پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

برای ثبت برند تعمیرات تلویزیون چیکار کنیم؟

برای ثبت برند تعمیرات تلویزیون چیکار کنیم؟

ثبت برند تعمیرات تلویزیون یکی از مهمترین دغدغه هایی است که کاربران در هنگام فعالیت در این زمینه با آن روبرو است و با توجه به رقابت بسیار شدیدی که در این زمینه وجود دارد، کسب و کارهایی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند سعی می‌کنند تا با ثبت برند خود این اجازه را از را بگیرند که بتوانند از نام آن ها و برند آنها برای جذب مشتریانشان سوء استفاده کنند و البته با ثبت برند بتوانند به مزیت‌های بسیار زیادی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم دست پیدا کنند.

پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند در کشور سعی کرده است تا تمامی مواردی که برای ثبت برند به صورت‌ آنلاین وجود دارد را در اختیار شما قرار دارد تا شما بتوانید به راحتی و با رعایت کردن این شرایط ثبت برند تمامی امور مربوط به ثبت خود را به صورت کاملا آنلاین و گام به گام انجام دهید هیچگونه دغدغه‌ای برای هزینه ها و تعرفه ثبت برند خود نداشته باشید.

در ادامه نگاهی داریم به اهمیت در زمینه تعمیرات تلویزیون و لوازم خانگی و همچنین مهمترین شرایط و مراحلی که برای اینکار لازم است را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

مهمترین مزیت های ثبت برند تعمیرات تلویزیون

با توجه به اینکه شرکت ها و کسب و کارهای زیادی در زمینه تعمیرات تلویزیون فعالیت می‌کند و البته در همه محیط خانه ها و اداره ها تلویزیون های مدل های مختلف وجود دارد فعالیت در این زمینه می‌تواند در صورتی که خدمات با کیفیت ارائه شود سود و درآمد بسیار بالایی را به همراه داشته باشد.

شرکت ها و کسب و کارهایی که در زمینه تعمیرات تلویزیون و لوازم خانگی فعالیت می کنند خدمات مختلف و متنوعی را به کاربران ارائه می کند و سعی می کنند تا با ارائه این خدمات  مهمی را در برطرف کردن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون ها داشته باشند که از جمله مهمترین شرکت‌ها می‌توانیم به خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون یا همان شرکت تعمیر با ما اشاره کنیم که علاوه بر خدمات تعمیر تلویزیون در محل، تعویض قطعات آن را نیز در سریعترین زمان ممکن و به صورت اصلی و اورجینال انجام میدهد.

زمانی که شما عملیات ثبت برند خدمات تعمیر تلویزیون را انجام دهید می توانید از سوء استفاده رقبا جلوگیری کنید و از این طریق می توانید هزینه های تبلیغات خود را به مناسب ترین حالت خود برسانید. در کنار این موضوع زمانی که برند شما به صورت رسمی به ثبت رسیده باشد و لوگوی تجاری کاملاً اختصاصی داشته باشید مشتریان شما به کسب و کار شما اعتماد بسیار بیشتری می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن سود و درآمد بسیار بالاتری را به دست بیاورید.

ثبت برند تعمیرات تلویزیون

 

با ثبت کردن برند و لوگو تجاری خود به صورت قانونی ارزش و اعتبار کسب و کار شما بالاتر رفته و به نوعی می‌توانیم بگوییم که ارزش دارایی شما با ثبت برند بیشتر می شود و می توانید از آن به عنوان یک دارایی ارزشمند استفاده کنید. علاوه بر این به صورت قانونی باعث می شود تا شما از مزیت هایی که در اختیار شرکت ها و کسب و کارهای قانونی قرار می‌گیرد مانند اعطای وام‌های دولتی استفاده کنند تا بتوانند از این طریق کسب و کار خود را توسعه دهید. در کنار همه موارد در صورتی که قصد داشته باشید نمایندگی خود را در شهرها و استان‌های مختلف دایر کنید می توانید به راحتی با ثبت برند خدمات تعمیرات تلویزیون این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

 

شرایط ثبت برند خدمات تعمیرات تلویزیون

برای اینکه بتواند عملیات ثبت برند تعمیرات تلویزیون را انجام دهید باید شرایط مختلفی که برای انتخاب نام و لوگوی تجاری در نظر گرفته شده است را به بهترین شکل ممکن رعایت کنید. در صورت خواندن ادامه مطلب می توانید با این شرایط آشنا شده اما اگر قصد دارید از افراد متخصص در این زمینه نیز مشاوره بگیرید می توانید از خدمات ویژه‌ای که سامانه آنلاین پایدار برای استعلام ثبت برند و همچنین انتخاب نام و طراحی لوگوی تجاری در نظر گرفته است استفاده کنید و تمامی دغدغه های خود برای رعایت کردن شرایط ثبت برند را به صورت کامل از بین ببرید.

 

برند و لوگو تجاری که شبیه برند ثبت شده قبلی نباشد

اولین و مهمترین شرط که برای ثبت برند خدمات تعمیرات تلویزیون در نظر گرفته شده است این است که به نام و لوگوی تجاری که آن را طراحی می کنید و یک نام مناسب را برای آن انتخاب می کنیم به هیچ عنوان نباید اشتباهات به برندهای ثبت شده قبلی داشته باشد. برای جلوگیری از این اشتباه باید تمامی استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی انجام دهید تا بتوانید به راحتی یک برند مستثنا و خاص را طراحی کرده و آن را به ثبت برسانید. استعلام ثبت برند خود را نیز می توانید به صورت کاملا آنلاین با پرداخت کمترین هزینه ممکن از طریق سامانه آنلاین پایدار انجام دهید.

 

نکات انتخاب نام برند و طراحی لوگو تجاری

نامی که برای برند خدمات تعمیرات تلویزیون خود انتخاب می کنید نباید به هیچ عنوان شامل اسامی خاص باشد و یا مشاهیر و همچنین شخصیت‌های معروف و مهمی که در این زمینه فعالیت می کنند یا مکان های جغرافیایی که شناخته شده هستند برای نام برند به شما قابلیت استفاده ندارد و شما نمی توانید از آنها برای انتخاب نام برند خود استفاده کنید.

علاوه بر این لوگوی تجاری که طراحی می کنید باید کاملاً جدید و مبتکرانه باشد و به هیچ عنوان مشتری را دچار کج فهمی در خدمات شما نکند و مشتری در همان نگاه اول متوجه بشود که شما در چه زمینه ای فعالیت می کنید. به عنوان مثال اگر در زمینه خدمات تعمیرات تلویزیون فعالیت می‌کند و قصد دارید برند خود را به صفر برسانیم نباید از آرم تجاری که در آن از تجهیزات دیجیتال استفاده شده است یا این مفهوم را برای مشتری بازگو می‌کند استفاده کنید.

 

مدارک ثبت برند تعمیرات تلویزیون

برای اینکه بتوانیم برند خود را در این زمینه به ثبت برسانید می توانید به دو صورت حقیقی و یا حقوقی این کار را انجام دهید که برای هر کدام از آنها شرایط و مدارک خاصی در نظر گرفته شده است.

مدارک ثبت برند تعمیرات تلویزیون به صورت حقیقی به اینگونه است که شما باید کپی مدارک شناسایی خود را همراه با کپی مجوز فعالیت خود که از مراجع صادر کننده مجوز فعالیت تعمیرات تلویزیون و نمایندگی برند های مختلف ارائه می شود به مراجع ثبت کننده برند تحویل دهید.

مدارک ثبت برند تعمیرات تلویزیون

 

در صورتی که قصد داشته باشید برای خود را به صورت لاتین نیز به ثبت برسانید باید کپی کارت بازرگانی خود را ارائه کنیم که البته در زمینه تعمیرات تلویزیون که مخصوص خدمات داخلی معمولاً این ویژگی کاربردی ندارد و کاربران برای ثبت برند لاتین هزینه هایی را پرداخت نمی‌کند.

در صورتی که شرکت خود را در زمینه تعمیرات تلویزیون و لوازم خانگی به ثبت رسانده اید می توانید به صورت کاملآ حقیقی برای ثبت برند تعمیرات تلویزیون نیز اقدام نمایید که از جمله مهم‌ترین مدارک هم می‌توانیم به کپی کارت شناسایی و کپی مجوز فعالیت و همچنین کپی آخرین روزنامه رسمی صادر شده برای این شرکت اشاره کنیم.

در صورتی که قصد دارید تمامی عملیات ثبت برند شما توسط یک فرد دیگری انجام شود باید به وکالت نامه معتبر بدهید.

 

سریعترین روش ثبت برند تعمیرات تلویزیون در ایران

برای اینکه بتوانیم برند خود را در زمینه تعمیرات تلویزیون به ثبت برسانید باید وارد سامانه مالکیت معنوی ایران شده و پس از درخواست اظهارنامه خود و تایید آن مراحل اداری را با صرف هزینه های زیاد و البته زمان های مختلف و سپس پرداخت هزینه برای دو مرحله انتشار روزنامه رسمی انجام دهید.

سامانه آنلاین پایدار سعی کرده است تا با توجه به دغدغه هایی که کاربران در این زمینه دارند تمامی مراحل ثبت برند تعمیرات تلویزیون را به صورت کامل آنلاین برای شما انجام دهد تا شما با پر کردن فرم ها و وارد کردن اطلاعاتی که بر روی وب سایت قرار داده شده است براحتی بتوانید با تیم حقوقی این مجموعه ارتباط برقرار کرده و خود را در اختیار آنها قرار دهید.

معمولاً هزینه های ثبت برند در موسسه های مختلف میزان ثابتی ندارد و با توجه به اینکه طرح های مختلف در نظر گرفته شده است کاربران دغدغه‌هایی را برای ثبت برند ارزان دارند که پایدار ثبت سعی کرده است تا با ارزانترین تعرفه ثبت برند در ایران مشکلاتی که کاربران برای ثبت برند خود دارند را در سریعترین زمان ممکن برطرف نماید و هزینه های بسیار پایین را از آنها دریافت کند.

در حین عملیات ثبت برند و قبل یا بعد از آن می توانید به راحتی از طریق سامانه آنلاین پایدار و پشتیبانی ۲۴ ساعته با تیم حقوقی و متخصصین مجموعه در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود را بپرسید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.