پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند در گیلان و رشت

ثبت برند در گیلان و رشت

ثبت برند در گیلان از طریق شرکت ها و موسسات مختلفی امکان پذیر است اما مهمترین موضوعی که باید در نظر داشته باشید این است که چه شرایطی برای ثبت برند و لوگو تجاری در این استان و در شهر رشت در نظر گرفته شده است و شما برای اینکه بتوانید ارزش و اعتبار کسب و کار خود را بالاتر ببرید باید چه مدارکی را در اختیار مراجع ثبت کننده برند و لوگو تجاری قرار دهید.

علاوه بر مراجعه به سامانه مالکیت مرکزی و معنوی ایران شما می توانید از طریق سامانه آنلاین پایدار به راحتی تمامی امور ثبتی خود از جمله ثبت برند و لوگو تجاری را به صورت کاملاً آنلاین همراه با استعلام های ثبت برند و البته مشاوره رایگان برای انتخاب نام برند و لوگو تجاری را انجام دهید. در ادامه مطلب به بررسی شرایط و مراحل مدارکی که برای ثبت برند در گیلان و رشت در نظر گرفته شده است به این موضوع می پردازیم که انتخاب سامانه آنلاین پایدار و اقدام برای ثبت برند و لوگو تجاری از طریق این سامانه چه مزیت هایی را برای شما به همراه خواهد داشت.

علاوه بر ثبت برند، شما می توانید با ثبت شرکت در رشت به راحتی به کسب و کار خود در استان گیلان اعتبار ببخشید و به سود و درآمد های بالاتری نیز برسید.

ثبت برند در گیلان و رشت

همه ما استان گیلان را به عنوان یک استان سرسبز و گردش پذیر می شناسیم که کسب و کارها در این استان خدمات بسیار زیادی را به گردش گران ارائه می شود.

کسب و کارهایی که در این استان فعالیت می‌کند و در زمینه‌های مختلف از جمله زمینه های خدماتی و تولید محصولات مختلف که به عنوان سوغات در این استان شناخته می‌شود فعالیت دارند، برای اینکه بتواند ارزش و اعتبار کسب و کار خود را در بین مشتریان گیلانی و همچنین کاربران دیگر شهرها و استان‌ها بالاتر ببرند باید تمامی امور مربوط به کسب و کار خود را به صورت کاملاً قانونی و بر اساس روال اداری انجام دهند.

ثبت برند و لوگو تجاری در رشت باعث می شود تا کسب و کار شما در بالاترین میزان ارزش و اعتبار قرار بگیرد و بتوانید با عملیات مارکتینگ و تبلیغات بسیار درست به محبوبیت بسیار بالایی در میان مشتریان و دیگر کسب و کار هایی که قصد همکاری با آنها را دارید دست پیدا کنید.

در کنار این موضوع زمانی که شما برای ثبت برند و لوگو تجاری در استان گیلان اقدام می کنید این فرصت را از رقبا گرفته اید که از نام و لوگوی تجاری شما برای جذب مشتریان استفاده کنند و در واقع می‌توانیم بگوییم که به بهترین شکل ممکن فرصت را برای رشد و توسعه برند و لوگو تجاری خود را شناختن بیشتر آن به مشتری ها فراهم می آورید.

در کنار موضوع اگر خدمات و کالاهای که در استان گیلان ارائه می دهید محدود به این استان نباشد می توانید به راحتی با ثبت برند و لوگو تجاری خود تمامی کالا ها و خدمات خود را در دیگر استان‌ها از طریق نمایندگی نیز ارائه کنید. این موضوع می‌تواند با پرداخت هزینه بسیار کم سود بسیار بالایی را برای شما به همراه داشته باشد و جزو مهم ترین مزیت های ثبت برند در رشت میباشد.

در کنار همه این موارد ثبت برند در گیلان باعث می‌شود و اعتبار و ارزش کسب و کار شما بالاتر رفته و بتوانید از مزیت های قانونی مانند اعطای وام های دولتی نیز برای رشد و توسعه کسب و کار خود استفاده نمایید.

ثبت برند در رشت

استعلام قبل از ثبت برند در رشت چگونه انجام می شود؟

برای اینکه بتوانید برند خود را در گیلان و رشت به ثبت برسانید و از مزیت های بسیار زیادی که لوگوی تجاری برای شما به همراه دارد استفاده کنید باید به درستی و در سریعترین زمان ممکن تمامی شرایطی که برای ثبت برند و لوگو تجاری در نظر گرفته شده است را رعایت کنید.

اولین و شاید مهمترین شرایط ثبت برند در رشت را بتوانیم عدم شباهت برند و لوگو تجاری شما به برند ها و لوگوی تجاری قبلی بدانیم که این موضوع از طریق استعلام ثبت برند انجام می شود.

در واقع شما نه تنها در استان گیلان بلکه در کل کشور باید استعلام ثبت برند خود را انجام دهید تا برند و لوگو تجاری که قصد خلق و ثبت کردن آن را دارید به هیچ وجه شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی نداشته باشد.

برای اینکه بعد از استعلام ثبت برند بتوانید جلوی شباهت برند خود به برندهای رقبا را بگیرید بهتر است از نام ها و لوگوی تجاری کامل خلاقانه و جدید برای ثبت برند در گیلان و رشت استفاده نمایید تا بتوانید در همان مراحل اولیه و قبل از رد شدن برند خود عملیات ثبت برند را از طریق مراجع قانونی انجام دهید.

شرایط ثبت برند تجاری در رشت

علاوه بر شرط مهمی که در بالا به آن اشاره شد شما باید برای اینکه برند تجاری خود را به ثبت برسانید به دو نکته بسیار مهم نیز توجه داشته باشید.

اولین و مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که به نام و لوگوی تجاری شما باید کاملا معرف کسب و کار شما بوده و مشتری را در حین شناخت خدمات شما دچار گمراهی نکند. پس به عبارتی اگر قصد دارید به نام و لوگوی تجاری شما به شکل خلاقانه ای به ثبت برسد باید به این موضوع نیز اشاره کنید که برند شما مفهوم کسب و کارتان را نیز به مشتری منتقل نماید.

در کنار همه این موارد زمانی که قصد طراحی لوگوی تجاری را دارید باید این نکته را در مورد شرایط ثبت برند تجاری در نظر داشته باشید که لوگوی تجاری کسب و کار شما برای ثبت برند در گیلان شباهتی به لوگوهای تجاری رسمی و ثبت شده در کشور مانند آرم هلال احمر و یا سازمان استاندارد و دیگر لوگو ها نداشته باشد.

علاوه بر این برای انتخاب نام اسامی برند می توانید از اسم های خلاقانه استفاده کنید و این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از اسامی خاص و یا اسامی مشاهیر در زمینه های مختلف و البته مکان های جغرافیایی به هیچ عنوان برای برند قابل قبول نیست و شما برای ثبت برند در گیلان باید به دنبال اسامی خلاقانه و جدید باشید.

مدارک ثبت برند در گیلان

مهمترین مدارک ثبت برند در گیلان

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که به طور کلی شما می توانید عملیات ثبت برند در رشت را به دو صورت حقیقی و یا حقوقی انجام دهید و از مزیت های قانونی آن بهره مند شوید.

در صورتی که قصد داشته باشید عملیات ثبت برند گیلان خود را به صورت قانونی انجام دهید و البته قبلاً شرکت خود را به صورت رسمی ثبت کرده اید باید برای ثبت برند به صورت حقوقی اقدام کنید که به مدارک زیر نیاز دارد.

تصویر کارت شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی

تصویر آخرین روزنامه رسمی و تغییرات شرکت

تصویر مجوز فعالیت می تواند جواز کسب و پروانه بهره برداری و یا موارد مشابه باشد.

 

در صورتی که قصد برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید و فقط مجوز فعالیت کسب و کار خود را دریافت کرده اید باید در کنار مجوز کسب و کار فعالیت می تواند جواز کسب پروانه بهره برداری باشد مدارک دیگری مانند کارت شناسایی که شامل شناسنامه و کارت ملی است را به مراجع ثبت کننده برند در گیلان را ارائه نمایید.

ثبت برند لاتین در رشت

با توجه به اینکه فرصت برای صادرات در استان گیلان بسیار مهیا می‌شود داشت بسیاری از کسب و کارها برای کسب سود بیشتر به سراغ ثبت برند و لوگو تجاری در استان گیلان به صورت لاتین می‌روند تا بتوانند عملیات صادرات کالا یا خدمات خود را به کشورهای دیگر به راحتی انجام دهند.

برای ثبت برند لاتین در گیلان به صورت حقیقی و حقوقی لازم است تا در کنار همه مدارکی که ارائه می‌کنید کپی کارت بازرگانی معتبر خود را نیز ارائه نمایید.

البته نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر قصد دارید یک وکیل کارهای ثبت برند در گیلان را برای شما انجام دهد بهتر است به او وکالتنامه معتبر ارائه نمایید.

 

بهترین شرکت ثبت برند در گیلان کدام است؟

برای اینکه بتوانید برند و لوگو تجاری خود را در رشت به صورت رسمی به ثبت برسانید می توانید از طریق سامانه مالکیت معنوی ایران برای ثبت برند خود اقدام نموده و پس از پر کردن درخواست اظهارنامه و تایید آن تمامی مراحل خود را از طریق مراکزی که در استان ها و شهرهای مختلف دارد به صورت روال اداری و حضوری انجام دهید.

سامانه آنلاین پایدار برای کاهش هزینه های شما سعی کرده است تا تمامی امور مربوط به ثبت برند در رشت را به صورت کاملا آنلاین و با ارزانترین هزینه و تعرفه ثبت برند در ایران انجام دهد.

با توجه به پایین بودن هزینه های ثبت برند و لوگو تجاری در این سامانه و کاهش هزینه های رفت و آمد و ایاب و ذهاب و همچنین کاهش هزینه‌های مربوط به روال اداری و تشکیل پرونده می‌توانیم بگوییم که بهترین شرکت ثبت برند در گیلان و ارزان ترین هزینه برای آن در نظر گرفته شده است اقدام از طریق سامانه آنلاین پایدار می باشد.

مدت زمان ثبت برند در رشت چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالات که بسیاری از کاربران در مورد ثبت برند در رشت از کارشناسان می پرسند این است که مدت زمان ثبت برند در این استان و استان‌های مختلف کشور پس از استعلام ثبت برند چقدر است و چقدر طول می کشد تا برند به صورت رسمی و قانونی به ثبت برسد.

به صورت معمول بین دو تا سه ماه برای ثبت برند و لوگو تجاری در گیلان زمان لازم است اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر از مشاوره و تجربه کارشناسان و متخصصین در این امر استفاده نکنید ممکن است در چند مرحله برند شما مردود و رد شود و همین موضوع باعث شود تا علاوه بر تحمیل هزینه‌های اضافی مدت زمان ثبت برند شما نیز بسیار طولانی شود.

برای کاهش هزینه ها و مدت زمان ثبت برند در گیلان بهتر است از مشاوره و راهنمایی کارشناسان متخصص سامانه آنلاین پایدار که در انتخاب نام برند و همچنین انتخاب و طراحی لوگوی تجاری به شما کمک می کند استفاده کنید.

از خدمات آنلاین پایدار ثبت و از طریق فرم های قرار گرفته روی سایت می توانید برای ثبت برند در دیگر استان های کشور نیز استفاده نمایید.

ثبت برند در ایلام

ثبت برند در مشهد

ثبت برند در خرم آباد

ثبت برند در اهواز

ثبت برند در زنجان

ثبت برند کافی شاپ در استان های مختلف

ثبت برند در اردبیل

ثبت برند در گرگان

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

2 دیدگاه دربارهٔ «ثبت برند در گیلان و رشت»

محمد غلامی گفت:

استعلام ثبت برند در گیلان به نسبت برند های تجاری رشت انجام میشه یا تمام برند های ایران؟

تیم تولید محتوا گفت:

با سلام باید نسبت به تمامی برند های ثبت شده در ایران این استعلام صورت بگیره. در صورتی که قصد ثبت برند لاتین رو دارین باید استعلام نسبت به کشور های صادر کننده هم انجام بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.