پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

مشاوره ثبت برند

مشاوره ثبت برند

سامانه آنلاین پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند و ثبت شرکت خدمات ویژه را برای شرکت ها و کسب و کارهایی که قصد دارند از مشاوره تلفنی ثبت شرکت استفاده کننده در نظر گرفته است تا از این طریق افراد بتوانند با اطلاعات و آگاهی بسیار بالا برای ثبت شرکت و کسب و کار خود به صورت کاملا قانونی اقدام نمایند.

علاوه بر مشاوره تلفنی ثبت شرکت در سامانه آنلاین پایدار با تیم متخصص و کارشناسان حرف های این حوزه، شما می توانید از طریق فرم های قرار داده شده روی وب سایت برای امور ثبتی خود در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند و همچنین دریافت کارت بازرگانی یا تمامی امور مربوط به شرکتهای با مسئولیت محدود به سهامی خاص اقدام نمایید.

کارشناسان حرفه ای سامانه آنلاین پایدار ثبت با سابقه ثبت برند و شرکت های مطرح کشوری به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین پاسخگوی تمامی نیازهای شما در زمینه ثبت شرکت و برند هستند.

قبل از اینکه به خدمات ویژه پایدار ثبت در زمینه امور ثبتی به صورت 100% آنلاین بپردازیم بهتر است نکاتی در مورد شرایط و مراحل ثبت برند و لوگو تجاری در کشورمان را بدانید.

مراحل ثبت برند تجاری

برای اینکه بتوانید در شهرها و استان‌های مختلف برند و لوگو تجاری خودتان را در سریعترین زمان ممکن به ثبت برسانید باید با تمامی مراحلی که برای ثبت برند و علائم تجاری در نظر گرفته شده است آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید با رعایت کردن تمامی شرایط ثبت لوگو و همچنین آماده کردن تمامی مدارک ثبت مورد نیاز به راحتی برند و لوگو تجاری خود را به ثبت رسانده و از مزیت های بسیار زیاد آن استفاده نمایید.

انتخاب نام برند و طراحی لوگو تجاری

اولین و شاید یکی از مهمترین مراحلی که برای ثبت لوگوی تجاری در نظر گرفته شده است انتخاب نام برند و طراحی لوگو و علامت تجاری مخصوص برند شما می باشد.

شرایط بسیار زیادی برای انتخاب نام برند و علائم تجاری در نظر گرفته شده است که از مهمترین آنها می‌توان به عدم شباهت برندهای ثبت شده قبلی و جذابیت و خلاقانه بودن نام و لوگوی تجاری برند مورد نظر اشاره نمود.

انتخاب نام برند شاید یکی از مهمترین موارد در ابتدای کار باشد که شما باید یک نام و لوگوی تجاری مناسب را برای کسب و کار خود انتخاب کنید که علاوه بر اینکه معرفی کسب و کار شما باشد بتواند در جذب مشتریان و همچنین رضایتمندی آنها و البته در این مورد که در ذهن مشتریان باقی بماند نقش بسیار زیادی داشته باشد.

در صورتی که قصد دارید یک نام مناسب و جدید را برای کسب و کار خود انتخاب کنید و در این زمینه دغدغه ای دارید می توانید از خدمات مشاوره آنلاین و رایگان کارشناسان پایدار ثبت استفاده کنید.

مشاوره ثبت برند

طراحی لوگو و علامت تجاری

برای طراحی لوگوی تجاری نیز شما باید یک سری استانداردها را رعایت کنید که در ادامه و در مورد شرایط ثبت برند به آنها اشاره خواهیم کرد. اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که برند و لوگوی تجاری شما اعتبار کسب و کار شماست و باید آنها را جدی بگیرید که در همان مراحل اولیه با کیفیت بالا بتوانید عملیات ثبت برند خود را انجام دهید.

سامانه آنلاین پایدار برای اینکه دغدغه تمامی مشتریان خود را از بین ببرید سعی کرده است تا خدمات مربوط به ثبت لوگو تجاری را همراه با طراحی علامت تجاری پیش ببرد تا از این طریق بتواند تمامی مراحل ثبت برند و لوگو تجاری را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود اجرا نماید.

برای طراحی لوگوی تجاری شما باید وارد صفحه مربوط به درخواست طراحی لوگو تجاری شده و از این طریق فرم‌های مربوطه را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما برای تایید نهایی و بررسی دیگر شرایط مورد نیاز باشید.

استعلام قابلیت ثبت برند تجاری

مشاوره استعلام قابلیت ثبت برند

بعد از این که یک نام تجاری و لوگوی مناسب را برای کسب و کارتان انتخاب کردید باید به سراغ این موضوع بروید که آیا برند و لوگو تجاری شما قابلیت ثبت شدن دارد یا خیر؟

برای این کار باید تمامی استعلام های لازم در مورد برند های ثبت شده قبلی را انجام دهید. استعلامی که در مورد برند و لوگو تجاری انجام می دهید به شما نشان می دهد که برندهای ثبت شده قبلی چه شباهت‌هایی به برند مورد نظر شما دارد و در صورتی که برند و لوگو تجاری مدنظر شما شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی داشته باشد این موضوع به صورت کامل مشخص می شود تا شما به دنبال انتخاب یک نام برند و یک لوگوی تجاری جدید و خلاقانه باشید.

همان طور که می دانید و در ادامه مراحل و شرایط ثبت برند نیز به آنها اشاره خواهیم کرد، لوگوی تجاری که قصد ثبت کردن آن را دارید به هیچ عنوان نباید شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی در آن زمینه و در زمینه های مختلف داشته باشد.

استعلام برندهای ثبت شده یک امر کاملاً تخصصی است و شما باید تخصصی را در این زمینه داشته باشد تا بتواند این کار را انجام دهید اگر دغدغه ای در این زمینه دارید و نمی‌تواند این کار به صورت تخصصی انجام دهید و می خواهید مراحل ثبت لوگوی تجاری شما به صورت با کیفیت و در سریعترین زمان ممکن انجام شود بهتر است این امور را به دست متخصصان و کارشناسان سامانه آنلاین پایدار بسپارید. برای اینکار از طریق صفحه مربوط به استعلام برندهای ثبت شده درخواست خود را از طریق فرم های مربوطه ارائه نمایید.

مراحل ثبت برند و لوگو تجاری

سایت استعلام ثبت برند

استعلام برند های ثبت شده یکی از مهم ترین مراحلی است که شما باید در طول روند عملیات ثبتی انجام دهید. اینکار به شما کمک می کند تا بتوانید یک نام مناسب و جدید و یک لوگو و علامت تجاری کاملاً خلاقانه برای برند خود طراحی کنید.

برای استعلام برند های ثبت شده می توانید از طریق سامانه مالکیت معنوی ایران اقدام نموده و یا از طریق فرم های قرار گرفته روی سایت پایدار ثبت به راحتی درخواست خود را برای استعلام برند های قبلی به ثبت برسانید تا کارشناسان ما با تخصص و تجربه ای که دارند، این استعلام را برای شما انجام دهند.

استعلام ثبت برند

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات

اگر خودتان دانش کافی در زمینه استفاده از سایت استعلام ثبت برند را ندارید، حتی اگر مراحل استعلام برند های ثبت شده را انجام دهید، ممکن است با مشکلاتی در این زمینه رو به رو شوید و همین موضوع می تواند باعث بالا رفتن هزینه ها و کند بودن روال ثبتی شما نیز شود.

سایت استعلام برند

توصیه می شود برای استعلام برند های ثبت شده و انتخاب یک نام مناسب و لوگو تجاری جدید، حتما از کارشناسان و متخصصین این حوزه در سامانه پایدار ثبت استفاده نمایید.

با مشاوره رایگان ثبت علامت تجاری در این سامانه و از طریق فرم های قرار گرفته روی سایت می توانید به راحتی تمامی استعلام های لازم که می تواند در سرعت عملیات ثبت لوگو شما تاثیر داشته باشد، را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

تکمیل مدارک مورد نیاز

بعد از این که نام برند خودتان را انتخاب کردید و لوگوی تجاری آن را نیز طراحی کردید و البته شباهت آن را برندهای ثبت شده قبلی سنجیدید، باید به سراغ مدارک مورد نیاز برای ثبت لوگوی تجاری و علامت مورد نظر خودتان بروید.

برندهای مختلفی در زمینه های متفاوتی فعالیت می‌کنند که همه آنها مجوز فعالیت خود را به صورت حقیقی و یا حقوقی دریافت کرده اند و در زمینه‌های مختلف با این شرایط فعالیت می‌کنند و مشتریان خود را با برند و لوگو تجاری که مد نظرشان هست آشنا می کنند.

به صورت کلی برای ثبت برند به صورت حقیقی و حقوقی مدارک متفاوتی در نظر گرفته شده است که در بخش مورد نیاز برای ثبت برند اطلاعات کاملی در این مورد در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید با فراهم کردن این مدارک به راحتی تمامی مراحل مربوطه را انجام دهید.

پرداخت هزینه و ثبت اظهارنامه علامت تجاری

اگر از طریق وب سایت مرکز مالکیت معنوی ایران عملیات مربوط به ثبت لوگو تجاری خود را انجام داده باشید بعد از این مراحل، مدارک لازم جهت تایید حساب کاربری گواهی امضا از دفترخانه اسناد رسمی را باید دریافت نموده و با بارگذاری مدارک مورد نظر و تصویر برندتان باید حداقل ۱۵ روز منتظر باشید تا تاییدیه ثبتی برای ادامه مراحل به صورت روال اداری و قانونی برای شما ارسال شود.

در ادامه روال قانونی، شما باید با تشکیل پرونده و انجام روال اداری به صورت حضوری تمامی مراحل مورد نظر را با پرداخت هزینه‌های مورد نیاز در دو مرحله برای روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار انجام دهید.

مشاوره ثبت برند و طراحی لوگو تجاری

علاوه بر مشاوره تلفنی برای ثبت شرکت شما می توانید از دیگر خدماتی که سامانه آنلاین پایدار ثبت برای ثبت برند و طراحی لوگو تجاری نیز در اختیار شما قرار می دهد استفاده نمایید.

انتخاب نام خلاقانه و جدید برای برند معمولاً یک کار بسیار سختی است که افراد عادی در شرکت ها و کسب و کار ها نمی توانند آن را انجام دهند و به همین دلیل تیم حقوقی پایدار ثبت سعی کرده است که با توجه به تجربه که در این زمینه دارد مشاوره آنلاین و رایگان را در اختیار افراد قرار دارد تا از این طریق بتوانند به راحتی یک نام مناسب که بتواند عملیات مارکتینگ آنها را به خوبی پشتیبانی کنند برای برند خود انتخاب نمایند.

مشاوره تلفنی ثبت شرکت

علاوه بر این شرکت ها و کسب و کارهایی که قصد دارند برند خود را به ثبت برسانند با مشکلاتی برای طراحی لوگوی تجاری روبرو هستند که این امر نیز خدمات ویژه سامانه آنلاین پایدار ثبت در اختیار کسب و کارها و افراد حقیقی قرار می دهد تا از این طریق بتوانند یک لوگوی مناسب برای برند خود طراحی کنید که در ذهن مخاطب نقش ببندد و البته بتواند به خوبی معرف کسب و کار آنها نیز باشد.

پس به طور کلی می توانیم بگوییم که مشاور تلفنی ثبت شرکت به شما کمک می کند تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن تمامی اطلاعات لازم در مورد انواع شرکت ها و نوع ثبت شدن و همچنین شرایط مدارک لازم برای آنها را به دست بیاورید و استعلام های لازم را در مورد شرکت های ثبت شده قبلی انجام دهید.

در کنار این موضوع برای ثبت شرکت و ثبت برند سامانه آنلاین پایدار خدمات ویژه ای را نیز در نظر گرفته است که از جمله آنها می‌توان به انتخاب نام برند تجاری و همچنین طراحی ویژه لوگو تجاری برای کسب و کار ها اشاره نمود.

مزایای مشاوره ثبت برند در سامانه پایدار

همواره اموری که به عنوان کارهای تخصصی در نظر گرفته شوند نیازمند راهنمایی و مشاوره از طرف افراد متخصص هستند تا شما بتوانید با بهترین هزینه از نظر اقتصادی و در سریعترین زمان ممکن به راحتی تمامی امور خود در زمینه مربوطه را به پایان برسانید.

ثبت برند و لوگو تجاری نیز به عنوان یک امر کاملاً تخصصی در نظر گرفته می شود و با توجه به اینکه شرکت ها در انواع مختلفی قابلیت ثبت شدن دارند و مدارک مورد نیاز برای ثبت برند با همدیگر متفاوت بوده و کاملاً تخصصی می باشد، این امور نیز باید حتماً توسط افرادی که آشنایی کامل با این حوزه داشته باشند انجام شود تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن و با ارائه مدارک لازم و برطرف کردن مشکلات که ممکن است در مسیر ثبت شرکت به وجود بیاید تمامی امور را با هزینه بسیار مناسب و اقتصادی به پایان برسانند.

تاسیس و ثبت شرکت و ثبت برند و لوگو تجاری سازمان مورد نظر در کشورمان در انواع مختلفی قابل انجام شدن است و سامانه های متفاوتی سعی می‌کنند تا خدمات ویژه‌ای را در این زمینه ارائه کنند که در بین تمامی این سامانه ها می توانید از خدمات ویژه سامانه آنلاین پایدار ثبت در زمینه مشاوره تلفنی ثبت برند و علامت تجاری برای شما در نظر گرفته است استفاده نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.