پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699

گواهینامه ایزو در واقع گواهینامه سطح سازمان و شرکت مورد نظر پس از پیاده سازی تمامی الزامات مورد نظر که در استاندارد بین المللی ایزو در نظر گرفته شده است موفق به دریافت آن می شود. اگر بخواهیم به گونه ای دیگر این گواهینامه را تعریف کنیم باید بگوییم داشتن این گواهینامه باعث می‌شود که شرکت‌های دیگر شما را به عنوان یک سازمان و شرکتی بشناسند که توانسته اید تاییدیه پیاده سازی تمامی الزامات و استانداردهای جهانی ایزو در زمینه مورد نظر را به دست بیاورید.
در صورتی که قصد دارید گواهینامه ایزو معتبر را با ارزانترین هزینه و به صورت کاملا آنلاین دریافت نمایید می توانید از خدمات ویژه که سامانه آنلاین پایدار در اختیار شما قرار داده است استفاده نمایید و با کلیک کردن روی تصویر زیر به راحتی وارد صفحه اخذ گواهینامه ایزو شوید.

مراحل دریافت ایزو
ایزو چیست؟

قبل از هر چیزی باید به معنی دقیق کلمه ای را مورد بررسی قرار دهیم تا به شما بگویم که ایزو از کلمه انگلیسی به معنی سازمان جهانی استاندارد سازی گرفته شده است. ایزو و استانداردهای انواع مختلفی دارند که سازمان بین المللی ایزو که یک سازمان جهانی است و از ۱۶۵ نهاد ملی استاندارد کشور ها تشکیل شده است تمامی این استانداردها را با قوانین مختلف ار استانداردهای بسیار زیاد دیگری تدوین کرده است تا سازمان‌ها و شرکت‌ها بر اساس فعالیت خود بتوانند از این استانداردها استفاده نموده و با پیاده‌سازی آنها کیفیت و همچنین مدیریت بهتری نسبت به کسب و کار خود داشته باشند.
از جمله مهم‌ترین استانداردها و گواهینامه ایزو می‌توانیم به ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱، ایزو ۴۵۰۰۱، ایزو ۲۲۰۰۰، ایزو ۱۳۴۸۵، ایزو ۱۰۰۰۴ و موارد دیگر اشاره کنیم که در ادامه تمامی موارد را به صورت کامل با ذکر جزئیات مورد بررسی قرار می‌دهیم.
برای اینکه اطلاعات بیشتری نسبت به این موارد ایزو و نحوه اخذ آنها به دست بیاورید بهتر است از طریق پشتیبانی آنلاین با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط بوده و تمامی سوالاتی که نیاز دارید را در زمینه های مختلف برای شرکت ها و کسب و کارهای مختلف و دریافت گواهینامه های ایزو آنها بپرسید.

ایزو معتبر را از کجا دریافت کنیم؟

سوال درباره ی بسیار مهمی که در مورد گواهینامه ایزو و اخذ ایزو وجود دارد این است که سازمانها چگونه می‌توانند برای دریافت ایزو معتبر از سازمان ها و نهادهای جهانی اقدام نمایند.
متاسفانه در سالهای گذشته شاهد مواردی بودیم که موسسات مختلفی با نام صادر کننده ایزو کسب و کارها و سازمان‌های مختلف را دچار مشکلاتی از نظر اعتبار دریافت کردند و به همین دلیل قصد داریم این نکته را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم تا شما با مطالعه این مطلب بدانید که معتبر را از کجا و چگونه می توانید دریافت نمایید.
ایزو به صورت معتبر فقط صرفاً از مراجع صدوری قابل دریافت است که تحت اعتبار IAF یا همان انجمن جهانی اعتباردهی و ASCB یا سرویس اعتباردهی مرتجع صادر کننده باشند.
در تعریف بهتری در این مورد بهتر است بگوییم که IAF در واقع همان انجمن جهانی متشکل از نهادهای عمومی دولتی متولی استاندارد کشور هاست. برایASCB هم بهترین تعریف این است که بگوییم که بزرگترین و تنها نهاد معتبر خصوصی معظم پذیرفته شده در سطح جهانی است که مراجع صدور را بر اساس الزامات ایزو ۱۷۰۲۰ و یک ممیزی و در صورت موفق تایید صلاحیت می کند.

نحوه اخذ ایزو و دریافت گواهینامه ایزو معتبر اینگونه است که پس از پیاده سازی الزامات مربوط به استاندارد مربوطه، صدور باید از مراجع صدوری (CB) که تحت اعتبار AB  معتبر یعنی IAF یا ASCB باشند صورت پذیرد.

مراحل اخذ گواهینامه ایزو

برای اینکه بتوانید انواع ایزو را در سازمان خود بر اساس نیاز و بر اساس نوع کسب و کار و فعالیتی که دارید دریافت نمایید باید مراحلی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم را به صورت کامل رعایت کنید.
اولین و مهمترین مرحله برای دریافت گواهینامه ایزو و اخذ ایزو و شناسایی دقیق فعالیت و فرآیندهای سازمانی می باشد. برای این کار شما باید تمامی فعالیت‌های سازمانی و فرآیندی که در سازمان شما انجام می شود را به صورت کامل دسته بندی و طبقه بندی کرده و آنها را به صورت کامل در لیست هایی که تهیه می کنید شرح دهید.
در مرحله دوم شما باید به سراغ استاندارد ایزو بروید که هم مطابق با نوع فعالیت شما باشد و هم اینکه بیشترین ارتباط را برای کسب و کار شما داشته باشد که به همین موجب باعث می شود تا سازمان برای ارتقای کیفیت و بهبود مستمر از طریق ایزو به رشد مناسبی دست پیدا کند.
بعد از پیدا کردن استاندارد مورد نظر و برای دریافت گواهینامه ایزو و باید تمامی الزامات استاندارد مورد نظر در سازمان را پیاده سازی کرده که می تواند شامل آموزش و تجاری سازی بندهای استاندارد باشد.

اخذ ایزو
بعد از پیاده سازی استانداردهای مربوط به گواهینامه ایزو شما باید به سراغ یک مرجع صدور معتبر که تحت اعتبار مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم باشد بروید و تمامی موارد قانونی که برای این موضوع مد نظر می باشد را به صورت کامل و دقیق بررسی کرده و از صحت اطلاعات مورد نظر از کسب و کار و همچنین موسسه قصد دریافت ایزو از آن را دارید مطلع شوید.
بعد از تمامی این موارد و ثبت درخواست شما گواهی استاندارد ایزو برای شما صادر خواهد شد اما نکته مهمی که باید بدانید مدت زمانی که برای دریافت استاندارد ایزو مصرف می شود که بهتر است از طریق کارشناسان متخصص پایدار این عملیات را انجام دهید تا با مشاوره و راهنمایی رایگان و آنلاین که در اختیار شما قرار می دهد بتواند در سریع ترین زمان ممکن این عملیات را برای دریافت گواهینامه ایزو انجام دهید.

استاندارد IMS چیست؟

مطمئنا بسیاری از شما عبارت IMS (Integrated Management System) یا سیستم مدیریت یکپارچه را شنیده اید و یا بر روی برخی از محصولات آن را دیده اید.

زمانی که سازمانی اقدام به پیاده سازی چندین استاندارد ایزو می کند، پیشروی نامناسب و برخی از همپوشانی های استانداردها با یکدیگر باعث ایجاد دردسر در سازمان می شود. این دردسرها از زیاد شدن حجم کارها و انجام ممیزی های مختلف گرفته تا ایجاد هزینه های مختلف و هدر رفتن زمان کارکنان و مدیریت سازمان، می تواند بهره وری این استانداردها را کاهش دهد.

لذا شرکت های صدور گواهینامه برای آسان کردن این فرایند، سیستمی را با عنوان PASS99 ایجاد نمودند که به سازمان ها کمک کند تا استانداردهای مختلف را با یکدیگر تلفیق نمایند. عملاً استاندارد IMS هم در زمره pass99 است که سازمان ها برای یکپارچه سازی استانداردهایشان از آن استفاده می کنند.

گواهینامه ایزو 9001 چیست؟

در تعریف کلی و جامعه ای که بخواهیم برای این مورد از  ایزو بیان کنیم باید بگوییم که استاندارد بین المللی است که برای سیستم های مدیریت کیفیت منتشر شده است و شرکت ها و سازمان ها ملزم به رعایت بند های آن هستند.

اخذ ایزو 9001 و این استاندارد که مراحل مختلفی دارد در آخرین نسخه خود در سال ۲۰۱۵ به روز رسانی شده است و اکثر کشورهایی که عضو سازمان جهانی هستند این استاندارد را پذیرفتند.

هرچند در سال های اخیر شاهد رکود اقتصادی در سراسر جهان هستیم اما شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف استانداردهای مدیریت کیفیت را اجرا نمودند و از این طریق مشاهده شده که هنوز آمار رو به رشد برای سازمان ها در این زمینه ارائه شده است.

در تعریف جامع تری برای اخذ ایزو 9001 می‌توان گفت سیستم مدیریت کیفیت ایزو  9001  که اغلب به عنوان یک سیستم qms شناخته می شود مجموعه ای از سیاست ها و فرآیندها و همچنین روش های ثبت شده و سوابق است که قوانین داخلی را تنظیم می‌کند و بر پایه چگونگی ایجاد و ارائه محصول یا خدمات به مشتریان حاکم هستند.

نکته مهمی که درمورد سیستم مدیریت کیفیت بالا به آن اشاره کنیم این است که حتماً باید با نیازهای شرکت شما و محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید کاملاً تناسب داشته باشد.

سیستم مدیریت کیفیت ایزو  9001 که در این مطلب قصد داریم به صورت کامل آن را مورد بررسی قرار دهیم این استانداردها را در سطح سازمان شما ده سازی می‌کند و باعث می‌شود تا سیستم مدیریت کیفیت سازمانی شما به بهترین شکل ممکن و به صورت کاملا موفقیت آمیز اجرا شود.

نکته مهم و جالب در مورد استاندارد ایزو 9001 این است که شرکت‌ها و سازمان‌ها بدون هیچ محدودیتی می توانند در بخش سیستم مدیریت کیفیت خود از این استاندارد استفاده نماید در حالی که بسیاری از چیزهایی که در مطلب دریافت ایزو به آن اشاره کردیم برای کسب و کارهای خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به همین دلیل است که این استاندارد بین المللی به عنوان یک پایه برای هر شرکت برای ایجاد یک سیستم اطمینان از رضایت مشتری و بهبود سیستم مدیریت به رسمیت شناخته می شود بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها آن را در سیستم خود لازم الاجرا می داند.

امروزه و شاید در گذشته ای نه چندان دور بسیاری از سازمان ها و کسب و کارها از استاندارد ایزو و اخذ ایزو 9001 به عنوان یک اهرم برای بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات خود استفاده می کردند اما امروزه متوجه شدیم که این سیستم و استاندارد هیچ ارتباطی به کیفیت محصولات و خدمات ندارد و فقط بحث های مدیریتی را در سطح سازمان پیاده سازی می کند.

راهنمای اخذ ایزو ۲۹۹۹۰

امروزه اگر در صفحات مجازی چرخی بزنید و یا در سطح اینترنت بخواهید مطلب را جستجو کنید قطعاً با افرادی مواجه می‌شوید که در موسسات خود آموزش های مختلفی را در مورد آن موضوع اجرا کرده و مدارک مختلفی را در این زمینه به شما اعطا می‌کنند. این آموزش ها به صورت کاملا غیر رسمی ارائه می شوند و کسب و کارهایی که در این زمینه ها فعالیت می‌کنند به عنوان مراکز آموزش غیررسمی شناخته می شوند که فقط مجوز را برای آموزش دریافت کردند و مانند دانشگاه ها و مراکز آموزشی معتبر به صورت رسمی مورد تایید دولت برای اجرای آموزش های عمومی نیستند.

با توجه به اینکه امروزه آموزش یک امر مهم در همه کسب و کارها در نظر گرفته می‌شود شرکت‌ها و موسساتی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید استانداردهای لازم را به دست بیاورند تا بتوانند با دریافت گواهینامه ایزو اخذ ایزو ۲۹۹۹۰ به راحتی اعتماد بیشتری از مشتریان خود به دست آورده و البته کسب و کار خود را از این طریق با جذب مشتریان بیشتر رونق ببخشند.

علاوه بر این مراکز آموزشی در زمینه کنکور و دیگر مباحث خدماتی نیز موسسات و مراکز آموزشی بسیار زیادی فعالیت می‌کنند که با اخذ استانداردهای ایزو و دریافت گواهینامه ایزو می توانند به سود و درآمد قابل توجهی برساند و البته اعتماد مشتریان را نسبت به خدماتی که ارائه می‌کنند بالاتر ببرند.

اخذ ایزو ۲۹۹۹۰ به عنوان یک سیستم مدیریت خدمات استاندارد بین المللی برای آموزش غیر رسمی شناخته می شود که با هدف بهبود کیفیت خدمات آموزش غیررسمی و همچنین کنترل کیفیت آموزش و در نتیجه بهبود مستمر آن که یک مزیت بسیار مهم برای سازمان ها می باشد ایجاد و در سازمان ها و کسب و کارهای مختلف پیاده سازی می شود.

راهنمای اخذ ایزو ۲۹۹۹۰

سوالات متداول:

هزینه دریافت گواهینامه ایزو چقدر است؟

با استفاده از سامانه آنلاین پایدار می توانید با ارزان ترین هزینه، عملیات اخذ ایزو را برای سازمان خود در انواع مختلف انجام دهید.

ایزو معتبر را از کجا دریافت کنیم؟

نحوه اخذ ایزو معتبر اینگونه است که پس از پیاده سازی الزامات مربوط به استاندارد مربوطه، صدور باید از مراجع صدوری (CB) که تحت اعتبار AB  معتبر یعنی IAF یا ASCB باشند صورت پذیرد.


گواهینامه ایزو اخذ ایزو 29990

اخذ ایزو 29990 که به عنوان ایزو و استاندارد مراکز آموزشی غیر رسمی شناخته می‌شود دارای شرایط و مراحلی است و شما...

2022/05/03
گواهینامه ایزو هزینه دریافت ایزو 9001 در سامانه پایدار

با توجه به درخواست های زیادی که در زمینه دریافت اطلاعات برای هزینه دریافت ایزو 9001 و سوالات در این زمینه از طرف...

2022/01/09
گواهینامه ایزو اخذ ایزو 14001 ISO با جدیدترین شرایط و مراحل به صورت کاملا آنلاین

اخذ ایزو 14001 ISO یا همان استاندارد ایزو مدیریت محیط زیست می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی از جمله ایجاد فروش...

2021/12/17
گواهینامه ایزو شرایط دریافت ایزو برای شرکت ها که باید رعایت کنید کدامند؟

تمامی مراحل و شرایط دریافت ایزو برای شرکت در این مطلب به صورت گام به گام توضیح داده شده و لازم است تا شما قبل از...

2021/12/13
گواهینامه ایزو پایدار ثبت نمایندگی رسمی tuwcert در ایران

نمایندگی رسمی tuwcert در ایران این امکان را در اختیار سازمان ها و کسب و کارهای مختلف را می دهد تا بتوانند به راحتی...

2021/08/06
گواهینامه ایزو اخذ ایزو 45001 ISO با ارزان ترین هزینه و تعرفه برای همه سازمان ها

دریافت گواهی نامه های مربوط به امنیت و سلامت و بهداشت از جمله مهمترین عواملی است که می‌تواند بر اعتماد...

2021/08/05
گواهینامه ایزو هزینه ایزو 18001 ISO برای کسب و کار و سازمان ها چقدر است؟

هزینه ایزو 18001 ISO چقدر است و اگر بخواهیم از خدمات آنلاین برای دریافت این استاندارد استفاده کنیم چه تفاوت هایی...

2021/07/09
گواهینامه ایزو شرایط دریافت ایزو hse از 0 تا 100 همراه با جدیدترین نکات مهم

شرایط دریافت ایزو hse چیست و چه کسانی می‌توانند برای دریافت ایزو معتبر که مزایای بسیار زیادی نیز برای سازمان...

2021/06/29
گواهینامه ایزو اخذ ایزو 22000 ISO با کمترین هزینه و تعرفه و مراحل و شرایط آن

اخذ ایزو 22000 ISO هر چند دغدغه هایی را برای شما به همراه دارد اما می‌تواند مزایای بسیار زیادی نیز داشته باشد و...

2021/06/25
گواهینامه ایزو اخذ ایزو 9001 ISO کاملاً معتبر و ممیزی ایزو با ارزان ترین هزینه

اخذ ایزو 9001 یا همان استاندارد های سیستم مدیریت کیفیت دارای مراحل و شرایط مختلفی است و به عنوان یکی از اولین و...

2021/06/16
گواهینامه ایزو دریافت ایزو برای شرکت با جدیدترین شرایط و مشاوره 100% رایگان

دریافت ایزو برای شرکت ها امروزه به عنوان یک اصل مهم و حیاتی قلمداد می شود و بسیاری از کسب و کار ها از آن برای...

2021/06/14
گواهینامه ایزو جدیدترین شرایط گرفتن ایزو برای شرکت

ایزو حروف اختصاری International Organization for Standardization به مفهوم “سازمان بین المللی استانداردسازی” است که متشکل از یک...

2020/09/12
گواهینامه ایزو iso چیست و سازمان ایزو چه وظایفی را برعهده دارد؟

  Iso  یک سازمان بین المللی است که درست همانند سایر سازمان های بین المللی وظایفی را بر عهده دارد که در سطح...

2020/08/22
گواهینامه ایزو دسته بندی گواهینامه ایزو به صورت کامل و تعریف جامع هر ایزو

گواهینامه های ایزو در دسته بندی های مختلفی جای می‌گیرند. دسته بندی گواهینامه ایزو را در این مقاله به طور کامل...

2020/05/14
گواهینامه ایزو استاندارد IMS چیست؟ و بررسی مراحل ایزو IMS + درخواست آنلاین

استاندارد IMS یکی از استانداردهای ایزو می‌باشد که در این مقاله به طور اختصاصی برروی آن بحث خواهیم کرد. اگر به...

2020/05/12
گواهینامه ایزو ایزو مراکز آموزشی و گواهینامه استاندارد مراکز آموزشی (ISO)

استانداردهایی برای مراکز آموزشی در نظر گرفته شده که سیستم آموزشی آن ها را کنترل می کند. ایزو مراکز آموزشی بحث...

2020/04/12