پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند در همدان

ثبت برند در همدان

ثبت برند در همدان به کسب و کارهایی که در این استان فعالیت می کنند کمک می کند تا بتواند اعتبار بسیار بیشتری در نظر مشتریان خود پیدا کرده و بالابردن ارزش و دارایی کسب و کار خود، از مزیت های قانونی مختلفی استفاده نمایند. ثبت لوگو تجاری باعث می شود تا مشتریان شما اعتماد بیشتری نسبت به کسب و کار شما داشته و البته کسب و کارهای دیگر امکان سوء استفاده از نام برند و لوگو تجاری شما را نداشته باشند.

برای اینکه بتواند عملیات ثبت برند تجاری را در سریعترین زمان ممکن در استان‌های مختلف کشور انجام دهید می توانید از طریق سامانه آنلاین پایدار پس از استعلام برند خود به راحتی و به صورت کاملاً آنلاین تمامی مراحل ثبت برند را انجام دهید.

ثبت برند در همدان

با توجه به شهرک‌های صنعتی و استانهای صنعتی مختلفی که در داخل و اطراف همدان مانند قزوین و اراک وجود دارند، در این استان نیز فرصت برای رشد و توسعه کسب و کارهای مختلف فراهم شده است. کسب و کارهای تولیدی و خدماتی که در استان همدان راه‌اندازی می‌شوند به دلیل رقابت در بسیاری از حوزه‌ها برای اینکه بتوانند اعتماد بیشتر مشتریان خود را جلب نماید باید به دنبال بالابردن ارزش دارایی و کسب و کار خود از طریق ثبت فعالیت های خود به صورت قانونی باشد.

ثبت برند و لوگوی تجاری این اعتماد را به مشتریان شما می دهد تا بتوانند به راحتی از خدمات تولیداتی که در اختیار آن ها قرار می‌دهد استفاده نمایید و در این راه هیچ مشکل و یا مسئله برخورد نکند. این موضوع در مورد ثبت شرکت در همدان نیز وجود دارد و باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما در نزد مشتریان می شود.

کسب و کارهای مختلفی در زمینه های متفاوت در شهر همدان راه اندازی شده اند و برای اینکه بتوانند مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب نمایند که البته سود و درآمد بسیار بیشتری را به همراه دارد باید به دنبال ثبت نام و لوگوی تجاری خود به صورت کاملاً قانونی بروند تا بتوانند از مزیت های بسیار زیاد آن استفاده نمایند.

مهمترین مزیت های ثبت برند تجاری و لوگو

زمانی که یک برند تجاری و لوگو به صورت کاملا قانونی به حساب می رسد و تمامی عملیات قانونی و ثبتی آن به پایان رسیده باشد هیچ کسب و کار دیگری نمی تواند بدون اجازه از نام و لوگوی تجاری شما استفاده نماید. در صورت استفاده از لوگو و نام برند شما به راحتی می توانید برای جلوگیری از ضرر های وارد شده بیشتر و البته جبران خسارت وارد شده است که کار موردنظر شکایت کرده و در سریعترین زمان ممکن جلوی جذب مشتریان خود نسبت به کسب و کار جدید را بگیرید.

شرایط ثبت برند در همدان

در کنار همه این موارد نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که کسب و کارهای مختلفی که در زمینه‌های متفاوت فعالیت می کنند با ثبت برند و لوگو تجاری خود می‌تواند اعتماد مشتریان خود را سریعتر جذب نماید و این موضوع می‌تواند در شناخته شدن برند آنها در صورت رضایت مشتریان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

در کنار همه این موضوع ها زمانی که شما عملیات مارکتینگ و برندینگ را به درستی انجام داده باشید و برند و لوگوی تجاری خود را به ثبت رسانده باشید می توانید به عقد قرارداد های مختلف همکاری با کسب و کارها و شرکت‌های دیگر نیز خوش بین باشید زیرا این شرکت‌ها با ثبت برند و لوگو تجاری شما به راحتی به کسب و کار شما اعتماد کرده و این موضوع می‌تواند در افزایش درآمد و سود شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

کسب و کارهای مختلفی که ثبت برند در همدان را به درستی انجام داده باشند می‌توانند از مزیت های قانونی مانند اعطای وام ها و یا احداث نمایندگی در شهرها و استان های دیگر در صورتی که خدمات آنها منحصر به شهر همدان نباشد استفاده نمایند.

مهمترین شرایط ثبت برند تجاری در همدان کدامند؟

قبل از اینکه بخواهید عملیات ثبت برند در شهرها و استان های مختلف را انجام دهید باید به این نکته اشاره کنیم که برای ثبت برند و لوگو تجاری در زمینه های مختلف شرایط در نظر گرفته شده است که شما باید ابتدا تمامی این شرایط را رعایت کرده تا بتوانید در همان مراحل اولیه به درستی برند و لوگو تجاری خود را به ثبت برسانید.

یکی از مهمترین شرایطی که برای ثبت برند و لوگو تجاری در نظر گرفته شده است این است که برند و نام تجاری شما نباید به هیچ عنوان به برند های ثبت شده قبلی شباهتی داشته باشد. در مورد ثبت برند تجاری در یزد باید به این نکته اشاره کنیم که استعلامهای ثبت برند در زمینه‌های مختلف به خصوص در زمینه مورد نظر می تواند به جلوگیری از شباهت به نام و لوگوی تجاری برندهای ثبت شده قبلی کمک نماید اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حتماً باید از افراد متخصص و مشاوره در این زمینه استفاده کنید تا راهنمایی های کامل و جامعی را در مورد استعلام ثبت برند قبل از ثبت قانونی آن انجام دهند.

در صورتی که استعلام های ثبت و برند خود را انجام دادید باید برای انتخاب نام برند به این نکته توجه کنید که استفاده از اسامی خاص و همچنین استفاده از اسامی مستعار در زمینه های مختلف و البته اسلامی مشاهیر و یا نامهای جغرافیایی مکان های مختلف امکان پذیر نمی باشد.

هر چقدر می توانید در مراحل ثبت برند تجاری در یزد از نام برند و لوگو تجاری کامل خلاقانه و جدید استفاده نمایید شانس ثبت برند خود را با توجه به شرایط ثبت برند تجاری در نظر گرفته شده، بالاتر برده اید.

در مورد لوگو و نام های تجاری استفاده شده در کسب و کارتان نیز باید این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از لوگو ها و نهادهای رسمی کشور قابل امکان نبوده و شما در صورتی که شباهتی بین لوگو و نماد شما با لوگوهای رسمی کشور وجود داشته باشد در همان مراحل اولیه با رد عملیات ثبت برند در همدان مجبور خواهید بود تا دوباره و با لوگو و برند ای جدید برای ثبت خود اقدام نمایید.

انواع برند تجاری در همدان

در همدان شما می‌توانید برای همه کسب و کارها برند تجاری و لوگو مخصوص خود را ثبت نمایید و البته نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که مارکتینگ کردن و برندینگ کردن در سطح کسب و کار با ثبت برند و لوگو تجاری به صورت کاملاً قانونی متفاوت است و شما تا زمانی که عملیات ثبت برند در همدان را انجام داده باشید نمی توانید از مزیت هایی که آن استفاده نمایید و البته جلوی سوء استفاده رقبا را نیز بگیرید.

انواع ثبت برند در همدان

مهمترین شرایط که برای ثبت برند در نظر گرفته شده بود این بود که برند و لوگو تجاری شما به شماره ثبت شده قبلی نداشته باشد و در ادامه این موضوع باید بگویم که شما به صورت کلی می توانید برند خود را به دو نوع حقیقی و یا حقوقی به ثبت برساند.

در عملیات ثبت برند در همدان به صورت حقیقی شما نیازی به ثبت شرکت دارید و فقط با مجوز فعالیت کسب و کار خودتان می توانید به نام و لوگوی تجاری مخصوص خودتان را به صورت قانونی به ثبت برسانید.

اما اگر شرکت خود را به صورت کاملا رسمی به ثبت رسانده اید باید به صورت حقوقی و با در نظر گرفتن شرایط و مدارکی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم برند خود را به ثبت برسانید.

چه مدارکی برای ثبت قانونی لوگو تجاری لازم است؟

برای اینکه عملیات ثبت برند در همدان را به دو صورت حقیقی و یا حقوقی انجام دهید به مدارک تقریباً مشابهی نیاز دارید.

اولین مدرک کپی و تصویر کارت شناسایی اعضا می باشد که در هر دو نوع ثابت بر آن مشابه هست یعنی شما برای ثبت برند حقیقی و حقوقی نیاز دارید تا کپی کارت شناسایی اعضا و مدیر عامل و هیئت مدیره را در اختیار مراجع ثبت کننده برند قرار دهید.

در مرحله دوم شما باید به سراغ مجوز فعالیت بروید و مجوز کسب و کار شما که می تواند شامل پروانه تاسیس و مجوز و پروانه بهره برداری باشد را در اختیار مراجع ثبت کننده برند در همدان قرار دهید.

برای اینکه برند خود را به صورت حقوقی به ثبت برسانید، نیاز دارید تا کپی آخرین روزنامه رسمی و تغییرات شرکت را نیز به سایر مدارک ارائه نمایید.

 

ثبت برند تجاری در همدان به صورت لاتین

در صورتی که قصد دارند خود را به صورت لاتین به ثبت برساند و یا علائمی که در برند شما به کار رفته است باعث شده است تا شامل ثبت برند لاتین شوید باید حتماً برای اخذ کارت بازرگانی معتبر اقدام نموده و کپی آن را همراه با دیگر مدارک در مراحل مختلف ثبت برند به مراجع ثبت کننده تحویل دهید.

یکی از مهمترین خدمات که سامانه آنلاین پایدار در اختیار شما قرار می دهد این است که می توانید کارت بازرگانی خود را نیز به صورت کاملاً آنلاین و در قالب های مختلف از جمله حقیقی و حقوقی در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.

ارزان ترین هزینه ثبت برند در همدان

زمانی که قصد داشته باشید برند خود را در همدان به ثبت برسانید باید استعلام های لازم را ابتدا نسبت به تمامی برندهای ثبت شده در داخل کشور انجام دهید. اگر قصد داشته باشید برند مورد نظر شما به صورت لاتین سرد شود باید استعلام را نسبت به کشورهای خارجی که خواستار صادرات به آنها هستید را نیز انجام دهید تا برند شما نسبت به برندهای ثبت شده در آن کشور سنجیده شود.

با توجه به مسائل و مشکلاتی که در هنگام مراجعه و انجام روال عادی به سامانه مالکیت معنوی ایران وجود دارد تیم حقوقی پایدار ثبت سعی کرده است تا با ارائه تمامی مدارک و شرایط و ارائه خدمات مختلف دیگری از جمله طراحی لوگو برای ثبت برند در همدان به شما کمک می نماید تا بتوانید با ارزانترین تعرفه و هزینه ثبت برند در ایران به راحتی برند و لوگو تجاری خود را به صفر برسانید.

استفاده از پشتیبانی کارشناسان فنی و تخصصی که می تواند به درستی در انتخاب نام برند و طراحی لوگوی تجاری و همچنین طی کردن مراحل ثبت برند در همدان شما را راهنمایی کنند می توانند یکی از مهمترین مزیت هایی باشد که در کنار کاهش هزینه های ایاب و ذهاب و کاهش اتلاف زمان باعث می‌شوند تا شما در سریعترین زمان ممکن برای استفاده از این خدمات به صورت آنلاین اقدام نمایید.

به طور کلی معمولا بین دو تا سه ماه برای عملیات ثابت برند زمان لازم است اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر از مشاوره افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید ممکن است در چند مرحله برند شما به دلایل مختلفی رد شود که سامانه آنلاین پایدار خدمات مشاوره رایگان را برای این کار در نظر گرفته است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.