پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند لباس ورزشی

ثبت برند لباس ورزشی

با توجه به این که امروزه و برندهای مطرحی در زمینه‌ی تولید تجهیزات ورزشی و به خصوص لباس ورزشی فعالیت می‌کنند در صورتی که قصد داشته باشید در این حوزه وارد شوید و به سود و درآمد قابل توجهی برسید باید حتما برند و لوگوی تجاری خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید تا هیچ کدام از رقبا و دیگر شرکت‌ها و کسب و کارها نتوانند از نام ثبت برند لباس ورزشی شما و همچنین لوگوی تجاری که برای آن طراحی کرده سو استفاده نموده و از آن برای جذب مشتریان شما استفاده کنند.

با توجه به تمامی قوانین و شرایطی که برای ثبت برند لباس ورزشی در نظر گرفته شده است در صورتی که بتوانید برند خود را در این حوزه به ثبت برسانید می توانید از مزیت های قانونی بسیار زیادی بهره مند شده و تمامی اموری که در این زمینه وجود دارد را به درستی و از طریق قانونی اجرا کنید تا هیچ گونه ضرری از نظر مالی و دیگر هزینه ها متحمل شما نشود. برای اینکار باید اطلاعات کافی در مورد شرایط ثبت برند لباس ورزشی و همچنین مداری و هزینه‌هایی که برای این کار در نظر گرفته شده است داشته باشید.

در ادامه سعی میکنیم تمامی مواردی که در ثبت کردن یک برند تجاری و لوگو مورد نیاز می باشد و به صورت کامل توضیح دهید و آن را که باید در نظر داشته باشید این است که اگر این کار را به دست افراد متخصص مانند کارشناسان سامانه آنلاین پایدار ثبت بسپارید تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، برند خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.

مراحل ثبت برند لباس ورزشی

برای اینکه برند لباس ورزشی خود را به ثبت برسانید باید تمامی مراحل را به درستی و بر اساس قوانینی که در نظر گرفته شده است انجام داده و پیش ببرید.

قبل از اینکه بخواهید عملیات ثبت برند تجاری و لوگو تجاری خودتان را شروع کنید باید به ‌سراغ استعلام برندهای ثبت شده قبلی بروید تا از این طریق متوجه شوید نام و لوگوی تجاری که برای برند خود طراحی کرده و به هیچ و شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی ندارد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه شرایطی برای انتخاب نام و طراحی لوگوی تجاری در نظر گرفته شده است و چرا نباید برند شما شباهتی به دیگر برندهای ثبت شده لباس ورزشی داشته باشد.

بعد از این که برند خود را انتخاب کرده و استعلام های لازم را در مورد آن انجام دادید و متوجه شدید که به هیچ عنوان قبلاً برندی شبیه به آن ساخته نشده است می توانید برای ثبت آن وارد مراحل بعدی شوید.

در مرحله بعدی ثبت برند لباس ورزشی باید با توجه به نوع کسب و کار خودتان را مجوزهایی که در اختیار دارید برای انتخاب نوع برنده موردنظرتان اقدام نمایید.

برند ها در کشورمان به دو صورت حقیقی و حقوقی قابل ثبت است که در ادامه تمامی شرایط و مدارک مورد نیاز برای آنها را آورده ایم.

در صورتی که نوع برند خود را انتخاب کردید باید از طریق سامانه مالکیت معنوی ایران و یا سامانه های رسمی که به صورت واسطه و خدماتی در این زمینه فعالیت می کنند، اقدام به ثبت برند تجاری خود نمایید.

ثبت برند تجاری با پرداخت هزینه های مختلف قابل امکان است اما شما باید در نظر داشته باشید که در کشورمان هزینه تعرفه مصوبه خاصی برای این کار در نظر گرفته نشده است و کسب و کار ها شرکت های مختلف بر اساس نوع خدماتی که ارائه می‌کنند هزینه‌هایی را در نظر می‌گیرد.

بعد از پرداخت هزینه های ثابت و ارائه مدارک لازم شما می توان برند خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید و لوگو تجاری خود را در مراکز و تبلیغات مختلف به صورت کاملا قانونی استفاده نمایید.

مراحل ثبت برند لباس ورزشی

مزیت های قانونی ثبت لوگو تجاری لباس ورزشی

اولین و مهمترین سوالی که کسب و کارهای مختلف از خود می پرسند این است که ثبت لوگو تجاری برای کسب و کارهای مختلف چه مزیتی می تواند به همراه داشته باشد و چرا باید برای ثبت کردن برند و لوگو تجاری هزینه های مختلف را پرداخت کنیم؟

مهمترین دلیل ثبت برند لباس ورزشی را شاید بتوانیم جلوگیری از سوء استفاده رقبا از نام برند و لوگو تجاری شما بدانیم.

از طریق فرم زیر می توانید به راحتی استعلام های مربوط به برند های ثبت شده قبلی را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.

ثبت برند آنلاین در سامانه پایدار ثبت

 

استعلام ثبت برند

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات

 

متاسفانه در کشورمان در صورتی که برند و لوگو تجاری خود را به صورت قانونی هم به ثبت رسانده باشد امکان سوءاستفاده از برند شما وجود دارد اما مهمترین تفاوتی که در این زمینه وجود دارد این است که در صورت ثبت برند لباس ورزشی به صورت قانونی می‌توانید از هرگونه سوء استفاده را قبول شکایت کرده و جلوی ضرر های بیشتر و خسارت های وارد شده را بگیرید.

ثبت کردن برند و لوگو تجاری به کسب و کار شما ارزش و اعتبار بسیار بیشتری می دهد و باعث محبوبیت بسیار بیشتر شما در نزد مشتریان می شود. این موضوع در نظر داشته باشید که اگر عملیات برندینگ را در سطح کسب و کار خود انجام داده باشید قطعاً برند شما در نظر مشتریان می توانند ارزش و اعتبار بیشتری داشته باشد اما اگر بخواهید رمز دیگر کسب و کارها محبوبیت به دست بیاورد و ارزش و اعتبار شرکت و کسب و کار شما بیشتر برود باید برای ثبت قانونی برند لباس ورزشی خود اقدام نمایید.

از دیگر مزیت های که می توانید بعد از ثبت لوگوی تجاری لباس ورزشی خود به دست بیاورید می‌توان به مواردی مانند اعطای نمایندگی و شهرها و استان های مختلف و همچنین داشتن وام های دولتی برای رشد و توسعه کسب و کار اشاره نمود.

شرایط انتخاب نام و طراحی لوگو تجاری لباس ورزشی

در صورتی که برای انتخاب نام برند لباس ورزشی خود دچار دغدغه و تردید هستید باید بدانید که شرایط خاصی برای این کار در نظر گرفته شده است و شما نمی توانید به هیچ عنوان از نام افراد ورزشی و مشاهیر این رشته و یا نام های مکان های جغرافیایی برای برند خود استفاده نمایید.

نکته دیگری که باید در مورد نام برند لباس و به خصوص برند های مربوط به لباس ورزشی در نظر داشته باشید این است که نام انتخابی شما به هیچ عنوان نباید شباهتی به نام انتخابی دیگر برند هایی که قبلا به ثبت رسیده داشته باشد.

برای لوگو تجاری نیز باید این نکته را در نظر داشته باشید و شباهتی بین لوگو تجاری شما و لوگو های تجاری لباس ورزشی که قبلا به ثبت رسیده آن وجود نداشته باشد.

بنابراین توصیه می‌شود که از اسامی خلاقانه و مبتکرانه و جدید برای برند لباس ورزشی خود استفاده کنید تا عملیات ثبت برند لباس ورزشی شما بدون هیچ گونه مشکلی به پایان برسد.

مدارک ثبت برند لباس ورزشی

برای اینکه برند خود را به ثبت برسانید ابتدا باید نوع برند خود را انتخاب کنید تا با توجه به آن مدارکی که برای ثبت برند لازم است را در اختیار مراجع ثبت کننده قرار دهید.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر قصد دارید برند خود را به صورت شخصی را داشته باشید می توانید به سراغ ثبت برند لباس ورزشی به صورت حقیقی بروید که مزیت های مختلفی را به همراه خواهد داشت.

در صورتی که قصد دارید از طریق شرکت و کسب و کار ثبت شده خود و یا شرکت کسب و کاری که قصد دارید بعد از ثبت شرکت به سراغ ثبت برند بروید بهتر است از برندهای حقوقی در این زمینه استفاده کرده و مدارک و شرایط مورد نیاز برای ثبت برند حقوقی خود را آماده کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند حقوقی لباس ورزشی

برای ثبت برند لباس ورزشی به صورت حقوقی لازم است تا مدارک زیر را تهیه کرده و از طریق سامانه آنلاین پایدار ثبت و یا مرکز مالکیت معنوی ایران در اختیار کارشناسان و متخصصین این حوزه قرار دهید تا عملیات ثبتی شما انجام شود.

کپی مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی جدید

کپی آخرین روزنامه رسمی کشور

کپی مجوز فعالیت (جواز تاسیس – پروانه بهره برداری و …)

مدارک مورد نیاز برای ثبت علامت تجاری لباس ورزشی حقیقی

اگر برند شما به صورت حقیقی در نظر گرفته شده است که سعی دارند خود را به صورت شخصی ثبت کنید بهتر است تا مدارک زیر را تهیه کرده و در اختیار مراجع ثبت کننده برند لباس ورزشی قرار دهید.

کپی مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی جدید

کپی مجوز فعالیت که می تواند جواز کسب ایا جواز تاسیس باشد.

ثبت برند لباس ورزشی به صورت لاتین

اگر قصد داشته باشید برند خود را به صورت حقیقی و یا حقوقی و به صورت لاتین به ثبت برسانید باید علاوه بر تمامی مدارکی که در بالا به آنها اشاره شد کپی کارت بازرگانی معتبر خود را نیز ارائه دهید.

در نظر داشته باشید که کپی کارت بازرگانی شما حتماً باید اعتبار داشته باشد و دعاوی کارت بازرگانی و یا موارد مختلف این چنینی برای شما مطرح نباشد.

باست برند لاتین که شرایط خاص خود را دارد می‌توانید البته ورزشی خود را به دیگر کشورها صادر کرده و از این طریق سود و درآمد قابل توجهی نیز برسید.

در نظر داشته باشید اگر اسم برند ورزشی شما و یا لوگو تجاری که برای آن طراحی میکنید ریشه لاتین داشته باشد و در فارسی ریشه نداشته باشد و البته ۵۰ درصد از حروف مربوط به برند شما از عبارت انگلیسی تشکیل شده باشند باید به سراغ سطح برند لباس ورزشی به صورت لاتین بروید و مدارک و هزینه های مربوط به آن را پرداخت کنید.

ثبت برند لباس ورزشی لاتین

هزینه ثبت برند لباس ورزشی چقدر است؟

به صورت کلی با توجه به نوع حقیقی و حقوقی بودن برندی که قصد ثبت کردن آن را دارید هزینه های مربوط به ثبت برند برای شما متفاوت خواهد بود.

موسسات مختلفی که به عنوان واسطه خدمات مربوط به ثبت برند لباس ورزشی را برای شما ارائه می کنند نیز با توجه به نوع خدمات و مشاوره هایی که در این زمینه ارائه می‌کنند هزینه های مختلف در نظر میگیرند که در بعضی از مواقع این هزینه ها به قدری بالاست که کسب و کارهای مختلف از ثبت برند و لوگو تجاری لباس ورزشی خود منصرف می شوند.

به همین دلیل سامانه آنلاین پایدار ثبت سعی کرده است تا تمامی امور مربوط به ثبت برند و لوگو تجاری شما را با ارزانترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد تا شما بتوانید با پشتیبانی آنلاین و رایگان و مشاوره تخصصی کاملاً رایگان برای انتخاب نام شرکت و طراحی لوگوی تجاری به راحتی برند لباس ورزشی خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید.

مدت زمان ثبت برند و لوگو تجاری لباس ورزشی

در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید تا به تمامی مراحلی که در بالا اشاره شد را به صورت کامل انجام داده و پرداخت هزینه های مربوطه را نیز انجام دهید.

بعد از پرداخت هزینه ها برند شما به صورت قانونی به ثبت رسیده و می توانید از مزیت‌های آن استفاده کنید که این پروژه معمولا بین ۲ تا ۳ ماه به طول می انجامد.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که ذر صورتی که تمامی شرایط و مراحل را به درستی اجرا کنید و از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیریم می‌تواند مدت زمان ثبت برند و لوگو تجاری شما کاهش پیدا کند اما هر چقدر که این پروسه برای شما طولانی تر باشد و مراحل شما مورد تایید قرار نگیرد هزینه های بیشتری را باید پرداخت کنید و ممکن است پس از مدت زمانی نیازمند پرداخت هزینه های چند برابری برای اجرای تمامی امور و رعایت شرایط مورد نیاز برای ثبت برند لباس ورزشی خود باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.