پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
مقالات ثبت شرکت

ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکت در گرگان

با توجه به موقعیتی که شهر گرگان از نظر تجاری و صنعتی و همچنین گردشگری دارد می‌توانیم بگوییم که ثبت شرکت در گرگان و گلستان می تواند از نظر کارایی باعث افزایش سود و درآمد شما از کسب و کارتان شود.

در گرگان می توانید شرکت خود را به صورت مسئولیت محدود یا سهامی خاص به ثبت رسانده و با شرکت در مزایده و مناقصه ها و همچنین بالابردن اعتبار و ارزش کسب و کار خودتان، به راحتی مشتریان بسیار زیادی را جذب کرده و سود و درآمد بسیار بالاتری را نیز داشته باشید.

شرایط و همچنین مراحل و مدارک خاصی برای ثبت انواع شرکت ها در گلستان در نظر گرفته شده است که در این مطلب قصد داریم به صورت کامل از صفر تا صد این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم تا شما با آشنایی کامل بتوانید به راحتی امور ثبتی خود را از طریق سامانه های مختلف و یا اداره ثبت شرکتهای گرگان انجام دهید.

گرگان فرصتی ویژه برای سرمایه گذاری

با توجه به موقعیت ویژه از نظر گردشگری و تجاری برای استان گلستان و شهر گرگان در نظر گرفته شده است بسیاری از کسانی که قصد سرمایه گذاری در این شهر و استان را دارند سعی می‌کنند تا با ثبت شرکت و کسب و کار خود، روال قانونی امور خود را انجام داده و بدون هیچگونه مشکلی بتوانند از مزیت های قابل توجه ثبت شرکت استفاده نمایند.

از نظر گردشگری با توجه به جاذبه های گردشگری بسیار زیادی که در استان گلستان و شهر گرگان قرار داده شده است می توانیم بگوییم که این شهرستان به عنوان یک معدن توریست پذیر شناخته می شود و همین موضوع می تواند فرصت را برای ثبت شرکت های خدماتی در این استان بسیار بالا ببرد. علاوه بر این تولید صنایع دستی و همچنین تولیدات سوغاتی های مختلف در استان گرگان می تواند به عنوان یک منبع درآمد بسیار جذاب مطرح شود که با ثبت شرکت در گرگان می توانید به راحتی در تمامی این زمینه ها فعالیت داشته و به سود و درآمد قابل توجهی برسید.

مزیت های ثبت شرکت در گرگان کدامند؟

زمانی که بحث هزینه ها برای ثبت کردن شرکت و کسب و کار به میان می‌آید قطعاً افراد به دنبال شمردن مزیتهای تاسیس و ثبت یک شرکت به صورت قانونی هستند تا مجاب شوند پرداخت هزینه های مختلف را برای این کار را انجام دهند.

اولین و شاید یکی از مهمترین مزیت های ثبت شرکت را بتوانیم بالا رفتن ارزش و اعتبار کسب و کار بدانیم که باعث می‌شود تا در نظر مشتریان اعتماد بیشتری نسبت به استفاده از خدمات و همچنین تولیدات شما به وجود بیاید.

موسسه ثبت شرکت در گرگان و گلستان

به خصوص برای استانی مثل گلستان و شهر گرگان که توریست‌ها و گردشگران به صورت مقطعی در این شهرستان و استان فعالیت می کنند، رسمی بودن و قانونی بودن و همچنین ثبت کردن شرکت و کسب و کار می تواند ارزش و اعتبار کسب و کار شما را بالاتر ببرد تا مشتریان به راحتی به خدمات تولیدات شما اعتماد نمایند.

در کنار این موضوع یکی از مهمترین منابع درآمد شرکت ها را می توانیم شرکت در مناقصه ها و مزایده های رسمی و دولتی بدانیم و همین مسئله می‌تواند نقش بسیار زیادی در سود و درآمد کسب و کارها داشته باشد. برای اینکه در مناقصه ها و مزایده های رسمی و دولتی شرکت کرده و به سود درآمد قابل توجهی برسید باید حتماً شرکت و کسب و کار خود را به صورت کاملاً قانونی به ثبت رسانده باشید.

ثبت شرکت در گرگان و گلستان به صورت مسئولیت محدود و سهامی خاص با هزینه بسیار مقبول و اقتصادی به شما این اجازه را می‌دهد تا در مناقصه ها و مزایده های رسمی و دولتی شرکت کنید.

اعطای نمایندگی و دریافت وام های دولتی

زمانی که شرکت کسب و کار خود را در گرگان به ثبت برسانید قطعاً به دنبال افزایش خدمات و سطح گستردگی کسب و کار خود هستید که همین موضوع می تواند باعث شود تا به دنبال ایجاد نمایندگی در شهرها و استان‌های مختلف باشید.

برای اینکه نمایندگی هایی را در شهر ها استان های مختلف کشورمان تاسیس نمایید تا ارتباط نزدیکتری را با مشتریان خود داشته باشید باید حتماً شرکت یا کسب و کار خود را ابتدا به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید.

علاوه بر این موضوع برای کسب و کارهای کوچک شرایط دریافت اعطای وام های مختلف دولتی می تواند به پیشرفت کسب و کار منجر شود که این موضوع از طریق ثبت شرکت در گرگان به راحتی امکان پذیر است.

مراحل ثبت شرکت در گرگان

برای اینکه بتوانید شرکت و کسب و کار خود را در گرگان استان گلستان به ثبت برسانید، باید ابتدا استعلام های لازم را در مورد نام شرکت های ثبت شده قبلی انجام دهید و مطمئن شوید که نام شرکت شما قبلاً به ثبت نرسیده است و یا مدیرعامل شما در هیچ کدام از شرکت‌های رسمی ثبت شده سمت قانونی و رسمی نداشته باشد.

بعد از این کار باید از نوع شرکت های مختلف که قابل ثبت شدن هستند یک مورد را انتخاب کرده و با توجه به شرایط و مدارک لازم دارد برای ثبت شدن قانونی آن شرکت اقدام نمایید. از بین ۷ نوع شرکتی که در کشور ما قابلیت ثبت شدن دارند بسیاری از کسب و کارها معمولاً به سراغ ثبت شرکت مسئولیت محدود و یا سهامی خاص می‌روند که این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا در سریعترین زمان ممکن و با ارزانترین هزینه به راحتی شرکت یا کسب و کار خود را به ثبت رسانده و در مناقصات و مزایده رسمی و دولتی شرکت کنید.

شرایط ثبت شرکت در گرگان

با تهیه مدارک لازم شما می‌توانید به راحتی انواع شرکت ها را از طریق سامانه های رسمی و اداره ثبت شرکت در گرگان به ثبت برسانید.

پس از این که شرکت شما به صورت رسمی به ثبت رسید باید آگهی هایی را در روزنامه های رسمی و روزنامه های کثیرالانتشار منتشر کرده تا علاوه بر روال قانونی سطح شرکت خود متوجه شوید که شرکت شما هیچگونه شاکی قانونی ندارد و البته ارزش و اعتبار آن را از نظر قانونی نیز بالاتر ببرید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در گلستان

اگر در گلستان و گرگان قصد دارید شرکت خود را بدون داشتن شریک به ثبت برسانید و هیچ گونه محدودیتی برای تغییر مدیرعامل و اعضای شرکت خود نداشته باشید باید به سراغ ثبت شرکت مسئولیت محدود بروید.

برای اینکه شرکت خود را به صورت مسئولیت محدود بدون هیچ گونه محدودیتی در تغییر اعضا به ثبت برسانید باید این نکته را در نظر داشته باشید که از نظر اعتبار، این شرکت نسبت به شرکت های سهامی خاص اعتباری کمتری برای شرکت در مناقصه ها و مزایده ها دارند و اگر قصد دارید در مناقصه و مزایده شرکت کنید بهتر است که به سراغ ثبت شرکت سهامی خاص بروید.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که اصل سرمایه شرکت در شرکت‌های مسئولیت محدود نیازی به پرداخت در نزد بانک ندارد و همان که در اساسنامه ذکر شود برای ثبت شرکت در گرگان کافیست.

ثبت شرکت در گرگان به صورت سهامی خاص

اگر قصد دارید در گرگان و گلستان شرکت خود را به صورت سهامی خاص به ثبت برسانید و از مزیت های قانونی آن استفاده نمایید بهتر است به سراغ شرکت در مناقصه ها و مزایده های رسمی و دولتی نیز بروید زیرا این نوع شرکت ها ارزش و اعتبار بسیار بیشتری را در نظر سازمان ها و نهادهای دولتی دارند.

برای ثبت کردن شرکت سهامی خاص نیاز دارید تا از پنج نفر از اعضای استفاده کنید که تغییر دادن این اعضا با محدودیت حداقل دو ساله روبرو می باشد.

به صورت کلی تهیه مدارک لازم و همچنین در نظر گرفتن شرایطی که برای ثبت شرکت در گرگان به صورت سهامی خاص در نظر گرفته شده است می توانید به راحتی شرکت خود را در این زمینه به ثبت برسانید اما نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که هزینه مربوط به ثبت شرکت سهامی خاص معمولاً کمی بیشتر از هزینه های مربوط به ثبت شرکت مسئولیت محدود می باشد.

ثبت شرکت در گرگان

هزینه ثبت شرکت در گلستان چقدر است؟

یکی از مهمترین مباحثی که کسب و کار ها برای تاسیس شرکت در گلستان با آن روبرو هستند بحث تعرفه و هزینه ثبت شرکت در گرگان می باشد.

برای اینکه بتوانیم شرکت خود را به صورت مختلف به ثبت برسانید می توانید از طریق اداره ثبت شرکت ها در گرگان و یا سامانه های آنلاین رسمی که در سراسر کشور فعالیت می کنند اقدامات مربوط به ثبت را همراه با مدارک و مشخصات لازم انجام دهید.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که هیچگونه تفاوتی بین هزینه ثبت شرکت از طریق اداره ثبت شرکتها در گلستان و سامانه های رسمی مانند سامانه انلاین پایدار ثبت به صورت کاملا آنلاین تمامی امور مربوط به ثبت شرکت شما را انجام می دهند وجود ندارد.

البته با توجه به اینکه در سامانه رسمی آنلاین پایدار است شما تمامی امور مربوط به ثبتی شرکت خود را به صورت کاملا آنلاین انجام می دهید قطعاً در هزینه های ایاب و ذهاب و هزینه های پرداختی مربوط به یل پرونده و روال اداری صرفه‌جویی‌های را خواهید داشت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.