پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

مدارک لازم برای ثبت برند و لوگو تجاری حقیقی و حقوقی

مدارک لازم برای ثبت برند و لوگو تجاری حقیقی و حقوقی

مدارک لازم برای ثبت برند چه مدارکی هستند؟ برای ثبت برند حقوقی به چه مدارکی نیاز داریم؟ آیا مدارک مورد نظر برای ثبت لوگوی تجاری به صورت حقیقی با مدارکی که برای ثبت برند و لوگو تجاری به صورت حقوقی باید ارائه دهیم با هم تفاوت دارند؟ اگر به دنبال پاسخ تمام این سوالات هستید به صورت کامل این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا تمامی مدارکی که برای ثبت برند و لوگو تجاری نیازدارید برای شما و نوع کسب و کار تان مشخص شود.

در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید آیا استعلام های مربوط به قبل از برند را انجام دهید می توانید از خدمات ویژه‌ای که سامانه آنلاین پایدار در اختیار شما قرار داده است استفاده کنید.

 

مدارک لازم برای ثبت برند

ثبت برند با توجه به مزیت های بسیار زیادی که دارد برای انواع کسب و کار های مختلف می تواند باعث افزایش سود و درآمد و همچنین اعتبار و محبوبیت در بین مشتریان شود. برای هر موضوع و کسب و کار شما به صورت مجزا می توانید برند خود را به ثبت برسانید. در صورتی که تمامی شرایط ثبت برند را رعایت کنید باید در گام بعدی مدارکی که برای لوگوی تجاری و برند شما مدنظر قرار گرفته است را در اختیار مراجع ثبت کننده برند قرار دهید.

مدارک لازم برای ثبت برند با توجه به نوع برند شما با همدیگر متفاوت است و شما در صورتی که بتوانید تمامی المان های مورد نظر برای شرایط و مراحل ثبت برند را انجام دهید می توانید به راحتی با توجه به قوانین که در نظر گرفته شده است مدارک ثبت برند خود را ارائه نمایید.

 

ثبت برند حقیقی به چه مدارکی نیاز دارد؟

برای اینکه بتوانید برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید نیازی به ثبت شرکت ندارید و شما بدون اینکه قبلاً شرکت خود را به صورت رسمی به ثبت رسانده باشید می‌توانید لوگو تجاری و برند خود را با توجه به شرایطی که برای ثبت برند حقیقی در نظر گرفته شده است به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید. برای این کار مدارک مهمی در نظر گرفته شده است که شما باید تمامی این مدارک را در مراحل مختلف در اختیار مراجع ثبت کننده برند قرار دهید. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که برای راه اندازی هر کسب و کار لازم است تا شما مجوز های لازم را از مراجع ذیربط در ارتباط با آن کسب و کار دریافت نمایید تا بتوانید در کنار دیگر مدارک آن را برای ثبت لوگو تجاری خود ارائه کنید.

 

مدارک لازم برای ثبت برند

 

پس به عبارتی می‌توانیم بگوییم مهم ترین مدرکی که شما برای ثبت برند تجاری خود به صورت حقیقی به آن نیاز دارید مجوز فعالیت است که برای راه اندازی کسب و کار خود دریافت کرده اید. علاوه بر این شما برای راه اندازی کسب و کار خود قطعاً فردی را به عنوان مدیرعامل موسسه مجموعه در نظر گرفته اید که باید برای ثبت لوگوی تجاری خودتان تمامی مدارک شناسایی فرد شامل شناسنامه و کارت ملی جدید آن را کپی کرده و به عنوان مدارک لازم برای ثبت برند به مراجع مربوطه تحویل دهید.

 

ثبت برند حقوقی چه مدارکی لازم دارد؟

بعد از بررسی مدارک که برای ثبت برند حقیقی نیاز داریم بهتر است نکاتی را در مورد ثبت برند حقوقی نیز بیان کنیم که بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهایی که قصد دارند به نام و لوگوی تجاری خود را به ثبت برسانند با آن درگیر هستند. در کنار مواردی که در مورد مدارک لازم برای ثبت برند حقیقی به آنها اشاره کردیم شما برای اینکه بتوانید به نام و لوگوی تجاری خود را به صورت حقوقی نیز به ثبت برسانید باید کپی آخرین روزنامه رسمی منتشر شده شرکت را ارائه نماید. همانطور که در مباحث مربوط به ثبت شرکت به صورت کامل اشاره کردیم شما در صورتی که شرکت خود را به صورت رسمی به ثبت رساند و از مزیت های آن استفاده کنید باید به صورت سالیانه آن را تمدید کرده و روزنامه رسمی آن را منتشر کنید.

پس به طور کامل می‌توانیم بگوییم کپی مدارک شناسایی تمامی اعضای شرکت، کپی مجوز فعالیت در راه اندازی آن کسب و کار و همچنین تصویر و کپی آخرین روزنامه رسمی شرکت مهمترین مدارک لازم برای ثبت برند حقوقی هستند.

 

مدارک لازم برای ثبت برند لاتین

بسیاری از کسب و کارهایی که در حوزه های مختلف مانند تولید و یا توزیع فعالیت می کنند به دنبال راهی برای صادرات محصولات خود به کشورهای خارجی هستند و برای این کار باید برند خود را به صورت لاتین به ثبت برسانند.

برای اینکه بتوانید برند خود را به صورت لاتین به ثبت برسانید باید علاوه بر تمامی مدارکی که در مورد ثبت برند حقیقی و حقوقی با آنها اشاره کردیم، کپی کارت بازرگانی فرد را نیز ارائه دهیم. به عبارتی می توان گفت برای اینکه بتوانیم برنده خود را به صورت لاتین به ثبت برسانیم باید ابتدا برای اخذ کارت بازرگانی با شرایط مختلفی که معمولاً به صورت یکساله در ابتدا ارائه می‌شود اقدام نماییم.

 

مدارک ثبت برند لاتین

ثبت برند تجاری توسط یک وکیل

در صورتی که قصد داشته باشید تمامی امور مربوط به ثبت برند و لوگو تجاری شما توسط یک فرد دیگری انجام شود که می تواند یک وکیل ماهر و خبره در این زمینه باشد باید وکالتنامه کاملاً معتبر ارائه دهید تا در تمامی مراحل ثبت برند به صورت قانونی به هیچگونه مشکلی برخورد نکند.

سامانه آنلاین پایدار برای اینکه تمامی دغدغه های شما در زمینه ثبت نام و لوگوی تجاری را از بین برود تمامی فعالیت‌های ارائه شده و تمامی مراحل ای که برای ثبت لوگوی تجاری نیاز دارید را به صورت کامل آنلاین برای شما انجام می دهد و برای این کار کافیست شما بعد از گرفتن استعلام های لازم در مورد برند و لوگو تجاری که قصد ثبت کردن آن را دارید مدارک لازم برای ثبت برند  را به صورت حقیقی و حقوقی در اختیار کارشناسان خبره ما قرار دهید تا با کمترین تعرفه ثبت برند بتوانید برند و لوگو تجاری خود را به صورت قانونی ثبت نمایید. در طول عملیات تجاری به صورت حقیقی و حقوقی به صورت ۲۴ ساعته می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و در جریان مراحل و عملیات مربوط به ثبت برند قرار بگیرید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.