پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

ثبت برند شکلات با جدیدترین شرایط و مدارک

ثبت برند شکلات با جدیدترین شرایط و مدارک

با انجام تمامی شرایط و مراحلی که برای ثبت برند شکلات که امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین محصولات در بین عموم کاربران رواج پیدا کرده است، شما می توانید از برند خود در مقابل گزند رقبا و سوء استفاده آنها مراقبت کرده و همچنین به رشد و توسعه بسیار زیاد برند خود در زمینه های مختلف فکر کنید و از این طریق هزینه هایی که برای تبلیغات و مارکتینگ پرداخت می‌کنیم را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشید.

برندهایی که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند با ثبت قانونی برند خود می‌توانند به راحتی به سود و درآمد بسیار بالاتری برسند و از این طریق نمایندگی های مختلفی را در شهرها و استان‌های مختلف دایر کرده و ارتباط سریعتر و راحت تر را با مشتریانی که آنها را به عنوان یک برند محبوب می‌شناسند و اعتماد بسیار بالایی به آنها دارند برقرار نمایند.

در این زمینه پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند و ثبت شرکت در کشورمان تمامی امور مربوط به ثبت برند شکلات را به صورت کاملا آنلاین و از طریق مشاوره و پشتیبانی تخصصی حقوقی انجام می دهد شما با ثبت برند خود به صورت کاملا آنلاین می توانید در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی قابل توجهی را به وجود بیاورید.

 

جدیدترین شرایط ثبت برند شکلات

ثبت برند شکلات با توجه به مزیت هایی که برای محبوبیت بسیار بالاتر در بین مشتریان دارد باعث می شود تا شما بتوانید در بین آن ها محبوب تری داشته باشید و از زمانی که شما برند محبوب تری در میان کاربران مختلف داشته باشید می توانید سود و درآمد بسیار بالاتری را به دست بیاورید و در این زمینه مشاهده می‌کنید که برندهای مطرحی در سراسر دنیا وجود دارند از جمله آنها می‌توان به برند نوتلا اشاره کنیم که با همین عملیات برندینگ و ثبت برند خود به صورت قانونی توانسته است به رشد و توسعه بسیار بالایی برسد.

برای اینکه بتوانید برند خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید باید شرایط مختلفی که برای ثبت برند در نظر گرفته شده است را به صورت کامل رعایت کنید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن و در همان مراحل اولیه برند خود را به صورت قانونی در مراجع ثبت کننده برند به ثبت برسانید و از مزیت‌های بسیار زیادی که دارد بهره مند شوید.

اولین و شاید مهم‌ترین شرط در مورد انتخاب نام و طراحی لوگوی تجاری برای ثبت برند شکلات را می توان عدم شباهت این برند به برند ثبت شده قبلی دانست که برای این کار باید حتما شما تمامی استعلام های لازم را در مورد برند و لوگو تجاری که قصد طراحی آن را دارید انجام دهید تا به هیچ عنوان برند شما به برندهای ثبت شده قبلی شباهتی نداشته باشد.

شرایط ثبت برند شکلات

 

در این زمینه پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند در ایران به صورت کاملا آنلاین شرایط را فراهم کرده است شما با پرداخت هزینه بسیار مناسب استعلام قبل از ثبت برند را انجام دهید و دغدغه‌ ای که برای ثبت برند شکلات دارید را از این طریق به پایان برسانید.

برای طراحی لوگوی تجاری این نکته را در نظر داشته باشید که لوگوی تجاری شما هرچقدر خلاقانه و جذاب باشد می تواند شانس ثبت بیشتری داشته باشد و اگر در هنگام انتخاب نام برند خود از اسامی خاص استفاده نکنید و یا اسامی مشاهیر و اسامی که مشابه برند قبلی باشد را برای برند خود انتخاب نکنید، قطعا شانس بیشتری برای ثبت برند شکلات خواهید داشت.

به همه این موارد باید این نکته را نیز اضافه کنید که یکی از مهمترین شرایطی که برای ثبت برند در نظر گرفته شده است این است که به نام و لوگوی تجاری شما مشتری را دچار کج‌فهمی در مورد خدمات و تولیداتی که به ارائه می‌دهید نکند و دقیقاً مشابه و در راستای همان چیزی باشد که شما در این زمینه فعالیت می کنید.

با رعایت کردن تمامی شرایط ثبت برند شکلات و همچنین تهیه کردن مدارکی در ادامه به آنها اشاره می کنیم شما می توانید به راحتی و با ارزان ترین هزینه ثبت برند تمامی امور مربوط به ثبت برند آنلاین خود را از طریق سامانه پایدار و با کمترین زمان و هزینه و دغدغه انجام دهید.

 

مدارکی که برای ثبت برند به آنها نیاز دارید

به طور کلی در کشور ما می‌توانیم برند خود را به دو صورت حقیقی و یا حقوقی به ثبت برسانید و نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که برای ثبت برند حقیقی نیاز به ثبت شرکت ندارید و می توانید با کپی مجوز فعالیت خود و همچنین کپی مدارک شناسایی به راحتی برند شکلات خود را به صورت کاملا حقیقی به ثبت برسانید و از مزیت های بسیار زیادی که دارد استفاده نمایید.

در صورتیکه قصد داشته باشید برند حقیقی شما به صورت لاتین نیز به ثبت برسد باید ابتدا برای دریافت کارت بازرگانی اقدام نموده و سپس همراه با دیگر مدارک ثبت برند شکلات تصویر کارت بازرگانی خود را نیز ارائه نمایید.

اما اگر فعالیت‌های خود را در قالب شرکت ادامه داده اید و قصد دارید که برند خود را نیز به ثبت برسانید، می توانید برای ثبت برند حقوقی اقدام نمایید که علاوه بر تصویر مدارک شناسایی اعضا و همچنین کپی مجوز فعالیت شما باید کپی آخرین روزنامه رسمی را نیز به مراجع ثبت کننده شرکت ارائه نمایید.

دو نکته مهم را باید در مورد ثبت برند صورت حقوقی در نظر داشته باشید این است که اگر فعالیت های شما برای ثبت برند توسط یک فرد دیگر مانند وکیل انجام شود باید حتماً به  او وکالت نامه معتبر بدهید و در صورتیکه قصد داشته باشید برند خود را به صورت لاتین نیز به ثبت برسانید و از آن برای صادرات استفاده کنید حتماً باید برای کارت بازرگانی اقدام نموده و تصویر آن را همراه با دیگر مدارک به مراجع ثبت کننده برند تحویل دهید.

 

ارزانترین روش ثبت برند شکلات

برای اینکه بتوانید برند شکلات خود را به ثبت برسانید از مزیت بسیار زیادی که در بالا به آن اشاره کردیم بهره مند شوید می توانید به سامانه مالکیت مرکز معنوی ایران مراجعه نموده و پس از درخواست اظهارنامه و همچنین پر کردن اطلاعات فرم های مورد نظر منتظر تاییدیه انجام دیگر مراحل به صورت حضوری و روال اداری باشید. در روال اداری شما باید پرونده را برای ثبت برند خود تشکیل داده و مدارکی که در بالا به آنها اشاره شد را در طی مراحل مختلف به مراجع ثبت کننده برند تحویل دهید تا پس از تایید نهایی اسم و لوگوی تجاری شما دو مرحله روزنامه رسمی را منتشر کرده و هزینه‌های آن را پرداخت کنید و در صورت نبود هیچ گونه شکایتی بتوانید ثبت برند شکلات را به درستی به پایان برسانید.

هزینه ثبت برند شکلات

 

با توجه به اینکه بسیاری از افراد دغدغه‌هایی را برای انجام امور اداری و تشکیل پرونده به خصوص در زمینه ثبت برند دارند پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه حقوقی آنلاین در کشور سعی کرده است و تمامی کارهای مربوط به ثبت برند را به صورت کاملاً آنلاین و با کمترین هزینه ثبت برند برای شما انجام دهد.

برای ثبت برند شکلات به صورت آنلاین شما مدارک و اطلاعات خود را به صورت آنلاین از طریق وب سایت در اختیار تیم حقوقی و پشتیبانی مجموعه قرار می دهید تا بررسی‌های لازم بر روی مدارک شما انجام شود.

در صورتی که تیم حقوقی و پشتیبانی این سامانه مشکلی در زمینه مدارک و لوگوی تجاری نام شما وجود نداشته باشد تمامی مراحل ثبت برند به صورت قانونی و با رعایت اصول و البته کمترین میزان تعرفه و هزینه ثبت برند در ایران برای شما انجام می دهند.

اعتماد به یک تیم متخصص که سابقه ثبت برند های مطرح کشوری را در کارنامه خود دارد و البته استفاده از مزیت های ثبت برند آنلاین که باعث کاهش هزینه های ایاب و ذهاب و همچنین صرفه جویی بیشتر در وقت و هزینه های شما می شود می تواند به عنوان مهم ترین وجه تمایز سامانه آنلاین پایدار در ثبت برند شکلات برای شما باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.