پشتیبانی (فقط در واتس اپ): 09357100044 تلفن پشتیبانی : 02125917699
کارت بازرگانی

ارزانترین روش اخذ کارت بازرگانی

ارزانترین روش اخذ کارت بازرگانی

 

کارت بازرگانی یکی از مجوزهای بسیار مهم در صنعت بازرگانی می‌باشد. دریافت کارت بازرگانی ارزان تنها زمانی میسر است که شما امور دریافت کارت بازرگانیتان را به موسسه‌ای معتبر و ارزان محول کرده باشید. دریافت کارت بازرگانی ارزان را برای شما آماده می‌کنیم تا از ارزان دریافت کردن کارت بازرگانی مطلع شوید. دریافت کارت بازرگانی ارزان، امروزه به یکی از مسائل مهم تبدیل شده؛ زیرا با شرایط اقتصادی نابسامان، بسیار مهم است که دریافت کارت بازرگانی ارزان صورت گیرد.

دریافت کارت بازرگانی ارزان را از طریق اتاق بازرگانی به شما آموزش خواهیم داد؛ ولی لازم به ذکر است که اکثر افراد در میانه‌ی مسیر دریافت کارت بازرگانی ارزان پشیمان می‌شوند. وقتی دلیل را جویا می‌شویم به این پاسخ می‌رسیم که این مسیر بسیار پیچیده است.

پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد دریافت کارت بازرگانی ارزان را دارید، با دقت این مقاله را مطالعه کنید تا از رموز یک فعال اقتصادی باخبر شوید. همچنین پایدار ثبت سیستمی برای شما عزیزان فراهم نموده تا با مراجعه به صفحه اخذ کارت بازرگانی آنلاین، بتوانید از خدمات مشاوره رایگان دریافت کارت بازرگانی اینترنتی بهره مند شوید.

 

دریافت کارت بازرگانی ارزان

دریافت کارت بازرگانی ارزان وابسته به این است که بازرگان، شرکت خود را در دفتر ثبت تجارتی ثبت کند و دارای دفاتر پلمپ شده‌ی تجاری باشد و عضویت اتاق بازرگانی محل خود را نیز قبول کرده باشد.

دریافت کارت بازرگانی ارزان شرکت های تجاری، کارت بازرگانی به نام مدیر مسئول شرکت و یا بهتره بگم رئیس شرکت صادر می شود.

بازرگان هایی که جهت اخذ کارت بازرگانی ارزان اقدام می نمایند، باید طبق فرم های چاپ شده از طرف اتاق بازرگانی، اطلاعات مربوط به تجارت خود را به اتاق بازرگانی به صورت کامل و دقیق در موارد ذکر شده در این برگه ها تحویل بدهند؛ و از طرف دو نفر از اعضای اتاق بازرگانی معرفی شوند.

دریافت کارت بازرگانی ارزان برای بازرگانان و شرکت های خارجی و خارج از کشور، بسته به معامله متقابله است، یعنی در صورتی به بازرگانان خارجی کارت بازرگانی تحویل داده می شود که کشور آن ها نیز به بازرگانان ایرانی اجازه فعالیت بازرگانی در حوزه ی مورد نظر را بدهد.

 

 

مراحل اخذ کارت بازرگانی ارزان چیست؟

در این بخش مراحل دریافت کارت بازرگانی ارزان را برای شما بیان می‌کنیم، تا شما برای دریافت کارت بازرگانی ارزان خود اقدام کنید. با طی کردن این مراحل می‌توانید به راحتی و ارزان، کارت بازرگانی خود را اخذ کنید.

 1. ورود به سایت و سپس وارد کردن شناسه ملی متقاضی و ورود کلمه عبور.
 2. وارد کردن مشخصات متقاضی و اطلاعات شرکت متقاضی بطور کامل و دقیق.
 3. اطلاعات مربوط به متقاضی دریافت کارت بازرگانی ارزان با دقت تکمیل شود. (عکس پرسنلی رنگی با پشت زمینه سفید، حداکثر حجم 300 کیلو بایت باشد. عکس باید اسکن شده باشد)
 4. اطلاعات ثبتی مطابق با برگه اظهارنامه ثبت در دفاتر بازرگانی وارد شوند.
 5. وارد کردن اطلاعات تماس و یک نشانی دقیق از متقاضی اخذ کارت بازرگانی ارزان
 6. وارد کردن اطلاعات همه اعضای هیأت مدیره شرکت
 7. تأیید فرمهای مورد نیاز جهت دریافت کارت بازرگانی ارزان، بعد از پر کردن و نمایش دوباره
 8. انتخاب حداقل یک رشته فعالیت برای واردات و حداکثر سه رشته.
 9. اسکن نمودن همه مدارک مورد نیاز اخذ کارت بازرگانی ارزان
 10. وارد کردن اطلاعات مربوط به فیش های پرداختی به صورت دقیق
 11. در مرحله آخر اطلاعات به شما نمایش داده می‌شود که باید اطلاعات را اصلاح و ویرایش کرده و سپس تأیید نهایی کنید.

 

در بخش اخذ کارت بازرگانی ارزان و مراحل آن، مقداری پیچیدگی ها و دست انداز هایی وجود دارد که شما اگر از یک متخصص امور ثبتی و حقوقی کمک نگیرید، حتما دچار مشکل می شوید و در میانه ی راه از دریافت این کارت دست می کشید.

یکی از بزرگان امور حقوقی دنیا چنین بیان می کرد که : امور اداری، طوری تنظیم شده، تا شهروندان عادی هیچموقه از آن سر در نیاورند و همیشه در آن به بن بست بخورند.”  پس استفاده از اخذ کارت بازرگانی آنلاین و یا مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ثبت پایدار، مانند چراغ قوه ای است، که این مسیر تاریک دریافت کارت بازرگانی ارزان را قطعا برای شما روشن خواهد کرد.

 

 

کاربردهای مختلف کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی ارزان مزایای بیشتری دارد؛ در حالت کلی کارت بازرگانی کاربردهایی دارد که به ضرورت دریافت ارزان آن می‌افزاید. کاربردهای کارت بازرگانی ارزان را در ادامه به صورت موردی برای شما بیان کرده ایم.

 • صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی
 • صدور ویزای تجاری
 • صدور گواهی مبدا
 • عضویت در اتاق بازرگانی
 • ارتباط با تجار خارجی
 • واردات از مناطق آزاد
 • مبادله اطلاعات تجاری در سطح جهان
 • شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی داخلی و خارجی
 • مبادرت به امر صادرات و واردات کالا بصورت تجاری
 • مبادرت به حق العمل کاری در گمرک
 • ثبت سفارش و ترخیص کالا
 • شناخته شدن به عنوان بازرگان برای اشخاص حقیقی

مزایای کارت بازرگانی ارزان را برای شما به صورت موردی بیان نمودیم، حال نوبت آن است تا برخی از این مزایا را برای شما شرح دهیم.

 

ارزانترین روش اخذ کارت بازرگانی

 

شرح بعضی از مزایای کارت بازرگانی ارزان

 • دارنده‌‌ی کارت بازرگانی ارزان اگر شخص حقیقی باشد، به عنوان یک تاجر شناخته می‌شود، خوبی این مسئله در این است که تاجران از امتیازات خاص و ویژه‌ای نسبت به بقیه افراد عادی برخوردارند که صاحب کارت بازرگانی پس از دریافت آن نیز از این مزایا بهره‌مند خواهد شد.
 • برای دارندگان کارت بازرگانی ارزان که به دلیل تجارت در سطح جهان، مجبور به سفرهای متعدد هستند؛ ویزای تجاری صادر می‌شود تا به راحتی بتوانند به تجارت خود بپردازند و آن را گسترش دهند (که البته با توجه به قوانین هر کشوری این مسئله متفاوت خواهد بود).
 • سومین مزیت دریافت کارت بازرگانی ارزان برای صاحب آن، امکان عضویت وی در اتاق‌های بازرگانی است که افراد عادی این قابلیت را ندارند و از امکانات آن که در مقالات بعدی ما مطالعه خواهید کرد، بهره مند نیستند.
 • چهارمین و یکی از جالب ترین مزایای اخذ کارت بازرگانی ارزان، این است که امکان ثبت برند و علائم تجاری غیرفارسی (لاتین) را به صورت استثنا به دارنده‌ی آن می‌دهد زیرا که تجارت این فرد اعتبار بیشتری نسبت به بقیه ی تجارت های درون کشوری دارد و این علائم در سطح دنیا دیده می شوند و باید قابل فهم برای تمامی افراد در سطح جهان باشند.
 • پنجمین مزیتی مزیت اخذ ارزان کارت بازرگانی؛ امکان واردات کالا از مناطق آزاد کشور به داخل مرزهای کشور است که این نیز یکی از مزیت های مهم کارت بازرگانی ارزان می باشد.

 

 

مدارک دریافت کارت بازرگانی حقوقی چیست؟

برای اقدام به اخذ کارت بازرگانی ارزان‌ اشخاص حقوقی، باید این مدارک دریافت کارت بازرگانی به طور کامل، آماده باشند تا در کمترین زمان بتوانید جهت دریافت کارت بازرگانی فوری، اقدام کنید.

 1. تکمیل دو برگ فرم عضویت اتاق
 2. دو برگ اصل اظهارنامه ثبت در دفتر تجارتی که به گواهی اداره ی ثبت شرکت ها رسیده باشد.
 3. داشتن دفاتر پلمپ شده و ارائه گواهی پلمپ دفاتر از اداره ثبت شرکت ها
 4. دو برگ فتوکپی اظهارنامه ثبت شرکت
 5. فتوکپی شرکت نامه(در مورد شرکت های بامسئولیت محدود)
 6. دو برگ فتوکپی روزنامه رسمی در مورد آگهی روزنامه تاسیس شرکت و آگهی هر نوع تغییرات و دو برگ
 7. فتوکپی اساسنامه شرکت
 8. اصل و فتوکپی گواهی عدم سوءپیشینه مدیر عامل
 9. دو سری فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه مدیر عامل (حداقل سن 18 سال تمام) و  بررسی اصل آن.
 10. اصل گواهی بانک مبنی بر حسن اعتبار بانکی شرکت
 11. عکس شش در چهار مدیر عامل چهار قطعه(جدید،تمام رخ،ساده)
 12. دو برگ فتوکپی کارت پایان خدمت و یا معافیت از سربازی برای آقایان و روئت اصل آن
 13. فتوکپی سند مالکیت و یا اجاره نامه محل کار(رسمی یا عادی که در صورت عادی بودن اجاره نامه، روئت اصل سند مادر الزامی است) و چنانچه سند به صورت مشاع تنظیم شده باشد ارائه اظهارنامه ی کتبی سایر مالکین نیز الزامی است.
 14. فرم تکمیل شده مشخصات بازرگانی
 15. تکمیل فرم تعهد نامه اخذ کارت بازرگانی و تصدیق امضای مدیر عامل توسط دفاتر رسمی یا تصدیق آن
 16. توسط کارگاه(برای واحدهای تولیدی)
 17. دو برگ از اصل و فتوکپی فیش بانکی به مبلغ 400.000 ریال

 

مدارک دریافت کارت بازرگانی را در مقاله ای مجزا برای شما عزیزان آماده نموده ایم که تمامی مدارک مورد نیاز برای دریافت انواع کارت بازرگانی در آن بیان شده است؛ مطالعه آن را به شما پیشنهاد میکنیم که خالی از لطف نخواهد بود.

 

مدارک شخصی اخذ کارت بازرگانی اشخاص حقیقی چیست؟

برای اقدام به دریافت کارت بازرگانی فوری وارزان اشخاص حقیقی، باید این مدارک به طور کامل، آماده باشند تا در کمترین زمان بتوانید جهت اخذ کارت بازرگانی فوری، اقدام کنید.

 1. در خواست صدور کارت.
 2. کپی از مدارک تحصیلی و کارت ملی.
 3. کپی از تمامی صفحات شناسنامه.
 4. داشتن کارت پایان خدمت یا برگه معافیت.
 5. حداقل سن 23 سال تمام.
 6. فرم رشته فعالیت از بخش خدمات بازرگانی اتاق.
 7. اصل و کپی از تمامی صفحات سند مالکیت یا اجاره نامه.
 8. اصل گواهی عدم پیشنه به اعتبار سه ماه.
 9. اصل فیش حق عضویت بسته به میزان سرمایه و فیش حق تمبر و آموزش.
 10. اصل وکپی فرم بانک مبنی بر حسن اعتبار بانکی.
 11. اصل گواهی مفاصا حساب مالیاتی آخرین سال عملکرد مبنی بر بلامانع بودن صدور کارت بازرگانی.
 12. اصل مجوز تولید به نام شخص.

 

 

هزینه کارت بازرگانی ارزان چگونه است؟

کارت بازرگانی از اصول اولیه‌ی تجارت به حساب می آید، که بازرگانان برای پرداختن به امور تجاری و بازرگانی خود به این مجوز نیاز دارند. تمامی تجار برای اینکه به کسب و کار خود رونق بدهند، کارت بازرگانی دریافت می کنند تا بستر فعالیت خود را در سطح جهانی گسترش دهند.

کارت بازرگانی برای افراد غیر از تهران، در استان خودشان قابل دریافت می باشند که علاوه بر رسیدگی به درخواست های دریافت کارت بازرگانی ارزان، دوره های آموزشی لازم برای دارندگان این کارت را نیز به درخواست این افراد برگذار می کنند. دارندگان کارتهای بازرگانی ارزان جدا از این مسئله که به عضویت اتاق بازرگانی می‌رسند و می توانند برای سایر سرمایه گذاران، به امر ترخیص کالاهایشان بپردازند، از مزایای دیگری مانند دریافت ارزهای دولتی و قیمت مناسب ( پایین تر از بازار | ارز دولتی ) نیز بهره مند شوند و حتی جهت دریافت وام های ویژه مخصوص به دارندگان کارت اقدام کنند.

 

جهت دریافت کارت بازرگانی آنلاین، به صفجه‌ی مورد نظر مراجعه نموده و پس از تکمیل فرم انتهایی صفحه، از خدمات مشاوره رایگان تلفنی پایدار ثبت بهره مند شوید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.