طراحی لوگو

طراحی لوگو در برندسازی، اولین و مهم ترین قدم است. لوگو اولین معرفی بصری شما به مخاطب است. اگر لوگوی بدی داشته باشید، آن لوگو در تمام اوراق اداری، کارت های ویزیت، وب سایت ها و محصولات شما قرار می گیرد و همه جا با آرمی بی کیفیت معرفی خواهید شد. تغییر لوگو در آینده نیز برای شما هزینه های سنگینی به وجود خواهد آورد. تمام آن تبلیغات گذشته و شناخت بصری مخاطب از شما با تغییر لوگویی که از روز اول طراحی شده، خراب خواهد شد و هزینه های زیادی را از دست خواهید داد. پس اگر به دنبال طراحی لوگو حرفه ای هستید، باید از حرفه ای ها کمک بگیرید.

طراحی لوگو نشان (نماد تصویری)

طراحی آرم و لوگو یا طراحی نشان در واقع یک موضوع است. در استاندارد  جهان به لوگو هایی که فقط از یک شکل تصویری بدون نوشتار تشکیل شده باشد مارک یا لوگو مارک گفته می شود. در زبان فارسی و ادبیات امروزه ما به جای عبارت مارک لوگو، نشان، آرم بیشتر استفاده می شود. در صورتی که همه این موارد ظاهر و ماهیتی یکسان دارند. طراحی لوگو جزو اولین و مهمترین بخش های ایجاد و راه اندازی یک برند و شرکت است. در تجارت جهانی امروز قدرت تاثیر گذاری گرافیک در موفقیت یک برند و یا محصول موضوعی ثابت شده است. شرکت ها و برندها برای تاثیرگذاری هرچه بهتر و به یادماندن در ذهن مخاطب نیاز به علامت تجاری ثبت شده دارند که یا بیانگر نوع فعالیت و یا بیانگر سیاست گذاری ها و… باشد.

طراحی لوگو نشان به خاطر استفاده از نماد تصویری در ذهن مخاطبین همواره تاثیرگذار است. از ابتدای تاریخ و قبل از بوجود آمدن زبان و خط شکل همواره بیانگر حالات و … انسان ها بوده است. در رابطه با طراحی لوگو نیز همینطور است در ذهن مخاطبین شکل و تصویر بیشتر رخنه می کند تا یک نوشته به این خاطر است که لوگو نشان همواره کیفیت واثرگذاری خود را دارد. طراحی لوگو نشان به چند روش انجام می شود:

1- خلق تصویری که دقیقا شرح فعالیت برند را ارائه کند.

2- خلق تصویر یا نمادی که فقط اشاره ای به زمینه فعالیت برند داشته باشد.

3- به وجود آوردن تصویری که بیانگر استراتژی و هویت فلسفی مجموعه باشد.

فرم درخواست

ارسال مشخصات و پرداخت

1 مرحله اول : مشخصات شما
2 مرحله دوم : مشخصات برند
3 مرحله سوم : تکمیل اطلاعات
خانه
گفتگوی آنلاین
گفتگوی آنلاین پایدارثبت
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از کارشناسان زیر کلیک کنید:
پیام خود را ارسال نموده و منتظر پاسخ بمانید.