پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند لامپ کم مصرف در سریع ترین زمان

ثبت برند لامپ کم مصرف در سریع ترین زمان

برای آشنایی با مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف شما باید اطلاعات دقیقی در مورد شرایط ثبت برند و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در این زمینه را داشته باشید تا بتوانید به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری از طریق سامانه های مختلف برای ثبت برند خود اقدام نمایید.

قبل از اینکه به سراغ اهمیت ثبت برند لامپ کم مصرف و همچنین شرایط مختلفی که برای آن در نظر گرفته شده است برویم بهتر است به شما بگوییم که چرا باید برای ثبت برند به صورت قانونی اقدام کنید و تفاوت برندینگ با ثبت برند چیست؟

در صورتی که با مطالعه این مطلب پاسخ سوالات خود در زمینه مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف را پیدا نکردید می توانید از طریق راه های ارتباطی و پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته واتساپ با تیم حقوقی پایدار ثبت در ارتباط باشید و پاسخ تمامی سوالات خود را در زمینه های حقوقی و شرایط ثبت برند را پیدا کنید.

 

تفاوت برندینگ با ثبت برند در لامپ کم مصرف

از زمانی که افراد متوجه شدند که لامپ های قدیمی رشته ای علاوه بر تولید گرمای بیش از حد هزینه های بسیار بالایی را نیز بر روی دست آن ها می گذارند و البته با روی کار آمدن لامپ‌های کم‌مصرف که با کاهش گرما و البته کاهش مصرف برق هزینه ها را به شدت پایین آوردند، عموم مردم به سمت استفاده از لامپهای کم مصرف روی آوردند.

کم‌مصرف علاوه بر کاهش مصرف انرژی در محیط، در مدل ها و شکل‌های متنوعی نیز وارد بازار شدند که همین موضوع باعث شده بود تا بسیاری از افرادی که به دکوراسیون و نور محیط خود اهمیت بسیار زیادی می‌دهند از انواع مدل های مختلف این لامپ های کم مصرف استفاده کنند.

درخواست عموم مردم برای خرید لامپ های کم مصرف در محیط های اداری و خانگی باعث شد تا بسیاری از کسب و کارها و شرکت‌ها به سمت تولید این لامپ‌ها روی بیاورند و با توجه به اینکه تمامی تکنولوژی های ساخت لامپ کم مصرف در داخل کشور موجود بود و نیازی به واردات آن نبود شرکت‌هایی که توان رقابت در این زمینه را داشتند با ثبت شرکت خود به صورت کاملاً قانونی شروع به تولید لامپ‌های کم‌مصرف کردند.

شرکت هایی که با نیروی باتجربه و دستگاه‌های به روز و پیشرفته توانستند لامپ های با کیفیت را وارد بازار کنند کم کم در میان عموم مردم شناخته شدند و همین عامل باعث شد تا آنها به عنوان یک برند در این زمینه شناخته شده و افراد سعی کنند تا بیشتر از  لامپ‌های بسیار باکیفیت ترین برندها استفاده کنند.

در واقع می توان گفت که این شرکت ها بر روی عملیات برندینگ خود کار کرده و با روش‌های مختلف توانستند محصولات خود را که با کیفیت بسیار بالایی به بازار ارائه می‌شد به مشتریان بفروشد و همین عامل باعث محبوبیت بالای آنها در بین مشتریان شد.

 

مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف

اما نکته مهمی که باید در مورد برندینگ و تفاوت آن با مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف بدانید این است که اگر شما فقط مراحل برندینگ را انجام داده باشید و به سراغ ثبت برند به صورت کاملاً قانونی نرفته باشید از مزایای بسیار زیادی که ثبت نام به صورت قانونی دارد بی‌بهره هستند و در صورتی که رقبا و یا دیگر شرکت‌ها از اسم برند شما برای جذب مشتریان شما و دیگر مشتریان استفاده نمایند نمی توانید از حقوق خود دفاع کرده و جلوی این سوء استفاده را بگیرید.

پس در صورتی که مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف را انجام نداده باشید و حتی هزینه‌های بسیار گزافی را برای عملیات برندینگ انجام داده باشید و کل کشور شما را به نام برند شما بشناسند، در صورت بروز مشکلاتی مانند سوء استفاده رقبا نمی توانید از حقوق خود دفاع کرده و قطعاً با این کار بخش زیادی از مشتریان خود را از دست می دهید.

پس برای جلوگیری از این کارها باید حتماً بعد از اینکه عملیات برندینگ خود را انجام دادیم به سراغ ثبت برند لامپ کم مصرف رفته و برند و لوگو تجاری خود را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانیم تا همیشه به عنوان یک دارایی برای شما در نظر گرفته شده و حقوق آن تماماً مرتبط با کسب و کار شما باشد.

البته این موضوع فقط تنها مزیت ثبت برند لامپ‌کم‌مصرف نیست و شما علاوه بر جلوگیری از سوء استفاده از رقبا می‌توانید مزیت های بسیار زیادی که در ادامه مطلب به آنها اشاره می‌کنیم را نیز داشته باشید.

مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف

برای ثبت برند لامپ کم مصرف باید شما ابتدا تمامی شرایط مورد نظر در زمینه انتخاب نام برند و همچنین لوگوی تجاری که برای برند خود در نظر گرفته اید و قصد طراحی آن را دارید بدانید و تمامی این شرایط را در برند و لوگو تجاری خود به بهترین شکل ممکن رعایت کنید.

اگر تمامی شرایط مورد نظر را  در مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف اجرا کنید که به بهترین شکل ممکن تمامی مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف را انجام خواهد داد ما در صورتی که در این زمینه نیاز به کمک و راهنمایی افراد متخصص دارید می‌توانید از طریق راه های ارتباطی و پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته واتساپ با تیم حقوقی پایدار ثبت در ارتباط بوده و تمامی مشاوره های لازم را برای اجرای تمامی شرایط ثبت برند لامپ کم مصرف انجام دهید.

 

شرایط ثبت برند لامپ کم مصرف

برای اجرای مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف شما نیاز دارید تا ابتدا شرایطی که برای انتخاب نام برند در نظر گرفته شده است را اجرا کنید و یک نام مناسب و کامل خلاقانه که قبلاً هیچ عنوان به ثبت نرسیده باشد را برای برند خود انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که برای انتخاب نام برند میتوانید از اسامی افراد مشهور در این زمینه مانند ادیسون و یا دیگر افرادی که کاملاً در زمینه برق و لامپ شناخته شده هستند استفاده نمایید.

یکی از مهمترین شرایطی که برای ثبت برند در نظر گرفته شده است این است که اسامی غیر معقول غیر اسلامی و مخالف موازین اخلاقی و شئونات اسلامی به هیچ عنوان قابلیت ثبت ندارند و در کنار آن باید در نظر داشته باشید که صفت و اسم که بیانگر توصیف باشد به تنهایی قابلیت ثبت ندارند و شما باید آنها را در کنار دیگر اسامی بیاورید.

اگر بتوانید از نام های چند سیلابی و ترکیبی برای برند خود استفاده کنید در صورتی که نام مورد نظر قبلا به شما به ثبت نرسیده باشد یا شبیه برندهای ثبت شده قبلی نباشد، از شانس بالاتری برای ثبت برند با همین نام برخوردار هستید.

در انتخاب نام برند سعی کنید از خلاقیت و ابتکار استفاده کنید که استفاده از نام های جدید و خاص که دارای خلاقیت بسیار بالایی باشند از آنها بسیار بالاتری برای ثبت شدن در مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف برخوردار هستند.

نکته مهم دیگر در مورد انتخاب نام برند این است که اسامی انتخاب شده در صورتی که تقریبا نزدیک به ۵۰ درصد با نام های تجاری ثبت شده قبلی شباهت داشته باشند رد خواهند شد.

مورد دیگری که در مورد انتخاب نام برند خود را در نظر داشته باشید این است که اعداد در انتخاب نام برند چه به صورت فارسی و چه به صورت لاتین به تنهایی به هیچ عنوان امکان ثبت شدن را ندارند.

نکات مهم در مورد ثبت علامت تجاری

برنامه برند شما باید لوگو و علامت تجاری خود را نیز با طراحی بسیار خاص و منحصر به فرد که به هیچ عنوان به طراحی برند های قبلی شباهت نداشته باشد به ثبت برسانید.

نکته مهمی که در مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف را باید در نظر داشته باشید این است که علامت و لوگوی تجاری شما ثبت می کنید به هیچ عنوان نباید مشتری را دچار کاهش فهمی و گنگی در شناخت خدمات شما بکند و شما باید علامت و لوگوی تجاری خود را به گونه‌ای طراحی کنید که در همان نگاه اول مشتری را متوجه تولیدات و خدمات شما بکند.

در صورتی که میخواهید دغدغه‌ای برای ثبت علامت و لوگو تجاری خود نداشته باشید می توانید از خدمات ویژه ای که پایدار ثبت برای طراحی لوگو و علامت برند شما در نظر گرفته است استفاده نمایید.

از دیگر شرایطی که باید برای ثبت لوگو و علامت تجاری خود در مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف در نظر داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • پرچم رسمی ایران با علامت مخصوص جمهوری اسلامی
  • پرچم های منتسب به دولت و کشور ایران و هر پرچم منع شده توسط دولت ایران
  • علامت تجاری موسسات رسمی مانندهلال احمرو صلیب سرخ ، رجاء ، همراه اول …
  • كلمات و یا عباراتی كه موهم انتساب به مقامات رسمی ایران باشد از قبیل دولتی و ایران و امثال آن
  • علائمی كه مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشد.

 

 

جمع آوری مدارک و ثبت برند

بعد از اینکه تمامی شرایط مربوط ثبت برند لامپ کم مصرف را به بهترین شکل ممکن انجام دادید و یک نام مناسب به همراه لوگوی تجاری مناسب را برای برند خود انتخاب کردید باید مدارک مورد نیاز برای ثبت برند را آماده کرده و آنها را از طریق سامانه های آنلاین بارگذاری کرده و یا در صورت مراجعه حضوری به دفاتری که برای این زمینه در نظر گرفته شده است تحویل دهید.

برای ثبت برند به صورت حقیقی و حقوقی مدارک متفاوتی در نظر گرفته شده است که اگر شما قصد دارید برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید باید مدارک زیر را آماده کرده و آنها را به مراجع صادرکننده برند تحویل دهید.

تصویر شناسنامه و کارت ملی

کپی کارت بازرگانی در صورت ثبت برند به صورت لاتین

تصویر مجوز فعالیت  که می تواند جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی باشد.

 

در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت حقوقی به ثبت برسانید باید مدارک زیر را ارائه نماید.

تصویر شناسنامه و کارت ملی

کپی کارت بازرگانی در صورت ثبت برند به صورت لاتین

کپی روزنامه رسمی و آخرین تغییرات شرکت ( از آخرین تغییرات شرکت نباید بیشتر از دو سال گذشته باشد)

تصویر مجوز فعالیت  که می تواند جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی باشد.

 

بعد از اینکه نام و لوگوی تجاری برند شما در مرحله اول تایید شد باید یک مرحله روزنامه رسمی را منتشر کرده و هزینه‌های مربوط به آن را بپردازید تا در صورت عدم وجود شکایتی برای ثبت برند شما در مراحل بعدی برند شما به صورت کاملا قانونی به ثبت رسیده و مدارک آن به شما ارائه شود.

مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف و مزیت های آن

ثبت کردن برند به خصوص در زمینه لامپ کم مصرف که عموم مردم با آن سر و کار دارند باعث می‌شود تا مزیت های بسیار زیادی متوجه کسب و کار شما شود و علاوه بر بالا بردن محبوبیت شما در میان مشتریان بتوانید به راحتی با افزایش درآمد و سودی که در این زمینه دارید کسب و کار خود را رونق بخشیده و مشتریان جدیدی را به سمت استفاده از خدمات و تولیدات خود بیاورید.

همانطور که در بالا گفته شد ثبت برند و لوگو تجاری تمامی حقوق مربوط به این برند و لوگو تجاری را به شما ارائه می کند و این فرصت را از رقبای شما می گیرد که بتوانند سوء استفاده از نام برند شما مشتریان شما را برای خرید کالا ها و خدمات خود ترغیب نمایند.

در کنار این موضوع قطعاً اجرای تمامی مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف باعث محبوبیت بسیار بالاتر شما در بین مشتریان شده و در صورتیکه تولیدات و خدمات بسیار خوبی را به آنها ارائه کنید قطعاً با بازاریابی رایگان باعث جذب مشتریان جدیدی می شوند که به خاطر محبوبیت برند شما به سمت تولیدات و محصولات شما کشیده می‌شوند.

 

مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف

 

در صورتی که برنده خود را به صورت کاملاً قانونی به ثبت رسانده باشید می توانید با اعطای نمایندگی در شهرها و استانهای مختلف کشورمان ارتباط سریع تر و راحت تر را با مشتریان خود داشته باشید و البته از این طریق سود بسیار بالاتری برسید.

ثبت برند به صورت کلی ارزش دارایی و سرمایه شما را بالاتر می‌برد و زمانی که یک کسب و کاری داشته باشد که عملیات برندینگ را به درستی انجام داده شده باشد و برند شما به صورت کامل به ثبت رسیده باشد می توانید حتی با فروش نام برند و لوگو تجاری خود سود بسیار بالایی را به دست آورید.

در کنار این موضوع اگر تمامی مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف را رعایت کرده باشید می توانید از مزایای قانونی بودن یک برند مانند اعطای وام‌های دولتی استفاده کنید.

 

مراحل ثبت برند لامپ کم مصرف به صورت کاملاً آنلاین

بسیاری از افراد پس از انجام کارهای اداری برای ثبت برند و ثبت شرکت گریزان هستند و به همین دلیل ما در سامانه جامع آنلاین تمامی خدمات مربوط به ثبت برند و لوگو تجاری و همچنین ثبت شرکت را به صورت کاملاً آنلاین انجام می‌دهیم.

برای استفاده از این خدمات کافیست با تلفن همراه و یا لپ تاپ و سیستم خود به راحتی وارد صفحه مربوط به ثبت برند شده و با وارد کردن اطلاعات و همچنین بارگذاری مدارکی که در بالا به آنها اشاره شد به راحتی عملیات مربوط به ثبت برند خود را به دست افراد متخصص در این زمینه با پرداخت کمترین هزینه ثبت برند بسپارید.

بعد از بارگذاری مدارک مربوطه در فرم هایی که در اختیار شما قرار می گیرد تیم حقوقی پایدار ثبت تمامی مدارک شما را بررسی می‌کند و در صورت نیاز اصلاحات لازم را برای آنها انجام داده تا ثبت برند شما با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن و البته با بالاترین کیفیت که بتواند هزینه‌هایی که برای تبلیغات انجام می دهید را به بهترین شکل ممکن بازگردانی کند انجام خواهد شد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.