درخواست ایزو

معمولا افرادی که جهت اخذ گواهینامه ایزو اقدام میکنند، برای صادرات کالای خود به خارج از ایران و یا شرکت در مناقصات و مزایدات و یا موارد دیگر نیازمند داشتن گواهینامه موردنظر هستند.
سامانه پایدار ثبت با داشتن زیرمجموعه ای مشتمل بر ۱۵ نفر مشاور و کارشناس در زمینه ایزو، توانایی دریافت انواع گواهینامه های ایزو در کلیه زمینه ها از شرکت های معتبر در کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، کانادا و انگلیس را دارد و گواهینامه مربوطه ظرف 10 روز صادر میگردد. ضمنا برای پیاده سازی و مشاوره حضوری در شرکت و کارخانه شما این امکان با رزرو و هماهنگی با پشتابانی سایت امکان پذیر می باشد.

مزایای اخذ گواهینامه ایزو چیست ؟

استانداردهای بین المللی و گواهینامه ایزو این اطمینان را حاصل می کنند که تمامی محصولات و خدمات بصورت ایمن، قابل اعتماد و با کیفیت خوب ارائه می شوند. اخذ ایزو مرتبط با زمینه فعالیت شما، می تواند منجر به کاهش اشتباهات، کاهش هزینه ها و در نهایت افزایش بهره وری گردد. ضمنا هر گواهینامه ایزو کمک بسیار مهمی برای دسترسی به بازارهای جدید و کسب اعتماد مشتری و خریدار محسوب می شود. پایدار ثبت فقط گواهینامه های معتبر، دارای کد معتبر رجیستر شده و با قابلیت استعلام و تضمین اعتبار به مشتریان ارائه می دهد.

طریقه گرفتن گواهینامهISO

روش گرفتن گواهینامه ایزو را در چند مرحله در متن زیر برای شما شرح می دهیم:

اول: بایستی تعیین کنید گواهینامه ISO را برای چه کاری نیاز دارید. دوم: قصد دارید از کدام مرجع با چه میزان اعتباری گواهی نامه ISO را دریافت کنید. متقاضیان گواهی نامه Iso به چند دسته تقسیم بندی میشوند: دسته اول هدف این افراد تنها داشتن مدرک ایزو است و قصد پیاده سازی ایزو و مشاوره درسازمان خود را ندارند، دسته دوم افرای که  برای شرکت در مناقصات الزام به گرفتن مدرک iso دارند. در برخی موارد مناقصه گزار سابقه پیاده سازی ایزو را نیز از کارفرما درخواست می کنند. درچنین مواردی بایستی توسط کارشناسان پایدارثبت در سازمان یا کارخانه شخص، استاندارد مربوطه پیاده سازی و اجرا گردد تا بتوان سوابق اجرایی قابل ارائه باشد، ددسته سوم افرادی که در تجارت و سازمان خویش قصد تجارت یا صادرات محصول را دارند و جهت صادرات محصول یا خدمات خویش ملزم به دریافت استانداردهای مختلف میشوند.

جهت دریافت گواهینامه ایزو متناسب با هدف و خواسته متقاضیان مراجع و درجه اعتبارگواهی نامه ایزو متفاوت میباشد. کسانیکه قصد تجارت یا صادرات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارند میبایست گواهینامه iso تحت اعتبارسازمان بین المللی IAF دریافت نمایند. سازمان بین اللملی iaf  نهاد بین المللی جهت اعتباردهی به مراجع صدورگواهی نامه iso میباشد؛ تعداد مراجع صدور مدرک ایزو حدود 400 مرجع با سطح اعتبارمختلف در کشورهای مختلف فعالیت دارند. برای اطلاعات بیشتر درمورد مراجع صدورگواهینامه iso با کارشناسان پایدارثبت تماس حاصل بفرمایید.

به مراجع صدور گواهینامه ایزو به اصطلاح (CB) (Certify Body) گفته می شود.  این مراجع تحت نظر مراجعی با اصطلاح (AB) (Accredity Body) اعتباردهی می گردند. متقاضی مدرک ایزو باید تصمیم بگیرد کدام CB و تحت اعتبار کدام AB میخواهد مدرک دریافت کند.                             

 بدین نحو کسانیکه قصد صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و یا عضو اتحادیه اروپا دارند بایستی مدرک ISO تحت اعتبارسازمان بین المللی IAF دریافت نمایند. این سازمان نهاد بین اللملی اعتباردهنده به مراجع صدورمیباشد. تقریبا همه کشورها عضو این نهاد بین المللی می باشند. برای اطلاعات بیشتر درمورد IAF می توانید اینجا کلیک کنید. تعداد مراجع معتبر صدور گواهی در ایران حدود 50 مرکز می باشد. AB تحت اعتبارسازمان بین المللی IAF در ایران سازمان ملی تایید صلاحیت NACI  نام دارد.

جهت گرفتن ایزو بخاطر داشته باشیم گواهینامه ایزو 9001 (استاندارد مدیریت کیفیت) پایه استانداردهای دیگر است که به دلیل الزامات مشترک درگواهینامه ISO9001  با ISO14001   و  ISO45001 معمولا با هم بصورت سیستم مدیریت یکپارچه IMS صادر می شوند. ضمنا پایدار ثبت نماینده رسمی شرکت TUV Cert بوده و همچنین گواهینامه های شرکت های TUV Cert و Qal را نیز ارائه می دهد.

فرم درخواست

ارسال مشخصات و پرداخت

خانه
گفتگوی آنلاین
گفتگوی آنلاین پایدارثبت
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از کارشناسان زیر کلیک کنید:
پیام خود را ارسال نموده و منتظر پاسخ بمانید.