پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

ثبت برند اسباب بازی و همه آنچه که باید بدانید

ثبت برند اسباب بازی و همه آنچه که باید بدانید

ثبت برند اسباب بازی با رعایت کردن تمامی شرایط و مدارکی که برای آن لازم است به شما این اجازه را میدهد تا اگر در زمینه تولید و یا توزیع اسباب بازی و یا حتی فروش انواع آن فعالیت می کنید، به راحتی با توجه به مزیت‌هایی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم به سود و درآمد بسیار بالایی برسید.

در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت به صورت کاملاً آنلاین می توانید از خدمات ویژه‌ای که سامانه آنلاین پایدار در نظر گرفته است استفاده نمایید که به صورت صفر تا صد می توانید تمامی فعالیت‌های خود از جمله استعلام ثبت برند و همچنین طراحی لوگوی تجاری را به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

در این مطلب ابتدا به بررسی مزیتهای ثبت برند اسباب بازی برای شما می پردازیم و پس از آن تمامی مراحل و شرایطی که برای ثبت برند در این زمینه وجود دارند را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا با شما به راحتی بتوانید با ثبت برند در این زمینه کسب و کار خود را توسعه دهید و به سرعت رشد و درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

 

چرا ثبت برند اسباب بازی مهم است؟

نکته بسیار مهمی که باعث می شود تا فعالان در زمینه اسباب بازی به سراغ ثبت برند و قانونی کردن فعالیت‌های خود بروند این است که ثبت برند باعث می‌شود تا برند و لوگو تجاری ثبت شده کاملا مخصوص به فعالیت شما بوده و هیچگونه رقبایی نتوانند از آن سوء استفاده کنند.

متاسفانه در بازار رقابتی امروز بسیاری از کسب و کارها را مشاهده می‌کنیم که از برند رقبای خود استفاده کرده و از این طریق درصدد جذب مشتریان آنها هستند که ثبت برند به صورت کاملا قانونی این اجازه را از آنها می گیرد و امکان سوء استفاده را به صورت کامل از بین می‌برد و در صورتیکه رقبا بخواهند بدون اجازه از شما از نام برند و لوگو تجاری شما استفاده کنند می توانید به راحتی از آنها شکایت کرده و غرامت های بسیار زیاد و بزرگی را دریافت کنید.

در کنار این موارد باید به این نکته اشاره کنیم که ثبت برند اسباب بازی با عملیات برندینگ کاملاً متفاوت است و شما تا زمانی که برند خود را به صورت قانونی ثبت نکنید نمی توانید به رشد درآمد بسیار بالایی برسید و محبوبیت بسیار بالا در بین مشتریان به دست بیاورید زیرا بسیاری از مشتریان و کسب و کارهایی که قصد همکاری با شما را دارند به سراغ ثبت برند شما می‌روند و فعالیت‌های برندی شما را رصد می کنند تا بتوانند با اعتماد به شما از خدمات و فعالیت هایی که ارائه می‌دهید استفاده کنند.

در کنار این موارد ثبت برند به صورت کاملا قانونی باعث می‌شود تا ارزش دارایی شما بیشتر شده و بتوانید از این طریق به سود و درآمد بسیار بالاتری برسید.

از دیگر مزیت هایی که با ثبت برند اسباب بازی می توانید به آن دست پیدا کنیم می توانیم امکان ارائه نمایندگی به شهرها و استان های مختلف و همچنین دریافت وام های رسمی و سازمانی اشاره کنیم.

شرایط ثبت برند اسباب بازی

 

به طور کلی می توانیم بگوییم زمانی که شما برند خود را به صورت کاملا قانونی در زمینه تولید و توزیع اسباب بازی به ثبت رسانده باشید می توانید محبوبیت بسیار بالاتری را در بین مشتریان به دست آورده و جلوی هرگونه سوء استفاده از نام برند و فعالیت هایی که انجام داده اید را بگیرید.

 

شرایط ثبت برند اسباب بازی

بعد از اینکه با مزیت های ثبت برند در این زمینه آشنا شدید باید تمامی شرایط مورد نیاز برای ثبت برند به صورت کاملا قانونی را بدانید تا بتوانید با رعایت کردن این شرایط برند خود را به صورت کاملا قانونی در مراجع ثبت کننده برند به ثبت برسانید.

اولین و شاید مهمترین شرایط در مورد ثبت برند این است که برند یا لوگوی تجاری شما به هیچ عنوان نباید شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی داشته باشد و کاملاً باید یک برند متمایز و خاص را بسازید.

برای اینکه از شباهت برند خودتان با برنده رقبا و برندهایی که قبلاً به ثبت رسیده‌اند جلوگیری نمایید بهتر است از طریق صفحات وب سایت درخواست خود را برای استعلام ثبت برند توسط تیم حقوقی پایدار ثبت ارائه نمایید.

بعد از این کار شما باید یک لوگوی تجاری و یک نام برای برند خود انتخاب کنید که به هیچ عنوان نباید مشتری را در فهم فعالیتها و عملکرد شما دچار مشکل و کج فهمی کنند. این یعنی برندی که شما می سازید باید در همان نگاه اول و زمانی که مشتری طراحی لوگو تجاری و یا برند شما را مشاهده می کند بتواند به راحتی به فعالیت های شما پی ببرد.

در زمینه طراحی لوگوی تجاری نیز می‌توانید از خدماتی که پایدار ثبت در این زمینه ارائه می‌کند با ارزانترین تعرفه استفاده کنید اما اگر قصد انتخاب یک نام مناسب را دارید می توانید به این نکته دقت داشته باشید که اسامی خاص و یا اسامی افراد مشهور و همچنین مکان های جغرافیایی قابلیت سبز ندارند و بهتر است حتماً از افراد مشاور و متخصص در این زمینه راهنمایی و کمک های لازم را برای انتخاب نام برند بگیرید.

 

مدارک ثبت برند

مدارک ثبت برند اسباب بازی که به دو صورت حقیقی و حقوقی قابلیت ثبت دارد با همدیگر متفاوت است و شما زمانی که تمامی شرایطی که برای ثبت برند به صورت حقیقی وجود دارد را رعایت کردید می توانید به راحتی با ارائه مدارک مانند کپی و تصویر شناسنامه و کارت ملی و همچنین کپی مجوز فعالیت خود در کنار کپی کارت بازرگانی در صورتی که قصد داشته باشید برند خود را بصورت لاتین به ثبت برسانید به راحتی مراحل ثبت برند خود را انجام دهید.

دقت داشته باشید که برای ثبت برند اسباب بازی به صورت حقیقی شما نیازی به ثبت شرکت ندارید و بدون نیاز به فعالیت ثبت شرکت، شما می توانید به راحتی برند خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید.

مدارک ثبت برند اسباب بازی

 

اگر قصد دارید برند خود را به صورت قانونی در زمینه حقیقی به ثبت برسانید و فعالیت‌های خود را قبلاً به صورت شرکت به ثبت رسانده اید باید علاوه بر مدارک شناسایی و کپی مجوز فعالیت خود تصویر آخرین روزنامه رسمی را نیز ارائه نماید و در صورتی که قصد دارید این کارها توسط یک فرد سوم و یا وکیل انجام شود باید به وکالت نامه معتبر بدهید.

 

سریع ترین روش ثبت برند اسباب بازی

برای ثبت برند اسباب بازی و تهیه مدارک آن و همچنین رعایت کردن تمامی شرایطی که برای ثبت برند لازم است شما دو راه پیش رو دارید. در روش اول شما باید ابتدا درخواست خود را از طریق سامانه مالکیت مرکز معنوی ایران ارائه کرده و پس از این کار به سراغ دیگر مراحل که معمولاً به صورت اداری و تشکیل پرونده می شود بروید و پس از پرداخت هزینه هایی برای انتشار روزنامه رسمی در دو مرحله برند خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید.

با توجه به اینکه انجام امور اداری و پیگیری های آن و تشکیل پرونده از کارهای بسیار طاقت فرسا در داخل کشور ما به حساب می‌آید تیم حقوقی پایدار ثبت سعی کرده است تا تمامی مراحل ثبت برند اسباب بازی را به صورت کاملاً آنلاین و از طریق وبسایت انجام دهد.

برای اینکار لازم است در ابتدا شما وارد صفحه مربوط به ثبت برند شده و فرم درخواست استعلام‌ برند خود را پر کنید تا تمامی برندهای ثبت شده قبلی مورد بررسی قرار بگیرد و پیشنهاد هایی در مورد ثبت برند جدید و طراحی لوگوی تجاری به شما ارائه شود.

بعد از این کار شما می توانید به راحتی فرمها و تمامی اطلاعات مورد نظر برای ثبت برند اسباب بازی را بر روی وب سایت بارگذاری کرده تا تیم حقوقی این مرکز مراحل ثبت برند شما را به صورت کاملاً آنلاین پیش ببرند و شما را به صورت ۲۴ ساعته از طریق چت آنلاین واتساپ در جریان تمامی امور مربوط به ثبت برند اسباب بازی قرار دهند.

در صورتیکه سوالات شما در زمینه ثبت برند به خصوص برند های مربوط به اسباب بازی و تولید و توزیع و فروش آنها بر طرف نشد می توانید به صورت آنلاین تمامی سوالات خود را از تیم حقوقی این مجموعه بپرسید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را گرفته و مشکلات ثبتی و یا مالیاتی خود را برطرف کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.