پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت شرکت

ثبت شرکت

پایدار ثبت باتوجه به اینکه کلیه خدمات خود در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت را بصورت آنلاین و غیرحضوری ارائه می دهد، در این بخش امکانی فراهم نموده است که شما مشتری گرامی بتوانید فقط در چند دقیقه با تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را جهت ثبت شرکت وارد نموده و منتظر پیام کارشناسان ما باشید. پس از تکمیل فرم و ارتباط با کارشناسان، موارد زیر با شما مجددا چک می شود و راهنمایی های لازم بصورت به شما ارائه خواهد شد. سپس امور ثبتی شما با کمترین هزینه ثبت شرکت آغاز می شود. ضمنا باتوجه به اینکه سامانه پایدار ثبت، تنها مرکز مشاوره ۲۴ ساعته در کشور می باشد، می توانید از سراسر کشور در هر لحظه از ما مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.

ثبت شرکت چیست؟

ثبت شرکت چیست؟ انواع شرکت های قابل ثبت کدامند؟ هزینه و تعرفه ثبت شرکت در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟ به چه مراحل و مدارکی برای ثبت کردن نام شرکت نیاز داریم؟ این تنها بخشی از سوالاتی است که در این مطلب به عنوان کاملترین مطلب توضیحی درباره ثبت کردن یک کسب و کار به صورت کاملا قانونی و استفاده از مزیت های آن پاسخ داده می شود.
شاید مهمترین تفاوت این مطلب را با دیگر مطالبی که در این مورد در سطح وب تماشا می کنید این باشد که کارشناسان متخصص پایدار ثبت که سابقه ثبت شرکت های مطرح کشوری را دارند این مطلب را برای شما آماده کرده اند و تمامی مراحل و شرایطی که برای ثبت کردن شرکت به صورت ریز به ریز نیاز است را در این مطلب به صورت کامل توضیح داده اند.
در ابتدا بهتر است بدانید که شرکت به مجموعه فعالیت های گفته می‌شود که در قالب یک کسب و کار به صورت کاملا قانونی ارائه می شود و می تواند فعالیت های خود را با همکاری با دیگر کسب و کارها و شرکت ها نیز ادامه دهد.
در واقع می‌توانیم بگوییم که به کلیه اقدامات شامل تهیه مدارک و پرداخت هزینه ها و همچنین روش های انجام مراحلی که منجر به ثبت شرکت شما به صورت قانونی در سامانه های رسمی می شود گفته شده و به دو صورت شخصی و یا کمک از طریق موسسه های مختلفی که به صورت خدماتی در این زمینه کار می‌کنند قابل انجام است.
در اقصا نقاط کشور و در استان های مختلف و همچنین در کشورهای خارجی مانند ترکیه و عمان و امارات و آلمان و هلند و غیره می توانید تمامی امور مربوط به ثبت شرکت خود را از طریق سامانه آنلاین پایدار انجام دهید.
به عبارتی باید بگوییم که اگر بخواهید فعالیت تجاری و غیرتجاری منظمی را آغاز کنید بهتر است برای ثبت کردن شرکت و کسب و کار خود به صورت کاملا قانونی اقدام کرده و از مزیت های مختلفی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم بهره مند شوید.
باعث منظم شدن و انجام فعالیت ها به صورت ساماندهی شده می شود.
فعالیت های کسب و کار شما قانونی می شود.
جذاب اعتماد افراد، نهاد ها و دیگر شرکت ها برای استفاده از خدمات و عقد قراداد
شرکت در مزایدات و مناقصات سایر شرکت ها
امکان دریافت نمایندگی در شهر ها و استان های مختلف
امکان استفاده از وام و تسهیلات بانکی
ایجاد سابقه برای شرکت و بالا رفتن ارزش و دارایی کسب و کارمزایای خدمات ثبت شرکت

معافیت مالیاتی ۲۰ ساله برای هر نوع فعالیت اقتصادی (مناطق آزاد)

با رعایت تمامی شرایط ثبت شرکت کلیه امور و رخدادهای تجاری و غیر تجاری شرکت به صورت رسمی و قانونی صورت گرفته و اعتبار بیشتری خواهد یافت. با توجه به اینکه کلیه فعالیتهای شرکتها تحت کنترل و از سویی حمایت قانون است افراد حقیقی و حقوقی طرف فعالیت شرکتها به دلیل اعتباری که شرکت به خودی خود نسبت به فرد حقیقی دارا می گردد تمایل بیشتری به همکاری با شرکتهای ثبت شده خواهند داشت. از سویی فعالیت تحت عنوان شرکت به علت امتیازاتی که قانون برای شرکتها در نظر گرفته است و حمایت‌هایی که از اشخاص حقوقی به عمل می آورد – همچون اعطای وام، حمایتهای حقوقی و قانونی گوناگون و … – موجب اطمینان خاطر شرکتها جهت فعالیت با امنیت شغلی بیشتر نسبت به فعالیت شخصی می گردد. مهمترین عاملی که باعث می شود افراد در مناطق آزاد شرکت به ثبت برسانند، معافیت مالیاتی برای فروش کالا یا خدمات در منطقه می باشد.

مسئولیت مشترک کلیه شرکا و جلب اطمینان اشخاص طرف همکاری

از مزایای ثبت شرکت می توان به این موضوع اشاره کرد که مسئولیت مالی و حقوقی کلیه فعالیتهایی که توسط شخص حقیقی انجام می شود به عهده خود شخص خواهد بود، در صورتی که در شرکت ثبت شده کلیه اعضای هیأت مدیره و شرکا درباره همه اعمال شرکت در مقابل اشخاص ثالث مسئولیت داشته و ملزم به پاسخگویی از طریق قانون هستند بنابراین همه مسئولیت ها به عهده یک نفر نخواهد بود که این موضوع به نفع تک تک شرکا و از طرفی اشخاص طرف معامله شرکت نیز خواهد بود و موجب اطمینان بیشتر اشخاص و شرکتها جهت تعامل با شرکت خواهد شد.

حمایت قانون از حقوق کلیه طرفین شرکت ( شرکا، طرفین همکاری شرکت و اشخاص شرکت)

همچنین در باب شراکت شرکا مسلما شراکت به صورت حقوقی نسبت به شراکت به صورت شخصی به نفع همه شرکا خواهد بود. به دلیل اینکه کلیه جزئیات، میزان درصدهای سهام و سایر حقوق شرکاء به صورت قانونی و مکتوب در اساسنامه و سایر اسناد شرکت قید شده و قابل استناد است. بنابراین در پیشامدهایی همچون اختلافات احتمالی مابین اعضاء و همچنین در مقابل اشخاص ثالث روند حل اختلافات و مشکلات نسبت به شراکت شخصی در مبحث قبت شرکت بسیار ساده تر و مدون و از طریق قانون قابل پیگیری خواهد بود.

امکان شرکت در مناقصات و مزایدات

سالیانه مناقصات و مزایدات بزرگ و مهم بسیاری به صورت دولتی و خصوصی برگزار می گردد که در آن سازمان‌های عمومی و شرکتهای بزرگ، خرید و ارائه کالا یا خدمت مورد نیاز خود را به رقابت و مسابقه می‌گذارند که سود و درآمد سرشاری برای طرفین این معامله به همراه دارد. شرکت در اکثریت قریب به اتفاق مناقصات و مزایدات مهم تنها به صورت شخص حقوقی امکانپذیر است. بنابراین یکی دیگر از مزایای خدمات ثبت شرکت امکان حضور در مناقصات و مزایدات و برخورداری از مزایای اینگونه از معاملات است.

اخذ و اعطاء نمایندگی رسمی با ثبت شرکت

بسیاری از اشخاص مایل به دریافت نمایندگی از شرکتهای بزرگ و معتبر خارجی و داخلی و فعالیت تحت عنوان نمایندگی این برندها هستند. اغلب شرکتهای معتبر بعد از ثبت و برای پیشگیری از مشکلات قانونی و حقوقی احتمالی، مایل به اعطای نمایندگی به اشخاص حقوقی ثبت شده بوده و با اشخاص حقیقی همکاری نمی کنند و یا در صورت همکاری شرایط سخت تری را نسبت به شرکتها برای اشخاص حقیقی در نظر می گیرند. بنابراین ثبت شرکت به صورت حقیقی و حقوقی و آگاهی از تفاوت جواز کسب با پروانه کسب راه مناسبی برای اخذ نمایندگی شرکتهای مهم و فعالیت به عنوان زیر مجموعه یک برند معتبر است.

فرم درخواست
ارسال مشخصات و پرداخت

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات
  • کد تایید به این شماره پیامک خواهد شد.

راهنمایی 0 تا 100 ثبت شرکت

در صورتی که قصد دارید راهنمای کامل تمامی مراحل، شرایط و هزینه ها و مدت زمان برای ثبت شرکت و کسب و کار خود به صورت قانونی را مطالعه کنید، ای مطلب که توسط کارشناسان حقوقی و با تجربه پایدار ثبت در زمینه امور ثبتی تهیه شده را از دست ندهید.

 

مراحل ثبت شرکت در سامانه و اداره ثبتبرای اینکه بتوانید تمامی کارهای مربوط به ثبت کردن کسب و کار خود به صورت کاملا قانونی را انجام دهید باید سلسله مراتبی که به صورت قانونی در نظر گرفته شده است رعایت کرده و تمامی آنها را از صفر تا صد به صورت کامل انجام دهید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن و با پرداخت کمترین هزینه عملیات ثبتی خود را به پایان برسانید. در ادامه به صورت مختصر تمامی مراحلی که به صورت گام به گام برای ثبت انواع مدل های مختلف شرکت مورد نیاز است را توضیح میدهیم.

مدارک و مراحل ثبت شرکت
انتخاب نوع شرکت از بین انواع موارد مختلف شرکت هایی که می توان ثبت نمود
تعیین کردن سهامداران و از شرکای شرکت به عنوان یکی از مهمترین بخش های ثبت شرکت
انتخاب موضوع فعالیت مناسب برای شرکت خود
تعیین کردن میزان سرمایه اولیه شرکت
انتخاب نام مناسب برای شرکت که در ۵ الویت تحویل داده می شود
تعیین چارت سمت هر عضو و مشخص کردن اختیارات و حقوق امضا
آماده کردن مدارک لازم برای انواع شرکت هایی که در ادامه به صورت کامل این مدارک را مورد بررسی قرار می دهیم.
ثبت نام اولیه آنلاین و درخواست ثبت شرکت اینترنتی
ارسال کردن مدارک به همراه نامه تایید نام شرکت
انجام مراجعات حضوری و روال اداری برای تحویل اوراق و امضا های مربوطه
پرداخت روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار شرکت در گام نهایی

 

انواع ثبت شرکتهابه صورت معمول در ایران شما می توانید شرکت های مختلف خود را در قالب های متفاوتی و در ۷ نوع مختلف به ثبت برسانید که در بین این مورد ها شرکتهای با مسئولیت محدود و سهامی خاص به دلیل شرایط و مدارک که نیاز دارند و البته مزیت هایی که در استفاده کردن از آنها به وجود آمده است طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده و بسیاری از کسب و کارها برای ثبت کردن شرکت از این روش ها اقدام می کنند.
انواع ثبت شرکتها در ایران

ثبت شرکت مسئولیت محدود


بیشترین درخواست ها در سامانه آنلاین پایدار برای ثبت کردن کسب و کار و شرکت به صورت مسئولیت محدود می باشد که البته در کل کشور نیز طرفداران بسیار زیادی را دارد.
مهمترین دلیل این کار را می‌توانیم دردسر کمتر این نوع شرکت ها برای ثبت شدن بدانیم که اصلی ترین موضوع در آن کم بودن شرکا می باشد. در این شرکت‌ها شما با حداقل دو نفر می توان شرکت خود را به راحتی راه اندازی کنید و از مزیت های بسیار زیادی که برای ثبت آن وجود دارد استفاده نمایید.
علاوه بر این زمانی که شرکت مسئولیت محدود را انتخاب کنید نیازی به واریز مبلغ سرمایه اولیه نخواهید داشت و فقط مبلغ را در اساسنامه خود را اعلام خواهد کرد.
یکی دیگر از مهمترین مزیت ها و تفاوت هایی که این نوع شرکت ها با شرکتهای سهامی خاص دارند این است که اعضای هیئت مدیره به مدت زمان محدود تعیین می‌شود و شما هر زمانی که تصمیم داشته باشید می توانید با استفاده از تغییرات شرکتها این افراد را جابجا کرده و از افراد جدید استفاده کنید.

شرکت سهامی خاص


بعد از شرکت مسئولیت محدود شاید بتوانیم شرکت سهامی خاص را به عنوان پرطرفدارترین شرکتهای قابل ثبت در ایران بدانیم که شرایط و مدارک ثبت شرکت مخصوص به خود را دارد و اندکی با برخی از شرکت قابل ثبت دیگر متفاوت است.
برای ثبت کردن سهامی خاص باید الزاما حداقل ۵ نفر عضو را برای شرکت خود به اداره ثبت شرکتها معرفی کنید. سه نفر به عنوان سهامدار اصلی و یک نفر به عنوان عضو علی البدل و یک نفر نیز به عنوان بازرس اصلی در بین ۵ نفر باید حضور داشته باشند.
در مورد سرمایه نیز اگر یک میزان سرمایه خاصی را به اداره ثبت اعلام کنید باید ۳۵ درصد از آن سرمایه را به حساب شرکتی که قرار است ثبت کنید واریز کرده و رسید آن را به اداره ثبت تحویل دهید.

در مورد تغییر اعضا و تغییرات شرکت نیز محدودیت‌هایی وجود دارد و مانند شرکت مسئولیت محدود دست شما برای تغییر آن ها باز نیست و حداقل ۲ سال باید برای تغییر یک مدیری که منصوب شده است زمان طی کنید تا در جلسه های مجمع عمومی مدیران را تمدید یا مدیر جدیدی را به جای آنها اعلام کنید.

ثبت شرکت در مناطق آزادمناطق آزاد ایران شامل مناطق، چابهار، قشم، انزلی، کیش و ارس به دلیل مزیت های بسیار زیادی که برای ثبت کردن شرکت و کسب و کار دارند مورد توجه بسیاری از سرمایه داران قرار گرفتند.
مهمترین مزیت ثبت کردن شرکت در مناطق آزاد را می توانیم معافیت مالیاتی ۲۰ ساله بدانیم که باعث می شود تا کسب و کارها با پرداخت نکردن مالیات بتوانند به توسعه و رشد خود بیشتر فکر کنند.
نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر برای ثبت شرکت در مناطق آزاد اعلام کرد باید تمامی فعالیت های کاری و تجاری شما در این مناطق انجام شود و تمامی فعالیت هایی که در زمینه واردات و صادرات دستگاه های تجاری و محصولات مختلف انجام می دهید باید به صورت کامل و رسمی فقط در این مناطق و در بستری که مهیا شده است انجام شود.

مدارک ثبت شرکت ها به صورت آنلاین

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت


بعد از این که نام شرکت خود و همچنین نوع شرکت خود را انتخاب کردید باید مدارک مورد نیاز را به موسسات مختلف و سامانه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ارائه کنید.
کپی مدارک شناسائی مانند کارت ملی و شناسنامه هر یک از شرکاء
ارائه شرکت نامه
ارائه تقاضانامه شرکت
ثبت نام کد ثنا برای تمام اعضای هیئت مدیره (از آبان ماه 1400 مصوب شده است)
آماده سازی اساسنامه تکمیل شده شرکت
دریافت تاییدیه آدرس و کد پستی محل شرکت
ارائه وکالتنامه وکیل (در صورتی که گیرنده کار از اداره وکیل باشد)
در صورتی که شرکت سهامی خاص است فیش بانکی که معادل 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت شما باشد.
تعیین حق امضای شرکت
تعیین سمت و سهام هریک از اعضاء
ارائه 5 مورد نام حداقل 3 سیلابی به ترتیب اولویت
ارائه مجوز (ویژه شرکتهایی که نیاز به مجوز دارند)
ارائه دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی و موسسین شرکت و صورتجلسه هیئت مدیره

هزینه ثبت شرکتاطلاع داشتن از میزان قیمت و هزینه ای که شما برای ثبت کردن کسب و کار خود باید به صورت قانونی باید پرداخت کنید باعث می‌شود تا در روال انجام امور ثبتی بتوانید تصمیم‌گیری‌های بهتری را اتخاذ کنید.
با توجه به اینکه در کشورمان انجام امور ثبتی مصوبه و تعرفه ثابت شده و قانونی ندارد، موسسات و مراکز مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند هزینه های مختلفی را برای ثبت در نظر می گیرند که در برخی از موارد این هزینه ها ممکن است بسیار بیشتر از حد معمول باشد و به همین دلیل شرکت ها و کسب و کارها از انجام عملیات ثبتی منصرف شوند.
به طور کلی هزینه ثبت شرکت را می توانیم به ۳ قسمت تقسیم کنیم.
واریزی که باید برای اداره ثبت انجام شود
مبلغی که به عنوان کارمزد دریافت می شود
هزینه برای انتشار آگهی در روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار پرداخت می‌شود.
پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت شرکت و برند در کشورمان تمامی امور مربوط به ثبت شما را به صورت کاملا آنلاین و از صفر تا صد انجام می دهد و همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت کسب و کار شما بتواند در سریعترین زمان ممکن و با ارزانترین هزینه راه اندازی شود. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید پرداخت هزینه بسیار ارزان نسبت به دیگر موسسات در این سامانه می‌باشد که در واقع همان هزینه اصلی و واقعی برای ثبت کردن کسب و کار و شرکت می‌باشد که به خصوص برای شرکتهای تازه تاسیس می تواند بسیار از نظر اقتصادی مفید باشد.

شرایط ثبت شرکتهابه صورت کلی تمامی انواع شرکتهای سهامی خاص و مسئولیت محدود که قابل ثبت هستند دارای شرایط عمومی یکسانی برای انتخاب نام و همچنین پرداخت هزینه ها هستند و شرایط اختصاصی برای تعیین اعضا و میزان سرمایه و همچنین مدارک آنها نیز در نظر گرفته شده است که در بالا به صورت کامل تمامی آنها را مورد بررسی قرار دادیم.
در مراحل ثبت شرکت انتخاب نام شرکت یکی از جذاب ترین و البته چالش برانگیز ترین موارد و مراحل ثبت میباشد که باید حتماً به نکات مختلفی در انتخاب یک نام مناسب دقت کنید تا بتوانید با هزینه بسیار مناسب شرکت و کسب‌وکار خود را به ثبت رسانده و از نام مناسب آن که هم ردیف با فعالیت‌های کسب و کار شما می باشد برای جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر استفاده کنید. در یک مقاله به صورت کامل تمامی شرایط ثبت شرکتها را مورد بررسی قرار داده ایم.
از طریق مشاوره آنلاین و رایگان ۲۴ ساعته می توانید تمامی راهنمایی های لازم در مورد انتخاب نام مناسب را برای شرکت و کسب و کار خود دریافت کنید.

استعلام شرکت های ثبت شدهبه عنوان یکی از قوانین ثبت شرکت باید به این نکته توجه کنید که نام شرکت شما که به صورت چند سیلابی باید انتخاب شود نباید به هیچ عنوان به نام های ثبت شده قبلی شباهت داشته باشد و یا کپی از این نامها باشد.
برای اینکه از یکسان نبودن نام شرکت خود جلوگیری کنید باید تمامی استعلام های لازم را در مورد شرکتهای ثبت شده قبلی انجام دهید.
استعلام ثبت شرکتها به شما کمک می کند تا از یکسان بودن نام و همچنین مدیر عامل شرکت مورد نظر جلوگیری کنید. این کار باید حتماً توسط افراد متخصص و از طریق سامانه استعلام شرکت‌ها انجام شود تا به راحتی بتوانید یک نام مناسب برای شرکت خود انتخاب کرده و در مراحل ثبتی به هیچ گونه مشکلی برخورد نکنید.

ثبت شرکت رایگان چگونه امکانپذیر است؟مبحث هزینه ها در ثبت کردن قانونی یک شرکت در انواع مختلف همواره به عنوان یک دغدغه اصلی و مهم مطرح بوده است. علاوه بر مراجعه به سامانه رسمی ثبت شرکتها در کشورمان، شما می توانید از طریق سامانه ها و موسسات مختلفی که در این زمینه به صورت آنلاین و یا حضوری فعالیت می کنند، اقدام به ثبت کسب و کار خود به صورت قانونی نمایید.
به جز مواردی که به صورت رسمی آورده شده است، هزینه ها و تعرفه های مصوب و خاصی برای امور ثبتی در نظر گرفته نشده است و هر موسسه براساس نوع خدماتی که ارائه می دهد یک هزینه هایی را برای این کار در نظر می گیرد.
در برخی از موارد این هزینه ها به قدری بالاست که باعث می شود کسب و کار ها از ثبت قانونی شرکت خود منصرف شوند. به همین دلیل سامانه آنلاین پایدار ثبت بستری را فراهم نموده است تا از طریق آن بتوانید، شرکت و کسب و کار خود را با ارزان ترین هزینه و تعرفه به ثبت برسانید.
در فرم های قرار گرفته شده روی وب سایت، هزینه های اصلی برای ثبت هر شرکت در نظر گرفته شده است. نکته مهم اینجاست که با استفاده از خدمات سامانه آنلاین پایدار ثبت شما می توانید تمامی شرایط ثبت شرکت را رعایت نموده و با راهنمایی و مشاوره افراد متخصص در این زمینه، تمامی امور ثبتی را به بهترین شکل ممکن و بدون هیچگونه مشکلی انجام دهید.

ثبت شرکت های آنلاین و فوری
امروزه تمامی کار های خودمان را به صورت آنلاین انجام می دهیم و امور ثبتی نیز جدا از این قاعده نیستند. برای انجام امور ثبتی به صورت آنلاین نیاز دارید تا از افراد متخصصی که سابقه بسیار عالی در زمینه ثبت کردن انواع شرکت ها دارند، استفاده نمایید تا مشکلی از نظر اجرای مراحل و در نظر گرفتن شرایط برای شما به وجود نیاید.
در سامانه پایدار ثبت این امکان از طریق فرم های قرار گرفته روی وب سایت فراهم شده است تا افراد به راحتی بتوانند شرکا خود را در انواع مسئولیت محدود یا سهامی خاص به صورت کاملاً آنلاین و بدون مراجعه حضوری به ثبت برسانند.
کاهش هزینه های حمل و نقل و ایاب و ذهاب و صرفه جویی در هزینه های روال اداری و هزینه های تایم و زمان می تواند از جمله مهم ترین مزیت های ثبت شرکت آنلاین و فوری برای هر کسب و کاری باشد.

مدت زمان ثبت قانونی شرکت چقدر است؟

با توجه به روندی که برای امور ثبتی در سایت پایدار در نظر گرفته شده است و البته استفاده از نیروی متخصص و کارشناسان با تجربه در این حوزه می توان گفت که عملیات ثبتی به صورت آنلاین در این سامانه در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام می شود.
به صورت کلی و در بهترین حالت ممکن می توانید با رعایت کردن تمامی شرایط و ارائه مدارک به بهترین شکل ممکن و البته انتخاب یک نام مناسب برای کسب و کار خود، شرکت خود را در حدود هفته به ثبت برسانید. اگر از مشاوره کارشناسان متخصص در این زمینه استفاده نمایید می توانید هزینه های مربوط به ثبت شرکتهای مسئولیت محدود و سهامی خاص و انواع شرکت ها را کاهش دهید.

هزینه ثبت شرکت در سال 1401 چقدر است؟
در سال 1401 شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه، شرکت خود را در انواع مختلف به صورت کاملاً آنلاین از طریق سامانه پایدار به ثبت برسانید.
به چه مدارکی برای ثبت انواع شرکتها نیاز داریم؟
تمامی مدارکی که نیاز دارید در قالب فرم های مختلف در این صفحه قرار داده شده است و کافی است تا این مدارک را روی وب سایت آپلود کنید.