پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
مقالات ثبت شرکت

ثبت شرکت در بندر ماهشهر

ثبت شرکت در بندر ماهشهر

با توجه به اینکه بندر ماهشهر به عنوان یکی از بنادر تجاری و صنعتی کشورمان شناخته می‌شود، ثبت شرکت در ماهشهر می تواند یک فرصت سرمایه گذاری بسیار مناسب برای کسب و کارهایی باشد که به دنبال رشد و توسعه بیشتر و ارائه خدمات و تولیدات خود در این منطقه هستند.

برای ثبت کردن شرکت کسب و کار در بندر ماهشهر شرایط و دستورالعمل های مختلفی در نظر گرفته شده است و نکته ای که باید در نظر داشته باشید که این بندر جزو مناطق آزاد کشور حساب نمی شود و نمی توانید از مزیت های مانند معافیت مالیاتی ۲۰ ساله در این بندر استفاده نمایید.

علاوه بر این شما می‌توانید به راحتی تمامی امور و کسب و کار خود را در بنادر مختلف و شهرهای مختلف برای ثبت شرکت و برند به صورت کاملا رسمی و آنلاین از طریق سامانه پایدار ثبت انجام دهید و با پرداخت کمترین هزینه ها به راحتی شرکت و کسب و کار خود را به ثبت برسانید.

مزیت ثبت شرکت در بندر ماهشهر کدامند؟

با توجه به اینکه بندر ماهشهر به عنوان یکی از بنادر اصلی تجاری و صنعتی در کشور ما شناخته می شود کسب و کار هایی که قصد دارند به سود و درآمد قابل توجهی برسند، سرمایه گذاری خود را در این بند شروع کرده و با توجه به حجم بالای کارخانه ها و شرکت های صنعتی که در این منطقه وجود دارند خدمات و تولیدات خود را به آنها ارائه می کنند.

ثبت کردن یک شرکت و کسب و کار در بندر ماهشهر با توجه به موقعیت تجاری که از طریق راه های ارتباطی با دریا دارد می تواند این فرصت را در اختیار شما قرار دهد تا به راحتی صادرات و واردات کالاهای مختلف از طریق اخذ کارت بازرگانی داشته باشید.

شرکت کسب و کاری که به صورت مختلف در بندر ماهشهر به ثبت می رسند می توانند از مزیت های قانونی برای شرکت در مناقصه ها و مزایده ها استفاده کرده و با محبوبیتی که در بین مشتریان و کسب و کارها به دست می‌آورد و سود و درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند.

با توجه به اینکه امروزه کسب و کار ها فقط معطوف و محدود به یک شهر خاص نمی شوند در صورتی که قصد داشته باشید بعد از ثبت شرکت در بندر ماهشهر خدمات و کالاهای خود را به دیگر استانها و شهرهای کشور نیز ارائه نمایید میتوانید به راحتی نمایندگی هایی را در شهرها و استانهای مختلف کشور دایر نمایید.

مزایای ثبت شرکت در بندر ماهشهر

علاوه بر این ثبت شرکت به کسب و کار شما اعتبار می بخشد و باعث می شود تا زمانی که مشتریان و شرکت های مختلف دیگر قصد همکاری و استفاده از خدمات شما را دارند بعد از استعلام شرکت بتوانند اعتبار شما را چک کرده و به راحتی قراردادهای همکاری را به شما منعقد نمایند.

شرایط ثبت شرکت در ماهشهر

برای اینکه بتوانید شرکت و کسب و کار خود را در ماهشهر به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید باید توجه ویژه ای به انتخاب نام شرکت داشته باشد که برای آن دستورالعمل ها و قوانین مختلفی در نظر گرفته شده است.

در صورتی که اطلاعات کافی در مورد دستورالعمل ها و شرایط ثبت شرکت به خصوص شرایط مورد نیاز برای انتخاب نام شرکت در سال جدید را ندارید می توانید از مشاوره رایگان و خدماتی که تیم کارشناسان حقوقی پایدار ثبت به صورت آنلاین به شما ارائه می‌کنند استفاده نمایید.

در کنار این موضوع شما باید به این نکته هم دقت داشته باشید که اعضای شرکت شما در شرکتهای سهامی خاص و مدیر عامل شما در شرکت مسئولیت محدود نباید در یک شرکت رسمی و قانونی ثبت شده دیگر هیچگونه سمت قانونی که در اساسنامه شرکت ذکر شده باشد را داشته باشند.

برای هر کدام از انواع شرکت ها با توجه به مدارک و مراحل که در نظر گرفته شده از شرایط و دستورالعمل های خاصی نیز تعیین شده است تا شرکت‌های کسب و کارهایی که قصد دارند در مدل های مختلف و انواع ثبت شرکتها به صورت کامل به ثبت برسانند و بتوانند به راحتی شرکت و کسب و کار خود را با توجه به شرایط و دستورالعمل های صادر شده به ثبت برسانند.

پرداخت روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار برای بالا بردن ارزش و اعتبار شرکت نیز دارای شرایط خاصی است که لازم است حتما با افراد متخصص که تجربه کافی در این زمینه دارند، مشاوره های لازم را انجام دهید تا هیچگونه مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بندر ماهشهر

اگر در ابتدای راه خود هستید و هزینه های زیادی برای شرکت خود در نظر دارید و قصد دارید بدون نیاز به شرکای شرکت و کسب و کار خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید می‌توانید از شرایطی که برای ثبت شرکت مسئولیت محدود در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

همانطور که گفته شد شرکت مسئولیت محدود نیازی به شرکت کننده نیاز شما به راحتی می توانید شرکت خود را با یک نفر و تعداد اعضا به ثبت رسانید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بندر ماهشهر

نکته جالب توجه این است که برای تغییر مدیرعامل شرکت هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما در هر زمانی می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به تشکیل مجمع و تایید اساسنامه و صورتجلسه به راحتی مدیرعامل شرکت خود را تغییر دهید.

کسب و کارهای مختلف که در بندر ماهشهر فعالیت می‌کنند می‌توانند در ابتدا شرکت خود را به صورت مسئولیت محدود به ثبت رسانده و پس از توسعه و رشد شرکت به دنبال تبدیل آن به سهامی خاص باشند.

برای ثبت کردن شرکت مسئولیت محدود در بندر ماهشهر مدارک خاصی نیز در نظر گرفته شده است که در فرم های قرار داده شده بر روی وبسایت و مشاوره های آنلاین که از کارشناسان حقوقی سامانه آنلاین پایدار ثبت دریافت می کنید می توانید تمامی این مدارک را به راحتی در اختیار مراجعه کننده شرکت قرار دهید.

ثبت شرکت در بندر ماهشهر به صورت سهامی خاص

با توجه به اینکه شرکت مسئولیت محدود در مناقصه ها و مزایده های رسمی و دولتی ارزش و اعتبار شرکت سهامی خاص را ندارد در صورتی که قصد دارید به صورت مستمر و مداوم در مناقصه ها و مزایده های دولتی و رسمی شرکت کنید و از این طریق به سود و درآمد بالایی برسید باید شرکت خود را به صورت سهامی خاص در بندر ماهشهر ثبت کنید.

در شرکت سهامی خاص شما نیاز دارید تا حتماً از پنج عضو رسمی و ثابت استفاده کنید که تغییر آنها حداقل نیازمند مدت زمان دوسال و تشکیل مجمع عمومی شرکت می باشد.

با توجه به شرایط و ضوابط که برای ثبت شرکت در نظر گرفته شده است شرکت های سهامی خاص از اعتبار و ارزش بسیار بالاتری برای ثبت شدن برخوردار هستند و البته هزینه ثبت شدن آنها نیز نسبت به شرکت مسئولیت محدود اندکی بالاتر است.

اصل سرمایه شرکت به مبلغ یک میلیون ریال باید در حسابی به نام شرکت در نزد بانک محفوظ باشد و همه اعضای شرکت باید درصدی از سهام آن را به نام خود داشته باشند.

ثبت شرکت در بندر ماهشهر

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در بندر ماهشهر

اگر قصد دارید شرکت خود را در بندر ماهشهر به ثبت برسانید می‌توانید علاوه بر مراجعه حضوری به موسسات و مراکزی که در زمینه ثبت شرکت در این بندر فعال هستند، از طریق سامانه های رسمی ثبتی در تهران و دیگر استانهای کشور که تمامی امور خدماتی مربوط به ثبت شرکت و برند را برای شما به صورت آنلاین انجام می دهند نیز استفاده کنید.

با توجه به اینکه امور ثبت شرکت و ثبت برند در کشورمان تعرفه و مصوبه خاصی ندارد بسیاری از شرکت هایی که قصد دارند کسب و کار شرکت خود را در بندر ماهشهر به ثبت برسانند دغدغه‌هایی برای بالا و پایین بودن هزینه های ثبتی دارند که تیم حقوقی پایدار ثبت سعی کرده است تا با ارزانترین هزینه ثبت شرکت در کشورمان تمامی مشکلات مربوط به تغییرات تعرفه های ثبتی را از بین ببرد و با یک هزینه و نرخ ثابت تمامی امور مربوط به ثبت شرکت شما را برای انواع شرکت ها انجام دهد.

در صورتی که از مشاوره و کارشناسی افراد متخصص استفاده نمایید قطع می توانید در سریع ترین زمان ممکن و حتی در کمتر از ۱۴ روز شرکت کسب و کار خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید. اگر روال قانونی و مدارک و شرایط مورد نظر شما برای ثبت شرکت در ماهشهر به درستی انجام نشده باشد قطعاً ممکن است شرکت شما مورد تایید قرار نگیرد و مدت زمان ثبت شرکت شما بسیار بیشتر شود که این موضوع می تواند در بالا رفتن هزینه های ثبت شرکت نیز تأثیر بسیار زیادی داشته باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.