پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
سفارش دفاتر پلمپ قانونی

سفارش دفاتر پلمپ قانونی

بر اساس ماده ۶ قانون تجارت، کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی پس از ثبت شرکت جهت اظهار هزینه ها و درآمدهای خود به سفارش دفاتر پلمپ قانونی نیاز دارند.
تمامی شرکت ها در صورتی که کارکردی داشته باشند جهت مشخص نمودن عملکرد مالی خود موظف به تکمیل این دفاتر هستند. تکمیل این دفاتر به عهده حسابدار شرکت می باشد. عدم اخذ، تکمیل و ارایه این دفاتر باعث علی الراس شدن شرکت خواهد شد.
در صورتی که شرکت فعالیتی هم نداشته باشد جهت اعلام عدم فعالیت خود به دارایی، باید سفارش دفاتر پلمپ قانونی را ثبت نموده و دفاتر پلمپ شده خود را به صورت سفید یا خالی به حوزه دارایی شرکت تسلیم نمایند. علت نامگذاری این دفاتر به نام دفاتر پلمپ به این دلیل است که کلیه صفحات این دفاتر در اداره مالیات و ثبت شرکت ها پلمپ می شوند و قابل دستکاری نیستند.

چه زمانی باید جهت اخذ دفاتر اقدام نمود؟

جهت اخذ دفاتر پلمپ شده هر سال، باید سال قبل از آن؛ در واقع  پیش از شروع سال مالی جدید؛ اقدام به دریافت و سفارش دفاتر پلمپ قانونی نمود. برای مثال برای دریافت دفاتر پلمپ شده سال ۹۶ تا پایان اسفند سال ۹۵ باید اقدام نمود. مگر اینکه تمامی صفحات دفاتر، پیش از پایان سال مالی تمام شوند و نیاز به دفاتر جدید باشد که در اینصورت می توانید دفاتر جدید اخذ نمایید.
کاربر گرامی، با توجه به اینکه کلیه خدمات موسسه پایدار ثبت بصورت غیر حضوری و کاملا آنلاین می باشد، جهت سفارش و دریافت دفاتر قانونی با استفاده از فرم زیر میتوانید پرداخت خود را با خیال راحت انجام دهید. ضمنا تخفیف سفارش دفاتر پلمپ قانونی آنلاین برای شما ۱۵ درصد لحاظ می گردد. پس از پرداخت، کارشناس مربوطه جهت راهنمایی بیشتر و ادامه کار سفارش، با شما تماس خواهد گرفت، لذا در وارد نمودن شماره تماس و اطلاعات نهایت دقت را بفرمایید.

جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی، پایدار ثبت یک کتاب با موضوع موفقیت و روانشناسی مالی بصورت رایگان همراه با سفارش شما ارسال خواهد کرد.

چه کسانی باید دفاتر پلمپ را سفارش دهند؟

بر اساس ماده ۶ قانون تجارت، کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی پس از ثبت شرکت جهت اظهار هزینه ها و درآمدهای خود به دفاتر پلمپ نیاز دارندو باید برای دریافت و پرکردن آن ها بر طبق اصولی که اداره مالیات مشخص کرده است اقدام نمایند تا از نظر مالیاتی برای شرکت و کسب و کار آن ها مشکلی به وجود نیاید.
تمامی شرکت ها در صورتی که کارکردی داشته باشند جهت مشخص نمودن عملکرد مالی خود موظف به تکمیل این دفاتر هستند، تکمیل این دفاتر به عهده حسابدار شرکت می باشد. در صورتی که برای دریافت دفاتر پلمپ اقدام نشده باشد یا در موعد مقرر برای پرکردن و تحویل آن ها به اداره مالیات اقدامی صورت نگرفته باشد، شرکت و کسب و کار مورد نظر شامل علی الراس می شود و مشکلات مالیاتی و حقوقی برای شرکت مورد نظر به وجود می آید.
در صورتی که شرکت فعالیتی هم نداشته باشد جهت اعلام عدم فعالیت خود به دارایی، باید برای سفارش دفاتر پلمپ قانونی اقدام نموده و این دفاتر را به صورت سفید یا خالی به حوزه دارایی شرکت تسلیم نمایند. علت نامگذاری این دفاتر به نام دفاتر پلمپ به این دلیل است که کلیه صفحات این دفاتر در اداره مالیات و ثبت شرکت ها پلمپ می شوند و قابل دستکاری نیستند.

فرم درخواست
ارسال مشخصات و پرداخت