پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند

ثبت برند آجیل فروشی

ثبت برند آجیل فروشی

اگر قصد توسعه کسب و کار خود را دارید و در این مسیر می خواهید که مخاطبین شما ارتباط بهتر و سریعتر با برند شما برقرار کنند و البته فرصت سوء استفاده را از رقبا برای استفاده از اسم برند شما و همچنین کسب درآمد با برند شما بگیرید قطعاً باید تمامی شرایط و مراحل ثبت برند آجیل فروشی را به درستی بدانید و آنها را با همکاری افراد متخصص انجام دهید.

در این راه ثبت آنلاین برند آجیل‌ فروشی به شما کمک می کند تا بتوانید علاوه بر کاهش هزینه های خود مدیریت بهتری نسبت به زمان داشته باشید و از زمان و هزینه ای که قرار است برای ثبت برند به صورت حضوری اطلاق شود به بهترین شکل ممکن برای افزایش سرمایه و رشد کسب و کار خود استفاده نمایید.

پایدار ثبت به عنوان اولین سامانه رسمی و کاملا آنلاین ثبتی در کشور تمامی کارهای مربوط به ثبت برند و ثبت شرکت را به صورت کاملاً آنلاین و با ارزانترین تعرفه و هزینه ثبت برند انجام می‌دهد تا کسب و کارهایی که در ابتدای راه خود هستند و می‌خواهند با استفاده از ثبت برند و لوگو تجاری خود به سود و درآمد بالا برسند و محبوبیت زیادی در بین مشتریان و کسب و کارهای مختلف به دست بیاورند را یاری کند تا در این راه مسیر را با سرعت بسیار بالاتری پیش ببرند.

اهمیت ثبت برند آجیل فروشی

یکی از نکات مهمی که همواره در مورد عملیات ثبت برند به آن اشاره کرده ایم این است که اگر یک محصول یا خدمات مخاطب عمومی داشته باشد قطعاً با ثبت برند شما می توانید محبوبیت بسیار بالاتری را در بین مخاطبین به دست آورده و البته این محبوبیت باعث افزایش سود و درآمد شما نیز خواهد شد.

این موضوع یک روی دیگری نیز دارد و آن این است که اگر یک محصول خدمات مخاطب عمومی داشته باشد قطعاً شرکت ها و کسب و کارهای بسیار زیادی در این زمینه مشغول فعالیت هستند و همین موضوع باعث می‌شود تا فعالیت در این زمینه سختی زیاد تری داشته باشد و شما باید برای پیشرفت و برند کردن کسب و کار خود از نظر قانونی و یا در نظر مشتریان فعالیت های تبلیغاتی و هزینه‌های بسیار زیادی را نیز در نظر داشته باشید.

با توجه به اینکه آجیل مخاطب عمومی دارد و همه افراد جامعه چه در مراسمات و چه به صورت عادی از این محصولات برای تفریح و پذیرایی استفاده می‌کنند، قطعاً ثبت برند آجیل فروشی به شما این اجازه را می دهد تا محبوبیت بسیار بالاتری را در میان مشتریان به دست آورده و از مزایای بیشماری که ثبت کردن برند و لوگوی تجاری به صورت کاملا قانونی و شناسایی آن به مشتریان دارد بهره مند شوید.

 

شرایط ثبت برند آجیل فروشی

 

به همین دلیل در این مطلب قصد داریم به صورت کامل و از صفر تا صد همه مراحل و شرایط ثبت برند آجیل فروشی را مورد بررسی قرار دهیم و به شما بگویم که در صورتی که برنده آجیل فروشی خود را به صورت کاملاً آنلاین و از طریق سامانه ثبتی پایدار، به ثبت برسانید و مراحل و شرایط آن را انجام بدهید چه مزایایی به شما خواهد رسید.

شرایط ثبت برند

برای این که بتوانید برند خود را در زمینه آجیل‌ فروشی ثبت کنید باید با شرایط ثبت برند آجیل‌فروشی آشنایی کامل داشته باشید و با رعایت کردن این شرایط بتوانید به درستی عملیات ثبت برند خود را انجام دهید.

اولین و مهمترین شرطی که برای ثبت برند آجیل فروشی در نظر گرفته شده است این است که برند و لوگو تجاری که شما انتخاب می کنید نباید به هیچ عنوان شباهتی را با برندهای رقبایی که در این زمینه فعالیت می کنند و یا برندهایی که به صورت کامل در گذشته به ثبت رسیده داشته باشد.

به همین منظور شما باید ابتدا تمامی استعلام های لازم را از مراجع مربوط به ثبت برند دریافت نمایید تا کارهایی که برای ثبت برند و انتخاب لوگوی تجاری خود انجام می دهید به هیچ عنوان شباهتی با برندهای دیگر نداشته باشد و عملیات ثبت برند شما در مراحل بعدی رد نشود.

کار دیگری که در این مرحله می توانید انجام دهید این است که در انتخاب نام و طراحی لوگو تجاری خود خلاقیت بسیار زیادی را به خرج بدهید و از لوگوهای کاملاً مبتکرانه در این زمینه استفاده کنید که به شما کمک می کند تا شباهت کمتری را با برندهای رقبا و دیگر برندهای ثبت شده داشته باشید.

اگر در این زمینه با مشکلات مواجه هستید و نمی‌توانید شرایط مربوط به ثبت برند آجیل فروشی را به درستی رعایت کنید می توانید از خدمات طراحی لوگو تجاری و انتخاب نام برند توسط متخصصین پایدار ثبت استفاده کنید که با تجربه بسیار بالایی که در این زمینه دارم به شما کمک می کند تا یک نام و لوگوی تجاری کاملا مبتکرانه و خلاقانه برای برند خود انتخاب کنید.

دومین شرطی که باید در مورد ثبت برند در این زمینه رعایت کنید این است که برند آجیل‌ فروشی شما و نام و لوگوی تجاری که باید برای آن انتخاب میکنید به درستی تمامی خدمات و محصولات شما را به مشتری معرفی نمایند و مشتری در هنگام دیدن نام و لوگوی تجاری شما به هیچ عنوان نباید دچار کج فهمی و یا گنگ بودن در مفهوم تولیدات و خدمات شما شود.

این یعنی برند و لوگو تجاری شما علاوه بر خلاقانه بودن و ابتکاری بودن باید بتوانند به درستی تمامی خدمات شما را در همان نگاه اول به مشتری معرفی نماید.

در مورد انتخاب نام برند محدودیت‌های بسیار زیادی قرار داده شده است که از مهمترین آنها می‌توان به عدم استفاده از نام مشاهیر و یا مکان های جغرافیایی مشهور به خصوص در زمینه‌ای که آجیل فروشی در آنها شهرت بسیار زیادی دارد اشاره نمود.

شرایط ثبت برند آجیل فروشی

برای اینکه بتوانید تمامی شرایط ثبت برند آجیل فروشی را به درستی و با کیفیت بسیار بالا اجرایی کنید می توانید از خدمات کاملاً آنلاین پایدار ثبت با مشاوره تخصصی و رایگان از طریق پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته واتساپ استفاده نمایید.

مراحل ثبت برند آجیل فروشی

بعد از اینکه تمامی شرایط ثبت برند آجیل فروشی را به درستی انجام دادید باید به سراغ تهیه کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در زمینه آجیل فروشی بروید.

تهیه مدارک با توجه به حقوقی بودن یا حقیقی بودن کسب و کار شما با همدیگر متفاوت است در ادامه به صورت کلی این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مدارک ثبت برند

در صورتی که قصد دارید برند خود را به صورت شخصیت حقوقی به ثبت برسانید باید مدارک زیر را تهیه کرده و آنها را در طول مراحل ثبت برند آجیل فروشی به مراجع مختلف ارائه نمایید.

 • ارائه مدارک ثبتی شرکت که مشخص کننده شخصیت حقوقی باشد.
 • ارائه اساسنامه و روزنامه رسمی که اگهی تاسیس در آن منتشر شده باشد.
 • ارائه کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای هیئت مدیره و نماینده منتخب هیئت مدیره
 • ارائه نمونه تصویر از برند تهیه شده
 • اگر برندتان دو بعدی و یا سه بعدی است باید در چند زاویه تصاویر تهیه و ارائه شود.
 • چنانچه برندتان شامل حروف لاتین و انگلیسی است باید کارت بازرگانی نیز ارائه شود.
 • ارائه پروانه بهره برداری و جواز کسب
 • این نکته را در نظر داشته باشید با توجه به اینکه همه کارهای شما توسط یک فرد عنوان موکل انجام می شود شما باید وکالتنامه کاملاً رسمی را برای انجام مراحل ثبت برند به ایشان ارائه نمایید تا بتواند در طول مراحل ثبت برند از آن استفاده نموده و مشکلی در زمینه حقوقی نداشته باشد.

در صورتی که قصد دارید برند خود را به‌صورت شخصیت حقیقی به ثبت برسانید باید مدارک زیر را آماده کرده و آنها را به مراجع ذی ربط تحویل دهید.

 • شناسنامه و کارت ملی متقاضی ثبت برند.
 • ارائه مدرک گواهی عدم سوء پیشینه معتبر. ( سوء پیشینه را می توان از اداره پست و دفاتر پلیس +۱۰ تهیه شود)
 • ارائه نمونه تصویر از برند تهیه شده ۱۰ در ۱۰
 • اگر برندتان دو بعدی و یا سه بعدی است باید در چند زاویه تصاویر تهیه و ارائه شود.
 • چنانچه برندتان شامل حروف لاتین و انگلیسی است، برای ثبت علامت تجاری باید کارت بازرگانی نیز ازائه شود.
 • ارائه پروانه بهره برداری یا جواز کسب
 • لازم به ذکر است در صورتی که امور ثبت برند توسط نماینده و یا وکیل قانونی صورت وکالتنامه رسمی همراه مدارک ارسال شود.

 صفر تا صد ثبت برند آجیل فروشی به صورت آنلاین

با توجه به دغدغه هایی که بسیاری از افراد برای ثبت برند خود به صورت قانونی و از طریق طی کردن مراحل اداری دارند سامانه آنلاین پایدار ثبت سعی کرده است تمامی مراحل مربوط به ثبت برند آجیل فروشی را به صورت کاملاً آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری برای کسب و کارهای مختلفی انجام دهد.

برای استفاده از خدمات این سامانه که می‌تواند باعث کاهش جالب توجه هزینه ها و زمان شما شود کافیست وارد صفحه مخصوص و مربوط به ثبت برند شده و تمامی اطلاعات و فرم هایی که از شما درخواست می شود را پر کنید.

با توجه به حقیقی یا حقوقی بودن فعالیت و کسب و کار خود مدارک مربوطه که از شما خواسته شده است را بر روی وب سایت آپلود نمایید تا تیم پشتیبانی مرکز بعد از بررسی کامل مدارک شما در صورت تایید نهایی و عدم وجود هیچ گونه مشکلی در استعلام مدارک بتوانند تمامی مراحل مربوط به ثبت برند آجیل فروشی را به صورت کاملا آنلاین انجام دهند.

نکته مهمی که باید در مورد ثبت برند آجیل فروشی به صورت آنلاین در نظر داشته باشید این است که در طول مراحل ثبت شما می توانید از طریق راه های پشتیبانی و راه های ارتباطی که در اختیار شما قرار داده است با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط بوده و تمامی مراحل ثبت برند خود را پیگیری نمایید و البته در صورتی که سوالی از این کارشناسان دارید پاسخ آن را در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.

با توجه به این که کارشناسان و مشاوران پایدار ثبت سابقه و تجربه بسیار طولانی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت دارند شما با اعتماد به آنها در واقع خیال خود را بابت انجام صحیح و بسیار با کیفیت مراحل ثبت برند آجیل فروشی کاملاً راحت خواهید کرد.

مزایای ثبت برند فروش آجیل

از اینکه تمامی مراحل و مدارک مربوط به ثبت برند در زمینه فروش آجیل را مورد بررسی قرار دادیم شما بهتر است با مزیت‌های بسیار زیادی که بعد از ثبت برند می توانید از آنها بهره مند شوید نیز آشنا شوید.

بعد از اینکه ثبت برند شما به صورت کاملا قانونی انجام شد میتوانید تمامی مزایای قانونی کردن کسب و کار و برند و لوگو تجاری خود شامل اعطای وام ها و یا اعطای نمایندگی در شهرها و استان‌های مختلف بهره مند شوید.

شرایط ثبت برند آجیل فروشی

ثبت برند آجیل فروشی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید خود را راحت تر و بهتر به مشتریان معرفی نمایید. مشتریان معمولاً به برندی که به صورت کاملا قانونی به ثبت رسیده باشد اعتماد بیشتری دارند و در صورتی که خدمات و محصولات شما کیفیت بسیار بالایی داشته باشند قطعاً شما را به دیگر مخاطبین معرفی می کنند.

نکته مهمی که باید در مورد ثبت برند آجیل فروشی به صورت قانونی در نظر داشته باشید این است که عملیات برندینگ با ثبت برند کاملا متفاوت است و شما از زمانی که ثبت برند قانونی آجیل‌فروشی را انجام نداده باشید نمی‌توانید در صورتیکه رقبا و یا دیگر برندها از اسم برند شما سوء استفاده کردن از آنها شکایت کرده و جلوی این سوء استفاده ها را بگیرید.

به طور کلی می‌توان گفت ثبت‌برند آجیل‌فروشی با مزایای بسیار زیادی که به همراه دارد به شما کمک می کند تا بتوانید علاوه بر ارزش و دارایی کسب و کار خود سود و فروش بسیار بالاتری را نیز به دست بیاورید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.