پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
روزنامه ها

انتخاب روزنامه کثیرالانتشار شرکت و تعریف روزنامه کثیرالانتشار

انتخاب روزنامه کثیرالانتشار شرکت و تعریف روزنامه کثیرالانتشار

روزنامه کثیرالانتشار تعریف دقیقی و حقوقی ندارد و از نظر قوه قضائیه به روزنامه های پر فروش هر کشور روزنامه کثیرالانتشار می گوئیم. به دلیل این که روزنامه کثیرالانتشار برای عموم مردم آشنا و قابل استفاده است بسیاری از اطلاع رسانی های شرکت و آگهی های دعوت در این روزنامه ها چاپ می شوند. اما وقتی مجمع عمومی در شرکت ها تشکیل شد و تصمیماتی برای جابه جایی مدیرعامل، هیئت مدیره و به طور کل ایجاد تغییرات در شرکت گرفته شد باید در روزنامه رسمی به چاپ برسد. پس از مطالعه ی مقاله و دریافت نکردن پاسخ سوالات خود، می توانید از مشاوره ی تلفنی رایگان انتخاب روزنامه کثیرالانتشار پایدار بهره مند شوید.

اگر قصد پرداخت روزنامه کثیرالانتشار از طریق سامانه پایدار ثبت را برای ثبت شرکت خود دارید می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

پرداخت روزنامه رسمی

تعریف روزنامه کثیر الانتشار چیست؟

روزنامه کثیرالانتشار شامل تمام نشریات چاپی می‌شود که به صورت روزنامه‌ای (غیر صحافی شده) با ترتیب انتشار روزانه یا غیر آن، در گستره توزیع سراسری، منطقه‌ای، استانی یا محلی و با هر شمارگانی چاپ می‌شوند. بدیهی است شمارگان و گستره توزیع و کیفیت در رتبه‌بندی آن‌ها تأثیر دارد امّا ملاک اصلی برای تعریف روزنامه‌های کثیرالانتشار، فقط قطع روزنامه‌ای است.

موارد لزوم انتخاب روزنامه کثیرالانتشار چیست؟

چند نمونه روزنامه کثیرالانتشار کشور

 

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار درخصوص تبدیل سهام با نام به بی نام و بالعکس

لزوم انتخاب روزنامه جهت دعوت مجامع در شرکت های سهامی خاص

لزوم انتخاب آگهی روزنامه کثیرالانتشار در شرکت سهامی در جهت دعوت سهامداران در مجمع موسس

لزوم انتشار روزنامه کثیرالانتشار در خصوص تقسیم دارایی و ختم تصفیه

لزوم انتشارآگهی روزنامه کثیرالانتشار در خصوص انتشار اوراق قرضه

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار درخواست مزایده سهام

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار در خصوص درخواست پرداخت سرمایه تعهدی

لزوم اتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار در خصوص انحلال و انتخاب مدیران

لزوم انتشارآگهی روزنامه کثیرالانتشار درخصوص تبدیل شرکت خاص به عام.

لزوم انتشار دعوت مجامع در شرکت های سهامی عام

لزوم انتخاب آگهی روزنامه کثیرالانتشار در خصوص اعلامیه پذیره نویسی

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار در خصوص دعوت مجامع عمومی

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار در خصوص کاهش سرمایه

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیر الانتشار در خصوص افزایش سرمایه ( آگهی حق تقدم)

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار در خصوص انتشار پذیره نویسی افزایش سرمایه

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار پس از انحلال شرکت

لزوم انتشار آگهی روزنامه کثیر الانتشار درخصوص اعلام ختم تصفیه

ضمانت عدم انتشار آگهی روزنامه کثیرالانتشار

مهم ترین نکته در مورد تفاوت روزنامه رسمی و کثیرالانتشار آن است که روزنامه کثیرالانتشار به دلیل در دسترس بودن برای عموم، وسیله ایست برای اطلاع رسانی مجامع شرکت و آن چه که تحت عنوان آگهی دعوت و جهت اطلاع سهام‌داران شناخته می‌شود. اما زمانی که مجمع تشکیل شد و مجمع راجع به موضوعاتی مانند تصویب ترازنامه و انتخاب مدیران اتخاذ تصمیم نمود، آگهی مربوط به این مساله در روزنامه رسمی و با دریافت هزینه چاپ می‌شود.

انتخاب روزنامه کثیرالانتشار ثبت نمودن شرکت

هر یک از شرکت‌ها در ابتدای تاسیس خود باید یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار را که توسط اداره ثبت شرکت‌ها به لحاظ هزینه چاپ به سه دسته تقسیم شده‌اند به عنوان روزنامه برای ثبت شرکت انتخاب کند. نام این روزنامه در اظهارنامه ثبت شرکت و همچنین آگهی صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت نیز درج می‌شود سپس این‌ که چنین شرکتی به ثبت رسیده است در همین روزنامه کثیرالانتشار آگهی می‌شود تا به اطلاع عموم برسد. پس شما در این مورد نیز ملزم به پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین می باشید.

محاسبه هزینه ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

روزنامه کثیرالانتشار

اعمال تغییرات شرکت در روزنامه کثیرالانتشار

از این پس تمام تغییرات شرکت اعم از کاهش و افزایش سرمایه، تغییر نشانی، افزایش سهامداران، تغییر مدیران و …، پس از تنظیم صورتجلسه و قطعی شدن تغییر، باید علاوه بر روزنامه رسمی در روزنامه کثیرالانتشار نیز آگهی شود. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین از ساده ترین روش های پرداخت فوری این روزنامه می باشد.

منحل کردن شرکت

کاربرد روزنامه کثیرالانتشار فقط در دو مورد قبلی نیست. بلکه می‌توان گفت برای انحلال شرکت‌ها نیز نیاز به روزنامه کثیرالانتشار وجود دارد. به این صورت که پس از تنظیم صورت‌جلسه انحلال شرکت و تایید آن توسط اداره ثبت شرکت‌ها، این انحلال باید در روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی آگهی بشود.

تقریبا می توان گفت که برای ثبت هرگونه تغییرات در شرکت نیازمند، پرداخت روزنامه کثیرالانتشار آنلاین می باشید.

تفاوت روزنامه رسمی و کثیرالانتشار

مهم ترین تفاوت روزنامه رسمی و کثیرالانتشار آن است که، روزنامه کثیرالانتشار به دلیل در دسترس بودن برای عموم، وسیله ایست برای اطلاع رسانی مجامع شرکت و آن چه که تحت عنوان آگهی دعوت و جهت اطلاع سهام‌داران شناخته می‌شود. اما زمانی که مجمع تشکیل شد و مجمع راجع به موضوعاتی مانند تصویب ترازنامه و انتخاب مدیران اتخاذ تصمیم نمود، آگهی مربوط به این مساله در روزنامه رسمی و با دریافت هزینه چاپ می‌شود.

در این مقاله تمرکز ما بیشتر بر روی، تعریف روزنامه کثیرالانتشار چیست بود؛ و همچنین موارد لزوم انتخاب روزنامه را برای شما بیان کردیم. در آخر از شما تقاضا دارم تا نظرات خود را در رابطه با این مقاله بیان کنید تا ما را در جهت بهبود مقالاتمان یاری کرده باشید. مشاوران خبره ی ثبت پایدار همواره آماده خدمت رسانی به شما در زمینه انتخاب روزنامه کثیرالانتشار و همچنین پرداخت آن می باشند؛ با مراجعه به صفحه پرداخت روزنامه کثیرالانتشار از خدمات مشاوره تلفنی رایگان ثبت پایدار بهره مند شوید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.