پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

ثبت برند در سمنان و هر آنچه که باید بدانید

ثبت برند در سمنان و هر آنچه که باید بدانید

برای اینکه بتوانید تمامی مراحل ثبت برند در سمنان را به درستی انجام دهید و به نام و لوگوی تجاری خود را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید باید ابتدا شرایطی که برای ثبت نام و لوگوی تجاری در این شهر و به‌صورت کلی در کشورمان در نظر گرفته شده است را رعایت کرده و بر اساس تمامی قوانین در نظر گرفته شده مدارک خود را تهیه کرده و در اختیار مراجع ثبت کننده برند قرار دهید.

برای اینکه دردسرهای انجام امور اداری و تشکیل پرونده ها در هنگام استفاده از سامانه مالکیت معنوی ایران را نداشته باشید بهتر است تمامی امور را به دست متخصصین سامانه آنلاین پایدار سپرده و بعد از استعلام های لازم، ثبت برند خود را در اختیار گذاشتن تمامی مدارکی که از شما درخواست می شود به راحتی برند و لوگو تجاری خود را از طریق کارشناسان و متخصصان حرف های این حوزه در سریعترین زمان ممکن به ثبت برسانید.

ثبت برند در سمنان

سمنان بیشتر به عنوان یک شهر صنعتی در کشورمان شناخته می‌شود که کارخانجات و شهرک های صنعتی بسیار زیادی در این استان و شهرستان دایر شده و به همین دلیل سرمایه‌گذاران بسیار زیادی برای کسب فرصت‌های جدید اقتصادی در این شهر وارد عمل می‌شوند.

کارخانجات تولیدی که در این شهر و استان فعالیت می کنند علاوه بر برطرف کردن نیازهای این استان به صورت کلی محصولات و خدماتی را برای کل کشور ارائه می‌دهند و برخی از آنها صادرات خود را به خارج از کشور نیز انجام می‌دهند.

برای اینکه این کسب و کارها بتوانند در دنیای پر رقابت امروز به سود و درآمد بسیار بالاتری برسند باید حتماً برای کسب و کار خود ارزش آفرینی کنند و این ارزش آفرینی از طریق ثبت شرکت و کسب و کار و همچنین ثبت برند و لوگو تجاری آنها به صورت کاملاً قانونی به دست خواهد آمد.

زمانی که برند و لوگوی تجاری یک کسب و کار به صورت کاملا قانونی به ثبت رسیده باشد محبوبیت بسیار بیشتری در نظر مشتریان داشته و البته شرکت و کسب و کار های دیگری که قصد داشته باشند از فعالیت‌ها و خدمات این کسب و کار استفاده کنند با اعتماد بسیار بیشتری برای این کار جذب می شوند.

مزیت های ثبت برند در سمنان

در واقع می‌توان گفت که ثبت کردن برند و لوگوی تجاری در استان سمنان باعث می‌شود تا کسب و کار شما در وهله اول محبوبیت بیشتری در میان مشتریان داشته باشد و البته در بخش دوم ارزش و اعتبار بسیار بیشتری داشته باشد. این موضوع می تواند در بالا رفتن ارزش دارایی شما نیز تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

مهمترین مزیت ثبت برند در سمنان چیست؟

زمانی که برای ثبت نام در سمنان اقدام می کنید باید این موضوع در نظر داشته باشید که ثبت کردن یک برند و لوگو تجاری در این استان باعث می‌شود تا رقبا و کسانی که در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کنند به هیچ عنوان نتوانند از نام برند و همچنین لوگوی تجاری شما که در نظر مشتریانتان شناخته شده است برای جذب مشتریان خود استفاده نمایند.

در واقع می توان گفت شما با ثبت برند و لوگو تجاری خود این اجازه را از رقبای خود را می‌گیرد که به نام و لوگوی تجاری شما سوء استفاده کرده و از طریق مشتریان شما را برای استفاده از خدمات و محصولات شان را جذب نمایند.

در کنار این موضوع دیگر مزیت‌هایی که ثبت کردن یک برند و لوگوی تجاری در استان سمنان می تواند در اختیار شما قرار دهد، اعطای نمایندگی در شهرها و استان های مختلف است. در واقع در صورتی که خدمات شما محدود به یک استان و شهرستان نباشد، می توانید به راحتی از این مزیت استفاده کرده و با تاسیس نمایندگی در شهرها و استان‌های مختلف سود و درآمد بسیار بالاتری را به دست بیاورید و ارتباط نزدیک تری را به مشتریان خود داشته باشید.

ثبت برند و لوگو تجاری می‌تواند امتیازات قانونی را برای شما به همراه داشته باشد و در صورت کسب و کار خود را تازه راه اندازی کرده اید وام های قانونی را در اختیار شما قرار دهد تا از این طریق بتواند کسب و کار خود را با توسعه و رشد به سمت سود و درآمد بسیار بالاتر ببرید.

 

مهمترین شرایط ثبت برند کدامند؟

در صورتی که قصد داشته باشید ثبت برند در سمنان را انجام دهید باید با شرایط و قوانین که برای ثبت نام و لوگوی تجاری در این استان و در کل کشور در نظر گرفته شده است آشنایی کامل داشته باشید. اولین و مهمترین شرایط که برای ثبت برند و لوگو تجاری در نظر گرفته شده است این است که برند و لوگو تجاری که قصد ثبت کردن آن را دارید به هیچ عنوان به برندهای ثبت شده قبلی شباهتی نداشته باشد.

برای جلوگیری از این شباهت و کپی بودن برند شما باید ابتدا تمامی استعلام های لازم را از مراجع ثبت کننده برند دریافت نمایید. اگر علم و تخصص کافی در این زمینه و یا زمان کافی برای انجام این کار را ندارید می توانید از خدمات ویژه سامانه آنلاین پایدار برای استعلام ثبت برند شما انجام می دهد استفاده نمایید و با بالاترین کیفیت تمامی امور مربوط به استعلام برند خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید.

نامی که برای برند تجاری خودتان انتخاب می کنید باید کاملا خلاقانه و جدید باشد و شامل اسامی مشاهیر و یا اسامی خاص و اسامی مناطق جغرافیایی نباشد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که نام تجاری شما باید کاملاً مفاهیم کسب و کار شما را در اختیار مشتری قرار دهد و مشتری را دچار گمراهی نکند.

در صورتی که علامت تجاری شما در ایران قصد فعالیت دارد باید حتماً لوگوی تجاری کاملاً خلاقانه را برای آن طراحی کنید که به هیچ عنوان شبیه به لوگو ها و نمادهای مکان ها و مراکز رسمی و دولتی مانند هلال احمر یا سازمان استاندارد و بازرسی نباشد.

مدارکی که برای ثبت برند در سمنان نیاز دارید

به صورت کلی شما برای اینکه بتوانید به نام و لوگوی تجاری خود را در استان سمنان به ثبت برسانید این کار را می توانید از طریق ثبت برند حقیقی و یا حقوقی انجام دهید. اگر فقط برای کسب کار خود مجوز فعالیت گرفته اید و شرکت خود را ثبت نکرده اید می توانید به نام و لوگوی تجاری خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید. اما اگر فعالیت شما در قالب ثبت شرکت به ثبت رسیده است قطعاً باید به نام تجاری خود را به صورت حقوقی ثبت کنید تا بتوانید از مزیت‌های بسیار زیادی در این زمینه استفاده کنید.

مهمترین مدارک ثبت برند در سمنان به صورت حقیقی:

تصویر مدارک شناسایی مانند کارت ملی و شناسنامه

تصویر مجوز فعالیت می تواند جواز کسب پروانه بهره برداری و غیره باشد.

تصویر کارت بازرگانی معتبر در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت لاتین برای انجام صادرات و مراودات با خارج از کشور به ثبت برسانید.

مدارک ثبت برند در سمنان

 

در صورتی که قصد دارند خود را صورت حقوقی به ثبت برسانید باید مدارک زیر را در اختیار مراکز ثبت برند در سمنان قرار دهید.

تصویر مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی

آخرین روزنامه رسمی تغییرات شرکت

کپی مجوز فعالیت و جواز کسب یا پروانه بهره برداری

ارائه کارت بازرگانی معتبر در صورت اقدام برای ثبت برند به صورت لاتین

نکته مهمی که باید در این مورد در نظر داشته باشید این است که اگر قصد دارید یک وکیل تمام کارهای مربوط به ثبت برند شما را انجام دهد باید حتماً به وکالت نامه معتبر در اختیار او قرار دهید تا در مراحل قانونی ثبت برند در سمنان دچار مشکلی نشود.

هزینه و مدت زمان ثبت برند و لوگو تجاری

در صورتی که قصد دارید با ارزانترین هزینه ثبت برند تجاری در ایران تمامی امور مربوط به برند و لوگو تجاری خود را انجام دهید می توانید از خدمات ویژه و آنلاینی که سامانه پایدار در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید.

از طریق این سامانه شما می توانید با ارزانترین تعرفه به راحتی و به صورت کاملاً آنلاین مدارک خود را در اختیار کارشناسان و متخصصین این حوزه قرار داده و بدون پرداخت هزینه هایی برای ایاب و ذهاب و تشکیل پرونده برند و لوگوی تجاری خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به ثبت برسانید.

در صورتی که قصد داشته باشید نام تجاری و لوگو بسیار مناسب برای برند خود انتخاب استفاده کنید و مشکلاتی در این زمینه داشته باشد می‌تواند از خدمات ویژه سامانه آنلاین پایدار در زمینه طراحی لوگوی تجاری برای ثبت برند در سمنان نیز استفاده کنید.

به صورت کلی عملیات ثبت برند شما بین ۲ تا ۳ ماه به طول می‌انجامد و شما در این مراحل می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته در جریان مراحل ثبت برند خود از طریق سامانه آنلاین پایدار قرار بگیرید.

البته در کنار این روش می توانید با مراجعه به سامانه مالکیت معنوی ایران تمامی امور مربوط به ثبت برند خود را انجام دهید که پس از تایید اظهارنامه شما لازم است تا مدارک و مراحل ثبت برند در سمنان را به صورت حضوری و روال اداری انجام دهید که معمولا برای برخی از کاربران سختی‌ها و مشکلاتی را دارد و باعث اتلاف زمان و پرداخت هزینه‌های بسیار زیادتری می‌شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

2 دیدگاه دربارهٔ «ثبت برند در سمنان و هر آنچه که باید بدانید»

احسان بختیاری گفت:

با سلام بسیار مطلب عالی بود… ممنون از توضیحات کامل شما…

تیم تولید محتوا گفت:

ممنون و سپاس از نظر لطف شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.