پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
مقالات ثبت شرکت

ثبت شرکت تولیدی کیف

ثبت شرکت تولیدی کیف

بازار کیف و کفش به خصوص برای ایام ماه مهر و شروع مدارس بسیار پر رونق است و همین موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از کسب و کارهایی که در زمینه تولید انواع کیف رسمی و اداری و همچنین کیف های سرگرمی و تفریحی فعالیت می کنند به سراغ ثبت شرکت تولیدی کیف بروند تا فعالیت‌های خود را به صورت کاملاً قانونی انجام دهند.

ثبت شرکت تولیدی کیف به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از مزیت‌های قانونی شرکت خود استفاده کرده و به سود و درآمد قابل توجهی از طریق شرکت در مناقصه ها و مزایده ها و همچنین بالابردن ارزش و اعتبار کسب و کار خود برسید. با پرداخت ارزان ترین هزینه ثبت شرکت از طریق سامانه پایدار این امر برای شما به سرعت قابل انجام شدن است.

شرکت ها و کسب و کارهایی که در زمینه های تولیدی و به خصوص تولید کیف و کفش فعالیت می کنند، سعی می کنند تا از طریق ثبت شرکت، نمایندگی هایی را در استانها و شهرهای مختلف دایر کرده و از این طریق ارتباط سریع تری را با مشتریان و مخاطبین خود داشته باشند.

مراحل ثبت شرکت تولیدی کیف و کفش

با توجه به شرایط و دستورالعمل هایی که برای ثبت شرکت کیف و کفش در نظر گرفته شده است در این منطقه به صورت کامل ابتدا تمامی مراحل و سپس مدارک مورد نیاز برای ثبت انواع شرکت های تولیدی به خصوص در زمینه کیف را مورد بررسی قرار دهیم.

انتخاب نام مناسب برای شرکت

برای اینکه بتوانید شرکت خود را به بهترین شکل ممکن در زمینه تولید انواع کیف به ثبت برسانید باید ابتدا یک نام مناسب را برای شرکت و کسب و کار خود انتخاب کنید.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که نام کسب و کار شما معرف تمامی فعالیت ها و خدمات شما بوده و نقش بسیار زیادی در رشد و توسعه کسب و کار و همچنین بالا بردن ارزش و اعتبار کسب و کار شما در تبلیغات دارد.

به همین دلیل باید سعی کنید تا یک نام مناسب برای شرکت تولیدی کفش خود انتخاب کنید که قبلاً برای شرکت‌های دیگر به ثبت نرسیده باشد و البته بتواند به خوبی معرف فعالیت های شما بوده و مشتریان را برای خرید بیشتر و بهتر است محصولات شما ترغیب نماید.

در یک مقاله به صورت کامل تمامی شرایطی که برای انتخاب نام شرکت در سال جدید در نظر گرفته شده است را مورد بررسی قرار داده ایم که می توانید با مطالعه این مقاله تمامی دستورالعمل ها و مواردی که باید در انتخاب اولویت های پنجگانه برای نام شرکت تولیدی کفش خود انتخاب کنید را به بهترین شکل ممکن رعایت کنید.

مراحل ثبت شرکت تولیدی کیف

انتخاب نوع شرکت قابل ثبت

بعد از اینکه مراحل ثبتی خود را برای انتخاب نام شرکت انجام دادید باید به سراغ انتخاب نوع شرکت خود از بین ۷ نوع شرکت مختلف در ایران قابل ثبت شدن هستند، بروید.

اگر قصد دارید با هزینه بسیار پایین شرکت خود را به ثبت برسانید و نیازی به شرکا نداشته باشید می توانید برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود اقدام کنید که نیازی به پرداخت هزینه های اولیه نیز ندارد و سرمایه اولیه را فقط باید در اساسنامه شرکت ذکر کنید.

در صورتی که قصد دارید شرکت و کسب و کار شما در زمینه تولیدی کیف ارزش و اعتبار بیشتری داشته باشد و با شرکت در مناقصه ها و مزایده ها بتوانید به سود درآمد قابل توجهی برسید باید حتماً برای ثبت شرکت تولیدی کیف به صورت سهامی خاص اقدام کنید.

ثبت کردن شرکت به صورت سهامی خاص به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با پرداخت هزینه بسیار مناسب که از هزینه ثبت شرکت تولیدی کیف به صورت مسئولیت محدود قطعا بیشتر است، ارزش و اعتبار بالاتری در نزد کسب و کارهای مختلف داشته باشید و از این طریق و سود و درآمد قابل توجه بیشتری برسید.

شرکت ها و کسب و کارهایی که در زمینه های تولیدی فعالیت می‌کنند  سعی می کنند تا با ثبت شرکت تولیدی کیف به صورت سهامی خاص این مکان را برای خود داشته باشند که با اعتبار و ارزش بالاتری در مناقصه ها و مزایده ها شرکت کرده و به سود و درآمد بیشتری برسند.

تهیه مدارک ثبتی و روزنامه رسمی شرکت تولیدی کیف

در مرحله بعدی برای ثبت شرکت تولیدی کیف لازم است تا تمامی مدارک مورد نیاز برای ثبت انواع شرکت ها را تهیه کرده و در اختیار مراجع ثبت کننده شرکت که می تواند اداره ثبت شرکت استانها و یا سامانه های رسمی قانونی مانند سامانه آنلاین پایدار ثبت باشد، بگذارید.

برای اینکه شرکت شما به صورت کاملا رسمی و قانونی به ثبت برسد و ارزش و اعتبار بیشتری در نظر مشتریان و کسب و کارهایی که قصد همکاری با شما را دارند داشته باشد باید برای انتشار آگهی در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار نیز اقدام نمایید.

مدارک ثبت شرکت تولیدی کیف

همانطور که گفته شد شما می توانید شرکت خود را در زمینه تولید یک کیف به انواع مختلف از جمله مسئولیت محدود سهامی خاص به ثبت برسانید که هر کدام از این انواع شرکت های تولیدی کیف نیاز به مدارک و شرایط مورد نیاز برای ثبت شدن دارند.

در ادامه سعی میکنیم تمامی مدارک لازم برای ثبت این دو نوع شرکت که از انواع شرکت های پرطرفدار در کشورمان هستند را به صورت کامل و تفکیک شده مورد بررسی قرار دهیم.

مدارک ثبت شرکت تولیدی کیف به صورت مسئولیت محدود

۱. دو برگ تقاضا نامه ثبت شرکت

۲. دو برگ شرکت‌ نامه رسمی

۳. دو جلد از اساسنامه شرکت

۴. دو نسخه از صورت‌ جلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت‌ مدیره

۵. فتوکپی شناسنامه همه شرکا و مدیران شرکت

۶. آگهی روزنامه رسمی برای افراد حقوقی

۷. تقویم‌نامه سرمایه غیر نقدی توسط شرکا

مدارک ثبت شرکت تولیدی کیف

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تولیدی کیف سهامی خاص

۱. تکمیل و امضای دو نسخه از اساسنامه توسط خود سهامداران

۲. تکمیل و امضای دو نسخه اظهارنامۀ شرکت سهامی خاص توسط همۀ سهامداران

۳. ارائۀ دو نسخه از صورت‌جلسۀ مجمع عمومی مؤسسان که توسط سهامداران شرکت و نیز بازرسان آن به امضا رسیده باشد.

۴. مشخص کردن نخستین مدیران و بازرسان و قبول سمت مدیریت و بازرسی از سوی آنان.

۵. کپی شناسنامۀ برابر اصل شدۀ همۀ مدیران و سهامداران و بازرسان

۶. کپی برابر اصل کارت ملی تمامی سهامداران، بازرسان و اعضای هیئت‌مدیره

ثبت شرکت تولیدی کیف

هزینه ثبت شرکت و مدت زمان

یکی دیگر از مهمترین دغدغه هایی که کسب و کار ها و شرکت ها در زمینه تولیدی انواع کیف با آن روبرو هستند، پرداخت هزینه های مختلفی که سازمان ها و موسسات مختلف برای ثبت شرکت در این زمینه در نظر می گیرند.

مهمترین دلیل تفاوت در هزینه های پرداختی برای تاسیس و ثبت یک شرکت تولیدی کیف را می توانیم عدم وجود مصوبه و تعرفه خاص و ثابت شده برای ثبت انواع شرکت ها در نظر بگیریم.

متاسفانه در برخی از موارد بالا بودن این هزینه ها باعث می شود تا شرکت هایی که به خصوص در ابتدای راه قرار دارند و هزینه ها برای آنها اولویت می‌باشد از ثبت شرکت تولیدی کیف خودداری نمایند و همین موضوع باعث می‌شود تا آنها از نظر مالی در آینده ضرر های بسیار زیادی را داشته باشد و حتی در برخی از موارد ممکن است این کار به ورشکستگی کامل شرکت نیز منجر شود.

برای جلوگیری از این کار تیم کارشناسان حقوقی پایدار ثبت سعی کرده است تا تمامی امور مربوط به ثبت شرکت را به صورت کامل آنلاین و با ارزانترین هزینه و تعرفه در سراسر کشور ارائه نماید.

با پرداخت هزینه بسیار معقول و اقتصادی می توانید تمامی خدمات مربوط به ثبت شرکت را از طریق این سامانه در کمتر از ۱۴ روز دریافت نماید و نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که انجام تمامی امور به صورت آنلاین باعث می‌شود تا در هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب و هزینه های تشکیل پرونده صرفه جویی قابل توجهی به وجود بیاید.

به صورت کلی می توانیم بگوییم که اگر قصد دارید تمامی امور مربوط به ثبت شرکت تولیدی کیف خود را با ارزان ترین هزینه و با راهنمایی و مشاوره افراد متخصص در سریع ترین زمان ممکن و در کمتر از ۱۴ روز انجام دهید می توانید از طریق سامانه آنلاین پایدار در هر کدام از استانها و شهرهای کشورمان امور ثبتی خود را به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.