پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند در بوشهر

ثبت برند در بوشهر

برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در بوشهر را دارند ثبت برند و علامت تجاری می تواند به عنوان یک مکمل برای کسب و کار آنها به حساب بیاید تا کسب و کارشان را از شهر سوءاستفاده رقبا دور نگه دارد. ثبت برند در بوشهر می‌تواند به عنوان یک مزیت رقابتی بسیار مهم به کسب و کارها کمک کند تا با روال قانونی برند خود بتوانند جلوی هرگونه سوء استفاده رقبا را گرفته و البته از ثبت برند لاتین برای صادرات به کشورهای همسایه نیز استفاده نمایند.

در این مطلب به بررسی تمامی مزایا و مراحلی که برای ثبت برند در بوشهر و نظر گرفته شده است قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چگونه می توانید برند خود را در بوشهر به صورت لاتین به ثبت برسانید و از مزیت های قانونی آن برای صادرات و واردات کالاهای مختلف کشورمان استفاده نمایید.

کارشناسان حقوقی پایدار ثبت ضمن استعلام برندهای ثبت شده برای شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی یک نام تجاری مناسب برای برند خود انتخاب کرده و یک لوگو مناسب و جدید را نیز برای آن طراحی کنید. برای استفاده از خدمات ثبت برند در سامانه آنلاین پایدار و ثابت به صورت ۱۰۰% آنلاین کافیست با کارشناسان متخصصین ما در تماس بوده و فرم های مربوط به استعلام و مراحل ثبتی را پر نمایید.

مزایای ثبت برند در بوشهر

زمانی که قصد داشته باشید و لوگو تجاری خود را در بوشهر به ثبت رسانید قطعاً مزیت های بسیار زیاد از نظر قانونی برای شما به همراه خواهد داشت.

در بازار رقابتی امروز برخی از رقبا سعی می‌کنند تا با پایین کشیدن رقیب خود از روشهای مختلف و گیاهان غیر انسانی به دنبال جذب بازار هدف و مشتریان رقیب مورد نظر باشند. اگر یک کسب و کار فقط عملیات برندینگ را در سطح کسب و کار خود انجام داده باشد و برند و لوگو تجاری خود را به صورت قانونی به ثبت نرسانده باشد قطعا نمی تواند جلوی سوءاستفاده رقبا را بگیرد. در صورتی که تمامی عملیات مربوط به ثبت برند در بوشهر به صورت کاملاً قانونی انجام شده باشد، کسب و کار مورد نظر می تواند از سوء استفاده نام برند و همچنین لوگوی تجاری برند مورد نظر شکایت کرده و جلوی این سو استفاده و ضرر های وارد شده به کسب و کار خود را بگیرد.

در کنار این موضوع زمانی که شما برند خود را در بوشهر به صورت قانونی به ثبت برسانید قطعاً محبوبیت بسیار بیشتری در نزد مشتریان و مخاطبین خود خواهید داشت و اگر خدمات و محصولات بسیار با کیفیتی را به آنها ارائه کنید می توانید از طریق همین مشتریان، بازاریابی پنهانی را از طریق معرفی برند خود به دیگر مشتریان داشته باشید.

به صورت کلی می توانیم بگوییم که ثبت کردن برند و لوگوی تجاری باعث می شود تا ارزش و اعتبار کسب و کار شما بالاتر برود و حتی اگر یک برند تجاری را به صورت کامل به ثبت رسانید و بعد از چند سال قبل از استفاده کردن از آن را نداشته باشید می توانید این برند تجاری را به شرکت ها و کسب و کارهایی که قصد استفاده از یک برند تجاری مطرح و مناسب را دارند بفروشید.

در کنار تمامی این مزیت ها میتوانیم به اعطای نمایندگی ها و همچنین وام های دولتی و قانونی برای برند ثبت شده در جهت رشد و توسعه کسب و کار نیز اشاره کنیم.

شرایط ثبت برند در بوشهر

شرایط ثبت علامت تجاری در بوشهر

زمانی که قصد داشته باشید علامت تجاری و نام برند خود را به صورت کاملا قانونی در استان بوشهر به ثبت برسانید باید ابتدا استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی انجام دهید تا برند و لوگو تجاری که قصد ثبت کردن آن را دارید به هیچ عنوان شباهتی به برنده ثبت شده قبلی نداشته باشد.

اگر خودتان به امور حقوقی و ثبتی آشنایی دارید می توانید این کار را به راحتی از طریق سامانه های مربوطه انجام دهید و اگر زمان و هزینه و تخصص کافی در این زمینه را ندارید می توانید از کارشناسان حقوقی پایدار ثبت برای استعلام برندهای ثبت شده قبلی استفاده نمایید.

برای انتخاب نام برند و همچنین طراحی لوگو تجاری برند و کسب و کار مورد نظر نیز شرایط مختلفی در نظر گرفته شده است که از جمله مهمترین آنها می توان به جدید بودن و خلاقانه بودن نام برند و همچنین عدم شباهت آن به برندهای ثبت شده قبلی اشاره نمود. انتخاب نام برند و طراحی لوگو تجاری نیز همواره یکی از مهمترین دغدغه‌های کسب و کارها بوده است که کارشناسان حقوقی پایدار ثبت نام کردند تا این موضوع را نیز با تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند برای کسب و کارهای مختلف از بین ببرند.

شرایط و مدارک ثبت برند حقیقی یا حقوقی

بعد از اینکه استعلام های مربوط به نام به نام و لوگوی تجاری را انجام دادید باید از بین برند های حقیقی یا حقوقی و با توجه به شرایطی که کسب و کار شما دارد یک نوع برند را انتخاب کرده و به سراغ ثبت کردن آن بروید.

ثبت کردن برند به صورت حقیقی همان برند شخصی است و نیاز به ثبت شرکت و کسب و کار شما ندارد. برای ثبت کردن این نوع برندها کافیست تا مجوز فعالیت خود را در کنار کپی مدارک شناسایی ارائه نمایید.

اگر شرکت و کسب و کار شما قبلا به صورت رسمی به ثبت رسیده است باید برای ثبت شرکت در استان بوشهر به صورت حقوقی اقدام نمایید که نیازمند پرداخت هزینه بیشتر و البته ارائه مدارک اضافی مانند آخرین روزنامه رسمی تغییرات شرکت می باشد.

ثبت برند لاتین در بوشهر

در صورتی که قصد داشته باشید صادرات کالا و خدمات خود را به کشورهای مختلف نیز انجام دهید باید برند خود را به صورت لاتین به ثبت رساند و استعلام های مربوط به برند مورد نظر را در داخل کشور و همچنین کشور مقصد انجام دهید و از طریق معاهده مادرید به سراغ استعلام های مربوط به ثبت برند لاتین خود بروید تا مشخص شود که برند و لوگو مورد نظر شما در کشور مقصد نیز به هیچ عنوان قبلاً به ثبت نرسیده است.

برای ثبت برند در بوشهر به صورت لاتین علاوه بر تمامی مداری که در بالا به آنها اشاره شد لازم است تا کپی کارت بازرگانی خود را نیز ارائه نمایید.

در صورتی که کارت بازرگانی خود را دریافت نکرده اید می توانید از روش هایی که برای ثبت برند لاتین بدون کارت بازرگانی در یک مقاله به صورت اختصاصی یاد شده است استفاده نمایید.

ثبت برند لاتین در بوشهر

تیم کارشناسان حقوقی پایدار ثبت به صورت ۲۴ ساعته تمامی سوالات مربوط به ثبت برند در بوشهر به صورت لاتین و مراحل و شرایطی که برای آن در داخل کشور و خارج از کشور در نظر گرفته شده است را پاسخ می دهند.

هزینه ثبت برند در بوشهر چقدر است؟

سوال مهمی که ذهن اکثر کسب و کارها و شرکت ها را در یکی از این است که هزینه ثبت برند در بوشهر چقدر است و چگونه می توانیم با ارزانترین هزینه برند و لوگو تجاری خود را در بوشهر به ثبت برسانیم؟

به صورت کلی در کشورمان امور ثبتی تعرفه و مصوبه خاصی ندارند و موسسات و مراکز مختلفی که در این زمینه فعالیت می کنند با توجه به نوع خدماتی که به کسب و کارها ارائه می کنند هزینه های متفاوتی را در نظر میگیرند.

این موضوع را باید در نظر داشته باشید که هزینه ثبت برند حقوقی نسبت به ثبت برند حقیقی بالاتر است و شما زمانی که قصد داشته باشید برند خود را به صورت حقوقی به ثبت برسانید باید هزینه های بیشتری را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه ها از طریق اداره ثبت برند در بوشهر و همچنین سامانه آنلاین پایدار ثبت هیچگونه تفاوتی با هم ندارند و با توجه به اینکه شما از طریق سامانه آنلاین پایدار ثبت تمامی امور مربوط به ثبت برند در بوشهر را به صورت کاملا آنلاین انجام میدهید می توانیم بگوییم که در زمان و هزینه های خود صرفه جویی قابل توجهی را به عمل آورده اید.

زمان در طول مراحل ثبتی تمامی کارشناسان حقوقی این سامانه راهنمایی های لازم را برای انتخاب نام و همچنین استعلام های مربوط به طراحی لوگو تجاری در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برند و لوگو تجاری خود را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.