پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند در اردبیل

ثبت برند در اردبیل

ثبت برند در اردبیل به صورت حقیقی و حقوقی قابل انجام است و هر کدام از آن ها دارای شرایط خاصی هستند که باید تمامی این شرایط را رعایت کنید. بعد از اینکار باید مدارک مربوط به هر نوع از برند ها را با توجه به مجوز فعالیت و آگهی روزنامه رسمی شرکت آماده کنید. از طریق بهترین شرکت ثبت برند در اردبیل یعتی سامانه آنلاین پایدار می توانید در سریع ترین زمان ممکن و با ارزا ترین هزینه ثبت برند به راحتی برند خود را به صورت 100% آنلاین به ثبت برسانید.
استعلام ثبت برند و مشاوره آنلاین و رایگان از جمله مهم ترین مزیت هایی هستند که می توانید از طریق این سامانه و کارشناسان متخصص آن دریافت نمایید.

مزیت های ثبت برند در اردیبل

ثبت کردن یک برند و لوگو تجاری در اردبیل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مزیت های رقابتی را نسبت به دیگر شرکت ها برای جذب مشتریان بیشتر داشته باشید. یکی از مهم ترین بحث هایی که در مارکتینگ برای کسب و کار ها اهیت بسیار زیادی دارد این است که بتوانید به راحتی تصویر برند و لوگو تجاری خود را با ارزش بسیار بالا در ذهن مشتری هکاکی کنید تا هر زمان که به خدمات یا محصولاتی شبیه به خدمات شما برخورد کرد، به فکر برند شما باشد و برند شما را در ذهن خود تداعی کند.

برای اینکار فقط هزینه های بسیار گزاف برای تبلیغات و برند سازی در سطح کسب و کار نمی تواند چاره ساز باشد و باید به سراغ ثبت برند خود به صورت قانونی بروید.

برند شما به صورت قانونی می تواند جلو سواستفاده دیگر رقبا را بگیرد و به شما این امکان را بدهد تا بتوانید در صورت استفاده غیرقانونی رقبا از آن ها شکایت کنید. منحصر به فرد بودن برند و لوگو تجاری می تواند تاثیر بسیار زیادی در محبوبیت برند شما در نظر مشتریان داشته باشد.

در کنار همه این موارد، ثبت برند در اردبیل باعث می شود تا بتوانید در صورت عدم محدودیت در محصولات و خدمات، در شهر ها و استان های دیگر نیز نمایندگی هایی را دایر نموده و از مزیت های آن بهره مند شوید. همچنین می توانید از شرایط به وجود آمده برای دریافت وام های دولتی و رسمی نیز استفاده نمایید.

استعلام ثبت برند در اردبیل چگونه است؟

استعلام ثبت برند را جدی بگیرید!!!

قبل از اینکه بخواهید به سراغ درخواست ثبت برند و لوگو تجاری خود بروید، باید ابتدا مشخص کنید که برند و لوگو تجاری شما به برند های ثبت شده قبلی شباهتی نداشته باشد. در قوانین ذکر شده در مورد ثبت برند در سال 1401 این مورد به شدت مورد تاکید قرار گرفته است که ابتدا تمامی استعلام های لازم را در مورد برند های ثبت شده قبلی انجام دهید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن و در همان مراحل اولیه، برند و لوگو تجاری در اردبیل را به ثبت برسانید.

استعلام ثبت برند در اردبیل در سطح کل ایران انجام می شود زیرا برند شما باید در کل ایران مورد بررسی قرار بگیرد و محصولات شما ممکن است به دیگر شهر ها و استان ها نیز صادر شود.

حتی در صورتی که قصد داشته باشید محصولات خود را به خارج از کشور نیز صادر نمایید باید استعلام های لازم را در مورد برند های ثبت شده در کشور مقصد نیز انجام دهید. در ادامه در مورد ثبت برند لاتین نیز صحبت خواهیم کرد.

شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت برند در اردبیل کدامند؟

به صورت کلی در اردبیل و دیگر شهر های کشورمان شما می توانید برند خود را به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت برسانید.

اولین مورد از مراحل ثبت برند این است که شما برای برند و لوگو تجاری خود یک اسم مناسب را انتخاب کنید. بعد از اینکار باید از طریق سامانه آنلاین پایدار تمامی استعلام های لازم را در مورد برند های ثبت شده انجام دهید تا برند شما در همان مراحل اولیه به دلیل شباهت به برند های دیگر رد نشود.

بعد از اینکه شرایط را برای استعلام ثبت برند در اردبیل مهیا کردید باید به سراغ تهیه کردن مدارک آن بروید. برای هر کدام از انواع برند ها مدارک خاصی در نظر گرفته شده است.

در صورتی که قصد داشته باشید برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید باید مدارک زیر را تهیه نمایید.

کپی و تصویر شناسنامه و کارت ملی جدید

کپی مجوز فعالیت (جواز کسب، پروانه فعالیت و …)

تصویر کارت بازرگانی معتبر (برای صدور برند و لوگو تجاری به صورت لاتین در اردبیل)

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در اربیل به صورت حقوقی عبارتند از:

تصویر آخرین روزنامه رسمی شرکت و ثبت تغییرات آن

کپی کارت بازرگانی برای ثبت لوگو تجاری لاتین و انگلیسی

تصویر و کپی صفحات شناسنامه و کارت ملی جدید

تصویر و کپی مجوز فعالیت کسب و کار

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در اردبیل کدامند؟

بهترین شرکت ثبت برند در اردبیل کدام است؟

از دو طریق شما می توانید برند و لوگو تجاری را در اردبیل به ثبت برسانید. در روش اول وارد سامانه مالکیت معنوی ایران شده و پس از پر کردن اظهارنامه ثبت برند منتظر تایید نهایی و انجام سایر روال به صورت اداری و تشکیل پرونده های اداری بروید.

با توجه به هزینه های بسیار زیاد و اتلاف زمان بسیار طولانی پیشنهاد می شود از خدمات ویژه سامانه آنلاین پایدار با ارزان ترین هزینه و تعرفه ثبت برند در ایران استفاده نموده و در سریع ترین زمان ممکن برند خود را به ثبت برسانید.

انتخاب نام برند مناسب و طراحی لوگو تجاری و همچنین مشاوره و پشتیبانی آنلاین 24 ساعته از طریق این سامانه و کارشناسان و متخصصین ما انجام می شود. برای اطلاع از تعرفه های ثبت برند با ما تماس بگیرید.

از طریق استعلام ثبت برند می توانید در دیگر استان های کشور که لیست آن ها را در ادامه مشاهده می کنید، به راحتی برند و لوگو تجاری خود را به ثبت برسانید.

ثبت برند در کرمان

ثبت برند در سمنان

ثبت برند در اراک

ثبت برند در تبریز

ثبت برند در تهران

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.