پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت 100% آنلاین با کمترین هزینه

ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت 100% آنلاین با کمترین هزینه

با انجام تمامی مراحل ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت شما می توانید از تمامی مزیت هایی که برای جلوگیری از سوء استفاده رقبا و همچنین سود و درآمد بسیار بالا در این زمینه حاصل می‌شود استفاده نموده و به راحتی یک برند و لوگوی تجاری قانونی داشته باشید که مشتریان بیشتری را برای استفاده از خدمات شما ترغیب می کند.

با توجه به اینکه امروزه مبحث طراحی سایت و فعالیت در این زمینه بسیار مورد توجه قرار گرفته است بسیاری از دوستان سوالات زیادی را در مورد مراحل و شرایط ثبت برند شرکت در این مطلب قصد داریم به صورت کامل این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که سامانه آنلاین پایدار ثبت علاوه بر انجام تمامی امور حقوقی و ثبتی به صورت کاملاً آنلاین تمامی مراحل ثبت برند شما را با استفاده از یک تیم حقوقی با تجربه و کاردان و به صورت کاملاً حرفه ای با مشاوره آنلاین و رایگان انجام می دهد. در صورتی که هنوز عملیات ثبت شرکت طراحی سایت را انجام نداده اید، سامانه آنلاین پایدار تمامی امور مربوط به ثبت شرکت را نیز برای شما از 0 تا 100 به صورت آنلاین انجام می دهد.

ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت

همزمان با شروع کرونا در سراسر جهان کسب و کار های اینترنتی که بر پایه وبسایت بودند توانستند رشد بسیار زیادی را تجربه کنند و این موضوع به عنوان یک عامل برای ارتباط بهتر و سریع تر مردم نسبت به خرید اینترنتی و ارائه خدمات اینترنتی و آنلاین تلقی شد.

بسیاری از کسب و کارها پس از این اتفاق سعی کردند که با فعالیت خود در قالب وب سایت و شبکه‌های مجازی مشتریان و مخاطبان خود را حفظ نموده و البته مشتریان جدید را نیز برای کسب و کار خود جذب نمایند.

با توجه به این که عموم مردم به سمت استفاده از خدمات اینترنتی رفتند، طراحی سایت و ارائه خدمات مربوط به آن به عنوان یک شغل بسیار ویژه و محبوب که درآمد بسیار بالایی نیز دارد معرفی شد. به همین دلیل بسیاری از کسب و کارهایی که در این زمینه و در زمینه‌های مشابه فعالیت می‌کردند سعی کردند تا با ارائه خدمات مربوط به طراحی سایت به راحتی در این زمینه فعالیت داشته باشند و سود و درآمد بسیار بالایی را کسب کنند.

با توجه به رقابت بسیار شدیدی که در این زمینه بین کسب و کارهای مختلف که قبل از شروع کرونا و بعد از شیوع کرونا شکل گرفتند وجود دارد در صورتی می‌توانیم بگوییم که به آینده یک کسب و کار باید امیدوار بود و البته رشد و توسعه آن نیز رقم بخورد که شما بتوانید تمامی مراحل و شرایط ثبت برند شرکت طراحی سایت را انجام دهید.

انجام این مراحل و شرایط و ارائه مدارک به مراجع صادرکننده برند باعث می شود تا شما از مزیت‌های بسیار زیادی در این زمینه بهره مند شده و به راحتی کسب و کار خود را به نوعی بیمه کرده و به فکر گسترش و رشد آن باشید زیرا مشتریان به کسب و کاری که به صورت قانونی به ثبت رسیده باشد و البته برند آن در سطح مشتریان کسب و کارهای دیگر محبوب و مشهور باشد اعتماد بیشتری دارند و همین مسئله باعث می‌شود تا شما بتوانید با شرکت ها و وب سایت های مختلف قرارداد همکاری امضا نموده و از این طریق به درآمد بسیار بالاتری برسید.

مزایای ثبت برند شرکت طراحی سایت

مزیت های بسیار زیادی که برای ثبت برند و البته ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت در نظر گرفته شده است می‌تواند همه شرکت ها و کسب و کارهایی که در این زمینه فعالیت می کنند را ترغیب کند تا از این خدمات استفاده نمایند.

مزیت های ثبت برند

با توجه به اینکه عملیات ثبت برند و قانونی کردن آن باعث می‌شود تا کسب و کار شما به صورت کاملا رسمی و تایید شده به ثبت برسد، رقبا و دیگر شرکت ها و کسب و کارها نمی توانند به هیچ عنوان از نام برند و لوگو تجاری شما سوء استفاده کرده و از آن برای جذب مشتریان شما استفاده نمایند. این موضوع معمولا برای شرکت ها و کسب و کارهایی که به صورت گسترده‌تر فعالیت می‌کنند و مشتریان بیشتری دارند می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد که شرکت هایی که به دنبال سوء استفاده از نام برند آنها هستند نتوانند از این طریق مشتریان آنها را برای خود جذب کرده و عملیات طراحی سایت و پشتیبانی آن را به عهده بگیرند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که عملیات برندینگ با ثبت برند کاملاً متفاوت از شما زمانی که عملیات برندینگ کسب و کار خود را انجام داده باشد اما برند خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت نرسانده باشید نمی توانید از امتیازات برند استفاده نموده و به هیچ عنوان در صورت سوء استفاده رقبا قابلیت شکایت از این کار را نداشته و از این طریق قطعاً مشتریان زیادی را از دست خواهید داد.

علاوه بر این زمانی که شما عملیات ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت را به درستی انجام داده باشید و یک شرکت کاملاً قانونی با لوگوی و برند تایید شده داشته باشید می توانید به راحتی اعتماد مشتریان را جذب نموده و از این طریق پروژه های بیشتری را برای همکاری داشته باشید.

در کنار این موضوع زمانی که برند خود را به صورت قانونی به ثبت رسانید می توانید از امتیازات قانونی کردن یک برند مانند اعطای وام ها و یا ارائه امتیاز نمایندگی استفاده کنید که قطعاً می‌تواند سود و درآمد بسیار بالاتری را برای گسترش کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

در کنار این موارد می‌توانیم به افزایش دارایی خالص شما بعد از ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت شرکت اشاره کنیم که باعث می شود تا از این طریق نیز ارزش شرکت و همچنین برند شما بالاتر رفته و در صورت نیاز بتوانید آن را حتی به کسب و کارهای دیگر نیز به قیمت بسیار بالا بفروشید.

شرایط ثبت برند شرکت طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت بعد از شروع کرونا گسترش بسیار زیادی داشته اند و همین امر باعث شده است تا در صورتی که قصد داشته باشید برای ثبت برند در این زمینه اقدام نمایید ابتدا استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی دریافت نمایید.

گرفتن استعلام های لازم باعث می‌شود تا شما نسبت به نام برند و همچنین لوگو های تجاری که قبلاً طراحی شده است آشنایی کامل داشته باشید و همین موضوع به شما اجازه می دهد تا یک نام و لوگوی تجاری کاملاً جدید و مبتکرانه و خلاقانه به هیچ وجه قبلاً به ثبت نرسیده باشد را برای برند خود انتخاب نمایید.

استفاده از یک نام کاملاً مبتکرانه که خلاقیت بسیار زیادی نیز در آن به کار رفته باشد شانس شما را برای ثبت برند شرکت طراحی سایت بسیار بالا می برد.

علاوه بر این برای انتخاب نام برند خود نیز باید در نظر داشته باشید که از نام مشاهیر خاص در این زمینه و یا مکان های جغرافیایی نمی توانید استفاده کنید و البته در صورتی که قصد داشته باشید از اعداد در نام برند خود استفاده کنید باید از حالت ترکیبی استفاده کنید و به هیچ وجه شما نمی توانید از اعداد به صورت تنهایی استفاده کنید.

ثبت برند شرکت طراحی سایت

در صورتی که قصد داشته باشید لوگو کاملاً جدید و خلاقانه را برای کسب و کار خود انتخاب کنید که به هیچ عنوان به لوگو های ثبت شده قبلی شباهتی نداشته باشد می توانید از خدمات ویژه ای که پایدار ثبت برای طراحی لوگو تجاری در نظر گرفته است استفاده کنید.

از دیگر شرایط مهم ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که نام برند و همچنین لوگوی تجاری که برای آن انتخاب می کنید به هیچ عنوان نباید مشتری را دچار کج فهمی در شناخت خدمات شما بکند و مشتری در همان نگاه اول باید متوجه بشود که شما چه خدماتی را در این زمینه ارائه می‌کنید.

مراحل ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت

در صورتی که قصد داشته باشید برند خود را به صورت کاملا اصولی به ثبت برسانید باید ابتدا تمامی استعلام های لازم را از مراجع ثبت کننده برند کسب کنید که اگر در این زمینه اطلاعات کافی را ندارید می توانید از تیم حقوقی پایدار ثبت کمک بگیرید تا بتوانید با گرفتن استعلام های لازم در مراحل اولیه انتخاب نام و طراحی لوگوی تجاری خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید تا در مراحل بعدی ثبت برند به مشکلی برخورد نکنید.

بعد از گرفتن استعلام های لازم شما باید تمامی مدارک ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت را که به صورت حقیقی و یا حقوقی می باشد در اختیار مراجع صادرکننده برند قرار دهید.

در صورتی که بخواهید برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید باید علاوه بر کپی تمامی مدارک شناسایی و کارت بازرگانی در صورت استفاده از نام برند لاتین، کپی مجوز فعالیت خود را نیز در اختیار مراجع صادرکننده برند قرار دهید.

اگر قصد دارید تمامی مراحل ثبت برند شرکت طراحی سایت را به عنوان یک شخصیت حقوقی انجام دهید علاوه بر مدارکی که برای ثبت برند به صورت حقیقی لازم است شما باید کپی آخرین روزنامه رسمی فعالیت خود را نیز ارائه دهید.

دقت داشته باشید در صورتی که قصد داشته باشید تمامی این فعالیت ها توسط یک وکیل انجام شود باید وکالت نامه معتبر در اختیار من قرار دهید تا در مراحل ثبت برند دچار مشکل حقوقی نشود.

هزینه ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت

بعد از اینکه شما تمامی مدارک را آماده کردید باید از طریق سامانه مرکز مالکیت معنوی ایران اظهارنامه مربوطه را پر کرده و درخواست خود را برای ثبت برند در این زمینه ثبت نمایید. در صورتی که درخواست شما به صورت کامل ثبت شد شما می توانید بقیه مراحل را به صورت حضوری انجام دهید و تمامی کارهای مربوط به پرداخت هزینه ثبت برند را به صورت حضوری و طی مراحل اداری انجام دهید.

بهترین روش ثبت برند

با توجه به اینکه معمولا انجام کارهای اداری کمی طاقت فرساست، بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای سعی می‌کنند تا فعالیت‌های خود را به صورت آنلاین انجام دهند و در این راه سامانه پایدار ثبت با ارائه خدمات ویژه در زمینه امور حقوقی و ثبتی تمامی امور مربوط به ثبت برند و ثبت شرکت را به صورت کاملا آنلاین انجام می‌دهد.

در صورتیکه قصد داشته باشید مراحل ثبت برند شرکت خدمات طراحی سایت را به صورت آنلاین انجام دهید کافیست در صفحه مربوط به ثبت برند تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و مدارک مورد نظر را بر روی وب سایت پایدار آپلود کنید. پس از تایید نهایی وب سایت با پرداخت هزینه مربوط به ثبت برند شما باید منتظر بررسی نهایی تیم حقوقی ما باشید که در صورت عدم وجود هیچ مشکلی برای انجام مراحل ثبت برند می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته واتساپ با تیم حقوقی ما در ارتباط باشید و در جریان تمامی مراحل ثبت برند شرکت طراحی سایت خود قرار بگیرید.

با توجه به اینکه پایدار ثبت ارزان ترین هزینه ثبت برند در ایران را ارائه می دهد شما می توانید با ارائه خدمات آنلاین این هزینه ها را به صورت قابل ملاحظه ای کاهش دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.