پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

خدمات ویژه پایدار ثبت برای ثبت برند کاغذ دیواری

خدمات ویژه پایدار ثبت برای ثبت برند کاغذ دیواری

برای ثبت برند کاغذ دیواری لازم است که شما ابتدا تمامی استعلام های لازم را در مورد شرایط مختلف ثبت برند در نظر گرفته و با توجه به نام برند و لوگوهای تجاری که قبلاً به ثبت رسیده‌اند یک نام جدید و مناسب و البته یک لوگوی تجاری کاملاً منحصر به فرد را طراحی کنید.

با توجه به اینکه ثبت برند یک امر کاملاً تخصصی می باشد، در تمامی مراحل انجام امور ثبتی خود می توانید از تیم حقوقی پایدار ثبت کمک بگیرید که به صورت کاملا آنلاین و ۲۴ ساعته مشاوره حقوقی رایگانی را در اختیار شما قرار می دهند.

اگر به دنبال پاسخ سوالات خود در زمینه مراحل ثبت برند تولید و یا طراحی کاغذ دیواری و شرایط مختلف آن هستید قطعا با مطالعه این مطلب می توانید تمامی موارد لازم را دریافت و در صورتی که پاسخ سوالات خود را نگرفته می‌توانید باز هم از طریق ارتباط آنلاین واتساپ با متخصصین این مجموعه در ارتباط باشید و پاسخ تمامی سوالات ثبتی خود در زمینه ثبت شرکت و برند را دریافت کنید.

 

چرا باید برند کاغذ دیواری خود را ثبت کنیم؟

زیبا سازی محیط خانگی و کسب و کار از گذشته دور مورد پسند همه افراد بوده است و امروزه همه آنها سعی می کنند تا از روش های جدید و مدرن برای زیبا سازی محیط خود استفاده کنند. کاغذ دیواری به عنوان یک وسیله ای بسیار جذاب که در طرح و رنگ های مختلفی تولید می شود و البته امروز به عنوان یک علم مهندسی نیز در نظر گرفته می‌شود می‌تواند نقش بسیار زیادی را در زیباسازی بخش‌های مختلف سازمان و یا محیط های خانگی داشته باشد.

با توجه به استقبال بسیار زیادی که کسب و کارهای مختلف نسبت به استفاده از طرح های مختلفی که برای کاغذدیواری در نظر گرفته می‌شود داشتند شرکت ها و کسب و کارهای مختلفی وارد عرصه تولید کاغذ دیواری شده و همین موضوع باعث شده تا رقابت در این زمینه به شدت بالا برود.

برای این که بتوانید در میان این همه رقیب بزرگ و کوچک حرفی برای گفتن داشته باشد در برند کاغذ دیواری شما بتواند مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب نماید که به عنوان مشتریان وفادار برند شما را به دیگر افراد نیز معرفی نمایند باید حتماً برند خود را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید.

 

تفاوت برندینگ و ثبت برند

زمانی که بحث ثبت برند به وجود می آید بسیاری از افراد به این موضوع اشاره می‌کنند که آنها تمامی عملیات برندینگ را در کسب و کار خود را انجام داده‌اند و برند آنها در نظر مشتریان کاملاً شناخته شده است اما بهتر است این نکته را بدانید که عملیات برندینگ کسب و کارها تا زمانی که با ثبت برند به صورت کاملا قانونی همراه نباشد به هیچ عنوان ارزش حقوقی ندارد و نمی توانید در مقابل سوء استفاده‌های رقبا از آن دفاع کنید و جلوی هزینه‌ها و ضررهایی که از این طریق به شما وارد می‌شود را بگیرید.

با ثبت برند خود به صورت کاملا قانونی این اجازه را از رقبا می گیرید که با سوء استفاده از نام و لوگوی تجاری برند شما بتواند مشتریان شما را جذب کرده و از این طریق با زدن ضربه به شما به رشد و توسعه کسب و کار خود کمک کنند.

علاوه بر این عملیات ثبت برند کاغذ دیواری می تواند مزایای بسیار زیاد دیگری نیز به همراه داشته باشد که از جمله مهمترین آنها می‌توان به محبوبیت بسیار بالا در نزد مشتریان اشاره نمود که حتی باعث می شود تا هزینه های تبلیغات شما نیز به شدت کاهش پیدا کند و در صورتی که هزینه برای تبلیغات خود پرداخت می کنید نتیجه آن را به بهترین شکل ممکن مشاهده کنید و درصد بازخورد بسیار بالایی از تبلیغات خود دریافت کنید.

برند هایی که در زمینه های مختلف برای کارهای متفاوت فعالیت می‌کنند در صورتی که خدمات و تولیدات مناسبی را به مشتریان ارائه کنند می‌توانند علاوه بر محبوبیت بین مشتریان محبوبیت بسیار بالا و اعتبار بسیار بالایی را نیز در بین کسب و کارها و سازمان‌ها و نهادهای مختلف کسب کنند و این موضوع می‌تواند در عقد قراردادها و افزایش سود و درآمد شرکت ها و کسب و کارها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

 

ثبت برند کاغذ دیواری

علاوه بر این زمانی که شما عملیات ثبت برند کاغذ دیواری را به صورت کاملاً قانونی انجام می دهید می توانید از مزایای قانونی بودن برند خود در کنار افزایش دارایی خودتان استفاده کنید و در صورت نیاز از وام ها بهره های دولتی به صورت کاملا قانونی و قهرمان شده استفاده نموده و اگر قصد داشته باشید برای افزایش سود و سرمایه خود نمایندگیهای را در شهرها و استان‌های مختلف دایر نموده این کار را به راحتی و با سرعت بسیار بالا انجام دهید.

 

مراحل ثبت برند کاغذ دیواری

برای اینکه بتوانید ثبت برند کاغذ دیواری خود را به صورت کاملا قانونی به انجام دهید باید ابتدا تمامی شرایط ثبت برند کاغذ دیواری را به صورت کاملا قانونی رعایت نموده و پس از آن مدارک مختلف را در اختیار مراجع ذیربط قرار داد تا عملیات ثبت برند شما پس از پرداخت هزینه ثبت برند کاغذ دیواری انجام شود.

اما برای ثبت برند به صورت کلی و برای اینکه بدانید برند خود را در زمینه تولید کاغذ دیواری به ثبت برسانید باید چه شرایطی را در انتخاب نام و لوگوی تجاری را رعایت کنید؟

 

شرایط ثبت برند کاغذ دیواری

برای اینکه بتوانید برند خود را در زمینه تولید کاغذ دیواری و یا طراحی و بخش‌های مختلف آن ثبت نمایید باید ابتدا تمامی استعلام های لازم را از مراجع ثبت کننده برند دریافت کنید تا نام و لوگوی تجاری که برای برند خود انتخاب می‌کنید به هیچ عنوان به برندهای ثبت شده قبلی شباهت نداشته باشد. برای این که دریافت استعلام شما کاملاً راحت تر و درست انجام شود می توانید از خدمات مشاوره‌ای پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه آنلاین ثبت برند و ثبت شرکت به صورت کاملاً رایگان استفاده نمایید و در صورت نیاز از تمامی خدمات مربوط به انتخاب نام برند و طراحی لوگو را نیز از طریق متخصصین امر دریافت نمایید.

لوگو و برند تجاری که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید به هیچ عنوان نباید مشتری را دچار کج‌فهمی کرده و با توجه به اینکه شباهتی در مقایسه با دیگر برندهای ثبت شده ندارد باید بتواند در همان نگاه اول تمامی خدمات و محصولات شما را و نوع ارائه آنها به مشتری نمایان کند.

استفاده از اعداد به تنهایی و استفاده از نام های جغرافیایی مختلف و یا نام مشاهیر و افراد مشهور در زمینه ثبت برند کاغذ دیواری به هیچ عنوان قابلیت ثبت شدن در مراحل ثبت برند کاغذ دیواری را ندارند و شما نمی توانید از این نامها استفاده نمایید.

به طور کلی شما باید دقت کنید که به نام و لوگوی تجاری که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید خلاقیت و ابتکار خاصی را داشته باشد و هر چقدر این ابتکار و خلاقیت بیشتر باشد شانس شماره ثبت برند نیز بیشتر خواهد بود.

 

مدارک ثبت برند کاغذ دیواری

برای اینکه بتوانید برند خود را به ثبت برسانید در مراحل ثبت برند کاغذ دیواری باید مدارک مورد نیاز را در اختیار مراجع ثبت کننده قرار دهید. این مدارک برای افراد حقیقی و حقوقی با همدیگر تفاوت دارد و در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید باید علاوه بر تصویر شناسنامه و کارت ملی و همچنین مجوز فعالیت خودتان در صورت نیاز به ثبت برند به صورت لاتین کارت بازرگانی خود را به مراجع ثبت کننده برند ارائه نمایید.

علاوه بر این در صورتی که قصد دارید برند خود را صورت حقوقی به ثبت برسانید باید در کنار مواردی که در بالا به آنها اشاره شد تصویر آخرین روزنامه رسمی فعالیت های خود را نیز ضمیمه کرده و در کنار تصویر سه بعدی و دوبعدی لوگوی تجاری طراحی شده قرار دهید.

 

روش های ثبت برند

برای ثبت برند کاغذ دیواری به صورت قانونی شما دو راه پیش رو دارید که در روش اول می توانید از طریق سامانه مالکیت مرکز معنوی ایران ابتدا درخواست های آنلاین خود را ارائه نموده و پس از آن برای مراجعه حضوری به انجام روال اداری کارهای خود اقدام نمایید.

معمولاً انجام کارهای اداری با دغدغه‌هایی روبروست و به همین دلیل تیم حقوقی پایدار ثبت شرایطی را فراهم آورده است تا شما بتوانید به صورت کاملا آنلاین و در چند مرحله ساده ثبت برند کاغذ دیواری را انجام دهیم.

 

شرایط ثبت برند کاغذ دیواری

برای ثبت برند کاغذ دیواری به صورت آنلاین کافی است از طریق صفحه مربوط به ثبت برند تمامی اطلاعات و فرم‌ها و مدارک مورد نیاز را آپلود کرده تا تیم حقوقی مرکز پس از بررسی‌های لازم برای انجام تمامی مراحل ساخت پرنده کاغذی و به صورت آنلاین اقدام نمایند.

با توجه به آنلاین بودن عملیات ثبت برند که باعث کاهش هزینه های ایاب و ذهاب و صرفه جویی در زمان و هزینه ها برای شما می شود و البته ارزان ترین هزینه ثبت برند در ایران که در این سامانه می توانید آن را مشاهده کنید قطعاً هزینه های ثبت برند در وبسایت پایدار ثبت به صورت آنلاین به پایین‌ترین میزان خود خواهد رسید و البته با توجه به اینکه یک تیم حقوقی عملیات ثبت برند شما را انجام می‌دهند می‌توانید با خیال راحت و بدون دغدغه این کار را به دست متخصصین با تجربه ما بسپارید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.