پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
ثبت برند, وبلاگ

ثبت برند آب معدنی به چه مدارکی نیاز دارد؟

ثبت برند آب معدنی به چه مدارکی نیاز دارد؟

ثبت برند آب معدنی یکی از مواردی است که برای انجام دادن آن حتماً باید تمامی استعلام های لازم را قبل از انجام عملیات ثبت برند به درستی و توسط افراد متخصص در این زمینه انجام دهید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن یک نام تجاری مناسب و یک لوگو جدید را برای آن طراحی کنید که به هیچ عنوان شباهتی به لوگو ها و نام های تجاری قبلی نداشته باشد و در سریعترین زمان ممکن و با ارائه مدارکی که در این مطلب به بررسی آنها می پردازیم به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسد تا شما بتوانید علاوه بر بالا بردن ارزش دارایی خود از مزیت های بسیار زیادی که ثبت کردن برند به صورت کلی در اختیار شما قرار می دهد استفاده نمایید.

برای ثبت برند آب معدنی شما علاوه بر روش مراجعه حضوری و درخواست از طریق سامانه مالکیت معنوی ایران می توانید به راحتی از طریق سامانه آنلاین پایدار، تمامی امور مربوط به رعایت کردن شرایط و همچنین ثبت برند به صورت کاملا قانونی را به صورت آنلاین انجام بدهید. استفاده از مشاوره تخصصی افرادی که سابقه ثبت برند های مطرح کشوری را دارند یکی از مهمترین مزیت هایی است که در کنار صرفه‌جویی در زمان و هزینه ها می توانید از طریق ثبت برند در این زمینه به دست بیاورید.

در ادامه این مطلب ضمن بررسی شرایط و مزیت هایی که برای ثبت برند در زمینه تولید و توزیع آب معدنی در نظر گرفته شده است، به بررسی مدارک و همچنین نحوه ثبت به صورت آنلاین خواهیم پرداخت و تمامی مراحل آن را از صفر تا صد برای شما بازگو می کنیم.

 

مهمترین مزیت های ثبت برند آب معدنی کدامند؟

امروزه سلامت افراد در اولویت اصلی قرار گرفته است و افراد سعی می کنند تا حتی با هزینه های بسیار بالا سلامت خود را در سطح بسیار بالایی قرار دهند تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن تمامی امور خود را با کیفیت بسیار بالا انجام دهند و البته سلامت جسمانی خود را نیز حفظ کنند.

سلامت جسمانی علاوه بر تهیه مواد غذایی مناسب و داشتن رژیم غذایی مناسب، نیازمند استفاده از آب و آشامیدنی های بسیار مناسب و سالم است که با توجه به وجود املاح مختلف در میان آبهای زیرزمینی افراد سعی می‌کنند تا در بسیاری از مناطق کشورمان که آب های سالم زیرزمینی کمتر پیدا می شود از آب های معدنی تهیه شده به صورت کاملا بهداشتی استفاده نمایند.

با توجه به اینکه در بسیاری از شهرها و استان های کشورمان آب سالم زیرزمینی کمتر پیدا می شود، در شهرها و استان های مختلفی کسب و کار های داخلی سعی کردند تا با شرایطی که در زمینه آب های زیرزمینی وجود دارد شرکت های مختلفی را در زمینه تولید و توزیع آب معدنی احداث نمایند. رقابت بسیار زیادی که در زمینه تولید و توزیع آب معدنی وجود دارد و البته اعتمادی که مردم به برندهای مطرح دارند باعث شده است تا کسب و کارهایی که قصد داشتند در این زمینه به رشد و توسعه بسیار زیادی دست پیدا کند و سود و درآمد بالایی را به دست آورند به سمت ثبت برند آب معدنی بروند.

در همان گام اول شما اگر عملیات ثبت برند را به درستی انجام دهید فرصت سوء استفاده را از رقبا برای کپی کردن محصولات شما و استفاده از نام تجاری شما و حتی استفاده از برندی که در نزد مشتریان محبوب است را می گیرید. در نظر داشته باشید زمانی که شما عملیات برندینگ را در سطح کسب و کار خود را انجام بدهید به هیچ عنوان این قابلیت برای شما فعال می باشد و شما تا زمانی که ثبت برند را به صورت کاملاً قانونی انجام ندهید نمی‌توان جلوی سوء استفاده رقبا از نام برند و لوگو تجاری خود را بگیرید.

مردم در زمینه سلامت سعی می‌کنند تا به برندهای مطرح و ثبت شده اعتماد بیشتری داشته باشد و شما هر چقدر کیفیت بسیار بالاتری داشته باشید این اعتماد می تواند منجر به معرفی شما به دیگر افراد نیز شود و به همین دلیل برای اینکه بتوانید اعتماد کاربران خود را به دست بیاورید باید به صورت کاملاً قانونی فعالیت های خود را در زمینه ثبت برند آب معدنی انجام دهید.

 

شرایط ثبت برند آب معدنی

 

در کنار همه این موارد زمانی که شما برند خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید ارزش دارایی و کسب و کار شما بیشتر شده و همین موضوع می‌تواند در افزایش درآمد و سطح فروش شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. در این زمان اگر شما قصد داشته باشید از مزیت‌های قانونی مانند اعطای وام‌های دولتی استفاده نمایید و یا با رشد و توسعه کسب و کار خود قصد داشته باشید نمایندگی های را در سطح استان‌ها و شهرهای مختلف کشور دایر نماید باید حتماً برند خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت رسانده باشید.

***پس ثبت برند باعث جلوگیری از سواستفاده رقبا و همچنین اعتماد هر چه بیشتر مشتریان می شود.

 

ثبت برند به صورت قانونی چه شرایطی دارد؟

برای اینکه بتوانید عملیات ثبت برند آب معدنی را به درستی انجام دهید باید شرایط قانونی که برای آن در نظر گرفته شده است را به صورت کامل رعایت کنید. در زمینه آب معدنی با توجه به رقابت بسیار شدیدی که وجود دارد شما حتماً باید از مشاوره افراد متخصص و موسسات مختلفی که مانند سامانه آنلاین پایدار سابقه بسیار طولانی در زمینه ثبت برند دارند استفاده نمایید تا بتوانید شانس ثبت‌برند خود را البته با نام و لوگوی تجاری بسیار مناسب که در ذهن کاربر ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد بالاتر ببرید.

عملیات ثبت برند شما باید به گونه ای انجام شود که برند و لوگو تجاری شما به هیچ عنوان شباهت را به برندهای ثبت شده قبلی نداشته باشد و برای این کار حتماً باید عملیات استعلام قبل از ثبت را انجام دهید که این کار توسط افراد متخصص در سامانه آنلاین پایدار به صورت رایگان برای شما انجام می‌شود.

در کنار این موضوع دقت داشته باشید هر چقدر شما بتوانید لوگوی تجاری و نام جدیدتر و خلاقانه تری را طراحی کنید شانس ثبت برند شما بالاتر می رود و البته باید به این موضوع دقت داشته باشید که نام برند و همچنین لوگوی تجاری شما باید کاملاً همسو با فعالیت های شما باشد و مشتری را در شناخت خدمات و تولیداتی که به آنها ارائه می کنید دچار گمراهی نکند.

در انتخاب نام برند باید به این موضوع اشاره کنیم که استفاده از اسامی خاص و یا استفاده از نام مشاهیر و همچنین استفاده از نام های جغرافیایی در انتخاب نام برند میسر نمی باشد و شما نمی توانید از این اسم ها برای برند آب معدنی خود استفاده کنید.

 

انواع ثبت برند آب معدنی

برای اینکه بتوانید برند خود را در زمینه تولید و توزیع آب معدنی به ثبت برسانید باید ابتدا مجوز های لازم را از مراجع ذیربط دریافت نمایید و سپس برند خود را به صورت حقیقی و یا حقوقی به صورت کاملا قانونی ثبت کنید. برای ثبت برند به صورت حقیقی شما نیاز به ثبت شرکت و فعالیت‌های خود به صورت قانونی در قالب شرکت ندارید و می توانید به راحتی و با هزینه های بسیار کمتر برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید و از مزیت هایی که در بالا به آنها اشاره شد استفاده نمایید. اما اگر شرکت شما در زمینه تولید آب معدنی به صورت کاملا قانونی به ثبت رسیده است بهتر است برای ثبت برند آب معدنی به صورت حقوقی اقدام نموده و مدارکی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم را برای ثبت برند آماده نمایید.

 

مدارک ثبت برند حقیقی

برای ثبت برند حقیقی شما باید تمامی مدارک اشاره شده در زیر را در اختیار مراجع ثبت کننده قرار دهید  و یا از طریق فرم‌های قرار گرفته شده بر روی سامانه آنلاین پایدار، آنها را آپلود نمایید.

کپی و تصویر شناسنامه و کارت ملی یا همان مدارک شناسایی

کپی مجوز فعالیت که از مراجع ذیربط در زمینه تولید و توزیع آب معدنی دریافت شده است که می تواند وزارت بهداشت وزارت صنایع و معادن باشد.

در صورتی که قصد داشته باشید عملیات ثبت برند آب معدنی را به صورت لاتین نیز انجام دهید باید کپی کارت بازرگانی خود را نیز همراه دیگر مدارک ارائه کنید.

 

مدارک ثبت برند آب معدنی به صورت حقوقی

همانطور که گفته شده است در صورتی که شرکت شما قبلا به صورت قانونی به ثبت رسیده است می توانید مدارک خود را برای ثبت برند صورت حقوقی برای سامانه آنلاین پایدار آپلود کنید تا تیم حقوقی این مرکز پس از بررسی‌های اولیه و در صورت تایید تمامی مدارک شما برای ثبت برند به صورت کاملا آنلاین اقدام نمایند.

کپی مدارک شناسایی تمامی اعضا شامل کارت ملی و شناسنامه

کپی مجوز فعالیت شرکت و کسب و کار

تصویر و کپی آخرین روزنامه رسمی انتشار یافته شرکت

کپی کارت بازرگانی در صورت اقدام برای ثبت برند به صورت لاتین و صادرات به خارج از کشور

 

مدارک ثبت برند آب معدنی

 

در صورتیکه قصد دارید عملیات ثبت برند شما توسط فرد دیگری مانند یک وکیل انجام شود حتما باید به او وکالت نامه معتبر بدهید تا بتواند تمامی عملیات مربوط به ثبت برند آب معدنی را به صورت کاملا قانونی و بدون هیچ مشکلی انجام دهد.

 

ارزانترین هزینه ثبت برند در ایران

با توجه به اینکه در سامانه آنلاین پایدار شما می توانید تمامی امور مربوط به ثبت برند آب معدنی را به صورت کاملاً آنلاین و با پشتیبانی یک تیم تخصصی حرفه‌ای که آشنایی کامل با شرایط و مدارک ثبت برند دارند و البته در انتخاب نام برند مناسب و همچنین طراحی لوگوی تجاری شما را کاملاً راهنمایی می کنند، می‌توانیم بگوییم که صرفه‌جویی اقتصادی بسیار مناسبی برای شما به وجود خواهد آمد و البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که سامانه آنلاین پایدار به عنوان اولین سامانه رسمی ثبت برند در ایران ارزان ترین و پایین ترین هزینه ثبت برند را در نظر گرفته است تا شما بتوانید با هزینه بسیار مناسب کسب و کار خود را رونق ببخشید و ارزش و دارایی آن را بالاتر ببرید.

برای استفاده از تمامی خدمات گفته شده می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته تمامی سوالات خود را در مورد مراحل و شرایط ثبت برند آب معدنی بپرسید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.