پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
دسته‌بندی نشده, مقالات ثبت شرکت

ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز

با توجه به مدارک و مراحلی که برای ثبت شرکت در اهواز در نظر گرفته شده است شما علاوه بر مراجعه به دفاتر و مراکز ثبت شرکتها در استان خوزستان می توانید از طریق سامانه های آنلاین و رسمی کشوری که در تهران فعالیت می کنند به راحتی شرکت و کسب و کار خود را به صورت کامل و قانونی در سراسر کشور به ثبت برسانید.

هزینه و همچنین شرایط ثبت شرکت در اهواز از جمله مهمترین موضوعاتی است که باید شما در مورد مراجعه به دفاتر و مراکز ثبتی در استان خوزستان و استفاده از خدمات سامانه های آنلاین در نظر داشته باشید که در این مطلب قصد داریم به صورت کامل این موضوع را باز کرده و به شما کمک کنیم تا بتوانید به راحتی شرکت و کسب و کار خود را در استان خوزستان و شهرستان اهواز به ثبت برسانید.

مراحل ثبت شرکت در اهواز

برای اینکه شرکت و کسب و کار خود را در اهواز به ثبت رسانید باید به این موضوع دقت ویژه داشته باشید که با توجه به موقعیت های بی نظیر اقتصادی و صنعتی در استان خوزستان ثبت کردن شرکت و کسب و کار به صورت قانونی می تواند این فرصت را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در مناقصه ها و مزایده های رسمی شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ این منطقه شرکت کرده و با برنده شدن در آن ها و ارائه خدمات و تولیدات خود بین شرکت ها و کسب و کارها به سود و درآمد قابل توجهی برسید.

برای این کار لازم است ابتدا استعلام های لازم را در مورد نام شرکت و همچنین مدیر عامل شرکت مورد نظر خودتان انجام دهید تا متوجه شوید که نام شرکت شما به هیچ وجه من قبلاً به عنوان شرکت رسمی در استان خوزستان و دیگر استان‌های کشورمان به ثبت نرسیده است. استعلام به شما کمک میکند تا در مورد انتخاب مدیرعامل برای شرکت خود در اهواز نیز به جمع بندی کامل برسید و متوجه شوید که مدیرعامل شما هیچگونه پست همزمانی در یک شرکت ثبت شده دیگر ندارد.

پس از این موضوع باید به سراغ انتخاب نوع شرکت بروید که با توجه به استقبال بیشتر افراد از شرکتهای با مسئولیت محدود و سهامی خاص توصیه می شود تا شما نیز به سراغ انتخاب یکی از این دو شرکت بروید که البته ثبت کردن شرکت به صورت سهامی خاص در اهواز میتواند سود و درآمد بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد که در ادامه به صورت کامل این موضوع را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

انتخاب نوع شرکت باید به سراغ تحویل مدارک ثبت شرکت در اهواز برای هر کدام از انواع شرکت ها بروید. ارائه مدارک مورد نظر به صورت کامل و درست می تواند یکی از مهمترین مراحل ثبت شرکت در استان خوزستان باشد که باید حتماً با مشاوره و راهنمایی افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود تا مراحل ثبتی شما به تاخیر نیفتاده و مشکلاتی را در این زمینه نداشته باشید.

بعد از طی کردن این مراحل باید پرداخت هزینه های مختلف در مورد انجام عملیات ثبتی را در نظر داشته باشید. این هزینه‌ها می‌تواند شامل هزینه های مربوط به خدمات و همچنین هزینه های ثبت قانونی شرکت در سامانه ثبت شرکت ها و البته هزینه های مربوط به پرداخت روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار باشد.

مراحل ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اهواز

همانطور که گفتیم از بین هفت نوع شرکتی که در اهواز می توان به ثبت رساند قطعاً ساده ترین و محبوب ترین نوع شرکت ها ثبت کردن شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

ثبت شرکت در خوزستان به صورت مسئولیت محدود نیازی به شرکا ندارید و به راحتی با دو نفر می توانید تمامی امور ثبتی خود را انجام دهید. یکی از مهمترین مزیت های این نوع شرکت ها عدم محدودیت در تغییر مدیرعامل در بازه های زمانی مختلف و البته عدم نیاز به پرداخت سرمایه اولیه شرکت در حساب بانکی جدا دانست.

برای این نوع شرکت ها شرایط و مدارک خاصی در نظر گرفته شده است که باید در طی مراحل ثبت شرکت تمامی آنها را به مراجع ثبت کنند که می توانند دفاتر ثبت شرکت در اهواز و یا سامانه های رسمی و آنلاین مانند سامانه پایدار ثبت باشند ارائه نمایید.

نکاتی که باید در مورد شرکت با مسئولیت محدود بدانید این است که ثبت کردن شرکت با این نوع روش برای حضور در مناقصه ها و مزایده های رسمی و دولتی اعتبار کمتری را به همراه دارد و اگر قصد دارید در مناقصات و مزایده ها شرکت کرده و با برنده شدن در آنها به سود و درآمد قابل توجهی برسید باید به سراغ شرکتهای سهامی خاص بروید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت مسئولیت محدود در اهواز

همانطور که گفته شد برای ثبت کردن شرکت مسئولیت محدود در اهواز نیاز دارید تا مدارک خاصی که در ادامه گفته می‌شود را در اختیار دفاتر ثبت شرکت در استان خوزستان یا سامانه های رسمی ثبتی در سراسر کشور به صورت آنلاین و یا حضوری فعالیت می کنند قرار دهید.

۱. دو برگ تقاضانامۀ ثبت شرکت

۲. دو برگ شرکت‌نامۀ رسمی

۳. دو جلد از اساسنامۀ شرکت

۴. دو نسخه از صورت‌جلسۀ مجمع عمومی مؤسسین و هیئت‌مدیره

۵. فتوکپی شناسنامۀ همۀ شرکا و مدیران شرکت

۶. آگهی روزنامۀ رسمی برای افراد حقوقی

۷. تقویم‌نامۀ سرمایۀ غیر نقدی توسط شرکا (اگر تمام یا بخشی از سرمایه به صورت غیر نقدی باشد، شرکت برای اخذ مجوز معرفی خواهد شد)

با تهیه این مدارک و پر کردن فرم زیر می توانید به راحتی شرکت خود را در سریعترین زمان ممکن در اهواز با راهنمایی و مشاوره آنلاین کارشناسان ما به ثبت برسانید.

ثبت شرکت آنلاین در سامانه پایدار ثبت

ثبت شرکت در اهواز به صورت سهامی خاص

شرکت های سهامی خاص از اعتبار بیشتری در مناقصه ها و مزایده ها برخوردار هستند و به کسب و کارهای را می دهند تا به راحتی با شما وارد مذاکره شده و قراردادهای همکاری را منعقد نمایند اما این نوع شرکت ها نیازمند به رعایت شرایط بیشتر و البته ارائه مدارک و هزینه های بالاتر برای ثبت شدن هستند.

برای ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به ۵ نفر اعضا دارید که برای تغییر مدیرعامل نیز با محدودیت حداقل دو ساله رو به رو هستید. سرمایه اولیه شرکت های سهامی خاص در اهواز نیز باید در یک حساب جداگانه شرکت و در نزد بانک محفوظ بماند

مدارک ثبت شرکت سهامی خاص

در اهواز نیاز دارید تا مدارک زیر را برای ثبت کردن شرکت و کسب و کار خود به صورت کاملا قانونی در قالب سهامی خاص که می تواند مزیت های بیشتری برای شما به همراه داشته باشد و ارائه نمایید.

۱. تکمیل و امضای دو نسخه از اساسنامه توسط خود سهامداران

۲. تکمیل و امضای دو نسخه اظهارنامۀ شرکت سهامی خاص توسط همۀ سهامداران

۳. ارائۀ دو نسخه از صورت‌جلسۀ مجمع عمومی مؤسسان که توسط سهامداران شرکت و نیز بازرسان آن به امضا رسیده باشد.

۴. مشخص کردن نخستین مدیران و بازرسان و قبول سمت مدیریت و بازرسی از سوی آنان

۵. کپی شناسنامۀ برابر اصل شدۀ همۀ مدیران و سهامداران و بازرسان

۶. کپی برابر اصل کارت ملی تمامی سهامداران، بازرسان و اعضای هیئت‌مدیره

تفاوت هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص‌ در اهواز

نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که هزینه ثبت شرکت سهامی خاص به نسبت مسئولیت محدود بالاتر است اما با توجه به اینکه به صورت کلی در کشورمان امور ثبتی هزینه ثابت و مشخص شده ای ندارند بسیاری از موسسات و دفاتر مختلف برای ثبت شرکت در اهواز هزینه های متفاوتی را با توجه به نوع خدماتی که ارائه می کنند در نظر میگیرند.

قصد دارید با ارزانترین هزینه ها به صورت کاملا آنلاین با صرفه جویی در هزینه های ایاب و ذهاب و تشکیل پرونده و بدون انجام روال اداری از طریق کارشناسان متخصص پایدار ثبت امور مربوط به ثبت شرکت و کسب و کار خود را به صورت قانونی و در قالب سهامی خاص یا مسئولیت محدود انجام دهید می توانید از طریق فرم های قرار گرفته بر روی وبسایت درخواست ثبت شرکت مورد نظر خود را ارائه کنید تا در کمتر از ۱۴ روز شرکت شما به صورت کاملا قانونی و رسمی به ثبت برسد.

ثبت شرکت در اهواز

مزیت های قانونی تاسیس شرکت در اهواز

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در بالا نیز به آن اشاره کرد این است که با ثبت شرکت در استان خوزستان میتوانید به راحتی در مناقصه ها و مزایده های رسمی که در یک استان و سایر استان‌های کشور از طریق سازمان ها و ارگان های دولتی و شرکت‌های خصوصی برگزار می‌شود شرکت نموده و با برنده شدن در این مناقصه ها و ارائه کالا و خدمات خود به این شرکت را به سود و درآمد قابل توجهی برسید.

این موضوع در صورتی که کسب و کار شما محدود به استان خوزستان نباشد می توانید به راحتی نمایندگیهای را در دیگر شهرها و استانهای کشور نیز دایر کنید و خدمات و کالاهای خود را به دیگر استان‌ها نیز ارائه کنید.

تاسیس شرکت در اهواز باعث بالا رفتن اعتبار کسب و کار شما می شود و به شما این امکان را میدهد تا در صورت ارائه وام‌های بانکی و دولتی با استفاده کردن از این وام ها بتوانید کسب و کار خود را رونق دارد و به سود و درآمد بیشتری برسید.

به صورت کلی سامانه آنلاین پایدار ثبت به صورت کاملا آنلاین با ارزانترین تعرفه و هزینه ثبتی در کشورمان تمامی امور مربوط به تاسیس و ثبت شرکت به صورت سهامی خاص با مسئولیت محدود در اهواز را برای شما انجام می دهد که این موضوع می‌تواند بین دو هفته تا یک ماه زمان ببرد که در این مدت می توانید از طریق کارشناسان متخصص این سامانه در جریان امور ثبتی شرکت خود به صورت کاملا آنلاین قرار بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.