پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند تجهیزات پزشکی

ثبت برند تجهیزات پزشکی

با توجه به شرایط و مدارکی که برای ثبت برند تجهیزات پزشکی در نظر گرفته شده است با مشاوره آنلاین کارشناسان پایدار ثبت و مطالعه ادامه این مطلب به راحتی می‌توانید استعلام برند تجهیزات پزشکی و همچنین مراحل ثبتی آن را به راحتی و در سریعترین زمان ممکن انجام دهید. برای اینکه برند تجهیزات پزشکی شما به صورت کاملا آنلاین و با هزینه بسیار مناسب و اقتصادی به ثبت برسد لازم است تا از کارشناسان و متخصصین این حوزه در سامانه آنلاین پایدار ثبت کمک بگیرید.

در ادامه ضمن بررسی مهمترین مزیت هایی که ثبت کردن برند در زمینه لوازم بیمارستانی و پزشکی به همراه دارد به این موضوع نیز خواهیم پرداخت که برای ثبت برند و لوگو تجاری شما نیاز دارید تا چه مراحل و مدارکی را طی کنید و به مراکز و موسسات مختلف ارائه نمایید.

ثبت برند آنلاین در سامانه پایدار ثبت

مهمترین مزیت های ثبت برند تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

برای اینکه برند خود را در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی به ثبت برسانید باید مراحل اداری را طی کرده و هزینه هایی را برای آن در نظر بگیرید.

بسیاری از کسانی که در این زمینه مشغول فعالیت و سرمایه گذاری هستند در ابتدای راه این سوال را از خود می‌پرسند که چرا باید برای ثبت کردن برند و علامت تجاری این هزینه ها را پرداخت کنیم.

به صورت کلی برند و علامت تجاری به کسب و کار شما ارزش و اعتبار بسیار بیشتری می بخشد و زمانی که این برند از نظر قانونی به ثبت رسیده باشد و هیچگونه برند رقیبی نتواند از آن سوء استفاده کند، می توانید با ارزش و اعتبار بسیار بیشتری در بین دیگر کسب و کارها قراردادهای همکاری را امضا نمایید.

ثبت برند تجهیزات پزشکی

علاوه بر این جذب مشتریان و نگه داشتن آنها از جمله مهم ترین کارهایی که هر کسب و کاری باید انجام بدهد که در این حوزه کسب و کارهای مختلفی سعی کردند تا با ثبت برند و علامت تجاری خود محبوبیت بسیار بیشتری را در بین مشتریان به دست بیاورند. اگر یکی از رقبا یا کسب و کارهای دیگر قصر شده از نام برند شما برای جذب مشتریان شما استفاده نماید می تواند به صورت قانونی از او شکایت کرده و جلوی سوء استفاده رقبا را بگیرید.

با ثبت کردن برند تجهیزات بیمارستانی می توانید به صورت کلی ارزش و اعتبار کسب و کار خود را بیشتر و بالاتر برده و همین موضوع می تواند در رشد و پیشرفت کسب و کار شما نقش بسیار زیادی داشته باشد.

مراحل ثبت برند و علامت تجاری تجهیزات بیمارستانی

برای اینکه علامت تجاری و برند تجهیزات پزشکی و بیمارستانی را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید باید ابتدا تمامی استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی انجام دهید.

استعلام ها به شما کمک می کند تا از تشابه نام ببرند و همچنین طراحی لوگو تجاری با برندهای ثبت شده قبلی جلوگیری کنید و بتوانید در همان مرحله اول برند و لوگو تجاری خود را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید.

برای انتخاب نام برند و طراحی لوگوی تجاری و جلوگیری از مشکلاتی که برای تشابه نام به نام و لوگوی تجاری به وجود می آید می توانید از کارشناسان آنلاین سامانه پایدار کمک بگیرید.

انواع ثبت برند تجهیزات پزشکی

بعد از این مرحله شما باید نوع برند خود یعنی حقیقی یا حقوقی بودن برند را مشخص نموده و هزینه‌های مربوط به ثبت هرکدام از آنها که با همدیگر متفاوت می باشد را پرداخت نمایید.

در نظر داشته باشید برندها و کسب و کارهایی که به صورت حقوقی به ثبت می رسند می‌تواند ارزش و اعتبار بسیار بیشتری را در نزد مشتریان داشته باشند و به محبوبیت بسیار بیشتری نیز برسند.

در مرحله آخر نیز شما باید به سراغ پرداخت هزینه‌های مربوط به آگهی های لازم برای ثبت برند و علامت تجاری خود بروید تا هیچ کدام از رقبا و دیگر شرکت ها و کسب و کار ها نتوانند از نام برند شما سوء استفاده نمایند.

استعلام ثبت برند

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات

هزینه ثبت برند و لوگو تجاری

با توجه به اینکه انجام خدمات ثبتی و به خصوص انجام مراحل ثبت برند تجهیزات پزشکی تعرفه و مصوبه خاصی ندارد، موسسات مختلفی که این خدمات را ارائه می کنند هزینه های متفاوتی را با توجه به نوع خدمات ارائه شده در نظر میگیرند.

در برخی از موارد این هزینه‌ها به قدری بالاست که کسب و کارها از ثبت برند و علامت تجاری خود منصرف می‌شوند.

برای کاهش هزینه ثبت برند تجهیزات پزشکی می توانید از طریق سامانه آنلاین پایدار ثبت تمامی امور ثبتی خود را به صورت صددرصد آنلاین انجام دهید.

در کنار این موضوع استعلام برندهای ثبت شده و همچنین مشاوره رایگان برای انتخاب نام برند و طراحی لوگوی تجاری می تواند از دیگر مزیت‌های باشد که شما از طریق این سامانه می توانید برای ثبت برند تجهیزات بیمارستانی دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند تجهیزات پزشکی

همانطور که گفته شد برای ثبت علامت تجاری تجهیزات پزشکی می توانید از دو نوع حقیقی یا حقوقی استفاده کنیم که هر کدام از این نوع برند ها نیازمند ارائه مدارک لازم میباشند.

قبل از اینکه بخواهید در زمینه تجهیزات پزشکی برند و علامت تجاری خود را به ثبت برسانید باید مجوزهای مربوط به فعالیت و جواز کسب و پروانه های بهره برداری را از مراجع مربوطه اخذ نمایید.

ثبت برند تجهیزات پزشکی

در صورتی که مجوز ها را اخذ نموده اید می توانید به راحتی با در دست داشتن کپی مدارک شناسایی و کپی مجوز موردنظر برند و علامت تجاری خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید.

شرکت و کسب و کار شما اگر به صورت رسمی به ثبت رسیده باشد می‌توانید برند و علامت تجاری خود را نیز به صورت حقوقی ثبت نمایید و در کنار مجوز فعالیت لازم است تا آخرین روزنامه رسمی تغییرات شرکت را نیز به مراجع ثبت کننده برند تحویل دهید.

ثبت برند تجهیزات پزشکی به صورت لاتین

در صورتی که قصد داشته باشید تجهیزات پزشکی تولید شده را به خارج از کشور نیز صادر نماید و در کشورهای مقصد تجهیزات خودتان را با نام برندتان توزیع کنید باید برند خود را به صورت لاتین به ثبت برسانید.

نکته مهمی که باید در مورد ثبت برند لاتین برای تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در نظر داشته باشید این است که حتماً باید ابتدا کارت بازرگانی معتبر را دریافت نموده یا از کارت بازرگانی افراد دیگر با سهمیه از برند در نظر گرفته می شود استفاده نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.