پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
روزنامه ها

شیوه های پرداخت روزنامه کثیرالانتشار

شیوه های پرداخت روزنامه کثیرالانتشار

یکی از بخش های مهم در ثبت شرکت و یا ثبت برند، انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار میباشد که مراحل سختی نیز ندارد و شما با انجام مراحل بسیار ساده میتوانید این امر را انجام دهید. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار از موارد اصلی انتشار آگهی است که توجه زیادی را به خود جلب نموده است. این مقاله از پایدار ثبت به مراحل پرداخت هزینه روزنامه کثیرالانتشار اختصاص داده شده که تمامی موارد را به شما عزیزان خواهیم آموخت؛ در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 

روزنامه کثیرالانتشار چیست؟

روزنامه کثیرالانتشار شامل تمام نشریات چاپی می‌شود که به صورت روزنامه‌ای (غیر صحافی شده) با ترتیب انتشار روزانه یا غیر آن، در گستره توزیع سراسری، منطقه‌ای، استانی یا محلی و با هر شمارگانی چاپ می‌شوند. بدیهی است شمارگان و گستره توزیع و کیفیت در رتبه بندی آن‌ها تأثیر دارد اما ملاک اصلی برای تعریف روزنامه‌های کثیرالانتشار، فقط قطع روزنامه‌ای است. هرچند تعریف روزنامه کثیرالانتشار روشن و دقیق نیست.

ولی معیارهایی مثل تیراژ، گسترۀ توزیع و همچنین کیفیت فنی روزنامه بر روی رتبۀ آن تأثیر می‌گذارد. تنها معیار روشنی که در تعریف روزنامه کثیرالانتشار تعریف می‌شود، قطع آن است. ناگفته نماند که مجوز فعالیت روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور توسط هیأت نظارت بر مطبوعات صادر می‌شود و اسامی روزنامه‌های دارای مجوز در وب‌سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل‌ مشاهده است.

 

کاربرد های روزنامه کثیرالانتشار

روزنامه کثیرالانتشار مواردی دارد که در حالاتی باید از آن استفاده کرد و مطالبی را در آن به چاپ رساند؛ پرداخت روزنامه کثیر الانتشار آنلاین قبل از انتشار آگهی به صورت فوری لازم است، که ما به صورت اینترنتی آن را برای شما انجام می دهیم.

 

ثبت شرکت

هر یک از شرکت‌ها در ابتدای تاسیس خود باید یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار را که توسط اداره ثبت شرکت‌ها به لحاظ هزینه چاپ به سه دسته تقسیم شده‌اند، انتخاب کند. پس از پرداخت روزنامه کثیرالانتشار نام این روزنامه در اظهارنامه ثبت شرکت و همچنین آگهی صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت نیز درج می‌شود؛ سپس این‌ که چنین شرکتی به ثبت رسیده است در همین روزنامه کثیرالانتشار آگهی می‌شود تا به اطلاع عموم برسد. پس شما در این مورد نیز ملزم به پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین می باشید.

 

تغییرات شرکت 

از این پس تمام تغییرات شرکت اعم از کاهش و افزایش سرمایه، تغییر نشانی، افزایش سهامداران، تغییر مدیران و …، پس از تنظیم صورتجلسه و قطعی شدن تغییر، باید علاوه بر روزنامه رسمی در روزنامه کثیرالانتشار نیز آگهی شود. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین از ساده ترین روش های پرداخت فوری این روزنامه می باشد.

 

انحلال شرکت

کاربرد پرداخت روزنامه کثیرالانتشار فقط در دو مورد قبلی نیست. بلکه می‌توان گفت برای انحلال شرکت‌ها نیز نیاز به روزنامه کثیرالانتشار وجود دارد. به این صورت که پس از تنظیم صورت‌جلسه انحلال شرکت و تایید آن توسط اداره ثبت شرکت‌ها، این انحلال باید در روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی آگهی بشود.

تقریبا می توان گفت که برای ثبت هرگونه تغییرات در شرکت نیازمند، پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین می باشید.

 

پرداخت روزنامه کثیرالانتشار

 

پرداخت هزینه روزنامه کثیرالانتشار

آگهی ثبت شرکت، علاوه بر درج در روزنامه رسمی کشور، باید در روزنامه ی کثیرالانتشار نیز چاپ شود. پس هزینه ثبت آگهی یکی از موارد مورد توجه موسسان شرکت می باشد.

منظور از روزنامه کثیرالانتشار، روزنامه ایست که به صورت رایج و شایع منتشر شده و در سطح کشور به صورت گسترده توزیع می شود. به طور مثال روزنامه همشهری، روزنامه اطلاعات و …

هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار با روزنامه رسمی تفاوت اندکی دارد و بسته به صورتجلسه شرکت و باکسی که در روزنامه می گیرد، قیمت آن متفاوت می باشد. نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی، بستگی به میزان موضوع و تعداد اعضاء شرکت دارد. هر چقدر موضوع فعالیت طولانی تر و تعداد اعضا بیشتر باشد، تعداد خطوط آگهی شما بیشتر شده و هزینه بیشتری برای درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار باید پرداخت نمایید.

 

لازم به ذکر است هزینه ثبت آگهی روزنامه کثیرالانتشار، به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که با توجه به آنچه گفته شد، می توان در  سامانه ثبت پایدار نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام نمود.

توجه داشته باشید که اگر شرکتی آگهی روزنامه کثیرالانتشار قبلی را به چاپ نرسانده باشد به طور اتوماتیک و سیستمی از درج صورتجلسه تغییرات جدید در سامانه ثبت شرکت ها جلوگیری می گردد.

 

نکته بسیار مهم در مورد پرداخت آنلاین

با توجه به بخشنامه اداره ثبت شرکت ها مبنی بر پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین برای ثبت یا تغییرات شرکت ها، پایدارثبت برای اولین بار در کشور این امکان را بصورت آنلاین، غیرحضوری و فوری برای شما عزیزان فراهم نموده است. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین یکی از خدماتی است که به صورت اینترنتی توسط پایدار ثبت صورت می گیرد. جهت بررسی و استعلام هزینه روزنامه کثیرالانتشار فوری، ثبت یا تغییرات شرکت خود، فرم پایین صفحه را تکمیل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، متخصصین امور ثبتی پایدار ثبت با شما تماس بگیرند و شما را در جریان روند پرداخت روزنامه کثیرالانتشار یا امور ثبتی مربوطه قرار دهند؛ همچنین می توانید با برقراری تماس، از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

 

در آخر لازم به ذکر است پلتفرم پرداخت هزینه ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشار ثبت پایدار، یکی از معتبرترین پلتفرم های پرداخت می باشد، که علاوه بر پرداخت یکجای آگهی ها می توانید، از خدمات مشاوره رایگان متخصصین پایدار نیز در مسیر هزینه های این روزنامه بهره مند شوید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.