پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند پارکت و لمینت و هر آنچه باید در این مورد بدانید

ثبت برند پارکت و لمینت و هر آنچه باید در این مورد بدانید

با توجه به شرایط  و ضوابط و دستوالعمل های در نظر گرفته شده برای ثبت برند پارکت و لمینت در صورتی که شما بخواهید از مزایای ثبت برند به صورت کاملا قانونی در این زمینه بهره مند شوید باید ابتدا مجوز های لازم را برای فعالیت در این زمینه کسب نموده و پس از کسب مجوز های لازم با ارائه مدارکی که در این مطلب به صورت کامل آنها را مورد بررسی قرار می دهیم برای ثبت برند به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام نمایید.

اگر دغدغه هایی برای ثبت برند خود به صورت کاملاً حضوری دارید و قصد دارید با کمترین هزینه ثبت برند در ایران به صورت کاملاً آنلاین فعالیت‌های خود را در قالب برند و لوگو تجاری به ثبت رسانی می توانید از طریق اولین سامانه آنلاین ثبت برند و ثبت شرکت تمامی فعالیت های مربوط به ثبت برند خود را به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

اگر با ما در این مطلب همراه باشید در ابتدا ضمن بررسی اهمیت ثبت برند پارکت به شما می گوییم که برای ثبت نام به چه مدارک و مراحل نیاز دارید و به طور کلی بعد از اینکه برند خود را به صورت قانونی به ثبت رسانده چه مزایایی در انتظار شما خواهد بود.

در مورد بهترین روش ثبت برند پارکت و لمینت نیز به صورت کامل توضیحاتی را به شما ارائه می کنیم البته در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از طریق راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی حقوقی این مرکز به صورت کاملاً آنلاین و ۲۴ ساعت در ارتباط باشید.

 

ضرورت ثبت برند پارکت و لمینت

به طور کلی اولین سوالی که در ذهن مخاطبین یا سازمان ها و کسب و کارها برای عملیات ثبت برند به وجود می آید این است که چرا باید هزینه ای را برای ثبت کردن برند بپردازند در حالی که مشتریان این کسب و کار و سازمان را به نام برند موردنظر می‌شناسند و هیچ گونه مشکل و دغدغه در این زمینه وجود ندارد؟

پاسخ به این سوال در واقع همان تفاوت بین عملیات برندینگ و ثبت برند است که باعث می شود کسب و کار شما به صورت کاملا قانونی به ثبت رسیده باشد و وضعیت های بسیار جالبی از جمله جلوگیری از سوء استفاده رقبا را به همراه داشته باشد. این نکته را در نظر داشته باشید در صورتی که مشتریان شما فعالیتها و سازمان شما را به نام یک برند می‌شناسند اما هنوز برای ثبت برند خود به صورت کاملا قانونی اقدام نکرده و تمامی شرایط ثبت برند پارکت و لمینت را رعایت نکرده اید، در صورت سوء استفاده رقبا و یا مشکلی برای کسب و کار شما نمی توانید از جنبه های قانونی آن استفاده نموده و جلوی این سوء استفاده و مشکلات را بگیرید.

علاوه بر این مورد ثبت برند به صورت کاملاً قانونی و رعایت کردن تمامی شرایط ثبت برند پارکت و لمینت باعث می شود تا شما در کوتاه ترین مدت زمان ممکن بتوانید مزایای بسیار زیادی از آن مزایای قانونی و ماندگاری و محبوبیت بیشتر در نظر مشتریان را به دست بیاورید.

 

چرا برند پارکت و لمینت را ثبت کنیم؟

از گذشته تا کنون افراد و کسب و کار ها سعی کردند تا محیط زیبایی را برای کارمندان و مشتریان خود در نظر گرفته و بسیاری از کسب و کارها از این زیبایی و جذابیت محیط کاری برای جذب مشتری و بالابردن ارزش و کلاس کاری خود استفاده می‌کنند که استفاده از پارکت و لمینت در نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها می تواند یکی از مهمترین ابزارها برای افزایش زیبایی محیط داخلی و خارجی ساختمان ها باشد.

 

شرایط ثبت برند پارکت و لمینت

 

با توجه به اینکه اهمیت زیبایی و نقش آن در جذب مشتریان و البته راحتی کارکنان یک سازمان می تواند هر روز بیشتر از دیروز شود، سازمان ها و شرکت ها و کسب و کارهای مختلفی به دنبال این خدمات هستند و همین امر باعث شده است تا  کارهایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند به دنبال رعایت تمامی شرایط ثبت برند پارکت و لمینت رفته و برند خود را در این زمینه به صورت کاملاً قانونی به ثبت رساند تا بتوانند از مزایای آن برای افزایش محبوبیت در بین مشتریان و سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف که در نهایت نتیجه آن منجر به افزایش سود و رضایت کاربران می شود استفاده نمایند.

برای این که بتوانید در نظر مشتریان محبوبیت بسیار بالاتری را به دست بیاورید و یا برای همکاری با شرکت ها و کسب و کارهای مختلف اعتماد آنها را به راحتی جذب نمایید باید حتماً برند خود را در زمینه پارکت و لمینت چه در زمینه تولید و چه در زمینه خدماتی به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید.

اگر قصد دارید در آینده با پیشرفت و توسعه کسب و کار خود نمایندگیهای را در شهرها و استان‌های مختلف دایر کنید حتماً باید برای ثبت برند خود به صورت کاملاً قانونی اقدام نماید و تا این شرایط را نداشته باشیم نمی‌توانیم به هیچ عنوان از مزایای قانونی و دولتی مانند اعطای وام ها و همچنین اعطای نمایندگی ها استفاده نمایید.

در بالا اشاره شد که به صورت کاملا قانونی می تواند جلوی هرگونه سوء استفاده رقبا نسبت به جذب مشتریان و استفاده از نام برند و لوگو تجاری شما را بگیرد.

 

شرایط ثبت برند پارکت و لمینت

برای اینکه بتوانید برند خود را در زمینه پارکت و لمینت به صورت خدماتی و تولیدی به ثبت برسانید باید ابتدا مجوزهای لازم را دریافت نموده و سپس تمامی شرایط ثبت برند پارکت و لمینت را که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم رعایت کنید.

اولین و مهمترین شرط در ثبت برند در این زمینه این است که شما تمامی استعلام های لازم را از مراجع صادر کننده برند بگیرید تا با انتخاب یک نام برند و لوگو تجاری کاملاً جدید و جذاب بتوانید تمامی اهداف و کاری خود را در نظر مشتریان به راحتی بیان کنید.

پس می توان گفت اولین و شاید یکی از مهمترین شرایط ثبت برند پارکت و لمینت این است که شما یک نام و لوگوی تجاری کاملاً خلاقانه و جدید برای برند خود انتخاب کنیم که به هیچ عنوان توسط رقبا قبلا به ثبت نرسیده باشد و یا بهتر است بگوییم به هیچ عنوان حتی شباهتی به برنده های قبلی ثبت شده نداشته باشد.

در کنار این موضوع باید به این نکته اشاره کنیم که برند و لوگو تجاری که برای خود انتخاب می کنید که باید مشتری را در شناخت خدمات و تولیدات شما دچار گنگی و کج‌فهمی کند و نام و لوگوی تجاری که انتخاب می کنید باید در همان نگاه اول به توان مشتری را برای استفاده از خدمات شما راهنمایی کند.

هر چقدر بتوانید از یک نامه خاص و کاملا خلاقانه استفاده کنید شانس شما برای ثبت برند پارکت و لمینت بیشتر می شود و البته در کنار آن باید به شرایط ثبت برند پارکت و لمینت در انتخاب نام نیز دقت کنید که استفاده از اعداد به صورت تنهایی و یا استفاده از شخصیت های مهم و البته مکان های جغرافیایی برای انتخاب نام قاعدتاً با پاسخ منفی مراجع صادرکننده ثبت برند روبرو خواهد شد و بهتر است از اسامی چند سیلابی و یا اسامی خاص و کاملاً مبتکرانه استفاده کنید.

مراحل ثبت برند پارکت و لمینت

بعد از اینکه تمامی شرایط ثبت برند پارکت و لمینت را رعایت گردید و یک نام و لوگوی تجاری کاملاً جدید برای کسب و کار خود انتخاب کردید باید لوگوی تجاری خود را طراحی نموده و آن را در چند برگه به صورت دوبعدی و سه بعدی در اختیار مراجع قانونی قرار دهید.

در کنار این موضوع شما باید مدارک مورد نیاز برای ثبت برند را که شامل تصویر کارت ملی و شناسنامه و همچنین تصویر جواز فعالیت می باشد را در اختیار این مراجع با رعایت تمامی شرایط ثبت برند قرار دهید.

شرایط ثبت برند پارکت و لمینت

دو نکته مهم در مورد مدارک ثبت برند وجود دارد که باید حتما آن را در نظر داشته باشید که برای ثبت برند لاتین حتماً باید کارت بازرگانی خود را نیز ارائه نماید و البته اگر قصد دارید برند خود را به صورت حقوقی به ثبت برسانید باید علاوه بر مدارکی که ذکر شد تصویر آخرین روزنامه رسمی مجوز فعالیت خود را نیز ارائه نمایید.

پس از این کار شما با پرداخت ۲ مرحله روزنامه رسمی و در صورت عدم وجود هیچ گونه شکایتی می توانید برند خود را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید.

 ثبت برند پارکت و لمینت به صورت آنلاین

برای اینکه بتوانید برند خود را در این زمینه به ثبت برسانید می توانید از دو روش حضوری و آنلاین اینکار را انجام دهید.

در روش حضوری شما بعد از رعایت کردن تمامی شرایط ثبت برند پارکت و لمینت از طریق سامانه مالکیت معنوی ایران درخواست خود را به صورت آنلاین ارائه می دهید و پس از آن مدارک مورد نظر را به صورت حضوری و تشکیل پرونده ها ارائه نموده و با چند مرحله اداری دیگر و پرداخت روزنامه رسمی در صورت عدم هیچ گونه شکایتی می توانید به راحتی برند خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید.

پروسه ثبت برند پارکت و لمینت به صورت حضوری علاوه بر طولانی بودن زمان ثبت برند می تواند به دلیل درگیری افراد با کارهای اداری کسل کننده و شاید در برخی از موارد مانعی برای ثبت برند برای کسب و کارها باشد که به همین دلیل پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه ثبت برند آنلاین در ایران سعی کرده است تا تمامی امور مربوط به ثبت برند و ثبت شرکت را به صورت کامل آنلاین انجام دهد.

برای استفاده از این خدمات کافیست تمامی شرایط ثبت برند پارکت و لمینت را که در بالا به آن اشاره شد رعایت نموده و پس از آن مدارک و اطلاعات خود را از طریق فرم هایی که بر روی وبسایت قرار گرفته است در اختیار متخصصین حقوقی مرکز قرار دهید.

برای اینکه بتوانید یک نام مناسب برای برند خود انتخاب نمایید و یا از خدمات طراحی لوگو تجاری استفاده کنید می توانید از متخصصین پایدار ثبت نیز کمک بگیرید که تمامی این خدمات را با پایین ترین هزینه و در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهند زیرا این تیم تجربه ثبت برند های بسیار زیادی را دارند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می توانند یک نام کاملا خلاقانه و مبتکرانه و یک لوگوی تجاری بسیار عالی را برای برند شما طراحی کند تا علاوه بر انجام مراحل و شرایط ثبت برند پارکت و لمینت، بدون دردسر و مشکل بتوانید یک برند مناسب داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در ذهن مشتریان نقش ببندد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.