پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

ثبت برند تجاری در یزد

ثبت برند تجاری در یزد

برای ثبت برند تجاری در یزد شما باید ابتدا استعلام های لازم را در مورد برندهای ثبت شده قبلی در استان یزد و همچنین دیگر استان‌های کشور انجام دهید تا یک برند و لوگو تجاری را بسازید که به هیچ عنوان قبلاً به ثبت نرسیده باشد. به عبارتی باید بگوییم که شما با فراهم کردن مدارک ثبت برند تجاری، باید یک برند و لوگو تجاری را به ثبت برسانید که به هیچ عنوان به برند های ثبت شده قبلی شباهتی نداشته باشد.

برای ثبت نام و لوگوی تجاری شما می توانید از طریق سامانه مالکیت معنوی ایران اقدام نمایید. اما در صورتی که قصد دارید با کمترین هزینه ثبت برند و البته پایین ترین و ارزانترین تعرفه در ایران تمامی عملیات مربوط به ثبت برند را به صورت کاملاً آنلاین انجام دهید می توانید از طریق سامانه آنلاین پایدار این کار را بعد از استعلام و از طریق کارشناسان حقوقی باتجربه این مرکز انجام دهید.

در ادامه به صورت کلی به این نکته اشاره خواهیم کرد که چرا باید شما برند خود را در استان یزد به ثبت برسانید و در صورتی که بخواهید این عملیات را انجام دهید چه مراحل و مدارکی باید در اختیار مراجع ثبت کننده برند قرار بگیرد.

ثبت برند در یزد

استان یزد به عنوان یکی از استان های صنعتی که کارخانجات و شرکت های مختلفی در آن به صورت تولیدی و یا توزیع و حتی شرکت‌های خدماتی فعالیت می‌کنند و به همین دلیل فرصت مناسبی برای رشد و سرمایه‌گذاری برای کسانی است که قصد دارند کسب و کار خود را در این استان راه اندازی نموده و آن را به رشد و توسعه برسانند.

در شهرستان یزد و استان یزد با توجه به اینکه شرکت ها و کسب و کارهای مختلفی در زمینه های متفاوت فعالیت می‌کنند رقابت در برخی از حوزه‌ها بسیار بالاست و همین رقابت باعث می‌شود تا مشتریان و شرکتهای مختلف به کسب و کاری اعتماد داشته باشند که از محبوبیت و ارزش اقتصادی بسیار بالاتری برخوردار باشد.

برای این که بتوانید محبوبیت بسیار بالاتری را در بین مشتریان به دست بیاورید و البته از نظر قانونی هیچ گونه مشکلی برای استفاده از برند و لوگو تجاری خود نداشته باشید باید حتماً به سراغ ثبت برند و لوگو تجاری خود به صورت کاملاً قانونی بروید.

یک تصور اشتباه و غلط در میان بسیاری از افراد در مورد ثبت برند و عملیات برندینگ در سطح کسب و کارها وجود دارد که باعث شده است تا بسیاری از کسب و کارهایی که عملیات برندینگ را در سطح کسب و کار خود انجام می‌دهند و مشتریان آنها برند مورد نظر را می‌شناسند، برای ثبت برند و لوگو تجاری خود به صورت قانونی اقدام نکنند.

در مورد ثبت برند تجاری در استان‌های مختلف از جمله استان یزد باید این نکته را در نظر داشته باشید که شما در صورتی که برند و لوگو تجاری خود را به صورت قانونی به ثبت رسانده باشید نمی‌توانید از مزیت های قانونی بودن استفاده کنید و اگر در استان‌ها و شهرهای مختلف کشورمان یک نفر برند شما را به صورت قانونی به ثبت برساند شما نمی‌توانید هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به آن داشته باشید.

در شرایط دیگری اگر کسانی در استان یزد و سایر استان‌های کشور قصد داشته باشند از نام و لوگوی تجاری شما برای جذب مشتریان شما استفاده کنند به هیچ عنوان نمی توانید جلوی سوء استفاده این رقبا را بگیرید.

ثبت برند و ثبت شرکت

 

پس ثبت کردن یک برند و لوگو تجاری باعث می‌شود که ارزش قانونی کسب و کار شما بالاتر رفته و اعتماد بیشتری در نزد مشتریان خود برای استفاده از خدمات و محصولات خودتان داشته باشید. این موضوع در بلند مدت می تواند دوام و ماندگاری کسب و کار شما و همچنین افزایش سود و درآمد تان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

مزیتهای ثبت برند تجاری در یزد

ثبت کردن یک برند تجاری و لوگو به صورت کاملاً قانونی می‌تواند مزیت بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و باعث افزایش درآمد و اعتبار کسب و کار شما شود که این افزایش در آمد و کسب و کار و اعتبار آن می تواند در بلندمدت در صورتی که قصد داشته باشید برند و لوگو تجاری خود را به فروش برسانید برای شما درآمد و سود بسیار بالایی را به همراه داشته باشد.

علاوه بر این همان طور که اشاره شد در صورتی که کاربران و دیگر رقبای شما از برند شما برای جذب مشتریان استفاده نمایند و در صورتی که شاهد استفاده غیرقانونی از لوگوی تجاری خودتان باشید می توانید به راحتی با طرح شکایت از مخاطب مورد نظر ضرر های وارد شده به کسب و کارتان را جبران نمایید.

در کنار همه این موارد زمانی که شما به نام و لوگوی تجاری خود را به ثبت برسانید می‌توانید از اعطای نمایندگی در شهرها و استان‌های مختلف کشور بهره مند شوید و این موضوع باعث می‌شود تا شما با صرف کمترین هزینه می توانید به سود و درآمد بسیار بالاتری رسیده و ارتباط سریعتر و مستقیم با مشتریان خود داشته باشید.

اگر برند و لوگوی تجاری خود را به ثبت برسانید و تمامی عملیات ثبت برند تجاری در یزد را به درستی انجام دهید می توانید از مزیت های قانونی مانند اعطای وام های دولتی به کسب و کارهای مختلفی که برند و لوگو تجاری خود را به صورت قانونی به ثبت رسانده اند برای افزایش درآمد و همچنین رشد و توسعه کسب و کارتان استفاده نمایید.

ثبت برند تجاری در یزد چه شرایطی دارد؟

شرایط بسیار زیادی برای ثبت برند تجاری در یزد در مورد انتخاب نام برند و همچنین طراحی لوگوی تجاری در نظر گرفته شده است اما شاید مهم‌ترین شرط ثبت برند و لوگو تجاری در این شهر را بتوانیم عدم شباهت برند و لوگو تجاری مورد نظر به برندهای ثبت شده قبلی بدانیم.

برای اینکه برند و لوگوی تجاری شما به هیچ عنوان به برندهای ثبت شده قبلی در استان یزد و دیگر استان‌های کشور شباهتی نداشته باشد باید برای استعلام ثبت برند خود اقدام نمایید.

ثبت برند تجاری در یزد

 

زمانی که شما استعلام ثبت برند را از طریق سامانه آنلاین پایدار انجام می دهید متوجه می‌شوید که نام انتخابی شما برای برند تجاری و همچنین لوگو مورد نظرتان به ثبت رسیده است و یا به برند و لوگو های قبل از ثبت رسیده و شباهت دارد یا خیر؟

علاوه بر این در صورتی که بخواهید یک لوگوی تجاری مخصوص را برای برند خود در مراحل ثبت برند تجاری در یزد در نظر بگیرید باید حتماً از لوگو و نام کاملاً خلاقانه و جدید استفاده کنید تا شانس ثبت برند شما بالاتر برود. اگر برای انتخاب نام برند و طراحی لوگوی تجاری خود دچار مشکل هستید و دغدغه‌های در این زمینه دارید می توانید از خدمات ویژه سامانه آنلاین پایدار با استفاده از کارشناسان و متخصصین که سابقه ثبت برند های مطرح کشوری را دارند برای شما در نظر گرفته است استفاده نمایید.

اسم برند شما نباید به هیچ عنوان شامل اسامی مشاهیر و شخصیت های معروف و مکان های جغرافیایی خاص در سراسر کشور باشد و شما باید به دنبال اسامی جدید و خلاقانه برای ثبت برند خود بروید. برای لوگوی تجاری در شرایط ثبت برند تجاری نیز این موضوع در نظر گرفته شده است که نباید از لوگوهای رسمی به ثبت رسیده در کشور برای سازمانها و اصناف مختلف استفاده نمایید.

انواع ثبت برند تجاری

برای اینکه بتوانید برند خود را به ثبت برسانید می توانید از ۲ نوع ثبت برند که در ایران رواج بیشتری دارد استفاده نمایید.

در صورتیکه قبلاً شرکت و فعالیت‌های خود را به صورت رسمی به ثبت رسانده اید می توانید برای ثبت برند تجاری در یزد به صورت حقوقی اقدام نمایید تا از این طریق بتواند مزیت بسیار زیادی که برای ثبت برند حقوقی در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

اگر فعالیت و کسب و کارهای شما قبلاً به ثبت نرسیده است و فقط مجوز فعالیت خود را دریافت نموده اید بهتر است به سراغ ثبت برند تجاری در یزد به صورت حقیقی بروید زیرا هزینه کمتری به همراه دارد.

مدارک ثبت برند حقوقی

اگر قصد داشته باشید برند خود را به صورت حقوقی به ثبت برسانید و یا این کار را از طریق یک وکیل انجام دهید باید حتما به وکالت نامه معتبر بدهید تا بتواند تمامی امورحقوقی برند شما را به درستی و در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

برای ثبت برند تجاری در یزد به صورت حقوقی به مدارک زیر نیاز دارید.

کپی مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کارت ملی اعضا

کپی مجوز فعالیت شرکت و کسب و کار مورد نظر شما که از مراجع ذیربط دریافت شده است

کپی آخرین روزنامه رسمی شرکت که تمامی تغییرات شرکت در آن ذکر شده است

در صورتیکه قصد داشته باشید برند خود را به صورت لاتین به ثبت برسانید باید کپی کارت بازرگانی معتبر خود را نیز ارائه نمایید.

مدارک ثبت برند در یزد به صورت حقیقی

اگر قصد دارید از مزیت های ثبت برند حقیقی استفاده نمایید می توانید به راحتی با ارائه مدارک زیر کارهای مربوط به ثبت برند خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

کپی مدارک شناسنامه ای که شامل شناسنامه و کارت ملی می باشد

کپی مجوز فعالیت که میتواند پروانه بهره برداری یا جواز کسب و دیگر موارد باشد.

کپی کارت بازرگانی در صورتی که قصد داشته باشی برند خود را به صورت لاتین به ثبت برسانید.

هزینه ثبت برند تجاری در یزد و مدت زمان آن چقدر است؟

برای اینکه بتوانید ارزان ترین هزینه ثبت برند تجاری در یزد را پرداخت نمایید می توانید از طریق سامانه آنلاین پایدار تمامی کارهای مربوط به ثبت برند خود را به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

با توجه به اینکه در این سامانه ارزانترین هزینه و تعرفه ثبت برند در ایران در نظر گرفته شده است شما می توانید به راحتی با پرداخت کمترین هزینه ثبت برند و البته جلوگیری از هزینه‌هایی مانند ایاب و ذهاب و تشکیل پرونده به راحتی تمامی کارهای خود را به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

برند و لوگو تجاری شما از این طریق با مشاوره و پشتیبانی کارشناسان حقوقی متخصصی که ثبت برند های مطرح کشوری را انجام داده‌اند به درستی و در سریعترین زمان ممکن انجام می‌گیرد.

به صورت کلی ثبت برند و لوگو تجاری در ایران حدوداً سه ماه به طول می انجامد که اگر شما از افراد متخصص در این زمینه کمک نگیرید قطعاً مدت زمان ثبت برند شما بالاتر خواهد رفت و ممکن است چندین و چندبار برند شما در حین عملیات ثبت برند تجاری در یزد به مشکل قانونی برخورد کند.

یکی از مهمترین مزیت های ثبت برند تجاری در یزد از طریق سامانه آنلاین پایدار این است که شما می توانید به راحتی از طریق این سامانه هر مکان و زمانی پیگیری امور ثبت برند خود بوده و البته استعلام های مربوط به ثبت برند های قبلی را با بالاترین کیفیت و از طریق افراد متخصص انجام دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.