پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند کافی شاپ و کافه

ثبت برند کافی شاپ و کافه

برای ثبت برند کافی شاپ و کافه باید ابتدا تمامی استعلام های لازم را در شهرستان و استان خود و همچنین در سطح کشور بگیرید تا برند لوگو تجاری شما هیچگونه شباهتی با نام برند های قبلی ثبت شده در این حوزه نداشته باشد. شرایط مختلفی برای ثبت برند کافه در نظر گرفته شده است که باید تمامی آنها را رعایت کنید تا بتوانید در همان مراحل اولیه برند خود را به صورت قانونی به ثبت رسانده و از مزیت بسیار زیاد آن برای جذب مشتریان بیشتر و البته اعتمادسازی و برند سازی در نزد آنها استفاده نمایید.

روشهای ثبت برند کافی شاپ و کافه

برای اینکه بتوانید برند خود را در زمینه کافه و کافی شاپ به ثبت برسانید باید وارد سامانه مالکیت معنوی ایران شده و پس از پر کردن اظهارنامه مربوط به ثبت برند، منتظر تایید نهایی آن و ادامه روال کار به صورت انجام امور اداری و تشکیل پرونده ها باشید.

با توجه به اینکه ‌انجام روال اداری برای بسیاری از افراد که در حوزه کسب و کار فعالیت می‌کند و مجوز کسب و کار خود را دریافت کرده اند کمی زمانبر و طاقت فرساست، ثبت برند به صورت آنلاین می تواند بهترین گزینه برای افراد باشد تا با صرف هزینه کمتر و اتلاف زمان کمتر بتوانند به بهترین شکل ممکن امور ثبتی خود را انجام دهند.

ثبت کردن یک برند و لوگو تجاری از طریق سامانه آنلاین پایدار به صورت کاملاً آنلاین و با مشاوره تخصصی و رایگان انجام می‌شود و این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید یک نام مناسب برای برند خود انتخاب کرده و البته لوگوی تجاری بسیار خلاقانه و جدیدی را برای برند خود انتخاب کنید که معرف تمامی فعالیت‌های شما در سطح کسب و کارتان باشد.

استفاده از خدمات پایدار ثبت برای ثبت برند کافی شاپ و کافه باعث می شود تا شما از طریق کارشناسان خبره و حرفه ای این امر تمامی امور را به صورت کاملا آنلاین انجام داده و به صورت ۲۴ ساعته در جریان مراحل ثبت برند خود قرار بگیرید.

شرایط ثبت برند کافی شاپ و کافه

مهمترین شرایط ثبت برند کافه

قبل از اینکه بخواهید عملیات مربوط به ثبت برند کافه را انجام دهید باید تمامی شرایط که به صورت قانونی برای آن در نظر گرفته شده است را برای انتخاب نام برند و همچنین طراحی لوگوی تجاری خودتان را رعایت کنید.

برای انتخاب نام برند تجاری باید این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از اسامی خاص و حتی اسامی مناطق جغرافیایی و البته اسامی افراد مشهور و خاص در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه های هنری برای انتخاب نام کافه مجاز نمی باشد و شما باید اسامی خلاقانه و جدیدی را در نظر بگیرید تا شانس ثبت کردن برند و قانونی کردن لوگوی تجاری شما بالاتر برود.

بعد از اینکه یک نام مناسب و خلاقانه را با همکاری و مشاوره کارشناسان پایدار ثبت انتخاب کردید باید به سراغ استعلام برند خود بروید و تمامی استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی در سطح شهرستان و در سطح کشور انجام دهید تا متوجه شوید که برند مورد نظر شما به هیچ عنوان شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی ندارد.

در صورتی که نام برند و طراحی لوگوی تجاری شما شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی در آن استان و یا کل کشور داشته باشد، عملیات ثبت برند کافی شاپ برای شما انجام نمی شود و باید مجدداً یک نام تجاری و لوگو مناسب را برای آن انتخاب و طراحی کنید.

مفهوم لوگوی تجاری شما نیز باید به مفهوم کسب و کار شما نزدیک باشد. البته هر چقدر که بتوانید یک لوگوی تجاری خلاقانه که مفهوم آن به مفهوم کسب و کارتان نزدیک‌تر از طراحی کنید شانس ثبت کردن برند و لوگو تجاری شما بسیار بالاتر می رود.

در صورتی که برند و لوگوی تجاری شما در مراحل اولیه ثبت شدن توسط کارشناسان مورد تایید قرار نگرفت باید حتماً از افراد متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید که کارشناسان پایدار ثبت به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تمامی سوالات شما در این زمینه هستند.

 

مراحل و مدارک ثبت برند کافی شاپ کدامند؟

بعد از اینکه در مراحل ثبت برند کافه تمامی استعلام های لازم را انجام دادید و لوگوی تجاری خود را نیز طراحی کردید باید به سراغ مدارک ثبت برند کافی شاپ رفته و با توجه به انواع ثبت برند که به دسته بندی حقیقی و حقوقی تقسیم می شوند برای ثبت لوگو تجاری خود به صورت کاملا قانونی و استفاده از مزیت های آن اقدام نمایید.

برای این که برند خود را به صورت حقیقی و حقوقی به ثبت برسانید مدارک و شرایط متفاوتی در نظر گرفته شده است که شما لازم است ابتدا برای تهیه آن مدارک برای کسب و کار خود اقدام نموده و سپس در ادامه مراحل آنها را به مراجع ثبت کننده برند و لوگو تجاری تحویل دهید.

مهمترین مدارک ثبت برند کافی شاپ به صورت حقیقی مجوز فعالیت و مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و شناسنامه می باشد که باید برای تهیه آن ها از مراجع ذی‌ربط اقدام نموده و کپی آن ها را به عنوان مدارک ثبت برند به صورت شخصی و حقیقی ارائه نمایید.

در صورتی که شرکت خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت رسانده اید و از مزیت های ثبت شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود استفاده می کنید باید برند خود را به صورت حقوقی به ثبت برسانید تا از مزیت های ثبت برند کافی شاپ به صورت حقوقی بهره‌مند شوید.

البته بسیاری از افرادی که در زمینه کافه و کافی شاپ فعالیت می کنند با توجه به اینکه ثبت برند حقیقی دردسر های کمتری دارد برای این کار اقدام می کنند و با ثبت کردن برنامه تجاری خود مشتریان بیشتری را به دست آورده و محبوبیت خود را بسیار بالاتر می برند.

هزینه ثبت برند کافی شاپ و کافه

هزینه ثبت برند کافی شاپ چقدر است؟

نکته بسیار مهمی که بسیاری از افرادی که در زمینه کافه و کافی شاپ فعالیت می کنند از کارشناسان متخصص ما می پرسند این است که هزینه ثبت برند کافی شاپ و مدت زمان آن چقدر است؟

به صورت کلی امور ثبتی در کشورمان قانون و مصوبه خاصی برای قیمت‌گذاری ندارد و موسسات و مراکز مختلف با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند قیمتی را برای آن در نظر می گیرند که در برخی از موارد متاسفانه این قیمت ها بسیار بالاتر از حد معمول بوده و باعث می‌شود تا برخی از کسب و کارها نسبت به ثبت برند خود اقدام نکرده و از مزیت‌های آن استفاده نکنند.

پایدار ثبت ارزان ترین هزینه ثبت برند کافی شاپ در ایران را به شما ارائه می نماید و در طول مراحل ثبت برند به صورت کاملا آنلاین به شما کمک می کند تا بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و اتلاف زمان خود به راحتی برند و لوگو تجاری خود را به ثبت برسانید.

به طور معمول میانگین مدت زمان مورد نظر برای ثبت برند کافه و کافی شاپ حدوداً ۲ تا ۳ ماه میباشد که هر چقدر شما بتوانید از افراد متخصص و کارشناس در زمینه انتخاب نام و طراحی لوگو تجاری و ارائه مدارک ثبت برند کمک بگیرید می توانید این مدت زمان را کاهش داده و در سریعترین زمان ممکن به نام و لوگوی تجاری خود را به ثبت برسانید.

ثبت برند کافه چه مزیت هایی به همراه دارد؟

در پایان بهتر است به این نکته اشاره کنیم که اگر برند خود را در زمینه کافه و کافی شاپ به ثبت برسانید می توانید از مزیت های بسیار زیادی مانند جلوگیری از سوء استفاده رقبا نسبت به نام برند و همچنین لوگوی تجاری شما بهره مند شوید.

مشتری به عنوان مهمترین سرمایه کافی شاپ به حساب می‌آید و زمانی که شما بتوانید عملیات ثبت برند کافی شاپ و لوگوی تجاری آن را به درستی انجام دهید می‌توانید اعتماد و محبوبیت بسیار بالاتری در میان مشتریان به دست آورده و همین موضوع باعث می‌شود تا بازاریابی دهان به دهان برای مشتریان از خدمات شما راضی بودن انجام شود و در رشد مشتریان و همچنین رشد درآمد و کسب و کار شما نقش بسیار مهمی داشته باشد.

برند و لوگو تجاری شما در صورت ثبت شدن این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در شهرها و استانهای مختلف دیگری نمایندگی هایی را دایر کرده و از این طریق نیز به سود و درآمد بسیار بالاتری برسید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.