در کسب‌وکارشان دارد.  شاید شما برای یک برند هزینه های بسیار زیادی انجام دهید، اما زمانی که آن برند از نام و لوگو و علائم تجاری مناسبی برخوردار نباشد قطعاً پس از مدت کوتاهی با مشکلاتی در زمینه تبلیغات و ارتباط با مشتریان رو به رو خواهد شد.

اینکه یک برند بتواند چگونه با انتخاب یک اسم ساده با مخاطبین خود ارتباط برقرار نماید، شاید مهم ترین اصلی باشد که در هزینه ثبت برند باید مورد توجه قرار دهید و برند خود را به هر قیمتی ثبت نکنید. در صورتی که قصد دارید اطلاعاتی در مورد شرایط ثبت برند به دست آورید علاوه بر تماس با تیم مشاوره پایدار ثبت، مطلب آماده شده بر روی وبلاگ می تواند به بهترین شکل ممکن به شما کمک کند.

زمانی که شما برای تمدید برند خود اقدام می کنید، هزینه های شما قطعاً کاهش پیدا می کند زیر نیازی به پرداخت هزینه برای تعداد کلمات برند یا سایز و رنگی یا غیر رنگی بودن برند و لوگو تجاری خود ندارید. به صورت کلی مدت زمان اعتبار برند شما بعد از پرداخت هزینه ثبت برند به صورت 10 ساله بوده و قبل از به پایان رسیدن این 10 سال باید برای تمدید یا فروش آن اقدام نمایید.

تفاوت ثبت لوگو با برند

لوگو در واقع همان برند تجاری شما است. در واثع شما برای ثبت کردن یک برند باید نام و لوگو تجاری مخصوص آن را به ثبت برسانید. بخشی از هزینه های ثبت برند مخصوص لوگو تجاری مورد نظر بوده و شما باید باسس رنگی بودن و یا سیاه و سفید بودن و همچنین فارسی یا لاتین بودن لوگو تجاری خود، هزینه های متفاوتی را پرداخت نمایید.

برای ثبت لوگو هم نیاز به طی کردن مراحل و هزینه‌هایی که در بالا توضیح داده شد است، می‌باشد. همچنین در زمان ثبت لوگو، اگر لوگوی شما رنگی باشد، باید هزینه اضافه برای چاپ آگهی رنگی پرداخت کنید.

هزینه ثبت برند آنلاین چقدر است؟

ارزان ترین هزینه ثبت برند در ایران

به صورت کلی برای ثبت کردن برند تجاری شما علاوه بر مراجعه مستقیم به سامانه مالکیت معنوی ایران می توانید از طریق موسسات مختلفی که در این حوزه فعالیت می کنند، کمک بگیرید تا عملیات ثبتی شما را انجام دهند.

با توجه به اینکه امور ثبتی در کشورمان تعرفه و هزینه مصوب و خاصی ندارند، می توان گفت که شرکتی که از آن‌ها برای ثبت برندتان کمک می‌گیرید در میزان هزینه‌های شما تاثیر دارند. به همین خاطر اگر در ثبت برندتان با شرکتی همکاری داشتید، حتما آن‌ها را نسبت به دیگر شرکت های فعال در این حوزه بررسی کنید. پایدار ثبت یکی از آن شرکت‌هایی است که در عین سرعت، پایین ترین هزینه را از شما دریافت می کند و بهترین خدمات را ارائه می دهد.

ثبت برند یک مرحله حساس در کسب‌وکسب‌وکار شما است. برند شما در هویت و شخصیت کسب‌وکار شما تاثیر دارد. به همین خاطر بسیار مهم است که در پروسه ثبت برند با چه کسانی همکاری دارید.

پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند و ثبت شرکت در کشور، تمامی کار های مربوط به استعلام ثبت برند شما و همچنین مراحل ثبت لوگو تجاری شما را با ارزان ترین هزینه و تعرفه و به صورت 100% آنلاین انجام می دهد.

هزینه ثبت برند مشاغل خانگی

با توجه به اینکه امروزه مشاغل خانگی بسیار زیادی در حال توسعه و رشد هستند، کسب و کار هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، سعی دارند تا با ثبت علامت تجاری خود، جلوی سواستفاده رقبا از برند خودشان را بگیرند. علاوه بر این، کسب و کار ها و مشاغل خانگی با ثبت علامت تجاری و نام برند خود می توانند ارزش و اعتبار بسیار بالاتری را در بین کسب و کار ها با دست بیاورند و حتی به جنگ با شرکت ها و کسب و کار های بزرگ بروند.

هزینه ثبت برند مشاغل خانگی از جمله مهم ترین دغدغه هایی است که هر کسب و کار و فردی در این زمینه با آن رو به رو می شود. با توجه به اینکه در کشورمان هزینه های امور ثبتی تعرفه و مصوبه خاصی ندارند، بسیاری از موسسات براساس نوع خدمات و همچنین مراحل ثبت برند تجاری، هزینه های متفاوتی را برای اینکار در نظر می گیرند.

هزینه ثبت برند مشاغل خانگی

در برخی از موارد بالا بودن هزینه های ثبت برند و لوگو از طریق این موسسات باعث می شود تا کسب و کار ها و مشاغل خانگی از ثبت علامت تجاری منصرف شوند و این موضوع می تواند فرصت های طلایی که برای آن ها وجود دارد را از بین ببرد.

به همین دلیل سامانه آنلاین پایدار ثبت سعی کرده است تا با استخدام افراد متخصص و کاربلد و انجام تمامی امور ثبتی مشاغل خانگی به صورت 100% آنلاین، ارزان ترین هزینه و تعرفه در سراسر کشور را برای این مشاغل در نظر بگیرد.

با استفاده از خدمات این سامانه می توانید در مدت زمان کوتاهی برند و علامت تجاری خود را به صورت قانونی به ثبت رسانده و از مزیت های قانونی آن برای افزایش و رشد و توسعه کسب و کار خود استفاده نمایید.

مدت زمان ثبت برند

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باید برای انجام امور ثبتی و با توجه به هزینه های پرداخت شده در نظر گرفته شود، مدت زمان ثبت برند و علامت تجاری می باشد.

در صورتی که تمامی مراحل را به درستی انجام داده باشید و شرایط ثبت برند تجاری را به بهترین شکل ممکن رعایت کرده باشید، می توانید در مدت زمان کمتر از 3 ماه برند و علامت تجاری خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید.

توصیه می شود حتما از افراد متخصص و کارشناسان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید تا به شما برای انتخاب اسم مناسب و طراحی لوگو تجاری که در مراحل ثبتی مورد تایید قرار بگیرد، کمک کنند. این موضوع می تواند جلوی رد شدن برند شما را بگیرد و علاوه بر کاهش مدت زمان ثبت برند به کاهش هزینه ثبت برند نیز کمک کند.

هزینه ثبت برند مواد غذایی

در ثبت علامت تجاری مواد غذایی لازم است اینگونه بیان کنیم که مواد غذایی از اولین نیازهای بشر بوده به همین دلیل از ارزش زیادی برخوردار است و اهمیت زیادی برای بشر دارد. در زمانهای قدیم انسان‌ها از دو روش شکار و کشاورزی مواد غذایی خود را تامین می‌کردند.

در ادامه ثبت برند مواد غذایی لازم است تا دسته بندی مواد غذایی را برای شما عنوان نماییم تا شما با انواع این دسته بندی ها آشنا گردید.

ثبت برند مواد غذایی به ۴ دسته ی اصلی تقسیم میشود:

شیر و لبنیات: شیر، ماست، پنیر، کشک و بستنی و…

گوشت و حبوبات: انواع گوشت قرمز و سفید و سایر حبوبات

نان و غلات: انواع نان، برنج، ماکارونی، گندم، جو و ذرت

میوه و سبزیجات: انواع میوه ها و سبزیجات

قیمت و هزینه ثبت برند مواد غذایی ارتباطی به این دسته بندی ها ندارد و شامل هزینه مربوط به خدمات و هزینه ها و تعرفه های مشخص شده و ثابت ثبتی می باشد.

موسساتی که ثبت برند مواد غذایی را انجام می دهند با توجه به خدماتی که به صورت آنلاین و یا حضوری انجام می دهند و البته براساس یک سری فاکتور های دیگر، هزینه و قیمت ثبت برند را تعیین می کنند.

اگر از طریق پایدار ثبت برای ثبت لوگو و علامت تجاری اقدام نمایید، می توانید تمامی مراحل را به صورت آنلاین انجام دهید و از مشاوره رایگان و 24 ساعته نیز بهره مند شوید.

هزینه ثبت برند مواد غذایی

لیست تعرفه ها و هزینه های ثبتی به صورت کامل در بالا آورده شده است.

هزینه ثبت لوگو

برای ثبت لوگو تجاری علاوه بر هزینه هایی که باید برای استعلام لوگو و علامت تجاری دیگر برند ها باید پرداخت کنید، هزینه هایی را نیز برای طراحی علامت تجاری و لوگو کسب و کار باید در نظر بگیرید.

هزینه ثبت برند و لوگو تجاری برای طراحی علامت تجاری کسب و کار می تواند با توجه به نوع طراحی لوگو متفاوت باشد. این نکته را باید در نظر داشته باشید در صورتی که از یک لوگو نامناسب و یا شبیه به لوگو های تجاری ثبت شده قبلی استفاده نمایید، شانس ثبت برند برای شما بسیار کاهش پیدا می کند.

به همین دلیل بهتر است بعد از استعلام برند های ثبت شده قبلی به سراغ طراحی لوگو تجاری برای کسب و کار خود بروید. این علامت تجاری اگر توسط افراد متخصص و گرافیست های حرفه ای طراحی شود می تواند مقبولیت بیشتری داشته و شانس ثبت شدن بیشتری نیز داشته باشد.

در پایدار ثبت می توانید سفارش طراحی لوگو و علامت تجاری کسب و کار خود را بعد از استعلام برند های ثبت شده قبلی انجام دهید. این کار با پرداخت هزینه بسیار مناسب و اقتصادی برای شما انجام می شود که می تواند تاثیر زیادی در کاهش قیمت و هزینه ثبت برند و علامت تجاری به همراه داشته باشد.

سوالات متداول شما:

تفاوتی بین هزینه ثبت برند حقیقی و حقوقی وجود دارد؟

بله… هزینه های ثبت برند حقیقی و حقوقی با هم متفاوت هستند.

تعرفه ثبت برند  و هزینه ثبت لوگو تجاری در سال 1401 چقدر است؟

تعرفه های کامل مربوط به هر کدام از این هزینه ها برای افراد حقیقی و حقوقی در این مطلب آورده شده است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۸ رای

16 دیدگاه دربارهٔ «هزینه ثبت برند و لیست کامل تعرفه و قیمت ثبت لوگو تجاری بین المللی»

رضا طرهانی گفت:

سلام برای ثبت برند حتما باید قبلش شرکتمون رو ثبت کرده باشیم؟؟؟

احمد سعادتی گفت:

سلام بر شما به نظرم نیازی به این کار نباشه… به خصوص برای ثبت برند حقیقی نیازی ندارین

sara rezaei گفت:

ممنون از اینکه هزینه ها رو به صورت کامل و لیست وار آوردین… برای سال بعد این هزینه ها تقریبا چقدر تغییر می کنه؟

تیم تولید محتوا گفت:

سلام… ممنون از شما بابت حسن توجهتون
بله به طور میانگین هر کدام از خدمات به صورت 20 درصد هزینه های سال 1400 برای سال 1401 رشد خواهند داشت.

احمد رضایی گفت:

برای ثبت برند لاتین چه شرایطی وجود داره؟

تیم تولید محتوا گفت:

سلام وقت بخیر

علاوه بر مدارکی که برای ثبت برند لازم دارید، باید کارت بازرگانی برند حقیقی یا حقوقی را هم تهیه کنید.

امیر امیری گفت:

سلام
این هزینه ها برای همه موسسات یکسان یا هزینه خدمات میره روش؟؟

تیم تولید محتوا گفت:

سلام وقت بخیر… هزینه های ثبت برند و شرکت تعرفه های قانونی و یکسان ندارند و براساس نوع خدماتی که دریافت می کنید، هزینه ثبت برند متفاوت خواهد بود.

Eshaghi گفت:

با سلام
هزینه هایی که اینجا گفتین برای هر برندی یکسانه؟
آخه من دیده بودم براساس موضوع برند هزینه های متفاوتی دارند برخی از موسسات؟!!!!!!

تیم تولید محتوا گفت:

سلام … هر موسسه ای براساس هزینه های خدماتی خودش ممکنه که هزینه های جانبی رو برای ثبت برند شما در نظر بگیره. اما پایدار ثبت فقط براساس تعرفه های رسمی ثبت شده و به صورت آنلاین عملیات ثبت برند با موضوعات مختلف رو انجام میده.

Eshaghi گفت:

سلام
من چند جا دیده بودم هزینه ها براساس موضوع برند با هم فرق داشت…. این هژینه های ثابته و اون هزینه ها هم بهش اضافه میشه؟
ممنون میشم کمک کنید

تیم تولید محتوا گفت:

سلام … هر موسسه ای براساس هزینه های خدماتی خودش ممکنه که هزینه های جانبی رو برای ثبت برند شما در نظر بگیره. اما پایدار ثبت فقط براساس تعرفه های رسمی ثبت شده و به صورت آنلاین عملیات ثبت برند با موضوعات مختلف رو انجام میده.

AHMADI گفت:

سلام. هزینه ثبت برند با لوگو متفاوت از همدیگه حساب میشه؟

تیم تولید محتوا گفت:

سلام وقت بخیر لیست تمامی هزینه ها برای تمامی مراحل ثبت برند و لوگو تجاری توضیح داده شده است. در صورت مشکل و سوال با تیم پشتیبانی و کارشناسان ما در تماس باشید.

ahmad.vahidi گفت:

هزینه ثبت برند برای استان های مختلف با هم تفاوت دارند؟

تیم تولید محتوا گفت:

هزینه ثبت برند برای استان های مختلف یکسان است و شما بعد از انجام تمامی شرایط ثبت برند می توانید هزینه های مشخص شده را بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.