پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
روزنامه ها

هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار و قیمت چاپ آگهی روزنامه رسمی

هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار و قیمت چاپ آگهی روزنامه رسمی

در ایم مطلب قصد داریم راهنمای کاملی در مورد هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار و همنیطور هزینه چاپ هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی را مورد بررسی قرار داده و به شما بگوییم که هزینه چاپ آگهی در روزنامه رسمی و کثرالانتشار چقدر است؟

بععد از مطالعه کامل مطلب در صورتی که قصد پرداخت هزینه روزنامه کثیرالانتشار را داشتید می توانید به راحتی از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

قبل از اینکه به سراغ موارد ثبت الزامی آگهی در روزنامه کثیرالانتشار برویم، از شما اجازه می خواهم تا روزنامه های کثیرالانتشار را برای شما تعریف کنیم؛ تا تعریف این روزنامه ها برای افرادی که از تعریف آن ها اطلاع ندارند، روشن شود. سپس از هزینه های ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشار برای شما می گوییم. این مقاله حاصل زحمت و تلاش متخصصین ثبتی پایدار تهیه شده، پس آن را با دقت مطالعه کنید. در آخر نیز ما را از نظرات ارزشمند خود بی بهره نذارید.

تعریف روزنامه کثیرالانتشار

روزنامه کثیرالانتشار تعریف دقیقی و حقوقی ندارد و از نظر قوه قضائیه به روزنامه های پر فروش هر کشور روزنامه کثیرالانتشار می گوئیم. به دلیل این که روزنامه کثیرالانتشار برای عموم مردم آشنا و قابل استفاده است بسیاری از اطلاع رسانی های شرکت و آگهی های دعوت در این روزنامه ها چاپ می شوند.

روزنامه کثیرالانتشار شامل تمام نشریات چاپی می‌شود که به صورت روزنامه‌ای (غیر صحافی شده) با ترتیب انتشار روزانه یا غیر آن، در گستره توزیع سراسری، منطقه‌ای، استانی یا محلی و با هر شمارگانی چاپ می‌شوند. بدیهی است شمارگان و گستره توزیع و کیفیت در رتبه بندی آن‌ها تأثیر دارد اما ملاک اصلی برای تعریف روزنامه‌های کثیرالانتشار، فقط قطع روزنامه ای است. هرچند تعریف روزنامه کثیرالانتشار روشن و دقیق نیست، ولی معیارهایی مثل تیراژ، گسترۀ توزیع و همچنین کیفیت فنی روزنامه بر روی رتبۀ آن تأثیر می‌گذارد. تنها معیار روشنی که در تعریف روزنامه کثیرالانتشار تعریف می‌شود، قطع آن است. ناگفته نماند که مجوز فعالیت روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور توسط هیأت نظارت بر مطبوعات صادر می‌شود و اسامی روزنامه‌های دارای مجوز در وب‌سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل‌ مشاهده است.

تفاوت روزنامه رسمی و کثیرالانتشار

مهم ترین تفاوت روزنامه رسمی و کثیرالانتشار آن است که، روزنامه کثیرالانتشار به دلیل در دسترس بودن برای عموم، وسیله ایست برای اطلاع رسانی مجامع شرکت و آن چه که تحت عنوان آگهی دعوت و جهت اطلاع سهام‌داران شناخته می‌شود. اما زمانی که مجمع تشکیل شد و مجمع راجع به موضوعاتی مانند تصویب ترازنامه و انتخاب مدیران اتخاذ تصمیم نمود، آگهی مربوط به این مساله در روزنامه رسمی و با دریافت هزینه چاپ می‌شود.

ارزانترین روزنامه برای ثبت شرکت

ارزانترین روزنامه برای ثبت شرکت

اطلاعاتی که در روزنامه کثیرالانتشار منتشر می شود

نام، نوع، موضوع، مرکز فعالیت و آدرس و مشخصات  بعد از ثبت شرکت

تاریخ و شماره ثبت شرکت

میزان سرمایه شرکت با ذکر جزئیات موجود و تعهد شده

اسامی هیئت مدیره و سمت آن ها

تاریخ شروع به کار شرکت و در صورت محدود بودن مدت شرکت تاریخ خاتمه کار شرکت

ذکر نام شرکاء ضامن در شرکت های تضامنی و مختلط

تذکر: هر کدام از اطلاعاتی که در هنگام ثبت شرکت در روزنامه رسمی و یک روزنامه کثیرالانتشار چاپ می شود، در صورت تغییر باید مجدداَ در روزنامه رسمی چاپ و آگهی شوند.

آگهی راه اندازی شرکت در روزنامه کثیرالانتشار

در گذشته تنها برای شرکت‌های سهامی (خاص و عام) نیاز به چاپ آگهی تأسیس در روزنامه‌های کثیرالانتشار وجود داشت و شرکت‌های با مسئولیت محدود، تعاونی و مؤسسات غیرتجاری تنها نیاز به چاپ آگهی در روزنامه رسمی داشتند. ولی در چند سال اخیر، مراجع قانونی، تمام شرکت‌ها و مؤسسات را مجاب کرده‌اند تا برای ثبت و تغییرات شرکت اقدام به چاپ آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار کنند. روزنامه‌ کثیرالانتشاری که آگهی تأسیس یک شرکت در آن چاپ می‌شود در طول مدت فعالیت شرکت ثابت می‌ماند. به‌عنوان نمونه اگر در ابتدا یک شرکت اقدام به ثبت آگهی تأسیس در روزنامه کثیرالانتشار “اعتدال” کند، این شرکت در ادامه‌ی فعالیت خود تنها می‌تواند بقیه‌ی آگهی‌های خود را در روزنامه‌ی اعتدال چاپ کند و نمی‌تواند بدون طی فرآیند قانونی در روزنامه‌ی کثیرالانتشار دیگری آگهی چاپ کند.

علاوه بر آگهی تأسیس موارد دیگری نیز در قانون بیان‌شده است که شرکت‌ها را ملزم به نشر آگهی در روزنامه کثیرالانتشار می‌کند. این موارد به شرح زیر است:

  • انتشار اوراق قرضه
  • پذیره‌نویسی سهام در شرکت سهامی عام
  • دعوت از مجامع
  • انتشار آگهی تغییرات شرکت اعم از افزایش سرمایه، کاهش سرمایه، انحلال شرکت و…
  • تقسیم دارایی و ختم تصفیه
  • اعلام ختم تصفیه
  • انتخاب و عزل مدیران

هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار

آگهی ثبت شرکت علاوه بر درج در روزنامه رسمی کشور، باید در روزنامه ی کثیرالانتشار نیز چاپ شود. پس هزینه ثبت آگهی یکی از موارد مورد توجه موسسان شرکت می باشد.
منظور از روزنامه کثیرالانتشار، روزنامه ایست که به صورت رایج و شایع منتشر شده و در سطح کشور به صورت گسترده توزیع می شود. به طور مثال روزنامه همشهری، روزنامه اطلاعات و …

محاسبه هزینه ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشارهزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار با روزنامه رسمی تفاوت اندکی دارد و بسته به صورتجلسه شرکت و باکسی که در روزنامه می گیرد، قیمت آن متفاوت می باشد. نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی، بستگی به میزان موضوع و تعداد اعضاء شرکت دارد. هر چقدر موضوع فعالیت طولانی تر و تعداد اعضا بیشتر باشد، تعداد خطوط آگهی شما بیشتر شده و هزینه بیشتری برای درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار باید پرداخت نمایید.
لازم به ذکر است هزینه ثبت آگهی روزنامه کثیرالانتشار، به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که با توجه به آنچه گفته شد، می توان در  سامانه ثبت پایدار نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام نمود.

توجه داشته باشید که اگر شرکتی آگهی روزنامه کثیرالانتشار قبلی را به چاپ نرسانده باشد به طور اتوماتیک و سیستمی از درج صورتجلسه تغییرات جدید در سامانه ثبت شرکت ها جلوگیری می گردد.

در آخر لازم به ذکر است پلتفرم پرداخت هزینه ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشار ثبت پایدار، یکی از معتبرترین پلتفرم های پرداخت می باشد، که علاوه بر پرداخت یکجای آگهی ها می توانید، از خدمات مشاوره رایگان متخصصین پایدار نیز در مسیر هزینه های این روزنامه بهره مند شوید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.