پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
استعلام اعتبار شرکت

استعلام اعتبار شرکت

درصورتیکه از شرکتی خودرو یا هر کالای دیگری خریداری نموده اید یا آدرس و اطلاعات اعضای هیئت مدیره یک شرکت را نیاز دارید و یا اینکه نیاز به استعلام معتبر بودن یک شرکت یا استعلام اعتبار شرکت دارید، موسسه پایدار ثبت برای اولین بار در کشور این امکان را برای شما عزیزان بصورت آنلاین و غیر حضوری برای شما عزیزان فراهم نموده است.
برای استعلام اعتبار شرکت مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل نموده و پس از پرداخت هزینه استعلام، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

مزیت استعلام اعتبار شرکت

در دنیای تجارت پررقابت و پر التهاب امروز ممکن است ممکن است عملیات ثبت شرکت برای برخی ها فقط جنبه پنهان کاری داشته باشد و شرکت های بسیاری تنها جنبه سوری داشته باشند و در مواجهه با آنها بر اثر عقد قرارداد یا خرید و یا هر نوع معامله ای به شما و کسب و کارتان لطمه وارد شود.
به عبارتی می توان گفت زمانی که قصد دارید با یک شرکت همکاری را انجام دهید یا فعالیت های خود را در قالب های مختلف از طریق آن شرکت برای استفاده از خدمات یا تولیدات انجام دهید بهتر است ابتدا تمامی استعلام های لازم را در مورد شرکت مورد نظر انجام دهید تا از صحت اطلاعات و همچنین کارکرد های صحیح در پروژه های و همکاری های قبلی مطلع شوید. علاوه بر این در صورتی که بتوانید عملیات استعلام شرکت را به درستی انجام دهید قطعاً با خیالی راحت تر می توانید به سود و درآمد زایی در پروژه های مختلف فکر کنید و بر همین اساس در بهترین زمان ممکن، برای همکاری با شرکت های مختلف وارد عمل شوید.
علاوه بر این در صورتی که بتوانید عملیات استعلام شرکت را به درستی انجام دهید قطعاً با خیالی راحت تر می توانید به سود و درآمد زایی در پروژه های مختلف فکر کنید و بر همین اساس در بهترین زمان ممکن، برای همکاری با شرکت های مختلف وارد عمل شوید.
متاسفانه در سال های گذشته شرکت های و کسب و کار های زیادی را دیده ایم که با استفاده از اعتبار های سوری و عدم استفاده از قابلیت استعلام اعتبار شرکت توسط افراد متخصص، کلاهبرداری های مختلفی را انجام داده اند و به همین دلیل می توانید با استعلام شرکت از این موضوع ممانعت کنید و به اطلاعات ذیل دست یابید:
• اطلاع از وضعیت اعتبار شرکت ثبت شده
• اطلاع از آدرس ثبتی شرکت
• اطلاع از نوع شرکت تجاری

  سوالات متداول:

مهم ترین مزیت استعلام اعتبار شرکت چیست؟
جلوگیری از مشکلاتی که در قرارداد های همکاری و یا استفاده از خدمات و تولیدات آن شرکت بسته می شود، مهم ترین مزیت این کار است.
استعلام اعتبار مالیاتی هم انجام می شود؟
بله تمامی اطلاعات شرکت ها از طریق این استعلام قابل مشاهده است و کارشناسان پایدار ثبت آن را در اختیار شما قرار می دهند.

فرم درخواست
ارسال مشخصات و پرداخت