پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
پرداخت روزنامه کثیرالانتشار

پرداخت روزنامه کثیرالانتشار

پرداخت روزنامه کثیرالانتشار کمی پیچیده تر از پرداخت روزنامه رسمی است. این روزنامه می تواند برای شرکت های متفاوت فرق داشته باشد. هر کسب و کار در هنگام ثبت شرکت و از طریق اظهارنامه تاسیس خود، از میان روزنامه های کثیرالنتشار روزنامه مد نظر خود را انتخاب می کند. بر اساس آن چه اداره حقوقی قوه قضائیه گفته است، روزنامه کثیرالانتشار روزنامه ای است که اکثر مردم آن را می خوانند و انواع آگهی های مربوط به شرکت پس از این که در روزنامه رسمی درج می شود، در روزنامه کثیرالانتشار نیز درج می شود. دلیل اهمیت ثبت اگهی در روزنامه کثیرالانتشار و پرداخت روزنامه کثیرالانتشار این است که مردم از مسائل مهم آگاه شده و از حقوق همه افراد محافظت شود مخصوصا افراد ذی نفع.

تفاوت روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار

برای درک بهتر پرداخت روزنامه کثیرالانتشار و تفاوت روزنامه رسمی با روزنامه کثیرالانتشار باید بدانید که بیشتر آگهی های قانونی در روزنامه رسمی چاپ می شود برای بهتر متوجه شدن این موضوع، می توانیم بگوییم که کلیه ی قوانین مرتبط به کشور زمانیکه به تصویب شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان رسد فقط در روزنامه رسمی برای اطلاع دادن به کلیه ی افراد منتشر خواهد شد که پس از منتشر شدن کلیه ی افراد باید طبق قانون عمل کنند. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم به کلیه ی نشریات چاپی روزنامه ها همچون کیهان، اطلاعات، ابرار، قانون، نسل فردا، اعتماد، شرق، روزنامه همشهری و غیره روزنامه کثیرالانتشار گویند که آگهی های قانونی، همچون تاسیس و تغییرات شرکت در آن چاپ می شود اما امور دیگری همچون برای دعوت سهامداران، شرکا و هیئت مدیره برای جلسه های مربوط به مجامع عمومی هیئت مدیره نیز در روزنامه کثیرالانتشار و با پرداخت روزنامه کثیرالانتشار به چاپ می رسد تا کلیه ی این افراد از تاریخ برگزاری این جلسات با خبر شوند. نکته بسیار مهم در مورد پرداخت روزنامه کثیرالانتشار نام روزنامه کثیرالانتشار انتخابی شما در اساسنامه قید خواهد شد که برای تغییر آن شرکا و یا سهامداران می توانند اقدام کنند. توجه: افرادی که به کار نشریات چاپی می پردازند حتما باید از هیئت نظارت بر مطبوعات مجوز دریافت کنند. وزارت فرهنگ و ارشاد لیست کلیه ی روزنامه کثیرالانتشار را برای پرداخت روزنامه کثیرالانتشار هرساله به عموم معرفی می کند.

عواقب تخلف از آگهی کردن ثبت شرکت

در صورتی که بعد از ثبت شرکت هزینه مربوط به پرداخت روزنامه کثیرالانتشار را نپرداخته و آگهی شرکت مورد نظر را در روزنامه های کثیرالانتشار داخلی منتشر نکرده باشید با عواقب زیر مواجه خواهید شد.
- طبق ماده ۲ قانون ثبت شرکت ها ، دادستان می تواند دستور انحلال چنین شرکتی را صادر نماید.
- طبق ماده ۱۹۸ قانون ثبت شرکت ها ،ضمانت اجرای این تخلف، بطلان شرکت است ؛ اما این بطلان در مقابل اشخاص ثالث و به ضرر اشخاص خارج از شرکت ، قابلیت استناد ندارد .
بنابراین ، ثبت شرکت شما زمانی به رسمیت شناخته می شود که در روزنامه رسمی دادگستری و روزنامه کثیرالانتشاری که خودتان تعیین می کنید، چاپ شود .

فرم درخواست
ارسال مشخصات و پرداخت

برخی از روزنامه‌های کثیرالانتشار کم هزینه

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، ارزانترین روزنامه برای ثبت شرکت را باید از میان روزنامه‌های کثیرالانتشار کم هزینه انتخاب نمود. برخی از روزنامه‎های کثیرالانتشار کم هزینه به شرح زیر می‌باشند: سرمایه و ثروت آرمان ملی سپهر البرز بانی فیلم آفتاب اقتصادی یاقوت وطن عصر رسانه وطن امروز سرزمین پویا سرافرازان پیک سبز نشاط و زندگی همبستگی ملت فرهنگ اسلام عصر ایرانیان از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار گفته شده می‌توانید پی به ارزانترین آگهی روزنامه کثیرالانتشار ببرید و با صرف هزینه‌ای کم، آگهی ثبت شرکت خود را در روزنامه کثیرالانتشاری درج نمایید. فراموش نکنید همانطور که اشاره کردیم روزنامه‌های کم هزینه معمولا کمتر شناخته شده هستند و در معرض دید افراد کمتری قرار دارند. به همین خاطر اگر شرکت شما یک شرکت بزرگ به حساب می‌آید، پیشنهاد ما به شما این است که آگهی‌های خود را در روزنامه‌های کثیرالانتشار پر هزینه که شناخته شده‌تر می‌باشند، درج نمایید و از پرداخت هزینه های الکی برای ثبت آگهی در ارزانترین آگهی روزنامه کثیرالانتشار خودداری کنید.

در چه مواردی باید در روزنامه کثیرالانتشار آگهی داد؟

زمانی که قصد انتخاب ارزانترین آگهی روزنامه کثیرالانتشار را دارید باید بدانید به صورت کلی، روزنامه رسمی و کثیرالانتشار شرکت خود را به چه منظوری قرار است منتشر نمایید و برای چه کار هایی می توان از این روزنامه ها استفاده کنید. برخی از مواردی که باید آگهی آن‌ها در روزنامه‌های کثیرالانتشار به ثبت برسند، به شرح زیر می‌باشند: برای انتشار اوراق قرضه به منظور دعوت از دعوت از مجامع در شرکت‌های سهامی عام و سهامی خاص چنانچه شرکت بخواهد قالب خود را تغییر دهد، مانند زمانی که شرکت سهامی خاص تبدیل به شرکت سهامی عام می‌شود. درج آگهی برای انحلال شرکت به منظور افزایش سرمایه شرکت انتخاب ارزانترین آگهی روزنامه کثیرالانتشار و انتشار آگهی به منظور کاهش سرمایه شرکت درج آگهی در رابطه با انتخاب مدیران شرکت درج آگهی در رابطه با تصفیه و قسمت کردن دارایی‌های شرکت درج آگهی در ارتباط با در خواست پرداخت سرمایه ی تعهدی درج آگهی برای مزایده سهام شرکت درج آگهی به منظور پذیره‌نویسی تمام شرکت‌ها ملزم به درج آگهی‌های گفته شده در روزنامه کثیرالانتشار مورد انتخاب خود می‌باشند و به همین دلیل شرکت های کوچکتر که شناخته شده نیستند برای ثبت آگهی در ارزانترین آگهی روزنامه کثیرالانتشار اقدام می کنند. این آگهی‌ها بیشتر به منظور اطلاع‌رسانی برای اعضای شرکت می‌باشند و در صورتی که روزنامه کثیرالانتشار انتخابی شما، بنا به هر دلیلی منحل و یا از دسترس خارج شود، می‌توانید اقدام به تغییر روزنامه کثیرالانتشار خود کنید.  

روزنامه کثیرالانتشار چیست؟

روزنامه کثیرالانتشار شامل تمام نشریات چاپی می‌شود که به صورت روزنامه‌ای (غیر صحافی شده) با ترتیب انتشار روزانه یا غیر آن، در گستره توزیع سراسری، منطقه‌ای، استانی یا محلی و با هر شمارگانی چاپ می‌شوند. بدیهی است شمارگان و گستره توزیع و کیفیت در رتبه بندی آن‌ها تأثیر دارد اما ملاک اصلی برای تعریف روزنامه‌های کثیرالانتشار، فقط قطع روزنامه‌ای است. هرچند تعریف روزنامه کثیرالانتشار روشن و دقیق نیست. ولی معیارهایی مثل تیراژ، گسترۀ توزیع و همچنین کیفیت فنی روزنامه بر روی رتبۀ آن تأثیر می‌گذارد. تنها معیار روشنی که در تعریف روزنامه کثیرالانتشار تعریف می‌شود، قطع آن است. ناگفته نماند که مجوز فعالیت روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور توسط هیأت نظارت بر مطبوعات صادر می‌شود و اسامی روزنامه‌های دارای مجوز در وب‌سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل‌ مشاهده است.  

کاربرد های روزنامه کثیرالانتشار

روزنامه کثیرالانتشار مواردی دارد که در حالاتی باید از آن استفاده کرد و مطالبی را در آن به چاپ رساند؛ پرداخت روزنامه کثیر الانتشار آنلاین قبل از انتشار آگهی به صورت فوری لازم است، که ما به صورت اینترنتی آن را برای شما انجام می دهیم.  

ثبت شرکت

هر یک از شرکت‌ها در ابتدای تاسیس خود باید یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار را که توسط اداره ثبت شرکت‌ها به لحاظ هزینه چاپ به سه دسته تقسیم شده‌اند، انتخاب کند. پس از پرداخت روزنامه کثیرالانتشار نام این روزنامه در اظهارنامه ثبت شرکت و همچنین آگهی صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت نیز درج می‌شود؛ سپس این‌ که چنین شرکتی به ثبت رسیده است در همین روزنامه کثیرالانتشار آگهی می‌شود تا به اطلاع عموم برسد. پس شما در این مورد نیز ملزم به پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین می باشید.  

تغییرات شرکت 

از این پس تمام تغییرات شرکت اعم از کاهش و افزایش سرمایه، تغییر نشانی، افزایش سهامداران، تغییر مدیران و …، پس از تنظیم صورتجلسه و قطعی شدن تغییر، باید علاوه بر روزنامه رسمی در روزنامه کثیرالانتشار نیز آگهی شود. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین از ساده ترین روش های پرداخت فوری این روزنامه می باشد.  

انحلال شرکت

کاربرد پرداخت روزنامه کثیرالانتشار فقط در دو مورد قبلی نیست. بلکه می‌توان گفت برای انحلال شرکت‌ها نیز نیاز به روزنامه کثیرالانتشار وجود دارد. به این صورت که پس از تنظیم صورت‌جلسه انحلال شرکت و تایید آن توسط اداره ثبت شرکت‌ها، این انحلال باید در روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی آگهی بشود. تقریبا می توان گفت که برای ثبت هرگونه تغییرات در شرکت نیازمند، پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین می باشید.   پرداخت روزنامه کثیرالانتشار  

پرداخت هزینه روزنامه کثیرالانتشار

آگهی ثبت شرکت، علاوه بر درج در روزنامه رسمی کشور، باید در روزنامه ی کثیرالانتشار نیز چاپ شود. پس هزینه ثبت آگهی یکی از موارد مورد توجه موسسان شرکت می باشد. منظور از روزنامه کثیرالانتشار، روزنامه ایست که به صورت رایج و شایع منتشر شده و در سطح کشور به صورت گسترده توزیع می شود. به طور مثال روزنامه همشهری، روزنامه اطلاعات و … هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار با روزنامه رسمی تفاوت اندکی دارد و بسته به صورتجلسه شرکت و باکسی که در روزنامه می گیرد، قیمت آن متفاوت می باشد. نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی، بستگی به میزان موضوع و تعداد اعضاء شرکت دارد. هر چقدر موضوع فعالیت طولانی تر و تعداد اعضا بیشتر باشد، تعداد خطوط آگهی شما بیشتر شده و هزینه بیشتری برای درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار باید پرداخت نمایید.   لازم به ذکر است هزینه ثبت آگهی روزنامه کثیرالانتشار، به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که با توجه به آنچه گفته شد، می توان در  سامانه ثبت پایدار نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام نمود. توجه داشته باشید که اگر شرکتی آگهی روزنامه کثیرالانتشار قبلی را به چاپ نرسانده باشد به طور اتوماتیک و سیستمی از درج صورتجلسه تغییرات جدید در سامانه ثبت شرکت ها جلوگیری می گردد.  

نکته بسیار مهم در مورد پرداخت آنلاین

با توجه به بخشنامه اداره ثبت شرکت ها مبنی بر پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین برای ثبت یا تغییرات شرکت ها، پایدارثبت برای اولین بار در کشور این امکان را بصورت آنلاین، غیرحضوری و فوری برای شما عزیزان فراهم نموده است. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین یکی از خدماتی است که به صورت اینترنتی توسط پایدار ثبت صورت می گیرد. جهت بررسی و استعلام هزینه روزنامه کثیرالانتشار فوری، ثبت یا تغییرات شرکت خود، فرم پایین صفحه را تکمیل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، متخصصین امور ثبتی پایدار ثبت با شما تماس بگیرند و شما را در جریان روند پرداخت روزنامه کثیرالانتشار یا امور ثبتی مربوطه قرار دهند؛ همچنین می توانید با برقراری تماس، از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.