پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت نام کارت عضویت حقیقی

ثبت نام کارت عضویت حقیقی

برای ثبت نام کارت عضویت حقیقی باید ابتدا بدانید که کارت عضویت اتاق بازرگانی کارتی است که توسط شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در تهران یا شهرستان ها به اسم متقاضیانی که واجد شرایط باشند و درخواست خود را ثبت کرده باشند، صادر می گردد و صدور این کارت موکول به آن است که متقاضیان، نام شرکت یا نام خویش را در دفتر ثبت تجارتی ثبت کرده باشند.
سامانه آنلاین پایدار این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا با پر کردن فرم های این صفحه و ارائه اطلاعات خود در سریع ترین زمان ممکن و با ارزان ترین هزینه تمامی کار های مربوط به ثبت نام کارت عضویت حقیقی را به صورت آنلاین انجام دهید.

مقررات عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن

هیچ شخص حقیقی یا حقوقی برای ثبت نام کارت عضویت حقیقی نمی تواند بیش از یک کارت عضویت داشته باشد. مگر در مواردی که شخص حقیقی، علاوه بر دریافت کارت عضویت برای خود، به عنوان نماینده یک شخصیت حقوقی نیز به عضویت اتاق درآید.
مدت اعتبار کارت عضویت، باتوجه به درخواست متقاضی عضویت، حداقل 1 و حداکثر 5 سال و منوط به پرداخت حق عضویت، بدوا برای مدت مورد درخواست خواهد بود و با تقاضای عضو و بقای شرایط عضویت، قابل تمدید می باشد.
چنانچه دارندگان کارت عضویت پس از اتمام مدت اعتبار، حداکثر ظرف مدت 2 سال از تاریخ انقضا، اقدام به تمدید عضویت نکنند، می بایست مجددا کلیه مراحل صدور کارت عضویت را طی کنند.
در ثبت نام کارت عضویت حقیقی و شخصی، تاریخ صدور کارت جدید، مبدا اعتبار کارت عضویت خواهد بود و فرد متقاضی می بایست علاوه بر حق عضویت های مستمر، ورودیه را نیز پرداخت نماید.
** سامانه پایدار ثبت علاوه بر ثبت نام کارت عضویت حقیقی این امکان را به شما می دهد تا برای ثبت نام کارت عضویت حقوقی اتاق بازرگانی تهران و کشور نیز به صورت کاملاً آنلاین اقدام نمایید. برای اینکار باید از طریق صفحه مربوط و با توجه به مدارکی که در نظر گرفته شده است برای دریافت کارت عضویت خود اقدام نمایید. دقت نمایید که کارت بازرگانی با کارت عضویت اتاق بازرگانی متقاوت است و در یک مقاله به خوبی به بررسی مزایای کارت عضویت اتاق بازرگانی پرداخته ایم.

مدارک ثبت نام کارت عضویت حقیقی

1

داشتن حداقل 23 سال شمسی

2

داشتن برگ پایان خدمت نظام وظیفه یا برگ معافیت برای آقایان مشمول

3

ارائه مدارکی از قبیل مجوز تاسیس و بهره برداری، پروانه کسب ،سند مالکیت ، اجاره نامه محل کسب به عنوان دلیل اشتغال به امور بازرگانی ، صنعتی ، معدنی و خدمات وابسته ، یا ارائه مدرک تحصیلی دانشگاهی در زمینه های مزبور

4

تایید صلاحیت اخلاقی-تجربی-مالی متقاضی توسط دو تن از دارندگان کارت عضویت اتاق یا کارت بازرگانی با 3 سال سابقه یا تایید 2 نفر از اعضاء هیات نمایندگان اتاق ذیربط

5

امضاء تعهد نامه موضوع ماده 2 آیین نامه

6

گواهی نداشتن سوء پیشینه

7

گواهی ثبت در دفتر تجاری از حوزه مربوطه ( در ادامه راجع به این بند بیشتر توضیح خواهیم داد)

8

داشتن محل کار با ارائه مدارک مثبته و ارائه تغییرات بعدی به اتاق بازرگانی و صنایع و معادن

9

دو قطعه عکس تمام رخ شش در چهار جدید

10

تصویر شناسنامه

11

پرداخت حق عضویت

فرم درخواست
ارسال مشخصات و پرداخت

درخواست کارت عضویت در اتاق بازرگانی اشخاص حقیقی

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات
  • کد تایید به این شماره پیامک خواهد شد.