پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
گواهینامه ایزو

پایدار ثبت نمایندگی رسمی tuwcert در ایران

پایدار ثبت نمایندگی رسمی tuwcert در ایران

نمایندگی رسمی tuwcert در ایران این امکان را در اختیار سازمان ها و کسب و کارهای مختلف را می دهد تا بتوانند به راحتی از طریق این شرکت تمامی ایزو های مختلف و استانداردهایی که برای کسب و کارشان لازم است را دریافت نمایند.

اگر قصد دارید گواهینامه های ایزو معتبر خود را از شرکت بین المللی tuwcert دریافت نمایید و هیچ دغدغه ای برای اعتبار سنجی ایزو و استاندارد های بین المللی دریافت شده برای سازمان و شرکت خود نداشته باشید، می توانید علاوه بر تکمیل فرم های مربوطه در وب سایت، از طریق راه های ارتباطی یا پشتیبانی آنلاین 24 ساعته از طریق واتساپ با پشتیبان حقوقی پایدار ثبت در ارتباط باشید و تمامی چالش ها و سوالات خود را برای دریافت ایزو و یا  با شرایط ثبت برند و ثبت شرکت از این موسسه و شرکت های طرف قرارداد معتبر  و بین المللی، برطرف نمایید.

 

اهمیت صدور ایزو معتبر

قبل از اینکه به خدمات نمایندگی رسمی شرکت tuwcert در ایران بپردازیم و به شما بگویم که چه ایزو هایی و چگونه توسط این شرکت صادر می شود و اصلاً  چرا باید از این استانداردها برای کسب و کار خود استفاده کنید بهتر است بگوییم که چرا باید به سراغ خدمات نمایندگی رسمی tuwcert در ایران برای دریافت گواهینامه های مختلفی ایزو برویم.

در مطالب مختلفی که قبلاً بر روی وب سایت قرار داده ایم به صورت کامل اشاره کردیم که قبل از اینکه بخواهید برای دریافت گواهینامه های ایزو از موسسه ها و مراجع مختلف اقدام کنید حتماً برای اعتبار سنجی آن موسسه و مرکز اطلاعات لازم را به دست آورید تا از صدور گواهینامه معتبر مطمئن شوید و خطراتی مانند صدور گواهینامه جعلی یا ایزو نامعتبر شما را تهدید نکند زیرا علاوه بر زمان و هزینه ای که برای صدور گواهینامه های نامعتبر پرداخت می کنید ممکن است سازمان و شرکت مورد نظر نیز در این موارد دچار مشکلاتی از نظر حقوقی شود.

زمانی که شما بتوانید از شرکت‌ها و موسسات بین المللی که مورد تایید مراجع بین المللی صادر کننده استانداردها و ممیزی‌های ایزو هستند گواهینامه خود را دریافت کنید قطعاً اعتبار و ارزش گواهینامه شما بیشتر بوده و البته دغدغه ای برای صدور گواهینامه های نامعتبر و یا جعلی نخواهید داشت.

پیدا کردن یک مرجع معتبر همواره به عنوان یک دغدغه برای سازمان ها و شرکت ها مطرح بوده است به همین دلیل پایدار ثبت پس از ارائه خدمات ویژه خود برای دریافت تمامی خدمات حقوقی و ثبت برند به صورت کاملا آنلاین، قرارداد همکاری را با شرکت معتبر بین المللی tuwcert منعقد نموده است تا از این طریق بتواند از خدمات این شرکت برای دریافت گواهینامه و استانداردهای بین المللی معتبر از آلمان و کانادا اقدام برای سازمان ها و کسب و کار های داخلی اقدام کند.

در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که این شرکت چه خدماتی را ارائه می کند و چرا باید شما از گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی که توسط این شرکت صادر می‌شود استفاده کنید.

ذکر این نکته نیز لازم است پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند و شرکت در ایران به صورت کاملا آنلاین خدمات خود را در زمینه ایزو  به سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف فراهم می کند و برای همین دلیل سعی کرده است تا با همکاری با شرکت های معتبری مانند tuwcert معتبرترین گواهینامه های ایزو در زمینه های مختلف را صادر نمایند ها دغدغه هایی که سازمان ها و کسب و کارها برای گواهینامه های ایزو های تقلبی و یا عدم اعتماد به مراجع مختلف صادر کننده ایزو دارند به طور کامل برطرف شود.

شرایط ایزو ایمنی و بهداشت

دریافت ایزو معتبر از شرکت tuwcert

شرکت  tuwcert  به عنوان مرجع بین المللی برای خدمات ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی ایزو و همچنین گواهینامه های بین المللی معتبر آموزشی از کانادا و آلمان فعالیت می کند.

از طریق آدرس وبسایت این شرکت یعنی tuwcert.com می توانید به راحتی با تمامی خدماتی که این شرکت در زمینه های مختلف از جمله خدمات ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی ارائه می کند آشنا شوید.

همانطور که می دانید گواهینامه های ایزو استانداردهای بین المللی هستند که باید حتماً توسط مراجع معتبر و موسسه هایی که از نهادهای بین المللی اجازه صدور گواهینامه های مختلف برای کسب و کارها و سازمان‌های مختلف را دارند صادر شوند.

شرکت tuwcert به عنوان یکی از رسمی ترین مراجع صدور گواهینامه های ایزو از کشور آلمان و کانادا فعالیت می کند و در صورتی که از طریق پایدار ثبت برای دریافت گواهینامه ایزو اقدام نمایید به راحتی می توانید از این شرکت معتبر و بین المللی گواهینامه خود را دریافت کنید.

برای دریافت گواهینامه های ایزو همانطور که در مطالب مختلف قبلی نیز اشاره کردیم هیچ نیازی به حضور شما نیست و فقط از طریق سامانه کاملا آنلاین ثبت برند پایدار می توانید تمامی اطلاعات و مدارک مربوط به درخواست گواهینامه ایزو خود را بر روی وب سایت بارگذاری نمایید و پس از پرداخت هزینه مناسب از طریق ارتباط با کارشناسان ما به راحتی برای دریافت گواهینامه ایزو خود از شرکت tuwcert اقدام نمایید.

به عبارتی می توان گفت نمایندگی رسمی tuwcert در ایران درباره صدور گواهینامه های ایزو از آلمان و کانادا این امکان را به شما میدهد تا به صورت کاملا آنلاین تمامی گواهینامه های ایزو خود را از این موسسه معتبر و بین المللی دریافت نمایید و هیچگونه دغدغه‌ای برای اعتبار سنجی ایزو خود نداشته باشید.

 

دریافت ایزو hse به صورت آنلاین

دریافت همه گواهینامه های ایزو با هم

یکی از دلایلی که شما باید برای دریافت گواهینامه ایزو از شرکت بین المللی tuwcert اقدام نمایید که البته شاید مهم ترین دلیلی  است که پایدار ثبت برای عقد قرارداد و همکاری با این شرکت وارد عمل شده و به عنوان نمایندگی رسمی tuwcert در ایران کار خود را شروع کرده است، این موضوع می باشد که شرکت بین‌المللی مورد نظر همه استانداردها و گواهینامه های بین المللی ایزو مختلف که برای یک سازمان و کسب و کار مورد نیاز می باشد را به صورت یکجا به شرکت های درخواست دهنده ارائه می کند.

همانطور که می دانید سازمان ها و کسب و کارهای مختلف برای دریافت ایزو با توجه به ماهیت کسب و کار خود به یک سری ایزو عمومی مانند ایزو ۹۰۰۱ و یا ایزو های اختصاصی مانند ایزو حفاظت از محیط زیست یا ۱۴۰۰۱ احتیاج دارند که هر کدام از این استانداردها به رعایت ممیزی های مختلف در سازمان و شرکت و همچنین مراحل و مدارک مختلف برای دریافت گواهینامه خواهند داشت.

علاوه بر این استاندارد ها شما می توانید تمامی گواهینامه های مربوط به ایزو که در زیر آمده است را نیز به راحتی از طریق نمایندگی رسمی tuwcert در ایران دریافت نمایید.

 

گواهینامه ایزو شرکتهای خدماتی

ISO 9001, ISO 10004, ISO 10002

 

گواهینامه ایزو کارخانه های تولیدی

ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001

 

گواهینامه ایزو شرکتهای پیمانکاری

Iso 31000, HSE-MS, OHSAS 18001, ISO 45001

 

گواهینامه ایزو صنایع غذایی

ISO 22000, HACCP, SFBB

 

گواهینامه ایزو مراکز آموزشی

ISO 10015, IEC 24751, IWA2

 

گواهینامه ایزو مراکز درمانی

ISO 9001, ISO 14001

 

گواهینامه ایزو رستورانها و هتلها

ISO 9001, ISO 22000, SFBB

 

گواهینامه ایزو نشریات

 

گواهینامه ایزو صنعت نفت و گاز

ISO/TS 29001, HSE-MS

 

گواهینامه ایزو آزمایشگاهها

ISO/IEC 17025, ISO 15189

 

گواهینامه ایزو شرکتهای تبلیغاتی

ISO 9001, ISO 10004, ISO 10668

 

گواهینامه ایزو شرکتهای ساختمانی

ISO 9001, HSE-MS, OHSAS 18001

 

گواهینامه ایزو صنایع کامپیوتری

ISO 27001, ISO 20000

 

گواهینامه ایزو صنعت خودرو

ISO/TS 16949

 

یکی از خدمات ویژه ای که نمایندگی رسمی tuwcert در ایران با همکاری این شرکت بین‌المللی در اختیار سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف قرار می دهد این است که به راحتی می توانند تمامی ایزوهای مورد نیاز خود را از طریق این شرکت بین المللی دریافت نمایند.

 

اخذ ایزو ۲۲۰۰۰

 

این موضوع علاوه بر اینکه می‌تواند باعث کاهش هزینه های شما شود قطعاً دغدغه هایی که برای دریافت هر کدام از آنها به صورت مستقل دارید را به صورت کامل برطرف می کند زیرا شما با همکاری با نمایندگی رسمی  tuwcert  در ایران می توانید به راحتی تمامی این گواهینامه های مورد نیاز سازمان و کسب و کار خود را بعد از پیاده سازی استاندارد ها و ممیزی های آن در محیط از طریق این شرکت بین المللی دریافت نمایید و این موضوع می‌تواند باعث کاهش هزینه ها و همچنین صرفه جویی در زمان برای شما شود.

 

خدمات نمایندگی رسمی tuwcert در ایران

اعتبار بالایی که شرکت tuwcert در صدور گواهینامه های ایزو از کانادا و آلمان دارد باعث شده است تا پایدار ثبت بعد از ارائه خدمات مختلف در زمینه ثبت برند و شرکت به صورت کاملا آنلاین و خدمات حقوقی برای کسب و کارهای مختلف، به دنبال همکاری با این شرکت بین المللی برای صدور گواهینامه های ایزو که مورد نیاز همه سازمان ها و شرکت ها هست، باشد.

برای اینکه تمامی کسانی که دغدغه دریافت گواهینامه ایزو و استاندارد بین‌المللی مربوطه خود از شرکت tuwcert را دارند، سامانه آنلاین پایدار ثبت یک بخش خاص را برای صدور گواهینامه ایزو به صورت کاملاً آنلاین در نظر گرفته است از طریق آن می توانید به راحتی تمامی مدارک و اطلاعات مورد نیاز را بارگذاری نمایید تا پس از پرداخت کمترین هزینه صدور ایزو ، کارشناسان ما با شما در تماس باشند و مراحل مختلف دریافت گواهینامه ایزو را انجام دهند.

در نظر داشته باشید که تمامی ایزو ها و استانداردهای صادر شده فقط برای سال اول معتبر بوده و شما برای سال دوم و سوم باید برای تمدید ایزو اقدام نمایید.

در صورتی که در مورد خدمات نمایندگی رسمی tuwcert در ایران سوالی دارید و یا قصد دارید در مورد صدور انواع گواهینامه و ایزو از طریق این شرکت سوالاتی را مطرح کنید می توانید از طریق دیدگاه در پایین همین صفحه و یا ارتباط آنلاین با پشتیبانی ۲۴ ساعته پایدار ثبت پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.

اگر هنوز برای سازمان برای کسب و کار خود به دنبال ثبت برند و یا انجام موارد حقوقی و حسابداری هستید می توانید از طریق خدمات ویژه پایدار ثبت تمامی دغدغه های خود را برای برطرف کردن مشکلات مالی و یا ثبت برند و لوگوی تجاری به صورت کامل از بین ببرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۷ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.