پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند در زنجان

ثبت برند در زنجان

ثبت برند در زنجان این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با توجه به شرایط صنعتی به و گردشگری که در این شهر وجود دارد به راحتی از طریق ثبت کردن برند تجاری خود با ارزش و اعتبار بخشیدن به کسب و کار خود و همچنین جذب اعتماد بیشتر مشتریان به راحتی بتوانید به سود و درآمد بسیار بالاتری برسید.

شرایط و مراحل مختلفی برای ثبت کردن یک برند تجاری در این استان در نظر گرفته شده است که تقریباً شبیه به شرایط دیگر استان‌های کشور می‌باشد و نکته مهمی که باید در مورد آن در نظر بگیرید این است که باید حتماً تمامی استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی در استان زنجان و در سطح کل کشور در نظر بگیرید تا بتوانید یک برند کاملا خلاقانه و جدید را به وجود بیاورید.

اهمیت ثبت برند در زنجان

برند و لوگو تجاری می‌تواند به کسب و کار شما ارزش و اعتبار بسیار بالایی را ببخشد و زمانی که مشتری برای خرید و استفاده از خدمات شما مراجعه می‌کند با توجه به اینکه برند شما را به عنوان یک برند مطرح می شناسد و از ثبت قانونی آن مطلع می‌شود می‌تواند با اعتماد بسیار بیشتری برای خرید محصولات و استفاده از خدمات شما اقدام نماید.

با توجه به اینکه در استان زنجان شهرک های صنعتی بسیار زیاد قرار گرفته اند و البته مراکز گردشگری نیز در این استان با توجه به کوهستانی بودن مناطق سردسیر آن هر ساله گردشگران زیادی را جذب می‌کنند، کسب و کارها و شرکت های مختلف می توانند از این طریق برند خود را در آن زمینه‌های مختلف به ثبت رسانده و به سود و درآمد بسیار بالایی برای ثبت برند در این زمینه دست پیدا کنند.

برای اینکه بتوانید برند خود را در زنجان به ثبت برسانید و از مزیت های بیشمار آن بهره مند شوید باید ابتدا تمامی مراحلی که برای ثبت برند در نظر گرفته شده است را به صورت کامل شناخته و سپس از طریق سامانه آنلاین پایدار ثبت برای ثبت کردن لوگوی تجاری و نام برند خود به صورت کاملا قانونی در سطح کشور اقدام نمایید.

سامانه آنلاین پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی کشور در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت به صورت کاملا آنلاین، تمامی امور مربوط به استعلام های برندهای ثبت شده قبلی و همچنین مراحل ثبت برند شما را به صورت کاملا آنلاین و با مشاوره و راهنمایی ۲۴ ساعته و رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

مراحل ثبت برند در زنجان

برای اینکه بتوانید برند خود را در زنجان به ثبت برسانید باید ابتدا یک نام تجاری مناسب را برای برند خود انتخاب کنید. قطعا انتخاب یک نام مناسب می‌تواند نقش بسیار زیادی در جذب مشتریان و همچنین بهینه سازی هزینه های تبلیغات در آینده برای شما داشته باشد به همین دلیل باید علاوه بر در نظر گرفتن شرایط که برای نام برند در نظر گرفته شده است شما به سمت انتخاب یک نام مناسب از نظر مارکتینگ و آگاه‌سازی برند خود بروید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن بیشترین مشتری را به سمت کسب و کار خود بیاورید.

بعد از انتخاب نام برند شما باید استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی انجام دهید تا هیچ گونه شباهتی بین برند شما و برندهای ثبت شده قبلی در این زمینه و در زمینه های مختلف وجود نداشته باشد.

در مرحله بعد شما باید تمامی مدارک ثبت برند که به دو صورت حقیقی و حقوقی انجام می‌شود را آماده کرده و در اختیار مراجع ثبت کننده برند قرار دهید.

بعد از تهیه مدارک شما باید پرداخت هزینه های مربوط به ثبت برند زنجان را انجام دهید و منتظر تایید نهایی و ثبت قانونی برند خود باشید.

شرایط ثبت برند در زنجان

استعلام برند خود را جدی بگیرید

یکی از مهمترین مراحل و شرایط ثبت برند انتخاب نام و استعلام برندهای ثبت شده قبلی است که باید حتماً به طور ویژه مورد توجه قرار بگیرد.

در واقع می‌توانیم بگوییم که مهمترین شرط در نظر گرفته شده برای ثبت برند این است که برند و لوگوی تجاری شما به هیچ عنوان شبیه به برندهای ثبت شده قبلی نباشد و برای اینکه بتوانید جلوی شباهت برند خود را با برند های ثبت شده قبلی را بگیرید باید حتماً استعلام‌های لازم را در مورد این برند مورد نظر انجام دهید.

در مورد ثبت برند در زنجان شما باید استعلام‌ها را در کل کشور انجام دهید زیرا خدمات شما ممکن است به خارج از استان زنجان نیز صادر شود و در سطح شهر های دیگر نیز نام برند شما را بشنوند. پس نام برندی که در استان زنجان انتخاب می کنید و لوگوی تجاری آن باید در سطح کل کشور یکتا باشد.

اگر قصد داشتید که برند خود را در زنجان به صورت لاتینی ثبت کنید و در آینده برای صادرات کالای خود اقدام کنید باید استعلام های لازم و عدم شباهت برند خود را در کشورهای مقصد نیز چک کنید و از طریق قوانین بین المللی در نظر گرفته شده است این کار را انجام دهید.

شرایط ثبت برند در زنجان چیست؟

همانطور که گفته شد مهمترین شرط ثبت برند در زمینه را می توانیم عدم شباهت برند به برندهای ثبت شده قبلی بدانیم.

برای رعایت کردن این شرط باید سعی کنید تا از نام و لوگوی تجاری کامل خلاقانه و جدید استفاده کنید و البته تمامی استعلام های لازم را از طریق مراجع قانونی و با مشاوره با افراد متخصص در این زمینه انجام دهید.

نام برند و لوگوی تجاری شما نباید شامل اسامی مشاهیر و اسامی خاص و البته مکانهای جغرافیایی مختلف در استان زنجان و در دیگر استان‌های کشور باشد.

هر چقدر بتوانید یک نام جدید و خلاقانه برای برند خودتان در زنجان انتخاب کنید و لوگو طراحی کاملاً مبتکرانه ای را برای آن ایجاد کنید می توانید شانس ثبت کردن برند خود را بالاتر ببرید.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که یکی از مهمترین شرایط ثبت برند در زنجان این است که برند شما و لوگو تجاری که برای آن طراحی میکنید بتواند مفهوم کسب و کار شما را به بهترین شکل ممکن با مشتری ارائه نماید و مشتری در هنگام شناخت برند و لوگو تجاری شما دوچار کج فهمی و گنگی فهمی و گنگی نشود.

چه مدارکی باید تهیه کنیم؟

به صورت کلی شما برند خود را در زنجان می توانید به دو نوع حقیقی و حقوقی به ثبت برسانید و با توجه به اینکه برای هر کدام از اینها شرایط یکسانی در نظر گرفته شده است و مدارک آنها با همدیگر تفاوت می کند در صورتی که هنوز شرکت خود را به ثبت نرسانده باشید بهتر است برند حقیقی را برای خود انتخاب نمایید تا هزینه‌های کمتری را برای ثبت برند پرداخت نمایید.

مهمترین مدارکی که برای ثبت برند حقیقی نیاز دارید:

کپی کارت شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی

کپی و تصویر مجوز فعالیت که می‌تواند جواز تاسیس و پروانه بهره برداری باشد.

تصویر لوگوی تجاری در ابعاد و اندازه ها و تعداد خواسته شده

تصویر کارت بازرگانی معتبر در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت لاتین ثبت کنید.

مدارک ثبت برند و لوگو در زنجان

مهمترین مدارکی که برای ثبت برند در زنجان به صورت حقوقی نیاز دارید عبارتند از:

کپی و تصویر کارت شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی جدید

تصویر آخرین روزنامه رسمی تغییرات شرکت

تصویر مجوز فعالیت که می تواند شامل جواز کسب و یا پروانه بهره برداری باشد.

تصویر کارت بازرگانی معتبر در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت لاتین به ثبت برسانید.

آدرس شرکت ثبت برند در زنجان

قبل از اینکه آدرس شرکت ثبت برند در زنجان را بدانید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که ثبت کردن برند و لوگو تجاری در زنجان از طریق شرکت ها و موسساتی که در این استان فعالیت می‌کنند هیچ تفاوتی با ثبت کردن آن به صورت آنلاین از طریق سامانه آنلاین پایدار و یا سامانه مالکیت معنوی ایران ندارد.

در صورتی که از طریق سامانه آنلاین پایدارتمامی کارهای خود را انجام دهید می توانید از ارزان ترین هزینه ثبت برند در کشور بهره مند شده و البته مشاوره رایگان و تخصصی را در مورد مدارک و همچنین مراحل و شرایطی که برای آن در نظر گرفته شده است دریافت نمایید.

ارزانترین هزینه ثبت برند و روش های آن

تقریباً می‌توانیم بگوییم که اگر از طریق سامانه مالکیت معنوی ایران اقدام به ثبت برند خود در زنجان نمایید بیش از ۹۰ درصد کاهش آن به صورت حضوری انجام می‌شود و برخی از کارهای شما نیز باید به صورت اداری انجام شود که معمولا دردسرهای مانند تشکیل پرونده و مراجعات مختلف را به همراه دارد.

برای جلوگیری از اتلاف زمان و همچنین کاهش هزینه ثبت برند سامانه آنلاین پایدار سعی کرده است تا تمامی امور مربوط به ثبت برند شما را به صورت کاملاً آنلاین و با مشاوره تخصصی و رایگان انجام دهد.

از طریق این سامانه شما می توانید به راحتی ابتدا استعلام های مربوط به ثبت برند را انجام داده و سپس با در اختیار گذاشتن مدارک مختلف برای ثبت برند خود در اختیار کارشناسان و متخصصین این حوزه که سابقه ثبت برندهای مطرح کشوری را دارند، تمامی امور مربوط به ثبت برند خود را به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

هرچند ثبت برند در زنجان هزینه و تعرفه ثابتی ندارد اما سامانه آنلاین پایدار سعی کرده است تا با پایین آوردن هزینه ها و تعرفه های ثبت برند در استان‌های مختلف کشور به کسب و کارهای مختلفی که سعی دارند با ثبت برند محبوبیت بسیار بیشتری را در بین مشتریان به دست آوردن و سود و درآمد بیشتری را کسب کنند کمک کرده تا در این رابطه می‌تواند به رشد و توسعه و شکوفایی دست پیدا کنند.

در صورتی که هنوز شرکت خود را در زنجان ثبت نکرده اید می توانید از طریق فرم های قرار گرفته در سایت، به راحتی عملیات ثبت شرکت در زنجان را انجام دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.