پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند در گرگان و گلستان

ثبت برند در گرگان و گلستان

ثبت برند در گرگان شرایط ویژه ای است تا کسب و کارهای مختلفی که در زمینه های مختلف تولیدی و خدماتی در این استان فعالیت می کنند بتوانند به راحتی و در سریعترین زمان ممکن و ارزش و اعتبار کسب و کار خود را در بین مشتریان بالاتر برده و با بالا بردن محبوبیت برند و لوگو تجاری خود بین آنها بتوانند به سود و درآمد بسیار بالاتری برساند. چه مراحل و شرایط برای ثبت برند و لوگو تجاری در نظر گرفته شده است که کسب و کارهای مختلف به صورت حقیقی و یا حقوقی باید آنها را رعایت نمایند؟ به طور کلی مدت زمان و همچنین هزینه ثبت برند در ایران چقدر است و چه مدارکی را باید در طول مراحل مختلف به مراجع ثبت کننده برند تحویل دهیم؟ این تمامی سوالاتی است که در ادامه به صورت کامل و مفصل آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد

مزیت های ثبت برند گرگان کدامند؟

زمانیکه کسب و کارهای مختلف و شرکت هایی که در این استان فعالیت می کنند و البته بسیاری از کسب و کارهایی که در زمینه تولیدات صنایع دستی و فرهنگی فعال هستند باید فعالیت های خود را به صورت قانونی پی ببرند متوجه این موضوع می شوند که انجام این فعالیت ها به صورت قانونی می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی را برای آنها به همراه داشته باشد.

ثبت کردن یک برند و لوگو تجاری می تواند باعث شود تا مشتریان شما و همچنین کسب و کارهایی که قصد همکاری با آنها را دارید اعتماد بیشتری نسبت به کسب و کار شما داشته و این موضوع می تواند در بالا رفتن فروش و همچنین سود و درآمد شما تاثیر بسیار مستقیم و مثبت داشته باشد.

شاید مهم‌ترین مزیت ثبت برند در گرگان را این موضوع بدانیم که با ثبت کردن به نام و لوگوی تجاری به صورت قانونی جلوی هرگونه سوء استفاده را نسبت به نام به نام و لوگوی تجاری خود را گرفته اید.

در واقع زمانی که شما هزینه‌های زیادی را برای مارکتینگ و عملیات برندینگ در سطح کسب و کار و سازمان خود انجام می دهید ممکن است پس از مدت زمانی متوجه شوید که برخی از رقبای شما از نام و لوگوی تجاری تان برای جذب مشتریان شما استفاده کردند.

در صورتی که برند و لوگوی تجاری شما به صورت قانونی به ثبت رسیده باشد در این مرحله می توانید با طرح شکایت مختلف روی سوء استفاده را بگیرید و هزینه‌ها و خسارت‌های وارد شده به خودتان را از آنها دریافت نمایید و جلوی جذب بیشتر مشتریان توسط این کسب و کارها را بگیرید. اما در صورتیکه عملیات ثبت برند و لوگو تجاری در گرگان انجام نشده باشد کسب و کارهای دیگر اگر از نام و لوگوی تجاری شما برای جذب مشتریان استفاده کنند شما به صورت قانون نمی تواند هیچ گونه شکایتی را مطرح کنید و به این صورت ممکن است سود و درآمد بسیار بالایی را از دست داده و هزینه‌ها و شکست‌های متوالی را متحمل شوید.

مزیت های ثبت برند در گرگان

اعطای نمایندگی و دریافت وام ها

اگر عملیات ثبت برند خود را درستی انجام دهید و برند و لوگوی تجاری شما در استان گرگان به درستی به ثبت رسیده باشد می توانید از مزیت‌های قانونی بهره‌مند شوند و خود این موضوع باعث می‌شود تا ارزش و اعتبار برند شما بالاتر برود و در صورتی که قصد داشته باشد در سال‌های آینده برند خودتان را به فروش برسانیم می توانید با صرف هزینه های بسیار بالا و با قیمت بسیار گران این کار را انجام دهید که این خود نیز یک نوع سودآوری به حساب می‌آید.

از دیگر مهم‌ترین مزیت های ثبت برند در گرگان می توان به اعطای نمایندگی به شهرها و استان‌های مختلف در صورت عدم محدودیت فعالیت ها و خدمات کسب و کار به یک استان اشاره نمود که باعث می شود تا با صرف کمترین هزینه می توانید درآمد بسیار بیشتری به دست آورده و با مشتریان خود در شهرها و استان های مختلف ارتباط نزدیکی داشته باشید.

علاوه بر این زمانی که شما تمامی شرایط ثبت برند را رعایت کرده باشید و به نام و لوگوی تجاری شما به صورت قانونی به ثبت رسیده باشد می توانید از اعطای وام های دولتی برای کسب و کارهای کوچک و قانونی استفاده کرده و کسب و کار خود را برای رقابت با کسب و کارهای بزرگ در زمینه های مختلف آماده کنید.

مهمترین شرط ثبت برند در گرگان کدام است؟

برای اینکه بتوانید برند و لوگوی تجاری خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید باید شرایط و ضوابطی که به صورت قانونی مطرح شده است را رعایت نمایید. برای انتخاب نام و لوگوی تجاری باید به این موضوع دقت داشته باشید که استفاده از اسامی خاص و اسامی مشاهیر و همچنین نام های جغرافیایی و البته لوگو های ثبت شده قبلی و لوگوهای رسمی سازمان ها و نهادهای کشور امکان پذیر نمی باشد و شما برای اینکه بتوانید شانس ثبت برند و لوگو تجاری خود را بالاتر ببرید باید از اسامی و لوگو های جدید و خلاقانه استفاده کنید.

در کنار این موارد مهم ترین شرط ثبت برند تجاری در گرگان را می توانیم عدم شباهت برند مورد نظر به برندهای ثبت شده قبلی بدانیم. برای اینکه از این کار جلوگیری کنید باید حتماً تمامی استعلام های لازم را در مورد برند ثبت شده انجام دهید تا متوجه شوید برند و لوگوی تجاری که قصد ثبت کردن آن را دارید به شما به برندهای ثبت شده قبلی در استان گرگان و سایر شهرستان ها و استان های کشور ثبت نشده است.

البته در کنار همه این موارد برای ثبت برند در گرگان باید به این نکته نیز اشاره کنیم که نام برند و لوگو تجاری که برای آن در نظر می گیرید نباید هیچ عنوان مشتری را دچار کج فهمی و گنگی کند.

انواع ثبت برند و لوگوی تجاری در گرگان

زمانی که قصد ثبت لوگوی تجاری در گرگان را داشته باشید این سوال برای شما پیش می آید که شما به چند نوع مختلف می‌توانید برند و لوگوی تجاری خودتان را در این شهرستان به ثبت برسانید.

زمانی که شرکت و کسب و کار خود را به صورت رسمی به ثبت رسانده اید باید برای ثبت برند به صورت حقوقی اقدام نماید اما اگر قبلاً فعالیت‌های خود را فقط در حد کسب مجوز انجام داده اید می توانید برند خود را به صورت حقیقی با هزینه‌های کمتر به ثبت برسانید.

مزیت هایی که برای ثبت برند در گرگان در نظر گرفته شده است برای هر دو مورد یکسان از شما زمانی که به نام و لوگوی تجاری خود را به صورت حقیقی و حقوقی به ثبت برسانید می توانید از مزیت‌های که در بالا به آنها اشاره شده بهره مند شوید.

مهمترین مدارک ثبت برند در گرگان کدامند؟

در مورد ثبت برند در گرگان باید این نکته را در نظر داشته باشید که شما برای ثبت برند به صورت حقیقی و حقوقی باید مدارک متفاوتی را ارائه نماید.

مهمترین مدارک مورد نیاز برای ثبت برند به صورت حقیقی در زیر آورده شده است.

کپی کارت شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی

کپی مجوز فعالیت که می‌تواند جواز تاسیس و پروانه بهره برداری و یا موارد مشابه باشد.

تصویر لوگوی تجاری و نام برند شما در ابعاد و اندازه های خواسته شده

کپی کارت بازرگانی در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت لاتین دارد استان گلستان به ثبت برساند.

مدارک ثبت برند در گرگان و گلستان

اگر شرکت فعالیت خود را به صورت رسمی به ثبت رساند آید باید تمامی مدارک زیر را برای ثبت لوگوی تجاری در گرگان ارائه نماید.

کپی کارت شناسایی تمامی اعضا شامل کارت ملی و شناسنامه

کپی آخرین روزنامه رسمی تغییرات شرکت

تصویر لوگوی تجاری و نام برند شما در ابعاد و اندازه های خواسته شده

کپی مجوز فعالیت می تواند جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری و موارد مشابه باشد.

و کپی کارت بازرگانی معتبر برای اینکه برند خود را میتوانید به صورت لاتین به ثبت برسانید.

همیشه باید در نظر داشته باشید که اگر قصد دارید تمامی این موارد توسط یک فرد سوم انجام شود باید به وکالت نامه معتبر بدهید تا در مراحل ثبت برند در گرگان دچار مشکل قانونی نشود.

روش های ارزان ثبت برند در گرگان

به طور کلی باید برای ثبت کردن یک برند و لوگو تجاری وارد سامانه مالکیت معنوی ایران شده و پس از اظهار نامه ای که در اختیار شما قرار می گیرد و تکمیل کردن آن منتظر تاییدیه برای انجام ادامه مراحل به صورت روال اداری باشید.

بسیاری از موسساتی که در زمینه‌های مختلف حقوقی و ثبتی فعالیت می کنند تمامی کارهای مربوط به ثبت برند و لوگو تجاری شما را به صورت واسطه انجام می‌دهند و نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که هزینه و طراحی ثابتی برای ثبت برند در گلستان در نظر گرفته نشده است و شما زمانی که قصد داشته باشید ماموریت را انجام دهید ممکن است هزینه‌های بسیار زیادی از شما دریافت شود.

سامانه آنلاین پایدار برای جلوگیری از این مشکل و انجام تمامی امور ثبتی با ارزانترین تعرفه ثبت برند سعی کرد تا تمام امور ثبتی شما در استان‌های مختلف را به صورت کاملا آنلاین و از طریق فرم‌هایی که بر روی وبسایت قرار گرفته است انجام دهد.

پس از تکمیل فرم و با پرداخت هزینه مربوطه ثبت برند و لوگو تجاری کارشناسان ما با شما تماس گرفته تا تمامی مدارک ارسال شده را با شما چک نمایند و مراحل ثبت برند که به صورت ۲۴ ساعته و از طریق پشتیبانی آنلاین می تواند توسط شما چک شود شروع شده تا شما بتوانید در مدت زمانی کمتر از سه ماه به نام و لوگوی تجاری خود را به صورت کاملاً آنلاین و پرداخت کمترین هزینه و تعرفه ثبت برسانید.

نکته مهمی که باید در استفاده از خدمات سامانه آنلاین پایدار در نظر داشته باشید این است که شما می توانید برای انتخاب نام و طراحی لوگوی تجاری نیز است کارشناسان و متخصصین ما کمک بگیرید و با پرداخت کمترین هزینه بهترین نام و لوگوی تجاری را برای شرکت و کسب و کار خود برای مطرح شدن و محبوبیت بیشتر در بین مشتریان را انتخاب نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

2 دیدگاه دربارهٔ «ثبت برند در گرگان و گلستان»

Ghafari گفت:

لیست کامل هزیته های ثبت برند در گرگان رو کجا میتونم ببینم؟؟

علی پایدار گفت:

کاربر گرامی
کافیست جهت ثبت برند با شماره 02125917699 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.