پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

ثبت برند قالیشویی و هر آنچه باید بدانید

ثبت برند قالیشویی و هر آنچه باید بدانید

ثبت برند قالیشویی از جمله مواردی است که شما باید حتماً تمامی استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی بگیرید تا بتوانید یک برند کاملاً جدید و مجزا که ویژگی‌های کاملی برای ثبت شدن و قانونی شدن داشته باشد را درست کنید. با در نظر گرفتن شرایط ثبت برند شما می توانید به راحتی تمامی مدارک ثبت برند را تهیه نموده و برای قانونی کردن فعالیت های خود که البته مزیت های بسیار زیادی به همراه دارد اقدام نمایید.

اگر دغدغه های شغلی بسیار زیادی دارید و یا اینکه هزینه های ثبت نام به صورت اداری و تشکیل پرونده شما را از ثبت کردن قانونی برند خود باز داشته است می‌توانند از خدمات ویژه‌ای که سامانه آنلاین پایدار برای انجام عملیات ثبتی به صورت کاملاً آنلاین در اختیار شما قرار داده شده است استفاده نمایید. در این سامانه شما می توانید با ارزانترین هزینه و تعرفه تمامی عملیات مربوط به ثبت برند قالیشویی را به صورت کاملا آنلاین و از صفر تا صد انجام دهید.

 

ثبت برند قالیشویی و سه مزیت مهم

با توجه به اینکه امروزه افراد در زندگی شهرنشینی محیط بسیار کمی برای شستن وسایل خود دارند و البته زمان آنها نیز به گونه ای است که قابلیت شستن وسایل مختلف را ندارند، خدماتی مانند قالیشویی توانسته رونق بسیار زیادی را به دست بیاورد.

بسیاری از افراد و کسب و کارهایی که در این زمینه فعالیت می کنند با توجه به رقابت بسیار شدیدی که وجود دارد، سعی می‌کنند تا کسب و کار خود را به صورت قانونی پیش ببرند تا از این طریق بتواند اعتماد مردم که به عنوان یک سرمایه اصلی در این زمینه مطرح می‌شود را جذب نمایند.

با توجه به این که شما باید در این زمینه فعالیت خود را به این گونه انجام دهید که قالی را با قیمت‌های مختلفی که دارد از مشتری تحویل گرفته و آن را در محیط کاری خود شستشو کرده و دوباره آن را به مشتری تحویل دهید، معمولاً اعتماد کردن به قالیشویی هایی که تازه راه اندازی شده اند و یا کسب و کارهایی که از نشان برچسب اعتماد دوری می‌کنند بسیار سخت است.

شرایط ثبت برند قالیشویی

 

اولین و شاید یکی از مهمترین مزیت‌های ثبت برند قالیشویی را بتوانیم جلب اعتماد مشتریان بدانیم که باعث می‌شود تا مشتریان و کسب و کارهایی که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند به راحتی به برند شما اعتماد کرده و قالی خود را با هر قیمتی به دست شما بسپارند تا آن را شستشو داده و به آنها تحویل دهید.

در کنار این موضوع زمانی که شما فعالیت های خود را به صورت قانونی به ثبت رسانده باشید هیچ کدام از رقبای شما نمی توانند از اسم برند شما سوء استفاده کنند و مشتریان شما را از این طریق برای خودشان جذب نمایند. این یعنی در صورتی که برخی از برندهای رقبا این کار را انجام دهند تا به صورت قانونی می توانید شکایت خود را مطرح کرده و در سریعترین زمان ممکن جلوی این کار را بگیرد و حتی در برخی از موارد خسارت‌های وارد شده به کسب و کارتان از طریق این کلاهبرداری را بگیرید.

علاوه بر فعالیت هایی که در زمینه برای اعتماد مشتریان به دست می‌آید، با ثبت برند قالیشویی شما می توانید به راحتی از مزیت‌های مانند اعطای نمایندگی در شهرها و استان‌های مختلف کشور و همچنین دریافت وام های دولتی نیز بهره مند شوید. در کنار همه این موارد زمانی که شما برند خود را به صورت قانونی به ثبت رسانید در واقع ارزش کسب و کار و دارایی خودتان را بالاتر برده و همین موضوع می‌تواند به عنوان یک اصل مهم در عملیات ثبت برند به شما کمک کند تا بتوانید ارزش دارایی خود را بیش از پیش افزایش دهید.

 

شرایط ثبت برند قالیشویی

در کشورمان برندهای مطرح و بزرگی در زمینه فعالیت های خدماتی از جمله قالیشویی به ثبت رسیده است و شما در صورتی که بخواهید فعالیت‌های خود را در این زمینه ادامه دهید باید تمامی استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی به دست آورید تا برند و لوگو تجاری که برای خودتان انتخاب کنید به هیچ عنوان شبیه برندهای ثبت شده قبلی در زمینه قالیشویی و یا در دیگر زمینه‌ها نباشد.

علاوه بر این زمانی که شما عملیات ثبت برند قالیشویی را انجام می دهید باید از اسامی کاملاً جدید و خاص برای برند خودتان استفاده کنید و هر چقدر این اسامی جدید تر و جذاب تر باشد، شانس ثبت برند شما را بالاتر می‌برد.

در مورد طراحی لوگوی تجاری برند تا نیز همین وجود دارد اما زمانی که برای ثبت برند قالیشویی اقدامی کنید باید یک لوگوی تجاری کاملاً جدید و خلاقانه مطرح کنید که البته تمامی فعالیت‌های شما را شامل شود و مشتری را دچار کج فهمی نکند.

 

مدارک ثبت برند قالی شویی

زمانی که شما برای ثبت برند قالیشویی اقدام می کنیم می توانید برند خود را به صورت حقیقی و یا حقوقی به ثبت برسانید. هر کدام از این انواع برند ها دارای شرایط و مدارک مخصوص به خودشان هستند و شما با توجه به نیاز می توانید یکی از این برندها را انتخاب کرده و به ثبت برسانید.

اگر قبلا فعالیت‌های خود را به صورت قانونی و در قالب شرکت انجام داده می توانید به راحتی با ارائه کپی مدارک شناسایی و کپی مجوز فعالیت و همچنین کپی آخرین روزنامه رسمی فعالیت خودتان برندتان را به صورت کاملا حقوقی به ثبت برسانید. در صورتی که قصد دارید این کار را یک وکیل برای شما انجام دهد حتما باید به او وکالت نامه معتبر بدهید تا بتواند تمامی مراحل ثبت برند قالیشویی را بدون هیچگونه مشکلی پیش ببرد.

مدارک ثبت برند قالیشویی

 

اگر تازه کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید می توانید با هزینه های کمتر، برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید که برای اینکار باید علاوه بر کپی مدارک شناسایی کپی مجوز فعالیت خود در این زمینه را که از مراجع صادرکننده فعالیت‌های قالی شویی دریافت کرده‌اید در اختیار مراجع ثبت کننده برند قرار دهید.

 

پرداخت هزینه های ثبت برند قالیشویی

با توجه به اینکه انجام روال اداری معمولاً دردسرهای زیادی را برای ثبت برند قالیشویی دارد، افراد در کسب و کارها می توانند به راحتی از طریق سامانه آنلاین پایدار تمامی امور مربوط به ثبت برند و یا فعالیت های ثبتی خود در زمینه های مختلف را به صورت کاملا آنلاین انجام دهند.

پس از دریافت استعلام های لازم و مشخص کردن نام برند و طراحی لوگوی تجاری که جزء خدمات ویژه پایدار ثبت نیز هستند شما می توانید مدارک و اطلاعات خود را بر روی وب سایت آپلود کرده تا تیم حقوقی این مجموعه نسبت به بررسی آنها اقدام نماید و در صورتی که هیچ گونه مشکلی در مدارک شما وجود نداشته باشد عملیات ثبت برند قالیشویی برای شما به صورت کاملاً آنلاین انجام شود که با در نظر گرفتن عدم نیاز به پرداخت هزینه های ایاب و ذهاب و انجام کارها به صورت آنلاین و البته کمترین هزینه و تعرفه پرداخت شده برای ثبت برند می توانیم بگوییم که با ثبت برند آنلاین شما صرفه جویی بسیار ویژه‌ای را در هزینه های خود انجام خواهید داد.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.