پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
دریافت کد کارگاهی آنلاین

دریافت کد کارگاهی آنلاین

مهم ترین دلیل اقدام برای دریافت کد کارگاهی آنلاین این است که یکی از مهمترین کار هایی که پس از ثبت شرکت باید انجام می دهیم و سوالی که به ذهنمان می آید این است که : چگونه کد کارگاهی بیمه بگیریم؟ تا بتوانیم پس از آن با معرفی نفرات شاغل در شرکت و یا پروژه ها لیست بیمه ایشان را به سازمان ارسال کنیم. ۱۵ روز پس از ثبت شرکت ( البته اگر بعد از آن هم مراجعه کنید مشکلی نیست ) باید به نزدیکترین شعبه بیمه تامین اجتماعی محل فعالیت خود مراجعه نمائید و با مراجعه به واحد بازرسی شعبه مربوطه و تایید آدرس محل فعالیت خود، فرم تشکیل پرونده مطالباتی بگیرید و پس از تکمیل همراه با مدارک زیر مجددا به شعبه مراجعه کنید البته این بار جهت تایید اطلاعات شرکت شما و نوع فعالیت و … می بایستی به واحد درآمد همان شعبه بروید و پس از امضا به واحد بازرسی برگردید.

مدارک کد کارگاهی (اشخاص حقوقی)

نامه اعلام تأسیس شرکت اصل و کپی روزنامه رسمی متضمن آگهی تاسیس شرکت و هرگونه آگهی تغییرات اصل و کپی اظهارنامه ثبت شرکت‌ها و یا موافقت اصولی اصل و کپی تمام صفحات اساس‌نامه اصل و کپی سند مالکیت یا اجاره‌نامه محل شرکت فیش برق و یا…(برای شناسایی کد پستی محل) تکمیل فرم مخصوص تشکیل پرونده در واحد درآمد نکته  : کد کارگاهی اشخاص حقوقی تغییر نمی کند و کد کارگاهی که در اولین شعبه دریافت می کنند تا زمان انحلال شرکت ثابت میماند.

مدارک دریافت کد کارگاهی آنلاین (اشخاص حقیقی)

اصل وکپی پروانه کسب، تولید، بهره‌برداری، اجازه کار و یا عوارض نوسازی و مشاغل سال گذشته شهرداری

اصل و کپی سند مالکیت، حقوق صنفی، سرقفلی، اجاره‌نامه

اصل و کپی مدارک شراکت و بهره‌برداری در صورت وجود شریک

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی کارفرما

قبوض آب، برق، تلفن، در صورتی که کارگاه فاقد جواز کسب است.

تکمیل فرم مخصوص تشکیل پرونده در واحد درآمد

نکته: کد کارگاهی اشخاص حقیقی با عوض شدن آدرس و یا تغییر فعالیت تغییر میکند و کارفرما در هریک از این دوحالت باید کد کارگاهی جدید دریافت کند.

فرم درخواست
ارسال مشخصات و پرداخت

دریافت کد کارگاهی بیمه

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات