پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
مقالات ثبت شرکت

ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در شهرکرد

برای کسانی که قصد فعالیت در کسب و کارهای مختلف در استان چهارمحال و بختیاری را دارند، ثبت شرکت در شهرکرد می تواند یکی از پلان های اصلی برای اعتبار بخشیدن به کسب و کار و افزایش سود و درآمد آنها باشد. با توجه به اینکه امروزه کسب و کارها در شهرها و استان‌های مختلف ارتباط نزدیک تری با همدیگر پیدا کردند، با ثبت شرکت در شهرکرد می توانید به راحتی در مزایده و مناقصه های رسمی و دولتی شرکت کرده و با برنده شدن در آنها خدمات خود را به دیگر استان‌ها و شهرهای مختلف و یا حتی نهادها و سازمان های رسمی در شهرکرد ارائه نموده و از این طریق سودا درآمد قابل توجهی برسید.

در ادامه قصد داریم به صورت کلی تمامی های قانونی ثبت شرکت در شهرکرد به کردی مراحل و شرایطی که برای آن در نظر گرفته شده است و به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید تا شما بتوانید از بین شرکت های مختلف و با توجه به شرایطی که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید یک نوع شرکت را برگزیده و به سراغ ثبت قانونی کسب و کار خود در شهرکرد بروید.

چرا ثبت شرکت در شهرکرد ؟

استان چهارمحال و بختیاری در کنار مکان های تاریخی و گردشگری بسیار زیادی که دارد به عنوان یکی از استان های تولید کننده بسیار قوی در زمینه های مختلف کشاورزی و باغداری توانسته است سهم بسیار بزرگی را از تولیدات کشور به خود اختصاص دهد. شرکت های مختلف در زمینه کشاورزی و پیمانکاری و همچنین شرکت های مختلفی در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی و بسته بندی آنها در شهرکرد تاسیس شدند که این شرکت ها برای اعتبار بخشیدن به کسب و کار خود و همچنین توانایی رقابت با شرکت‌های بزرگ و برندهایی که در زمینه های مورد نظر مطرح هستند سعی کردند تا با ثبت قانونی شرکت و کسب و کار خود اعتبار خود را در بین مشتریان بالاتر ببرند.

یکی از مهمترین مزیت های ثبت شرکت در شهرکرد و چهارمحال و بختیاری را می‌توانیم بالا رفتن ارزش و اعتبار کسب و کار مورد نظر در بین مشتریان و دیگر شرکت هایی که قصد همکاری با آنها را دارند بدانیم. زمانی که شرکت و کسب و کار شما به صورت کاملاً قانونی به ثبت رسیده باشد، افرادی که قصد حمایت و استفاده از کالاها و خدمات شما را دارند به راحتی و با اعتماد بسیار بیشتری می توانند کالا و خدمات مورد نظر شما را تهیه کرده و آنها را خریداری نمایند.

در کنار این موضوع زمانی که شرکت و کسب و کار شما به صورت کاملاً قانونی به ثبت رسیده باشد می‌توانید در مزایده و مناقصه های رسمی و دولتی شرکت نمایید و همین موضوع باعث می‌شود تا با برنده شدن در این مزایده و مناقصه ها کارهای مختلف را گرفته و به سود و درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.

اگر قصد دارید علاوه بر چهارمحال و بختیاری در استانها و شهرهای مختلف دیگری نیز نمایندگیهای را دایر کنید باید شرکت و کسب و کار خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید تا بتوانید از این وضعیت ثبت شرکت استفاده کنید.

در کنار تمامی این موارد اعطای وام های دولتی و همچنین بالا رفتن ارزش و اعتبار کسب و کار شما می توانید از جمله مهم‌ترین مزیت‌های ثبت قانونی شرکت و کسب و کار در شهرکرد باشد.

شرایط ثبت شرکت در شهرکرد

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد

برای اینکه شرکت و کسب و کار خود را به صورت کاملا قانونی در شهرکرد به ثبت برسانید باید ابتدا استعلام های مربوط به نام شرکت و موقعیت شغلی مدیر عامل مورد نظر برای شرکت خود را انجام دهید.

بعد از این کار لازم است تا از بین ۷ نوع شرکت قابل ثبت در کشورمان کسب و کارهای مختلف با توجه به شرایط و مدارکی که در نظر دارند از آن‌ها استفاده می‌کنند یک نوع شرکت مخصوص خود را انتخاب کرده و برای ثبت کردن آن اقدام نمایید. پیشنهاد می‌شود در ابتدای راه با توجه به پایین بودن هزینه ها و شرایط آسان‌تری که ثبت شرکت مسئولیت محدود در شهرکرد دارد ابتدا این شرکت را ثبت کرده و سپس به سراغ تبدیل شرکت مسئولیت محدود به سهامی خاص و یا دیگر شرکت ها بروید.

بعد از این کار لازم است و مدارک مورد نظر برای شرکت انتخاب شده را تهیه کرده و بقیه مراحل ثبتی را از طریق سامانه‌های آنلاین و یا اداره ثبت شرکت در شهرکرد انجام دهید.

در پایان نیز لازم است تا هزینه های مربوط به پرداخت روزنامه رسمی را پرداخت روزنامه کثیرالانتشار را انجام دهید و از این طریق به شرکت و کسب و کار خود به صورت قانونی اعتبار ویژه ببخشید.

شرایط ثبت شرکت مسئولیت محدود در شهرکرد

با توجه به اینکه برای ثبت شرکت در شهرکرد صورت مسئولیت محدود نیاز به شرکا ندارید و البته محدودیتی برای تغییر مدیرعامل و اعضای شرکت در هر زمانی نخواهید داشت می توانیم به اینکه یکی از پرطرفدارترین انواع ثبت شرکتها در شهرکرد و دیگر استان های کشور هم این نوع می باشد.

برای اینکه بتوان شرکت خود را به صورت مسئولیت محدود به ثبت برسانید نیازی به پرداخت سرمایه ندارید و فقط اگر آن را در اساسنامه ذکر کنید کافیست. در کنار این موضوع همانطور که گفته شد هیچ گونه محدودیتی برای تغییر مدیرعامل در هر زمانی وجود ندارد و شما به راحتی می توانید بدون نیاز به تشکیل مجمع و بدون محدودیت زمانی مدیرعامل خود را تغییر دهید.

یکی از نقاط ضعفی که باعث می‌شود تا شرکت ها از ثبت کردن به صورت مسئولیت محدود سرباز بزنند را می توانیم عدم اعتبار بسیار ویژه برای شرکت در مناقصه ها و مزایده ها بدانیم که افراد در کسب و کارها را به سمت ثبت شرکت سهامی خاص که در ادامه به صورت کامل شرایط آن را توضیح خواهیم داد میبرد.

مدارک ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت سهامی خاص در چهارمحال و بختیاری

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های ثبت شرکت سهامی خاص می توانیم بالا رفتن اعتماد و ارزش شرکت در مناقصات و مزایده ها بدانیم که یکی از مهم‌ترین روش‌های سودآوری و توسعه شرکت در بازار های امروزی میباشد.

برای ثبت کردن شرکت و کسب و کار به صورت سهامی خاص لازم است تا پنج نفر از آب برای شرکت به صورت قانونی در نظر گرفته شود که تغییر دادن آنها حداقل محدودیت دوساله دارد. دو نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی البدل را بازرس در این اعضا وجود دارد که هر کدام از آنها به نسبت در سرمایه شرکت سهیم هستند.

در صورتی که قبلا شرکت خود را به صورت مسئولیت محدود در شهرکرد به ثبت رسانده می توانید اکنون برای تبدیل شرکت مسئولیت محدود به سهامی خاص با شرایط ویژه ای که در مقالات مختلف آن اشاره کردیم اقدام نمایید.

هزینه ثبت شرکت در شهرکرد چقدر است؟

نکته مهم و بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها بالا بودن برخی هزینه ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری برای کسب و کار می باشد. دلیل اصلی تفاوت تعرفه های سازمانها و موسسات مختلف برای ثبت شرکت این است که امور ثبتی در کشورمان تعرفه و مصوبه خاص و تصویب شده ندارند و سازمان ها بر اساس خدماتی که ارائه می کنند فه ها و مسابقه های مختلفی را در نظر می‌گیرند که در برخی از موارد این طرح ها و هزینه های ساخت شرکت بسیار بالاتر از مقدار مشخص شده است و همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت و کسب و کار مورد نظر از ثبت قانونی خود صرف نظر نموده و به روال غیرقانونی خود ادامه دهد.

به همین دلیل کارشناسان حقوقی سامانه آنلاین پایدار ثبت سعی کردند تا تمامی امور مربوط به ثبت شرکت در شهرکرد به صورت ۱۰۰% آنلاین انجام دهند تا از این طریق افراد بتوانند با پرداخت کمترین هزینه و با روال کامل آنلاین که می تواند صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها و زمان برای آنها به همراه داشته باشد به سراغ ثبت شرکت و کسب و کار خود به صورت کاملا قانونی بروند.

به طور معمول مراحل ثبت شرکت به صورت کامل آنلاین بین ۱۴ روز تا ۱ ماه طول می‌کشد و اگر تمامی مدارک مورد نیاز و مراحل را به درستی انجام دهیم میتوانید این مدت زمان را کاهش دهید.

ثبت شرکت در شهرکرد

اداره ثبت شرکتها در شهرکرد

علاوه بر سامانه آنلاین پایدار به صورت کاملا آنلاین تمامی امور مربوط به ثبت شرکت در شهرکرد را برای شما انجام می‌دهد می‌تواند از طریق اداره ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری به راحتی شکل کسب و کار خود را در این استان به ثبت برسانید.

دقت داشته باشید که هیچگونه تفاوتی از نظر مراحل ثبتی بین سامانه آنلاین پایدار و اداره ثبت شرکتها در شهرکرد وجود ندارد و باید در نظر داشته باشید این است که انجام روال اداری و مراجعات حضوری و پرداخت هزینه های ایاب و ذهاب در سامانه انلاین پایدار به هیچ عنوان وجود ندارد و شما از مشاوره رایگان و آنلاین کارشناسان حقوقی با تجربه بهره مند خواهید بود که می‌تواند به عنوان یک مزیت بسیار مهم در مراحل ثبت شرکت برای کاهش هزینه ها و کاهش مدت زمان ثبت شرکت و شما کمک بسیار زیادی بکند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.