پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
گواهینامه ایزو

هزینه دریافت ایزو 9001 در سامانه پایدار

هزینه دریافت ایزو 9001 در سامانه پایدار

با توجه به درخواست های زیادی که در زمینه دریافت اطلاعات برای هزینه دریافت ایزو 9001 و سوالات در این زمینه از طرف کاربران مطرح شده بود تصمیم گرفتیم تا در یک مطلب به صورت کامل و جامع تمامی موارد و شرایط و همچنین مدارک و البته هزینه مورد نیاز برای دریافت این استاندارد را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم. به طور معمول افرادی برای دریافت گواهینامه ایزو اقدام می‌کنند که برای صادرات کالای خود و یا مواردی مانند شرکت در مناقصات و مزایدات نیازمند داشتن گواهینامه ایزو باشند تا کار آنها برای انجام این امور سریعتر و راحتتر پیش برود و البته در مباحث کیفیت نیز این گواهینامه می تواند تاثیر بسیار زیادی برای اعتبار شرکت داشته باشد.

پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبتی و اخذ ایزو در سراسر کشور یک گروه متخصص ۱۵ نفره شامل مشاورین و کارشناسان زبده و متخصص در زمینه ایزو را در کلیه زمینه ها دور هم جمع کرده است که تمامی امور مربوط به دریافت گواهینامه های ایزو از شرکت های معتبر در کشورهای آلمان و ایتالیا یا اتریش و انگلیس را ظرف مدت ۱۰ روز انجام می دهند و شما با کمترین هزینه می توانید از خدمات ویژه ای که پایدار ثبت در این زمینه برای ارائه گواهینامه های معتبر با کمترین هزینه دریافت ایزو 9001  انجام می دهد استفاده نمایید.

برای استفاده از این خدمات و البته پیاده سازی تمامی ممیزی ها و مواردی که در استانداردهای ایزو به خصوص استاندارد ایزو ۹۰۰۱ در نظر گرفته شده است شما می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین وب سایت و یا مشاوره حضوری در شرکت استفاده نموده و درخواست خود را برای هماهنگی دریافت ایزو و کارهای قبل از آن انجام دهید.

 

ایزو ۹۰۰۱ چیست؟

به معیارهای مختلفی که برای سیستم مدیریت کیفیت در سازمان ها و شرکت ها در نظر گرفته می‌شود و استانداردهای جهانی برای این تبعید شده است ایزو ۹۰۰۱ می‌گویند و در هر سازمان بزرگ هر سازمان کسب و کار کوچک می تواند مورد استفاده قرار بگیرد که امروزه بیش از میلیون ها شرکت در سراسر جهان گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ را دریافت کردند. به طور کلی این استاندارد مجتمع بر اصول مدیریت کیفیت شامل مشتری مداری پیامدهای مدیریت عالی و بهبود و رویکرد فرآیند مستمر سیستم در تمامی دستورالعمل‌های آن به صورت کامل و واضح این موارد مورد بررسی قرار گرفته است و شما با رعایت کردن تمامی این موارد می توانید درخواست گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ را داشته باشید که می‌تواند علاوه بر اعتبار کسب و کار شما مزیت های بی نظیر دیگری را نیز به همراه داشته باشد.

ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ به عنوان آخرین سری از استانداردهای مدیریت کیفیت و در واقع بهینه سازی شده آن نسبت به استانداردهای قبلی می باشد که تمامی دستورالعمل های جدید با هدف ایجاد مزایای و اشکالاتی که در نسخه های قبلی وجود داشت در این استاندارد قرار داده شده است که تمرکز اصلی و بیشتر آن بر تفکر مبتنی بر ریسک قرار داده شده است و زمانی که شما بتوانید با کمترین هزینه دریافت ایزو ۹۰۰۱  از این استاندارد استفاده نمایید می توانید ادغام سیستم را بسیار آسان تر کنید و البته مدیریت زنجیره تامین را به طور موثرترین پیش ببرید.

هزینه دریافت ایزو 9001

 

به طور کلی می توانیم بگوییم که استاندارد ایزو ۹۰۰۱ بر تعدادی از اصول مدیریت کیفیت شامل تمرکز مشتری مداری و انگیزه و همچنین رویکرد فرآیند و بهبود مستمر آن رکز شده است و با رعایت کردن این اصل می توانید کسب و کار خود را از نظر مدیریتی در بخش‌های مختلف بهبود بخشید و البته به دست آوردن ایزو برایت کردن استانداردها باعث می‌شود و اعتبار کسب و کار شما در نزد کسب و کارهای دیگر بالاتر رفته و بتوانید از این طریق در مزایده ها و مناقصه ها شرکت کرده و سود بسیار زیادی را به دست بیاورید.

 

چه کسانی می‌توانند برای دریافت استاندارد ایزو اقدام نمایند؟

قبل از پرداخت هزینه دریافت ایزو 9001  این سوال برای شما هم ممکن است به وجود بیاید که چه کسانی می توانند برای دریافت گواهینامه ایزو 9001 اقدام کنند.

تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک که یک سیستم مدیریت در ساختار خود دارند می‌توانند برای استانداردهای ایزو و استاندارد ایزو ۹۰۰۱ شامل مدیریت کیفیت می باشد اقدام نمایند و تمامی استانداردهای لازم که در آن ذکر شده است را در سازمان خود پیاده سازی کرده و برای اخذ گواهینامه ایزو با کمترین هزینه دریافت ایزو ۹۰۰۱ از طریق سامانه آنلاین پایدار در اختیار آنها قرار می‌گیرد اقدام کنند.

 

مزیت های کمترین هزینه دریافت ایزو 9001

اولین و مهمترین مزیت گواهینامه های ایزو را می‌توانیم این موضوع در نظر بگیریم که تمامی محصولات و خدمات با داشتن این گواهینامه از نظر مشتریان با رعایت ایمنی کامل و به صورت کاملا قابل اعتماد و با کیفیت خوب ارائه می‌شود. این موضوع در مورد مشتری و شرکت‌ها از کارهایی که قصد همکاری با ما را دارند نمود بیشتری پیدا می‌کند اما اگر بخواهیم در مورد خود شرکت و سازمان مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که با پرداخت هزینه دریافت ایزو 9001 می‌توانید اشتباهات را در سازمان خود کاهش داده و با کاهش هزینه ها بتوانید بهره‌وری سیستم خود را به بالاترین سطح ممکن برسانید.

مراحل اخذ ایزو 9001

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت ایزو

برای دریافت هر کدام از ایزو ها که دسته بندی آن ها را در یک مقاله به صورت کامل مورد بررسی قرار داده ایم، مدارک خاصی در نظر گرفته شده است و شما باید به صورت سه سال یک بار ایزو مورد نظر را تمدید کنید. البته در نظر داشته باشید که ممیزی اصلاحی باید به صورت سالیانه برای ایزو ها صورت بگیرد تا مواردی که دچار مشکل هستند بهینه و برطرف شوند.

اما به صورت کلی برای اینکه بتوانید با کمترین هزینه دریافت ایزو 9001 برای اخذ گواهینامه معتبر اقدام کنید می توانید مدارک زیر را ارائه نمایید.

تصویر شناسنامه و کارت ملی

تصویر آگهی تاسیس و آخرین تغییرات (برای اشخاص حقوقی)

اپلیکیشن تکمیل شده ( در روال دریافت ایزو از طریق سامانه آنلاین پایدار این مورد پس از پرداخت و تکمیل فرم ها برای شما ارسال خواهد شد)

 

هزینه دریافت ایزو 9001

هزینه دریافت ایزو نیز با توجه به نوع ایزو و همچنین مشاوره و خدماتی که در این زمینه دریافت خواهید کرد متفاوت خواهید کرد اما در سامانه آنلاین پایدار که کمترین میزان هزینه در نظر گرفته شده است شما فقط با پرداخت مبلغی که در فرم های مربوط به اخذ گواهینامه ایزو در نظر گرفته شده است، به راحتی مراحل دریافت گواهینامه و ثبت درخواست خود را انجام دهید.

ارزان ترین هزینه دریافت ایزو 9001 در حالی است که برخی از موسسات هزینه های بسیار گزافی را برای این کار دریافت می کنند. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که حتما از مراجع معتبر برای دریافت ایزو اقدام نمایید تا گیر گواهینامه های نامعتبر نیوفتید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.